Nieopowiedziana prawda o ButcherBox

Dostawa mięsa ButcherBox różne kawałki w pudełku Facebook

Wyobraź sobie: siedzisz w domu, wygodnie odpoczywając na kanapie podczas oglądania ulubionego programu, kiedy słyszysz dzwonek do drzwi. Wstajesz, żeby wyjrzeć na zewnątrz, a potem widzisz, że przybyło świeże pudełko mięsa na nadchodzące tygodnie. Zanim się zorientujesz, Twoja lodówka i zamrażarka są zaopatrzone wysokiej jakości kawałki mięsa i ledwo trzeba było kiwnąć palcem. Wygląda na to, że przyszłość nie? Ale w rzeczywistości przyszłość jest teraz, częściowo dzięki ButcherBox.


Firma zajmująca się subskrypcją mięsa rozpoczęła działalność w 2015 roku i początkowo ich koncepcja dostarczania mięsa wydawała się dość dziwna. W końcu, jak dokładnie miałoby działać mięso wysyłane do twojego domu z odległych stanów? Jak się okazuje, ButcherBox miał wiele sensu dla swoich klientów i od tego czasu ludzie tłumnie przybywają do tej usługi. Ale nieopowiedziana prawda o ButcherBox jest taka, że ​​może to być coś więcej niż tylko mięso w pudełku, a firma nie wydaje się, aby w najbliższym czasie nigdzie się nie wybierała. Oto kilka wskazówek, dlaczego.Właśnie dlatego wystartował ButcherBox

Zestaw ButcherBox z bekonem wołowym i kurczakiem Facebook

Jeśli zastanawiałeś się jak, i dlaczego dokładnie, zaczął ButcherBox , nie jesteś sam. W końcu istnieje mnóstwo pudełek subskrypcji na wszystko od śmiesznie wyglądający produkt do do świec do Kosmetyki . Ale mięso przez pocztę? Całkiem losowo, prawda?
ButcherBox może brzmieć jak dziwna koncepcja, ale zaczęło się od całkiem świetnego pomysłu. Przemysł mięsny nie jest aż tak etyczny, a twórcy ButcherBox twierdzą, że chcieli to zmienić. W szczególności celem ButcherBox było „zapewnienie dostępu do wołowiny karmionej trawą” ludziom w całych Stanach Zjednoczonych. strona internetowa firmy .

kiedy jest czerwony homar krewetki bez końca 2020

ButcherBox twierdzi, że chciał zapewnić ludziom w całym kraju „mięso od rolników hodujących zwierzęta we właściwy sposób”. Jak wielu ludzi nie mieszka w obszarach, w których jest mnóstwo lokalnych rzeźników, a nawet opcji do zdobycia wołowina karmiona trawą lub inna wysokiej jakości wołowina , ButcherBox dostrzegł możliwość wysłania wołowiny pochodzenia etnicznego do każdego, bez względu na to, gdzie mieszka, mówi firma.Przyjechał oryginalny pracownik ButcherBox z dużym doświadczeniem

Zestaw ButcherBox z mieloną wołowiną z kurczaka i łososiem sockeye z Alaski Facebook

Kiedy po raz pierwszy zaczęło się, ButcherBox polegał na wybranej grupie pracowników, aby naprawdę rozpocząć. I z jednym z ich oryginalnych członków personelu, trafili w dziesiątkę. Michael Billings był piątym pracownikiem ButcherBox i otrzymał tytuł Chief Procurement Officer. Na szczęście dla klientów ButcherBox Billings miał mnóstwo wcześniejszych doświadczeń, co naprawdę pomogło uczynić firmę taką, jaka jest.

W rozmowie z National Retail Federation Billings wyjaśnił, że pracował w dziale mięsa w BJ's Wholesale Club przez 25 lat i uruchomił dział mięsny tej firmy. „W BJ's byłem trzecim pracownikiem zatrudnionym do budowy działu mięsnego” Billings powiedział NRF . „W ciągu trzech miesięcy wprowadziliśmy mięso do 16 sklepów, zastanawiając się nad doborem produktów, specyfikacjami rozbioru mięsa, projektem skrzyń i układem sklepu. Wszystko to zostało zrobione od zera, podobnie jak środowisko startowe w ButcherBox”.Wybór mięsa może być trudnym procesem i wydaje się, że ButcherBox polegał na ekspertach, aby nadać priorytet wiedzy i relacjom z klientami nad innymi problemami. Według Billingsa „cena nigdzie nie znajduje się na szczycie listy” obaw firmy.

ButcherBox zaczął od skromnego celu

Zestaw ButcherBox z wołowiną Facebook

Jak w przypadku każdej nowej firmy, prawdopodobnie pojawiły się: dużo nerwów kiedy ButcherBox po raz pierwszy został uruchomiony. W końcu dostawanie mięsa pocztą nie jest czymś, czego można by oczekiwać od ludzi . I twórca ButcherBox to zrozumiał. W rzeczywistości, kiedy firma po raz pierwszy wystartowała, dyrektor generalny ButcherBox, Mike Salguero, nie wiązał największych nadziei z produktem.

W rozmowie z Wołowina Centralna , Salguero wyjaśnił, że jego początkowym celem ButcherBox KickStarter było zdobycie zaledwie 25 000 USD w przedsprzedaży. Wkrótce jednak zdał sobie sprawę, że jego pomysł „trafił w nerwy” konsumentom, gdy w ciągu pierwszych 30 dni miał przedsprzedaż o wartości ponad 200 000 USD. Oczywiście to o wiele więcej pieniędzy niż oczekiwano, ale skromny cel Salguero, który został osiągnięty tak szybko, pokazał również, że ludzie mogą naprawdę dbać o pochodzenie ich mięsa i o to, jak wygodnie mogą uzyskać tę jakość, Wołowina Centralna raporty.

Oto dlaczego Twój ButcherBox prawdopodobnie nie zepsuje się w poczcie

Opakowanie boczku ButcherBox youtube

Posłuchaj, choć może to zabrzmieć wygodnie, przesyłanie wszystkich źródeł białka bezpośrednio do Ciebie, bez konieczności wychodzenia z domu, jest pod pewnymi względami trochę niepewne. Jak pakowane jest mięso? Czy to się zepsuje? Kiedy dokładnie nadejdzie? Ile kosztuje wysyłka? Na szczęście ButcherBox w większości rozwiązuje wszystkie te problemy na swojej stronie internetowej.

Według Witryna ButcherBox , mięso, które Ci przysyłają, zostało zamrożone „u szczytu świeżości”, a następnie zapakowane próżniowo. Następnie, gdy pakują mięso do wysyłki, pakują pudełko z wystarczającą ilością suchego lodu, aby wystarczyło na całą drogę do miejsca przeznaczenia. A jeśli martwisz się, że nie będziesz na miejscu, gdy nadejdzie przesyłka, ButcherBox prześle Ci informacje o wysyłce, gdy tylko zostanie wysłana, dzięki czemu możesz śledzić to pudełko, ile tylko zapragniesz.

Oczywiście musisz schłodzić lub zamrozić mięso szybko, gdy już je zdobędziesz, ale tak długo, jak śledzisz swoje mięso, nie musisz się martwić o świeżość w momencie dostawy.

Marketing ButcherBox może być bardzo osobisty

Pudełko ButcherBox Facebook

Nie jest tajemnicą, że większość firm nieustannie pracuje nad tym, aby ich marketing był bardziej powiązany z klientami, i dlatego słyszysz o grupach fokusowych i dużych badaniach naukowych dotyczących tego, czego klienci chcą we wszystkim, od plików cookie do ich firmy kablowej . ButcherBox niczym się nie różni — ale z drugiej strony one też są.

ButcherBox nie tylko zbiera mnóstwo danych o swoich klientach i kupujących, według Forbes , ale prawie zamienia te dane w osobę. Tak, ButcherBox pobiera swoje dane i przekształca je w osobowość klienta, a nawet nadali mu imię, Pam.

Według Witryna ButcherBox , Pam była bardzo pomocna dla firmy: „Rozwój tej persony kierował wieloma decyzjami marketingowymi, które ostatnio podjęliśmy” – wyjaśnili. „Wpływa to również na influencerów, z którymi chcemy współpracować, oraz firmy, z którymi chcemy współpracować. Jeśli to nie jest osoba lub firma, którą Pam by aprobowała, nie pasują do siebie.

Dzięki ButcherBox możesz poczuć różnicę w jakości mięsa

Torba na mięso i izolowana torba ButcherBox Facebook

Jeden z największych problemów ludzi z wysokiej jakości mięsem to koszt . Zrozumiałe, że może być onieśmielające, aby zobaczyć, jak drogi jest fajny stek lub jak znacznie więcej kosztów kurczaka z wolnego wybiegu . Ale w ButcherBox wydaje się, że jakość może być warta ceny, zgodnie z recenzjami. Według jednego Insider biznesowy raport , mięso z ButcherBox było naprawdę na wyższym poziomie: „Wołowina, kurczak i wieprzowina, które próbowałem z ButcherBox, były znacznie bardziej soczyste i delikatniejsze niż przeciętne kawałki, które otrzymuję z rynku, i wszystkie były pyszne” – napisał recenzent.

Dodatkowo recenzent porównał to z różnicą między sushi ze stacji benzynowej a świeżym, wykwintnym sushi. Krótko mówiąc, może być coś w twierdzeniu ButcherBox, że ich jakość przewyższa jakość większości mięsa sprzedawanego w USA. Tak więc, nawet jeśli za pudełko mięsa możesz płacić ponad 100 USD, możesz po prostu uzyskać wartość swoich pieniędzy, w zależności od twojego smaki.

Założyciel ButcherBox został zainspirowany

Pakiet wieprzowiny ButcherBox Facebook

Z nazwą taką jak ButcherBox cel firmy i jej produktu jest dość jasny: dostarczanie mięsa. Ale ButcherBox to nie tylko dostarczanie mięsa, zgodnie ze stroną internetową firmy; chodzi o dostarczanie wysokiej jakości mięsa, a to jest coś, co powstało w najbardziej ekologiczny sposób, zamierzony kalambur.

dom z waflami hash browns

Na Blog ButcherBox , założyciel i dyrektor generalny Mike Salguero wyjaśnił, jak zainspirowało go spotkanie z miejscowym hodowcą bydła karmionego trawą: „Uwielbiam jakość karmionego trawą mięsa, które zostało wyhodowane zgodnie z zamierzeniami natury” – powiedział Salguero. Następnie wyjaśnił, że w ten sposób wpadł na swój pomysł na ButcherBox i w jaki sposób opracował cel sprzedaży mięsa tak blisko ziemi, jak to tylko możliwe.

„Znając cykl życiowy tego zwierzęcia i wiedząc, skąd ono pochodzi, po prostu lepszym doświadczeniem była możliwość zakupu od kogoś, kto hoduje bydło w lepszy sposób niż większość innych rolników” – dodał Salguero. I tak narodził się ButcherBox.

Mięso ButcherBox pochodzi zewsząd

krowa pasąca się na trawie

Chociaż intencją ButcherBox było przyniesienie wołowina karmiona trawą każdemu, kto tego chciał , niezależnie od miejsca zamieszkania, firma oczywiście rozwinął się zbyt długo . Wraz z tą ekspansją pojawiły się różne rodzaje mięs inny niż wołowina, ale z podobnymi standardami jakości, twierdzi firma.

Na Witryna ButcherBox , ich „wołowina z pastwisk, w 100% karmiona trawą i wykończona trawą pochodzi z Australii”, ponieważ australijskie bydło może paść się na całym terenie i przebywać na zewnątrz przez cały rok dzięki ładnej pogodzie. Ale nie całe mięso z ButcherBox pochodzi z zagranicy. Wieprzowina i kurczak pochodzą z USA lub Kanady, a reszta ich zapasów – w tym indyk, jagnięcina i łosoś – wszystkie pochodzą z USA. Więc kiedy kupujesz ButcherBox, Twoje mięso mogło trafić pod Twoje drzwi dosłownie ze wszystkich na całym świecie, mimo że nie trzeba było wychodzić z domu, aby je zdobyć.

ButcherBox naprawdę urósł

Mięso w plastikowej torbie

Po założeniu ButcherBox w 2015 roku szybko urosła do rangi łatwo rozpoznawalnej firmy. Pewne oznaki tego miały miejsce w styczniu 2021 roku, kiedy ButcherBox uzyskał certyfikat B Corporation, co według dyrektora generalnego ButcherBox, Mike'a Salguero, było dość dużą sprawą dla stale rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Więc co dokładnie oznacza bycie certyfikowanym B Corporation? Według Harvard Business Review , Korporacje B są weryfikowane jako świadome społecznie i ekologicznie przez B Lab , organizacja non-profit, która mierzy sposób, w jaki firmy wchodzą w interakcje z pracownikami, społecznością i środowiskiem.

Salguero powiedział Wiadomości PR , „Uzyskanie certyfikatu B Corp oznacza ciężką pracę, jaką nasz zespół włożył w ciągu ostatnich pięciu lat, aby stać się odpowiedzialną i zrównoważoną, szybko rozwijającą się firmą”.

Najwyraźniej firma naprawdę się rozwinęła od samego początku, a Salguero widzi mnóstwo nadziei na przyszłość: „Chociaż mamy obszary do poprawy, teraz możemy wykorzystać B Corp jako nowy obiektyw do przeglądania naszych decyzji biznesowych i podejmowania te ulepszenia” – dodał.

ButcherBox działa, aby być przyjaznym dla środowiska

Opakowanie ButcherBox youtube

Niekoniecznie uważasz, że firma mięsna jest przyjazna dla środowiska, ale ButcherBox jest tutaj, aby zmienić to założenie. Firma twierdzi, że nie tylko traktuje priorytetowo humanitarne siedliska zwierząt w przypadku ich mięsa, ale wydaje się również, że pracuje nad tym, aby ich opakowanie nie było zbyt trudne dla planety.

W recenzji ButcherBox, Linia zdrowia poinformował, że standardy pakowania firmy są przyjazne dla środowiska, ponieważ całe opakowanie nadaje się do recyklingu. I to jest imponujące, biorąc pod uwagę materiały potrzebne do zapewnienia, że ​​ich mięso dotrze bezpiecznie i na czas, nie może być po prostu każdy materiały. Według Linia zdrowia, pojemniki ButcherBox mają wbudowaną izolację, w przeciwieństwie do izolowanych worków.

Jak działa ta izolacja, w 2018 roku połączył siły ButcherBox z firmą produkującą pakiety izolacyjne, które można kompostować . Izolacja, która znajduje się wewnątrz pudeł BurcherBox, wraz z suchym lodem współdziałają, aby ich dostawy były chłodne.

ButcherBox chce spopularyzować wołowinę karmioną trawą w USA.

wołowina karmiona trawą

Najwyraźniej ButcherBox bardzo dba o mięso, niezależnie od tego, czy chodzi o jego jakość, czy o etykę stojącą za jego pochodzeniem. A ponieważ muszą jeszcze znaleźć tonę wołowiny karmionej trawą w Stanach Zjednoczonych, osiągnięcie tego pozostaje jednym z ich największych celów, mówi Michael Billings, dyrektor ds. zakupów w firmie. W rozmowie z Krajowa Federacja Handlu Detalicznego Billings wyjaśnił, że „bydło w Australii można powiązać z farmą, na której się wychowywały”, co, jak mówi, „nie istnieje” w USA.

Ponadto Billings wyjaśnił, że ButcherBox był gotów to zmienić: „Niedawno zatrudniliśmy osobę, której głównym celem jest zbudowanie naszego programu krajowego”.

dostawa posiłków martha stewart

Billings dodał, że skoro wielu amerykańskich rolników uprawiało ziemię przez całe życie, trudno było im „całkowicie zmienić sposób, w jaki robili rzeczy” i że „wdrożenie tych zmian wymaga czasu i zaufania”.

Mimo to Billings powiedział, że jest przekonany, że USA wkrótce zobaczą coraz więcej opcji wołowiny karmionej trawą bez konieczności zakupu mięsa z dalekiej Australii.