Nieopowiedziana prawda o kuchni Cheddar's Scratch

ser Cheddar Facebook

W Cheddar's Scratch Kitchen (popularnie znanej jako po prostu Cheddar '), nad 90 procent to, co dostajesz, jest przygotowywane w domu od podstaw. Kucharze zabierają się do pracy? 6 rano każdego dnia — przygotowując mięso i piecząc ciasta — zanim tłum wleje się w cztery do pięciu godzin później. Ich polędwiczki z kurczaka są ręcznie panierowane i smażone, a Krążki cebulowe są cięte w jednakowych rozmiarach i układane jeden na drugim jak wieża Jenga. Sieć, która ma ponad 170 restauracji w 28 stanach, przeszła długą drogę, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest dzisiaj.


co to jest cebula pod prysznic

Doug Rogers i Aubry Good założyli pierwszy Cheddar's w Irving w Teksasie w 1979 roku. Sieć była sprzedawana i kupowana wiele razy, mimo że stale rozszerzała swoją obecność i rzeźbiła swoją niszę jako kuchnia do zera. Były 42 restauracje Cheddar, gdy Brazos Private Equity Partners z siedzibą w Dallas zainwestowany w branży w 2003 roku. Do 2006 roku, kiedy to było nabyty przez firmę venture capital Oak Investment Partners i firmę private equity Catterton Partners, liczba ta wzrosła do 55. Sieć rozrosła się, dodając ponad 100 restauracji w ciągu następnych dziesięciu lat przed konglomeratem restauracyjnym Restauracje рден wchłonął Cheddar's do swojej rodziny w 2017 roku. Oto kilka mało znanych faktów na temat sieci casual dining.Nie zawsze nazywało się to Cheddar's Scratch Kitchen

Krążki cebulowe w cheddar Facebook

Cheddar's Scratch Kitchen pierwotnie nosiła nazwę Cheddar's Casual Cafe. Nazwa „Cheddar's” została w rzeczywistości zaproponowana przez klasę piątą, zgodnie z ich stronie internetowej . Wiemy tylko, że założyciele poprosili dzieci o sugestie, a reszta to już historia.
Przejście z Cheddar's Casual Cafe do Cheddar's Scratch Kitchen miało jednak swoje powody. Podczas gdy sieć restauracji każdego ranka gotowała wszystko od zera ze świeżych składników, zdali sobie sprawę, że cały ich dodatkowy wysiłek w celu przygotowania świeżej żywności pozostał w ścianach kuchni. Żaden z gości nie wiedział, że sieć restauracji, w przeciwieństwie do większości innych sieci, które korzystają mrożonki i gotowe potrawy w dużej mierze robili większość tego, co serwowali od podstaw w swojej restauracji (przez Magazyn FSR ). Tak więc ówczesny prezes i dyrektor generalny Cheddar's Scratch Kitchen, Ian Baines, wykorzystał zmianę nazwy jako okazję do podkreślenia tego, co zawsze robili od czasu ich założenia w 1979 roku: robienie jedzenia od podstaw.

Wraz ze zmianą nazwy restauracje, które w tamtym czasie były własnością korporacji, również przeszły ogólną rebranding w 2016 r., który zawierał nowe oznakowanie, nowe logo, nowe menu i dołączenie nowego monitora, który miał odtwarzane w pętli klipy wideo z gotowaniem zdrapek.W Cheddar's Scratch Kitchen wielkość kuchni jest dwukrotnie większa niż średnia krajowa

ser Cheddar Facebook

Mówią, że zbyt wielu kucharzy psuje bulion. Ale nie w Cheddar's Scratch Kitchen. Według raportu w Magazyn FSR , każda restauracja należąca do sieci „obsługuje dwa razy więcej kucharzy pracujących w większości restauracyjnych kuchni”. I to naturalne, że aby pomieścić wszystkich dodatkowych kucharzy, układ restauracji przeznacza większą powierzchnię na kuchnię. „Każda lokalizacja ma drapaną kuchnię o powierzchni ponad 3500 stóp kwadratowych” – donosi Magazyn FSR . Aby porównać to ze średnią wielkością kuchni w restauracjach w Stanach, według sondażu przeprowadzonego przez restaurantowners.com via AZ Centralny , średnia powierzchnia kuchni to 1051 stóp kwadratowych. To dużo mniejsze niż kuchnia, którą znajdziesz w Cheddar's.

Dużo pracy wkłada się w potrawy, które serwują na co dzień. Na przykład pieczeń wołowa z krótkim żebrem short gotowanie zajmuje ponad trzy godziny, a wiele innych potraw również zajmuje dużo czasu. Oznacza to, że muszą gotować przez cały dzień. Nie wspominając już o rogalikach miodowo-maślanych, którymi każdy gość jest witany (są to, co dla Cheddar's paluszki chlebowe są do Ogród Oliwny ) i świeże partie krążków cebuli, które są zrobiony co 20 minut.Menu Cheddar's Scratch Kitchen zawierało przepisy zaprojektowane przez dzieci więcej niż raz

ser Cheddar

W Cheddar's Scratch Kitchen istnieje duże prawdopodobieństwo, że to, co widzisz w menu, nie było dziełem szefa kuchni Roberta Pescha i jego zespołu, ale raczej przepisem dziecka. Nie raz zdarzyło się, że sieć drukowała w swoim menu przepisy dzieci. W 2015 roku w ramach metamorfozy marki Cheddar's Scratch Kitchen w Amarillo w Teksasie zorganizowała konkurs na przystawki, na który otrzymała setki zgłoszeń. Zwycięską pracą był przepis ośmiolatka na kremowe pieczarki czosnkowe, który przez sześć tygodni był częścią menu restauracji (poprzez Wiadomości z żółtego świata ).

W 2017 roku Cheddar's Scratch Kitchen we współpracy ze Szpitalem Dziecięcym Medical City zorganizowała konkurs Kids Fit Menu. „Każdy zespół uczniowski musiał uwzględnić w swoim przepisie dwie pełne porcje owoców lub warzyw, a także przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących ilości cukru, sodu i tłuszczów trans, które można wykorzystać w jego daniu” – czytamy w artykule. raport . Wzięło w nim udział aż 25 szkół z obszaru Dallas–Fort Worth. Przepisy zwycięskiego zespołu obejmowały łyżki do pizzy i okład z kurczaka z miodem i limonką, które przez ograniczony czas pojawiały się w menu dziewięciu restauracji Cheddar's Scratch Kitchen.

Cheddar's Scratch Kitchen pozyskiwała pomysły od swoich klientów, aby stworzyć dwa nowe burgery

Hamburger w Cheddar Facebook

Idąc przez Japończyków przysłowie „Klient jest bogiem”, to sprawiedliwe, że restauracje zwracają się bezpośrednio do klientów, aby dowiedzieć się, czego chcą. Chociaż w dużej mierze pozwala to uniknąć zgadywania, pomaga również budować zaangażowanie i wzmacniać poczucie wspólnoty. Dlatego Cheddar's Scratch Kitchen zadało swoim członkom e-klubu proste, ale ważne pytanie: „Co oznacza dla Ciebie świetny burger?”.

Społeczność członków e-club w Cheddar's ma prawo do: kupon za darmo domowe queso z frytkami (zaraz po zarejestrowaniu się), a także porady kulinarne, specjalne rabaty i nie tylko. Jak się okazuje, dołączenie do klubu daje również możliwość opisania wymarzonego burgera i zamanifestowania go w kuchni Cheddara. Według Nation's Restaurant News , sieć uzyskała blisko 20 000 odpowiedzi na ich pytanie. Robert Pesch, dyrektor ds. badań i rozwoju kulinarnego w Cheddar's Scratch Kitchen, powiedział: „Wykorzystaliśmy te informacje w oparciu o to, jakie były nasze obecne burgery i przyjrzeliśmy się, co moglibyśmy zrobić lepiej”. Z tego małego eksperymentu narodził się burger jalapeño i szwajcarski cheeseburger Mushroom.

Mniej więcej w tym samym roku, w którym Cheddar postanowił stworzyć idealnego burgera, Baskin-Robbins uruchomiła konkurs online, w którym klienci mogli tworzyć własne smaki, a kilka lat później, McDonald's uruchomiła swojego burgera buildera, platformę internetową, na której miłośnicy burgerów mogą wizualizować swojego idealnego burgera.

czy kurczak popeyes jest ostry?

Dostajesz darmowe ciasto w Narodowy Dzień Pie w Cheddar's Scratch Kitchen

Ciasto z kurczakiem w Cheddar Facebook

Jeśli jesteś stopa fan, to są dwie daty, które musisz teraz zakreślić w swoim kalendarzu: 23 stycznia, czyli Narodowy Dzień Pie i 14 marca, który jest Narodowym Świętem Pi — pi jak w stałej matematycznej: 3,14159265359 (przez Thriller ).

Restauracje w całej Ameryce niemal bezstronnie świętują oba te dni, nagradzając klientów ofertami i rabatami. Cheddar's Scratch Kitchen postanowił przyłączyć się do obchodów w 2019 roku z własną wyjątkową ofertą z okazji Narodowego Święta Pi. Było to wyjątkowe, ponieważ podczas gdy inne restauracje zwykle kojarzą dzień pi lub dzień ciasta z deserami i pizzą, Cheddar's Scratch Kitchen wykorzystuje tę okazję do świętować jedno z ich najpopularniejszych przystawek i danie, które od 25 lat jest częścią ich menu: ciasto z kurczaka.

W ramach oferty „jedynka na ciasto”, jeśli zamówisz w restauracji lub na wynos domową zapiekankę z kurczakiem Cheddar, dostaniesz drugą za darmo. Drugi placek nie jest gotowy do spożycia, ale zawiera instrukcję pieczenia. Jeśli masz cierpliwość, aby piekarnik pracował przez 20 minut, to całkiem słodka okazja.

W Cheddar's Scratch Kitchen każdy klient otrzymuje bezpłatnie rogalika z miodem i masłem

rogaliki miodowo-maślane w Cheddar Facebook

Darmowy rogalik z miodem i masłem w Cheddar's Scratch Kitchen tylko potwierdza przekonanie, że najlepsze rzeczy w życiu są naprawdę za darmo. Jednak w przeciwieństwie do Olive Garden, gdzie paluszki chlebowe ciągle przychodzą lub przy Zajazd w Teksasie to nie ma ograniczeń co do liczby bułek, które można zetrzeć z talerza, w Cheddar's tylko pierwszy rogalik jest darmowy (po czym trzeba zapłacić 1,99 dolara za dwa).

„Są najwyżej ocenianymi pozycjami w menu restauracji i najczęściej mówi się o nich w mediach społecznościowych”. Finanse yahoo . I nie bez powodu. Popularność tego produktu jest tak duża, że ​​gdy Cheddar's przeżywał załamanie w ciągu pierwszych kilku miesięcy po przejęciu ich przez Darden Restaurants w 2017 roku, wierzono, że los sieci restauracji zależy od tego ciepłego, maślanego i łuszczącego się rogalika. . Analityk Chris O'Cull ze Stifel, firmy zajmującej się bankowością inwestycyjną, powiedział Orlando Sentinal że rozdawanie chleba klientom za darmo zwiększy częstotliwość odwiedzania restauracji i lojalność wobec marki.

Mniej więcej w tym samym czasie zaczęli rozdawać bezpłatne rogaliki, a także przez ograniczony czas rozdawali pudełka rogalików miodowo-maślanych, rogalików inspirowanych rogalikami i poduszki rodzinom z noworodkami w szpitalach i centrach porodowych (poprzez Delikatny ). Łańcuch podniósł obsesję na punkcie rogalików o krok z rogalikiem stanik że współpracuje z kwiaciarnią z Dallas, aby stworzyć.

Niektóre restauracje Cheddar's Scratch Kitchen stały się celem cyberataku

Cyber ​​atak

Niestety, naruszenia bezpieczeństwa w restauracjach nie są rzadkością. Applebee został dotknięty naruszeniem bezpieczeństwa w 160 swoich restauracjach w 2018 r. i Chipotle spotkał się z podobnym atakiem (poprzez Magazyn FSR ). W sierpniu 2018 r. władze federalne poinformowały Cheddar's Scratch Kitchen, że są celem cyberataku, który dotknął ich jednostki w 23 stanach. Ci, którzy jedli w tych wybranych lokalach Cheddar's Scratch Kitchen między 3 listopada 2017 r. a 2 stycznia 2018 r., narażeni byli na ryzyko, że ich dane płatnicze i dane karty zostaną naruszone. Liczba klientów dotkniętych tym naruszeniem bezpieczeństwa wyniosła aż 567 000.

Ta wiadomość pojawiła się w czasie, gdy Cheddar's Scratch Kitchen próbował podnieść się po negatywnej sprzedaży w tym samym sklepie, której doświadczał od czasu przejęcia przez Darden Restaurants. W rzeczywistości, zgodnie z Magazyn FSR raport, sieć była jedyną spośród ośmiu marek należących do Darden w tym czasie, która zgłosiła ujemną sprzedaż. Darden zaoferował wszystkim klientom, których dotyczyła bezproblemowa ochrona tożsamości, przez ekspertów ds. ID. Miejmy nadzieję, że ten wysiłek przekonał klientów, by zapomnieli o incydencie i zaczęli od nowa — od zera.

Cheddar's Scratch Kitchen zdobył wiele nagród

Zwycięstwo

Gdybyśmy mieli uosabiać Cheddar's Scratch Kitchen, historia nagród i wyróżnień sprawia, że ​​sieć wydaje się być 41-latkiem, który osiągnął wielkie sukcesy. Sieć restauracji zebrała w swoim kotku kilka nagród, z których bardziej znaczące to uznanie jako numer jeden sieci w stylu pubów przez Raporty konsumenckie wśród 101 restauracji (pokonując Texas Roadhouse, Applebee's i Buffalo Wild Wings ) w 2009 roku i jako najlepszy obiekt z pełnym zakresem usług gastronomicznych, wystroju/obiektu i ogólnie przez platformę recenzji restauracji Zagat w 2012.

Łańcuch trafił na listę Aktualności Restauracja Narodów Złoty Łańcuch 2013 Lista nagrodzonych za znaczący wzrost w latach 2008-2013. Obejmowało to podwojenie liczby restauracji do 130 i odnotowanie ponad 20-procentowego wzrostu sprzedaży. Technomic, branżowa firma badawcza, ogłosiła Cheddar's Scratch Kitchen jako najlepszy obiekt oferujący pełen zakres usług dla klientów, którzy chcą wrócić do 2016 i 2017. . Na tym lista się nie kończy. W 2016 r. Cheddar's Scratch Kitchen została uznana za ulubioną restaurację typu casual dining na podstawie ponad 9200 ankiet wśród klientów przeprowadzonych przez Market Force Information. Cheddar's Scratch Kitchen pokonało Cracker Barrel, BJ's Brewhouse, O'Charley's i Fabryka serników zdobyć najwyższe miejsce, prowadząc zwłaszcza w takich atrybutach, jak wysokiej jakości żywność i wartość.

maxwell house vs folgers

W Cheddar's Scratch Kitchen część jedzenia trafia na darowizny

Darowizna żywności

Cheddar's Scratch Kitchen robi wszystko, aby złagodzić głód. Według sieci restauracji stronie internetowej , co miesiąc oddają średnio 25 000 funtów niewykorzystanej żywności. Obejmuje to ponad 20 000 potraw, które są przygotowywane od podstaw w ich kuchniach. Aby zapewnić dotarcie żywności do potrzebujących, sieć nawiązała współpracę z kilkoma organizacjami non-profit. Na przykład Cheddar's Scratch Kitchen w Spring w Teksasie co tydzień przekazuje organizacji jedzenie 1960 Centrum Nadziei , Cheddar's Scratch Kitchen w Tucson w Arizonie przekazuje darowizny na rzecz Stare usługi społeczności Pueblo , a ten w Pleasant Prairie w stanie Wisconsin prowadzi zbiórkę żywności z Armia Zbawienia Kenosha .

Ponieważ w restauracjach wszystko jest przygotowywane od podstaw ze świeżych składników, wszystko, co jest w nadmiarze, jest przekazywane w ramach programu zbiorów. Według stanu na sierpień 2018 r. sieć przekazała „ponad 100 milionów funtów żywności – lub 83,3 miliona posiłków – organizacjom non-profit w całym kraju” Aktualności Kenosha . Przekazywane jedzenie miesięcznie zazwyczaj obejmuje 47 procent warzyw, takich jak zielona fasola, puree ziemniaczane, inne dania warzywne, 30 procent zup i sosów oraz 15 procent ryżu, makaronu i innych oraz 8 procent białka, takiego jak łosoś, żeberka i kurczaka, jak podano na stronie internetowej sieci.

Cheddar's Scratch Kitchen wprowadził lżejsze menu zawierające dania niskokaloryczne

Tilapia i krewetka z salsą mango w Cheddar Facebook

Aby zrekompensować wszystkie wysokokaloryczne smakołyki, jakim jest rogalik miodowo-maślany i smażone w głębokim tłuszczu krążki cebuli, Cheddar's Scratch Kitchen ma menu, które jest lżejsze. Wszystkie produkty zawarte w tym menu, w tym talerz grillowanego kurczaka baja lub pozornie ciężki stek z polędwicy parmezanowej z czosnkiem, mają mniej niż 575 kalorii!

Menu zostało wprowadzone w 2013 roku po stwierdzeniu, że coraz więcej osób zmienia to, ile i po co jedzą powody zdrowotne . Ale Robert Pesch, dyrektor kulinarny i rozwojowy Cheddara, wyjaśnił, że 575 nie jest liczbą, na którą byli nastawieni przed stworzeniem menu. „Zaczęliśmy od chęci zapewnienia kilku opcji o niższej kaloryczności, które zapewniłyby smak i wartość. Byłam świadoma bycia w ramach kalorii. Najpierw opracowaliśmy dania, upewniając się, że są tam, gdzie chcieliśmy być w smaku i prezentacji. Przeanalizowaliśmy je później i dotarliśmy do numeru 575” – powiedział Nation's Restaurant News .

Na swojej stronie internetowej mają również tabela żywieniowa który określa kalorie, które znajdują się w każdej pozycji menu. Ci, którzy są dobrzy w matematyce, mogą dostosować swoje menu, biorąc pod uwagę liczbę kalorii. Jednak większym wyzwaniem jest uniknięcie pokusy zamawiania talerza błyszczących i łuszczących się rogalików miodowo-maślanych.

Kilka restauracji Cheddar's Scratch Kitchen znalazło się w centrum uwagi z powodu braku higieny?

Ręka szorująca podłogę

Chociaż trudno wyobrazić sobie brak higieny w restauracji, która każdego ranka zaczyna przygotowywać jedzenie od zera, faktem jest, że restauracje Cheddar's Scratch Kitchen znalazły się w centrum uwagi z powodu niepowodzenia inspekcji zdrowotnych. Restauracja Cheddar w Tamarac na Florydzie musiała zostać zamknięta dwa razy w tym samym miesiącu po tym, jak nie przeszła kontroli sanitarnej i zgłoszono „problemy z odchodami gryzoni i karaluchami w kuchni”. Wiadomości lokalne10 . To zajęło cztery wizyty inspektora sanitarnego, zanim miejsce ostatecznie otrzymało zielony sygnał do otwarcia dla zwiedzających.

Cheddar jest w York , w Pensylwanii, nie powiodła się niespodziewana inspekcja w marcu 2019 r. po tym, jak inspektor sanitarny stwierdził, że pokrojone warzywa liściaste, pomidory i sosy były przechowywane w temperaturze wyższej niż idealna 41 stopni Fahrenheita. Dodatkowo podłoga była brudna, a instalacja wodno-kanalizacyjna wadliwa. Podobnie, Cheddar's Scratch Kitchen w Park lądowy , Kansas, uznano za „niezgodność” z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności w stanie Kansas, a jeden w uniwersyteckie miasto , Charlotte w Północnej Karolinie, uzyskała żenującą ocenę C po inspekcji sanitarnej, która ujawniła naruszenia, w tym problemy z myciem rąk przez pracowników, zabrudzeniem krajalnicy i miksera oraz niedostatecznym chłodzeniem sera.

Cheddar's Scratch Kitchen nabyło 44 restauracje za jednym zamachem

ser Cheddar Facebook

Rok 2017 obfitował w wydarzenia dla Cheddar's Scratch Kitchen. W pierwszej połowie powiększyły się masowo o nabywanie 44 restauracje od ich największego franczyzobiorcy, firmy Greer Companies z Kentucky. Dzięki temu przejęciu Cheddar's był właścicielem 139 ze 164 restauracji.

To wielkie przejęcie było wielką wygraną dla Cheddar's. Dla Cheddar's, ówczesny prezes i dyrektor generalny firmy Ian Baines powiedział: Dziennik biznesowy z Dallas że kupując 44 restauracje, pomogła sieci odzyskać swój ślad. Transakcja nastąpiła również w momencie, gdy sieć zdecydowała się nie udzielać franczyzy już swoich restauracji, ale nadal budować własne.

pięciu facetów hot dogi

W drugiej połowie 2017 roku sieć Cheddar's została przejęta przez Darden Restaurants Inc. Podczas gdy w pierwszej połowie Cheddar's pracował nad integracją nowo zakupionych 44 restauracji ze swoją korporacyjną rodziną, w drugiej połowie skupili się na integracji swoich restauracji. ze swoją firmą macierzystą Darden.
Kategorie Telewizja Opinie Jak