Nieopowiedziana prawda o żuciu

żuć obsada Instagram przez @abcthechew

Żuć po raz pierwszy wyemitowany w 2011 roku jako wymiana dzienna za długo działające mydło Wszystkie moje dzieci . Współprowadzący Mario Batali, Michael Symon, Clinton Kelly, Carla Hall i Daphne Oz szybko zdobyli fanów i przekształcili program w mega hit, jakim jest dzisiaj. Oczywiście droga do sukcesu nie zawsze była łatwa. Co dzieje się za kulisami? Żuć może cię zaskoczyć.


Ludzie nie sądzili, że serial będzie trwał

żuć obsada Obrazy Getty

Żuć był nieoczekiwanym hitem. Kiedy serial nakręcił swój tysięczny odcinek w 2016 roku, współprowadzący Clinton Kelly ujawnił swoje zaskoczenie . „Byłem zszokowany, że dotarliśmy do 1000 odcinków, ponieważ nie wiem, czy ktokolwiek myślał, że tak zrobimy” – powiedział. „Właściwie wiele osób powiedziało nam, że na pewno nie, więc chciałbym powiedzieć: „Oto jesteśmy!” Współgospodarze zdobył nagrodę Emmy w ciągu dnia w 2015 i 2016 roku dla wybitnego gospodarza talk show, udowadniając, że robią coś dobrze.Wstępne recenzje były okropne

żuć obsada Instagram przez @abcthechew

Krytycy nie było na pokładzie z Żuć kiedy program został wyemitowany po raz pierwszy. Codzienne wiadomości z Nowego Jorku powiedział, że pierwszy odcinek „często czuł się przepełniony, jakby jego sławna ekipa brała udział w konkursie szybkości mówienia”. tytuł grzecznościowy powiedział, że współgospodarze byli „nadaktywni”. Mimo negatywności krytycy mieli nadzieję, że z czasem serial się poprawi. „Być może twój pierwszy odcinek był po prostu trudnym początkiem… w końcu możesz iść tylko stąd, powiedział Huffington Post .
Jest popularny wśród kobiet

żuć obsada Instagram przez @abcthechew

Program cieszy się największą popularnością wśród żeńskiej publiczności. Jego oglądalność wynosi 3 miliony tygodniowo i jest najpopularniejszym w ciągu dnia talk show wśród kobiet. Daphne Oz przypisała sukces serialu jego powiązania . „Pokazujemy, jak się psujemy i jak wracamy do zdrowia, a ludzie naprawdę doceniają tę rzeczywistość w tym wieku, kiedy dużo puchu, dymu, luster i tak dalej” – powiedziała.

Gospodarze naprawdę są przyjaciółmi?

żuć obsada Instagram przez @abcthechew

chemia między współgospodarzami programu jest niezaprzeczalny. „Jedyną rzeczą, do której mnie przyciągnęła” Żuć że wszyscy mamy swoje inne pasy, ale nie nadepniemy sobie nawzajem na palce” – powiedziała Carla Hall. „To ten wzajemny szacunek i zdajesz sobie sprawę, że przebywając wśród różnych ludzi, dowiadujesz się więcej o innych”.Przyjaźń nie jest fałszywa dla kamer. Była współprowadząca Daphne Ox rozmawiała z Fox News o zwarta obsada . „Wszyscy jesteśmy tak przyjaźni na planie, jak widzicie na planie” – powiedziała.

Mario Batali był trochę palantem dla swoich kolegów z obsady

żuć obsada Obrazy Getty

Obsada Żuć może być przyjacielski, ale Mario Batali nie zawsze był zbyt miły dla swoich współgospodarzy. W najwcześniejszych odcinkach było pewne tarcia między Batali i Daphne Oz z Batali robiącym mnóstwo szyderczych komentarzy na temat zdrowych nawyków żywieniowych Oz. W wywiadzie z 2012 r. z Zjadacz , Komentarze Bataliego na temat gospodarzy wydawały się nieco pasywno-agresywne. „Nigdy nie wybrałbym moich współlokatorów, ale po roku pracy z nimi zdaję sobie sprawę, że nie mają oni żadnych dziwnych ukrytych motywów” – powiedział. „To są czyści ludzie. Ich przesłanie nie jest jeszcze jasne, nawet po roku, ale są mądrzy i zabawni.Mario Batali został zmuszony do odejścia od serialu

żuć obsada Obrazy Getty

W 2017 r. Batali został poproszony o zwolnienie z programu po tym, jak kilka kobiet zgłosiło się do niego, oskarżając go o niewłaściwe zachowanie seksualne. Zjadacz przeprowadził długie śledztwo i stwierdził, że wykroczenie Batali trwało całe dziesięciolecia.

„Wiem, że moje działania rozczarowały wielu ludzi” – powiedział Batali po ogłoszeniu, że zrezygnuje również z innych przedsięwzięć biznesowych. „Sukcesy, które odniosłem, należą do wszystkich członków mojego zespołu. Awarie są tylko moje. Ludziom, którzy byli przy mnie w tym czasie — mojej rodzinie, partnerom, pracownikom, przyjaciołom, fanom — jestem wdzięczny za wsparcie i mam nadzieję, że odzyskam wasz szacunek i zaufanie. Spędzę na tym następny okres czasu.

W maju 2018 r. NYPD ogłosiło, że prowadzi dochodzenie w sprawie oskarżeń, ale śledztwo zostało zamknięte w styczniu 2019 r. bez wniesienia żadnych zarzutów. Według CNN , tylko jedna z dwóch badanych spraw była przedawniona, a NYPD nie była w stanie znaleźć prawdopodobnej przyczyny żadnego z tych przypadków.

Carla Hall ma sekretny talent

żuć obsada Obrazy Getty

Carla Hall okazała się być kobietą renesansu. W odcinku Żuć, jej współprowadzący byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że rysunek brokułów węglem został naszkicowany przez samą Hall. „Kiedy byłem w szkole kulinarnej, narysowałem wszystkie moje ilustracje do swoich prac” – powiedział szef kuchni PopSugar . „Zawsze rysowałem. Jako dziecko robiłem kreskówki... Lubię rękodzieło; Lubię to robić ręką; Lubię kolor.

Clinton Kelly chciał zostać powieściopisarzem

żuć obsada Obrazy Getty

Współprowadzący Clinton Kelly nie zamierzał stać się osobowością telewizyjną. Były współgospodarz Czego nie ubierać chciałem zostać powieściopisarzem ale przyznał, że był „śmiertelnie przerażony”, że kariera pisarska byłaby złym wyborem. Zamiast pracować nad kolejną wspaniałą amerykańską powieścią, Kelly poszedł do szkoły wyższej, aby studiować dziennikarstwo, zanim pisał do czasopism i wylądował na roli gospodarza Czego nie ubierać.

W 2008 roku jego książka Freakin' Fabulous: Jak się ubierać, mówić, zachowywać, jeść, pić, bawić, dekorować i ogólnie być lepszym niż wszyscy inni był opublikowany. To właśnie ta książka doprowadziła go do odkrycia przez producentów Żuć. Po udanym teście chemii z innymi współgospodarzami Kelly dołączył do programu.

Clinton Kelly nigdy nie napisze książki kucharskiej

żuć obsada Obrazy Getty

Clinton Kelly udowodnił, że ma na sobie kilka poważnych kotletów kulinarnych Żuć, ale upiera się, że nie jest kucharzem. W rozmowie z Naperville Sun , Kelly został zapytany, czy kiedykolwiek napisałby książkę o gotowaniu lub mieszaniu napojów. „Jest wielu ludzi, którzy są lepszymi kucharzami niż ja” – powiedział Kelly. „Nie mam restauracji, nie jestem szefem kuchni. Jestem naprawdę dobrym kucharzem domowym i jest ich zbyt wielu. Szczerze mówiąc, to nie jest moja życiowa pasja. Ludzie tacy jak moi współprowadzący Mario Batali i Michael Symon powinni pisać książki o gotowaniu”.

Clinton ma historię narkotyków

żuć obsada Obrazy Getty

Na Żuć, Clinton Kelly jest wytrawnym gospodarzem. Wygląda na faceta, który urządza wytworne przyjęcia. Kilka lat temu był jednak inny rodzaj imprezy . W jego pamiętnikach Nienawidzę wszystkich oprócz ciebie , ikona stylu otworzyła się na jego przeszłość, przyznając, że kiedyś eksperymentował z narkotykami. Obecnie jest w większości czysty i trzeźwy, chociaż przyznał się do jedzenia żelki z marihuaną, szukając inspiracji do swojej książki.

Była współprowadząca Daphne Oz została wychowana jako wegetarianka

żuć obsada Obrazy Getty

Daphne Oz, która… opuścił przedstawienie po szóstym sezonie nie jest obcy show-biznesowi. Oz jest córką osobowości telewizyjnej Dr. Oz i została wychowana jako wegetarianka. Była współprowadząca program skosztowała wielu dań mięsnych w programie, ponieważ porzuciła wegetariański styl życia, gdy miała 18 lat. „Nie dorastałam w jedzeniu mięsa” – powiedziała. Los Angeles Times . „Ale będąc w programie, mogłem spróbować różnych przygotowań i muszę ci powiedzieć, że Michael i Mario przygotowują wspaniałe posiłki”.

Anthony Bourdain nie był fanem

żuć obsada Obrazy Getty

Anthony Bourdain nigdy nie był osobą, która pokryła swoje słowa cukrem. Sławny szef kuchni miał kilka nieprzyjemnych rzeczy do powiedzenia? Żuć . „Jestem naprawdę wstrząśnięty” – powiedział Wiadomości o Merkurym krótko po debiucie serialu, który został skrytykowany przez krytyków. „Szczerze, nie wiem już, w co mam wierzyć. Mario Batali jest lepszym kucharzem niż ja, lepszym biznesmenem. I Michael Symon! Nie mogę powiedzieć, jak bardzo lubię i szanuję tych facetów. Są najmądrzejsi, najzabawniejsi, najlepsi od czasów Julii Child. Musieli wiedzieć, w co się pakują. Nie staram się być zabawny ani złośliwy — jestem naprawdę wstrząśnięty.

Obsada naciskała na bardziej zróżnicowane dania

żuć obsada Instagram przez @abcthechew

Carla Hall powiedziała Zjadacz że po kilku sezonach emisji programu gospodarze poczuli się, jakby popadli w rutynę. W pierwszym tysiącu pokazów Hall powiedział: „Mario zrobił 327 przepisów na makaron, ale 47 z nich to makaron i ser”. Gospodarze zaczęli naciskać na rozszerzenie przepisów prezentowanych w programie. „To znaczy, istnieje wielki świat… wróciliśmy i powiedzieliśmy: „Słuchaj, naprawdę nauczmy kuchni świata. Nie jesteśmy tylko tymi jednowymiarowymi ludźmi czy kucharzami”.

Gospodarze nie zawsze piszą przepisy

żuć obsada Obrazy Getty

Można by pomyśleć, że przy tak utalentowanych szefach kuchni, że poradzą sobie ze wszystkimi przepisami, ale w rzeczywistości otrzymują mnóstwo pomocy. Żuć ma personel kulinarny, który tworzy większość przepisów (choć często współpracują z gospodarzami). Personel przygotowuje również wszystkie segmenty, aby jak najbardziej ułatwić gospodarzom programu.