Nieopowiedziana prawda o zbrodni, gospodarz kuchni Joel McHale

Joel McHale z brodą Tommaso Utopić / Getty Images

Joel McHale miał całkiem niezłą karierę telewizyjną i filmową. Jeśli posiadasz telewizor — do licha, jeśli w ciągu ostatnich kilku dekad twoje oczy trafiły na działający telewizor raz lub dwa razy — są szanse, że widziałeś go w jednej z jego wielu ról. Przez 12 lat McHale prowadził „Zupę”, w której skomentował wiele żałosnych momentów, które przynosiła telewizja reality (za pośrednictwem Różnorodność ). Ale McHale może być najbardziej znany ze „Społeczności”. Zagrał cynicznego byłego prawnika Jeffa Wingera w popularnym sitcomie o grupie naukowej pełnej odmieńców w lokalnym college'u (poprzez Tygodnik Rozrywka ). McHale włączył nawet „The F Word” i zrobił Gordon Ramsay śmiać się, aż się zakrztusił youtube ).


Jeśli dzisiaj nie robisz nic innego, spójrz na listę zasług McHale'a na IMDb . Był gościem prawie każdego wieczornego talk show. Był panelistą w „The Masked Singer”, uczestnikiem i gospodarzem wielu teleturniejów, a także postacią w rebootach „Will & Grace” i „ Strefa mroku . A wszystko to miało miejsce dopiero w 2020 roku. Samozwańczy pracoholik był szalenie zajęty, nawet w roku, kiedy większość z nas została zamknięta w kwarantannie COVID-19 (poprzez NME ). Teraz jest już gotowy do poprowadzenia „Kryminalnej kuchni”, programu kulinarnego z niespodzianką, którego premiera odbędzie się w Lis 26 maja. McHale poradzi sobie z chaosem, gdy uczestnicy rozwiążą wskazówki, aby dowiedzieć się, jaki deser muszą zrobić, aby wygrać nagrodę w wysokości 100 000 USD.bobby i giada we włoszech

Joel McHale przeszedł z piłkarskiego piłkarza do odnoszącego sukcesy aktora

Joel McHale i Tanika Ray Noel Vasquez/Getty Images

Joel McHale jest aktorem i komikiem, który ukończył program szkolenia aktorów na Uniwersytecie Waszyngtońskim z tytułem magistra sztuk pięknych. Biografia IMDb . Jeśli słynny aktor ma prawo do zapomnienia, to dlatego, że grał w uniwersyteckiej drużynie futbolowej Washington Huskies jako tight end, nawet jadąc na prestiżowy Rose Bowl w 1993 roku (poprzez NBC Sports Northwest ). OK, „odtwarzany” może nie być właściwym słowem. W ciągu dwóch lat spędzonych w zespole nigdy nie widział ani minuty akcji w grze. McHale grał w drużynie harcerskiej podczas treningu, pomagając prawdziwym graczom w obronie przygotować się do następnego meczu. „Byłem najgorszym tight endem w historii Husky, o milę” – powiedział McHale. „Byłem praktycznie maskotką. Często przez przypadek dawali mi zamiast hełmu górną część głowy husky'ego.
Facet, który żartuje sobie w prawie każdym wywiadzie reklamowym, ostrzył sobie komiczne zęby po studiach w lokalnym skeczu w Seattle „Prawie na żywo”, który zapoczątkował także karierę Billa Nye the Science Guy (poprzez Król 5 ). Przeprowadził się do Los Angeles i dostał kilka pomniejszych ról w serialach telewizyjnych, w tym w pierwszej serii „Will & Grace”, zgodnie z biografią IMDb. Pierwsza rola McHale'a na dużym ekranie była niewielka, ale sam film był duży. Grał sarkastycznego bankiera w „ Spider-Man 2 ”, w scenie, w której złoczyńca filmu okrada to miejsce (przez Jaka kultura ).

Joel McHale pojawił się jako gwiazda „Community”

McHale i and Michael Kovac/Getty Images

Ludzie, którzy nie mają dość głupot w reality-TV, poznali Joela McHale'a w „Zupie”, który trwał od 2004 do 2015 roku (poprzez IMDb ). Większość z nas nauczyła się pokochać McHale'a w „Community”, który był emitowany w latach 2009-2015. Kiedy McHale przeczytał swój pierwszy scenariusz „Community”, wiedział, że po prostu musi być w programie. Jego postać, Jeff Winger, był byłym prawnikiem, który musiał iść do college'u, ponieważ sfałszował swój dyplom (poprzez Tygodnik Rozrywka ). Chociaż historia jego postaci niekoniecznie pasowała do McHale'a, jego postawa tak. „Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do winy, sarkastyczny i cyniczny do winy” – powiedział McHale Entertainment Weekly – i widział te same cechy u Jeffa Wingera. „I to był taki dobrze napisany scenariusz, że odpiłowałbym mały palec, żeby to zrobić. Nie zrobiłem tego, ale zrobiłbym to.co kupić w klubie Sama

współgwiazda McHale'a w „Społeczności” Chevy Chase , być może pojawiła się jako nazwa markizy programu, ale zaczęło się to zmieniać po tym, jak rozeszła się wiadomość, że Chase był podatny na napady gniewu na planie (poprzez Ostateczny termin ). McHale powiedział Howardowi Sternowi w klipie dostępnym na youtube że próbował porozmawiać z Chase'em i zmusić go do właściwego lotu, ale Chase tego nie miał. W międzyczasie, jak donosi Deadline, McHale prześcignął Chase'a, stając się czołowym człowiekiem w „Community”.

Najgorsze doświadczenie Joela McHale'a pojawiło się jako komiks stand-up

Joel McHale robi stand-up w komedii Jamie McCarthy/Getty Images

Joel McHale rozpoczął poboczną pracę jako komiks stand-up w 2005 roku, po tym, jak już ugruntował swoją pozycję w „The Soup” (poprzez Chicago Tribune ). McHale rozpoczął swoją karierę stand-upową, rozszerzając humor, który wniósł do „Zupy”, wyśmiewając celebrytów telewizji reality show. Dalej poszerzał swój repertuar, często opierając się na humorze geograficznym. Za jednym razem youtube , dokuczał ludziom, którzy twierdzą, że pochodzą z kalifornijskiego Bay Area, ponieważ wstydzą się przyznać, że mieszkają w Livermore.McHale dostał naprawdę świetny występ komiksowy, będąc główną gwiazdą Kolacji Korespondentów Białego Domu w 2014 roku (poprzez youtube ). Żartował wtedy, że republikańskim kandydatem na prezydenta za kilka lat będzie Jeb Bush, Rand Paul, czyli „worek mąki z narysowaną twarzą Ronalda Reagana”. (Mało kto wiedział w tym czasie....)

Według własnego konta McHale, najgorszy moment w jego karierze celebryty nadszedł podczas stand-upu. Powiedział Chicago Tribune, że był jednym z ośmiu komiksów na wielkim koncercie w Anaheim z ośmiotysięczną publicznością. Zbombardował, gdy tylko opowiedział swój pierwszy dowcip o tematyce „Zupy”, ale przetrwał przez wszystkie przydzielone mu 20 minut. Po tym, jak McHale opuścił scenę, booker programu kazał mu odejść… szybko. Czego McHale nauczył się z tego brutalnego doświadczenia? „Nie stawaj przed ośmioma tysiącami ludzi, którzy cię nienawidzą. To wygląda na całkiem mądrą radę.

noel wielka brytyjska pieczeń?

Joel McHale obiecuje wprowadzić lekkość do „Crime Scene Kitchen”

Joela McHale'a, Dzisiejszy program/YouTube

Kiedy ktoś śpieszy się do pracy tak ciężko, jak robi to Joel McHale, wraz z sukcesami na pewno doświadczą odrzucenia i porażek. „Jestem przyzwyczajony do odrzucenia, ponieważ jestem aktorem” – powiedział McHale Chicago Tribune . „Ludzie powiedzą: „Ale dobrze się spisałeś!”. A ja powiem: „Na każde przesłuchanie, jakie dostałem, nie dostałem 60, 70, 80 innych”. Po anulowaniu „Zupy” Netflix namówił McHale, aby poprowadził prawie identyczny program z komentarzem telewizyjnym „The Joe McHale Show with Joe McHale”, ale wyciągnął wtyczkę po zaledwie 19 odcinkach (poprzez Różnorodność ). Mimo to linia trendu McHale'a pozostaje pozytywna. Odegrał główną rolę w horrorze „Becky” z 2020 roku, który McHale określił jako „super brutalny „Sam w domu” (poprzez NME ). W zeszłym roku był także gospodarzem dodatkowego odcinka „Tiger King”. A potem, oczywiście, jest „Kuchnia sceny zbrodni”, której premiera odbędzie się 26 maja Lis . Podczas gdy jego ostatni występ jest w rzeczywistości kolejnym konkursowym pokazem kulinarnym, McHale z pewnością wzbogaci ten wysoce przewidywalny format swoim gryzącym humorem. I na pewno sprawi, że niektórzy zawodnicy poczują się nieswojo.

McHale pojawił się niedawno w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” youtube ). Kiedy Fallon spytała McHale'a, o czym jest „Crime Scene Kitchen”, gospodarz nowego programu z powagą powiedział: „Idziesz na miejsce zbrodni i jesz obok ofiary morderstwa”. McHale oczywiście żartował, ale mogło być jeszcze gorzej. Mógł mieć współgospodarza Chevy Chase.