Nieopowiedziana prawda o Cracker Barrel

Cracker Barrel Cracker Barrel

Cracker Barrel pojawił się na amerykańskich drogach międzystanowych od 1969 . Dzięki pożyczce w wysokości 40 000 dolarów (która przyniosła zysk w ciągu miesiąca), założyciel restauracji Danny Evins, pracownik naftowy z Libanu w stanie Tennessee, otworzył pierwszą Cracker Barrel lokalizacja z dołączonym sklepem z pamiątkami — co oznacza, że ​​sklep z pamiątkami jest tak samo OG jak restauracja — przy autostradzie międzystanowej 40 w jego rodzinnym mieście. Evins miał przeczucie, że restauracje będą hitem wśród podróżników szukających opcji jedzenia pitstop, która nie byłaby fast foodem, a ponadto mogliby zatankować swoje samochody przy dystrybutorach na miejscu. Przesuń się, McDonald's, Cracker Barrel i jego sklep wielobranżowy, pełen nowości, miały tu zostać.


Od tego czasu firma otworzyła się ponad 650 lokalizacji w 45 stanach w całym kraju (stan na maj 2019). Klienci uwielbiają obfite jedzenie i miłą obsługę. Oczywiście, pomimo ogromnego sukcesu, Cracker Barrel nie był wolny od dramatów przez te wszystkie dekady.Chcesz dowiedzieć się więcej? Przygotuj się na soczyste plotki i zabawne fakty na temat rodzinnego łańcucha, których nawet najbardziej zagorzali entuzjaści Cracker Barrel mogą nie znać. To jest nieopisana prawda o amerykańskim jedzeniu drogowym, Cracker Barrel.
Nazwa Cracker Barrel ma podwójne znaczenie

Znak Cracker Barrel Facebook

Termin „beczka do krakersów” to podwójne entendre, ale nie seksowne. Według południowe życie , Cracker Barrel to nie tylko hołd dla literalnych beczek krakersów, które można było kupić w wiejskich sklepach w każdej restauracji. Aktualny Merriam-Webster Definicja „cracker-beczki” to przymiotnik oznaczający „sugerujący przyjazny, samodziałowy charakter wiejskiego sklepu”. Ach tak, teraz to wszystko ma sens, prawda?

Więc Cracker Barrel miało być miejscem, w którym goście mogliby doświadczyć krakersów w atmosferze ozdobionej beczkami z krakersami lub beczkami z krakersami. Słynne logo zszywki międzystanowej rzeczywiście przedstawia mężczyznę w bujanym fotelu, opartego na beczce pełnej tego, co można tylko przypuszczać, że są krakersami. Cracker Barrel to nazwa, która rozpoznaje historię marki i misja, a także taka, która przypomina nam, że w naszym zwykłym leksykonie potrzebujemy więcej przymiotników, takich jak „cracker-barrel”.Każdego roku produkuje się zadziwiającą liczbę foteli bujanych Cracker Barrel

Fotele bujane Cracker Barrel Cracker Barrel

Cracker Barrel nie zadziera, jeśli chodzi o bujane fotele zdobiące patia wielu placówek. Trzyma się przyjaznego motywu południowego ganku frontowego i nic go nie powstrzyma. Pomijając estetykę południowej werandy, kultowe fotele bujane służą jeszcze innemu celowi: potrzebujesz miejsca do siedzenia, ponieważ czas oczekiwania na stolik w Cracker Barrel może być dość długi.

laska ma czerwony status

Te bujane fotele są wykonane dla Cracker Barrel przez źródło w Springfield w stanie Tennessee (więc tak, nawet krzesła są południowe). Źródłem jest Firma Hinkle Chair , firma rodzinna, która działa w branży meblarskiej od wieków — cóż, przynajmniej od czasu, gdy ich prapradziadek, prawie 180 lat temu, rozpoczął poboczną pracę ze swojego gospodarstwa. Firma robi około 200 000 foteli bujanych rocznie dla restauracji Cracker Barrel. Krzesła można kupić bezpośrednio za pośrednictwem Hinkle, ale jeśli chcesz mieć „podpisowy medalion Cracker Barrel Old Country” na swoim bujaku, musisz go kupić w sklepie Sklep Cracker Barrel za 170 USD. Miło wiedzieć, że Cracker Barrel jest wierny swoim korzeniom nawet z meblami, które są nie tylko amerykańskie, ale także południowe.#JusticeforBradsWife jest teraz puentą Cracker Barrel

Sklep Cracker Barrel Świergot

W 2017 r. zwolnienie jednego pracownika Cracker Barrel doprowadziło do powstania legionów trolli internetowych i memy wyśmiewanie się z sieci restauracji w kraju ojczystym. Człowiek o imieniu Bradley Reid Byrd opublikowana na jego stronie na Facebooku że był wściekły na Cracker Barrel za zlikwidowanie żony, która pracowała w restauracji od ponad dekady. Powierzył swoim obserwatorom na Facebooku odwiedzanie strony Cracker Barrel na Facebooku, dzwonienie do nich i pytanie: „Co się dzieje, że zwalniasz żonę naszego chłopca, Brada?”. — lub coś w tym stylu. Internet naprawdę działał, ponieważ od tego momentu wszystko, co restauracja publikowała w swoich mediach społecznościowych, było krytykowane komentarzami na temat zwolnienia żony Brada. To nawet narodziło hashtag #JusticeforBradsWife. W ciągu tygodnia pojawiły się mnóstwo memów zainspirowany wydarzeniem oraz oferty pracy dla żony Brada, Nanette.

Od lipca 2019 r. istnieją nadal ludzie trollingu Cracker Barrel's Facebook z żartami i memami #BradsWife. Więc jeśli zobaczysz, że jest to wzmianka w którymkolwiek z mediów społecznościowych restauracji, teraz wiesz — żona Brada była prawdziwą osobą, a jej zwolnienie zainspirowało całe pokolenie twórców memów.

Cracker Barrel ma surową politykę zakazu darmowej żywności food

Posiłek z Cracker Barrel Cracker Barrel

Niech będzie wiadome: Cracker Barrel nie zajmuje się rozdawaniem darmowego jedzenia. W rzeczywistości jeden z ich pracowników był zwolniony za podarowanie bezdomnemu muffinki i niektórych przypraw w lokalizacji Cracker Barrel w Venice na Florydzie. Robotnik, Joe Koblenzer, 73-letni weteran wojskowy, twierdził, że mężczyzna przyszedł z prośbą o sos tatarski i majonez do spożycia z rybą, którą gotował (wiele pytań, ale toczymy się z tym), więc Koblenzer zobowiązany z kilkoma darmowymi przyprawami i muffinką kukurydzianą na dokładkę. Następnie dyrektor generalny Cracker Barrel zamknął Koblencję w puszce za naruszenie polityki zakazującej rozdawania darmowego jedzenia.

Aby być uczciwym wobec Cracker Barrel (co Koblenzer też to przyznaje), złamał pewne zasady już przed incydentem z sosem tatarskim. Tak więc zgodnie z prawem, jeśli ktoś miał już kilka uderzeń w nadgarstek, ma prawo go zwolnić. Mimo to Cracker Barrel zachowuje się jak zły facet, który kazał pracownikowi odmówić komuś, kto potrzebuje bardzo niewielkiej ilości darmowego wyżywienia. Ale takie są zasady, a CB ma biznes do prowadzenia. Wygląda na to, że południowa gościnność idzie tylko tak daleko.

Najwięksi fani Cracker Barrel to małżeństwo po 80 latach

Zewnętrzna część Cracker Barrel Facebook

Być może myślałeś, że jesteś super fanem Cracker Barrel, ale nie masz nic na temat Wilmy i Raya Yoderów z Goshen w stanie Indiana. Para osiemdziesięciolatków postawiła sobie za cel pójście do każdej beczki Cracker w Ameryce. W sierpniu 2017 r. osiągnęli swój cel, kiedy trafili na Oregon Cracker Barrel, który w tamtym czasie był miejscem, w którym sieć miała łącznie 645 restauracji.

Oczywiście celem Yoderów nigdy nie jest naprawdę ukończyć, ponieważ Cracker Barrel co roku dodaje kolejne lokalizacje. Para 649. przystanek był w styczniu 2018 roku w nowej Cracker Barrel w Victorville w Kalifornii, jednej z kilku kalifornijskich lokalizacji, które zostały otwarte od czasu, gdy trafili do swojej nieoficjalnej ostatniej lokalizacji. W maju 2019 r. byli na „pierwszym śniadaniu” (uczta przed faktycznym otwarciem restauracji wyłącznie dla megafanów) na otwarcie lokalizacji w Rialto .

Ray Yoder zaczął trafiać do restauracji ponad 40 lat temu, kiedy pracował dla firmy, która dostarczała pojazdy rekreacyjne na terenie całego kraju. Mówi, że wizyty złagodziły uciążliwość jego podróży. Jego żona Wilma zaczęła mu towarzyszyć i po trzech dekadach wędrówek duetu sieć zaczęła doceniać ich lojalność. Firma nawet świętowała przybycie pary do 645. restauracji w Oregonie, dając im darmowe fartuchy i serdeczne powitanie od personelu. Niech Yoders będą lekcją — zdecydowanie istnieją korzyści z pozostawania lojalnym wobec marki.

Uważaj na Southern Fried Chicken w Cracker Barrel

Cracker Barrel Southern Fried Chicken Cracker Barrel

Jeśli planujesz zjeść obiad w Cracker Barrel , czy możemy nie zasugerować Southern Fried Chicken? Z punktu widzenia zdrowia jest to z pewnością jedna z najgorszych pozycji w menu. Waży aż 1640 kalorii (lepiej je oszczędzaj Obserwatorzy wagi wskazuje na to) i ma 100 gramów tłuszczu (w tym 23 z tłuszczów nasyconych) i zdumiewające 4730 miligramów sodu – i żadna z tych liczb nie obejmuje nawet dwóch stron i niekończących się ciastek.

A jeśli jesz w niedzielę, uważaj na polecane specjalność — Homestyle Chicken. Dzień Pański zdecydowanie nie jest dniem serca w przypadku Cracker Barrel. W rzeczywistości, Jedz to, nie to! klasyfikuje Homestyle Chicken jako jedną z najgorszych rzeczy, jakie można zamówić z menu Cracker Barrel (poza oczywiście wspomnianym wcześniej Southern Fried Chicken). Waży 1350 kalorii i 92 gramy tłuszczu.

ile jest warte kfc?

Oczywiście możesz zamówić te dania z kurczaka, jeśli masz ochotę spróbować, ale z pewnością nie polecamy organizowania tego cotygodniowego wydarzenia. Jeśli masz zamiar się zanurzyć, może podziel się posiłkiem z innymi bywalcami Cracker Barrel?

Święto Dziękczynienia to najbardziej pracowity dzień w roku w Cracker Barrel

Parking Cracker Barrel w Święto Dziękczynienia Facebook

Jeśli myślisz: „Do diabła z gotowaniem wyszukanego” święto Dziękczynienia posiłek w tym roku, zamiast tego zabierzmy całą rodzinę do Cracker Barrel – lepiej ustawcie się w kolejce. Cracker Barrel potwierdzony w komunikat prasowy że Święto Dziękczynienia jest w rzeczywistości ich najbardziej zatłoczonym dniem w roku. CB szacuje, że w czasie tego święta w całym kraju serwuje 650 000 funtów indyk i 1,1 miliona kawałków ciasta. Inne produkty z okazji Święta Dziękczynienia, które wyrzuca w ogromnych ilościach, to 8 milionów uncji sosu i 1,6 miliona uncji żurawiny.

Obejmuje to posiłki z indyka na wynos i żarcie. Gwiazdami menu tego dnia są posiłki Homestyle Turkey 'n Dressing serwowane w restauracji, ale bardzo popularne są również posiłki Heat n' Serve Holiday Family Meals To-Go i Homestyle Turkey n' Dressing Family Meals To-Go.

Konkluzja: Jeśli planujesz zjeść Cracker Barrel w Święto Dziękczynienia, zaplanuj odpowiednio. Nie będziesz jedyny.

Wystrój Cracker Barrel i sklep wielobranżowy zachowują amerykańską historię

Cracker Barrel Facebook

Cracker Barrel jest bardzo przemyślany ze swoimi dekoracjami. Wszystkie lokalizacje są pełne autentyczne antyki a zespół CB z dużą starannością planuje układ każdej nowej restauracji. W rzeczywistości w siedzibie głównej w Libanie znajduje się nawet pozorowana restauracja, w której można rozplanować wystrój nowych lokalizacji.

Sklepy wielobranżowe były kiedyś nazwą gry pod koniec XIX i na początku XX wieku, kiedy zaczęły istnieć jako rozwiązanie dla handlarzy chorych z powodu bycia w drodze. Sklepy wielobranżowe na wsi nie były niczym wymyślnym, ale służyły jako punkt kompleksowej obsługi wielu podstawowych potrzeb, co wyjaśnia, dlaczego przedmioty na sprzedaż w sklepie Cracker Barrel wahają się od Cheerwine do płyt CD z muzyką gospel .

Chociaż historyczna atmosfera może nie być dokładnie taka, jak atmosfera sklepu była sto lat temu (różniły się w zależności od regionu kraju, w którym się znajdowałeś, a dzisiejsze Cracker Barrels mają zarówno północne, jak i południowe atrybuty sklepu ogólnego), zaangażowanie restauracji w zachowanie Sklep ogólnospożywczy w amerykańskim kraju, zarówno ze swoimi przedmiotami detalicznymi, jak i wystrojem, naprawdę służy jako żywe muzeum historii Ameryki. I tak się składa, że ​​w tym muzeum jest też całkiem legalny smażony stek.

wszystko przyprawa do bajgla aldi

Cracker Barrel dostał złą prasę z powodu wycofania ananasa

Cracker Barrel Świergot

Uważaj na ananasy w Cracker Barrel, a nie mówimy o stronie świeżych, tropikalnych owoców, które mogą być dostępne do jajek. Podobno dekoracyjne Ananasy z Driftwood które Cracker Barrel sprzedaje w swoim wiejskim sklepie są uzbrojone i niebezpieczne.

Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich wydał wycofanie owocowych drobiazgów w 2018 r., ponieważ metalowe „liście” produktu kroiły ludziom palce. Jeden konsument musiał nawet dostać szwy w wyniku uszkodzenia wystroju domu. Cracker Barrel oferował zwrot pieniędzy wszystkim klientom, którzy kupili ananasy, przez Internet lub na miejscu w restauracji, między czerwcem a sierpniem 2018 r. Chociaż ten incydent był bardziej dziwny niż alarmujący lub obrzydliwy, nigdy nie jest dobrą wiadomością, gdy restauracja radzić sobie z konsekwencjami otrzymania produktu Szkarłatna litera słowa „przypomnij” umieszczonego na nim.

Cracker Barrel otworzył nową restaurację z ciastkami skierowaną do milenialsów

Posiłek Hollera i Dash Facebook

Och, ty wiedzieć Cracker Barrel zamierzał włączyć się do szybkiego, swobodnego ruchu. W 2016 roku firma została otwarta Holler i kreska , sposób hiphopowy młody kuzyn Cracker Barrel, który był zaprojektowany z myślą o pokoleniu millenialsów . „Dom z ciastkami” serwuje śniadania, brunch i lunch, z podniecającą gamą pikantnych i słodkich opcji. Menu różni się w zależności od (południowego) miasta, ale klimat jest zdecydowanie minimalistyczny i industrialny. Lokalizacje Holler & Dash są bardzo un-Cacker Barrel-esque , ponieważ próbują powiedzieć: „Hej, nie jesteśmy tandetną siecią restauracji, ale to śniadanie to wciąż bomb.com, prawda?”. — lub coś w tym stylu.

Holler & Dash to w zasadzie restauracyjna wersja dzieciaków, które proszą rodziców, aby wysadzili je za rogiem, aby ich nie widziano z nimi (w Cracker Barrel). Wiesz, że to pułapka tysiąclecia, gdy menu zawiera sekcję oznaczoną „Miski”. Chociaż los spin-offu Holler & Dash jest nieznany na dłuższą metę, Cracker Barrel jest rekwizytem za próbę stworzenia z ciastek nowatorskiego pomysłu.

Cracker Barrel został wezwany za rażącą dyskryminację pracowników LGBTQ

Cracker Barrel Facebook

Cracker Barrel jest trochę brudny reputacja jeśli chodzi o postęp w niektórych gorących kwestiach amerykańskich. Według New York Times , w 1991 roku w całej firmie wydano dyrektywę zwalniającą wszystkich pracowników Cracker Barrel, „których preferencje seksualne nie wykazują normalnych wartości heteroseksualnych”. 16 pracowników zostało zwolnionych, a wielu twierdziło, że był to rażący akt dyskryminacji gejów, który w tamtych czasach był nie tylko nadal legalny, ale także tolerowany w wielu amerykańskich zakładach. Wysadzanie Cracker Barrel było jednym z pierwszych widocznych aktów odpychania.

Właściciele akcji (firma weszła na giełdę w 1981 r.) organizujący opór Cracker Barrel. Założyciel Cracker Barrel, Danny Evins, w końcu przeprosił i wycofał tę politykę, ale New York City Employees Retirement System (akcjonariusz kierujący oskarżeniem) nalegał, aby zakazanie dyskryminacji jawnie stało się oficjalne w polityce korporacyjnej Cracker Barrel.

To były wczesne lata 90., przed mediami społecznościowymi i powszechnym dostępem do Internetu, więc możemy sobie tylko wyobrazić, jak zła byłaby prasa, gdyby tego typu zachowanie restauracji zostało dziś ujawnione. Cracker Barrel zyskał negatywną uwagę, która przez jakiś czas nękała markę, ale być może firma ewoluowała, ponieważ w czerwcu 2019 Cracker Barrel był w Aktualności za odmowę pozwolenia pastorowi, który wyrażał antygejowskie uczucia (delikatnie mówiąc) zorganizowania imprezy w jednej z jego restauracji.

Cracker Barrel był wielokrotnie oskarżany o rasizm

Zewnętrzna część Cracker Barrel Tasos Katopodis/Getty Images

Cracker Barrel nie zawsze był po właściwej stronie historii, jeśli chodzi o stosunki rasowe w Ameryce. Na początku 2000 roku Departament sprawiedliwości kilkakrotnie oskarżył firmę o zachowanie rasistowskie. Dochodzenie w sprawie praw obywatelskich ujawniło przypadki złego traktowania Afroamerykańskich klientów w Cracker Barrels w kilku stanach w południowym regionie Stanów Zjednoczonych. Pracownicy, którzy uczestniczyli w dochodzeniu, przyznali, że praktyki takie jak sadzanie Afroamerykanów po białych klientów, którzy przybyli później niż oni, oraz nie reagowali tak chętnie na skargi czarnych klientów dotyczące złej obsługi, byli zasadniczo zachęcani przez kierownictwo. Jaka jest najbardziej niepokojąca część? To było w 2004 roku. Przedstawiciel Cracker Barrel w tamtym czasie powiedział, że nie wierzą w oskarżenia, ale mimo to zamierzają posunąć się naprzód z agresywnym planem zajęcia się skargami.

Nie jesteśmy jednak pewni, jak daleko ich to zaprowadziło. W 2018 roku Randy Freeman, Afroamerykanin i weteran Sił Powietrznych USA, był w Cracker Barrel w Zachodniej Wirginii i był oskarżony przez kierownika przeklinania na serwerze. Świadkowie przy jego stole potwierdzili, że nic takiego się nie wydarzyło. Freeman pozwał Cracker Barrel do sądu w związku z tym zachowaniem, a firma po raz kolejny ma do czynienia z wyjątkowo negatywną prasą. Mamy nadzieję, że firma pracuje nad rozwiązaniem systematycznych problemów, które nękają firmę.

sohla el-wayllyKategorie porady jeść recenzje