Nieopowiedziana prawda o kuchni rzezimieszków

kuchnia ogłupiała youtube

Gotowanie w ścisłym limicie czasu, podczas gdy kamery telewizyjne rejestrują każdy błąd szefa kuchni musi być trudne. Wrzuć trochę absurdalnych kuchennych sabotaży, które mogą wymagać od szefa kuchni przygotowania posiłku w gigantycznym basenie z kulami lub przy użyciu zabawkowych przyborów kuchennych, a wyzwanie kulinarne stanie się jeszcze bardziej intensywne. To właśnie te szalone pułapki, które robią Kuchnia rzeźnika konkurs kulinarny inny niż wszystkie.






Kuchnia rzeźnika na pewno ma elementy innych telewizyjnych konkursów kulinarnych, ale jest też trochę jak czarna owca. Zachęca się do gadania o śmieciach, sędziowie nie mają pojęcia, co znalazło się w posiłku, który jedzą, a rywalizujący szefowie kuchni prawie na pewno nie gotowali wcześniej w podobnych warunkach. Jeśli kiedykolwiek był pokaz kulinarny, który wykorzystywał mentalność psa zjedz psa, Nożownik jest na pewno. Od pułapek, które mogą zrujnować szefa kuchni, zanim zacznie się gotowanie, po sabotaże, które podważają jego umiejętności, oto wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o tym naprawdę zakręconym programie.



Pieniądze w tej walizce Cutthroat Kitchen nie są prawdziwe?

kuchnia ogłupiała Instagram

Dla Kuchnia rzeźnika niewtajemniczony, na początku każdego odcinka prowadzący Alton Brązowy wychodzi z metalową walizką i otwiera ją, ukazując warte 100 000 dolarów banknoty dolarowe. Oczy zawodników rozświetlają się, gdy wręcza im każde 25 000 $, aby spróbować je utrzymać i wykorzystać do licytowania pokrętnych scenariuszy dla innych konkurentów. Wszyscy są zawsze podekscytowani, że mają w rękach kilka stosów Benjaminów, ale chodzi o to, że gotówka jest całkowicie bezwartościowa. Tak, gdyby wybiegli z nim ze studia i próbowali coś kupić, wyszliby zupełnie z pustymi rękami, ponieważ jest nie prawdziwe pieniądze .








pisklę fil lemoniadę truskawkową

Czy to jest Kuchnia rzezimieszka, zawrzyjmy umowę , lub jakiś wysokobudżetowy hollywoodzki dramat kryminalny, studia rzadko używają prawdziwych pieniędzy do filmowania. Jest po prostu zbyt duża odpowiedzialność pod ręką, gdy używasz prawdziwej gotówki, więc zamiast tego studia używają pieniędzy na rekwizyty. Wytwórnie bardzo dbają o to, aby pieniądze na rekwizyty nie wyglądały na całkowicie fałszywe w aparacie, ale nadal muszą przestrzegać surowych amerykańskich przepisów dotyczących fałszerstw.

Mimo że gotówka w teczce była fałszywa, emocje uczestników, którzy wygrali nagrodę pieniężną, były bardzo realne.



Koncept Cutthroat Kitchen narodził się z innego programu Food Network

alton brązowy youtube

Kuchnia rzeźnika nie miał wiele wspólnego z Dobre jedzenie , pokaz Alton Brązowy gospodarzem w latach 1999-2012. Pomysł, aby szefowie kuchni próbowali ugotować danie w najbardziej absurdalnych sytuacjach, zrodził się w czasach Browna z Następny Twardy szef.

Brown wyjaśnił, że podczas kilku Następny Żelazny Kucharz Odcinki, zrobili serię wyzwań, w których niektóre składniki byłyby licytowane na podstawie tego, jak szybko szef kuchni twierdził, że może je ugotować. „Więc jeśli licytujemy tuńczyka: „Mogę ugotować tego tuńczyka w pięć minut”, „Mogę ugotować tego tuńczyka w cztery minuty”, Brązowy wyjaśnił . Dodał, że sceny okazały się niesamowicie zabawne zarówno dla szefów kuchni, jak i publiczności, co doprowadziło do dyskusji na temat tego, jak można samodzielnie rozszerzyć koncepcję aukcji. „Moim zdaniem sędziowie nie powinni wiedzieć, co się dzieje, ponieważ wtedy wszyscy są oceniani na równych zasadach, a to sprawia, że ​​gra jest przyjemniejsza” – powiedział Brown. Oczywiście to, co Brown może uznać za „zabawne”, Kuchnia rzeźnika zawodnicy prawdopodobnie uważali za wręcz zło.



Sabotaże Cutthroat Kitchen przechodzą fazę testów, aby upewnić się, że są w ogóle wykonalne

kuchnia ogłupiała Instagram

Oprócz dosłownego podpalenia konkurenta wydawało się, że chaos, jaki kucharze zadawali sobie nawzajem, nie ma granic. Kuchnia rzeźnika . Wyzwania rzucane kucharzom są na całej mapie. Mogą być tak proste, jak zamiana składników na przyprawy na stacji benzynowej, lub tak brudny, jak konieczność przeszukiwania giganta kadź miodu . Jedyną wspólną cechą wszystkich wyzwań jest to, że muszą być one rzeczywiście możliwe, zanim pojawią się na wystawie.

„Nie tylko testujemy je wiele razy, aby upewnić się, że są wykonalne, ale faktycznie testujemy je razem z innymi sabotażami, które możemy umieścić w tej samej rundzie” – gospodarz Alton Brown wyjaśnił . „Chcielibyśmy, żeby ludzie byli w stanie przeżyć dwa sabotaże”.

Brown powiedział, że Nożownik zespół często pracował przez kilka tygodni przed nagrywaniem programu, aby wymyślić wyzwania, a następnie zastosować je w praktyce, aby sprawdzić, czy gotowanie przypisanego dania rzeczywiście zadziała z sabotaż wrzucony do mieszanki. Nierzadko zdarzało się też, że sabotaże były tak absurdalne, że trzeba je było ciąć. W rzeczywistości Brown powiedział, że około 20 procent sabotaży okazało się zbyt przesadne lub trudne do wykonania i nigdy nie dostało się do programu.

Niektóre nagrody w Cutthroat Kitchen są ogromne, podczas gdy inne są niewiarygodnie małe

kuchnia ogłupiała youtube

Podczas gdy zawodnicy są na Kuchnia rzeźnika wszyscy zaczynają z 25 000 $, wojny licytacyjne prawie zawsze wybuchają, a większość szefów kuchni odchodzi z dużo mniejszą kwotą. Nie znaczy to, że nie było okazjonalnego szefa kuchni, któremu udało się przeżyć do samego końca i wyjść z prawie całą pierwotną gotówką — po prostu nie zdarzało się to często.

jak się robi gorące cheetos flaminowe?

Szef kuchni Huda, szef kuchni z Waszyngtonu, pojawił się w programie w 2014 roku i przeszedł do historii Food Network, kiedy wygrała swój odcinek („S'Mortal Combat”) i odszedł z 23 900 dolarów. Po drugiej stronie Kuchnia rzeźnika monetą są szefowie kuchni, którzy wygrywają, ale w końcu licytują całą swoją gotówkę, tylko po to, by odejść z dość słabą torebką.

Brown wyjaśnił, że w zasadzie sprowadza się to do dwóch rodzajów zwycięzców: tych, którzy chcą zrobić bank, oraz tych, którzy po prostu chcą wygrać za wszelką cenę. „Są inni, którzy decydują: „Zamierzam kupić tę wygraną; Nie obchodzi mnie, z czym wychodzę”, on powiedziany przed dodaniem: „Najniższy, z którego ktokolwiek wyszedł” Kuchnia rzeźnika z 300 dolarów. Hej, 300 dolarów i niektóre reality TV twierdzą, że są sławne, wciąż nie są złym interesem.

Tylko zwycięzca Cutthroat Kitchen otrzymuje jakiekolwiek odszkodowanie

kuchnia ogłupiała youtube

Z Piekielna kuchnia do Posiekanych , nie brakuje telewizyjnych konkursów kulinarnych dla szefów kuchni, którzy nie boją się stanąć przed kamerą i popisać się swoimi umiejętnościami. Jeśli chodzi o Kuchnia rzeźnika, chociaż , tak naprawdę są tylko dwa powody, dla których szef kuchni pojawił się w programie: prawo do przechwałek i możliwość odejścia nawet z 25 000 $. (W porządku, może niektórzy szefowie kuchni lubią nadużycia, ale to zupełnie inna sprawa, w którą nie będziemy się wdawać). Niektóre pokazy kulinarne zapłacić swoim zawodnikom , ale inni płacą tylko ostatecznemu zwycięzcy. Jednak jeśli chodzi o pieniądze, Kuchnia rzeźnika to spektakl, w którym zwycięzca i tylko zwycięzca zabrał wszystkie łupy.

„Nie otrzymaliśmy zapłaty za udział w programie jako konkurent, jednak wszystkie podróże i wydatki zostały pochłonięte przez sieć” Nożownik weteran Joe Arvin powiedziany . Arvin, który pojawił się w jednym z odcinków serialu o tematyce Święto Dziękczynienia nie wygrał jego odcinek, ale zauważył, że robienie serialu było nadal warte jego czasu. „Prawdopodobnie przede wszystkim nauczyłem się przyzwyczajać do przebywania na planie studyjnym i przed kamerą” – wyjaśnił Arvin, dodając, że ekspozycja w mediach (pojawił się również na Smak i Trakerzy żywności) był korzystny.

To jest nazwane Kuchni Kuchni — nie spodziewałeś się, że każdemu dadzą pieniądze, prawda?

Większość uczestników Cutthroat Kitchen można znaleźć za pośrednictwem mediów społecznościowych

kuchnia ogłupiała youtube

Znalezienie ludzi, którzy chcą potencjalnie zarobić 25 000 dolarów za dzień pracy, prawdopodobnie nie jest takie trudne. Przynajmniej dopóki im nie powiesz, że przejdą przez dzwonek i mogą odejść z absolutnym zdziczeniem. Szef kuchni Joe Arvin powiedział, że skontaktowali się z nim producenci serialu po tym, jak natknęli się na jego kanał kulinarny na YouTube . „Początkowo chcieli wiedzieć, jak silny jestem zawodnikiem i czy myślałem, że będę w stanie poradzić sobie z presją konkurowania w takim programie jak Kuchnia rzeźnika „Arwini” powiedziany .

Według Arvina producenci serialu często docierają do potencjalnych uczestników za pośrednictwem YouTube lub różnych innych platform mediów społecznościowych. Gdy ktoś powie, że jest zainteresowany pojawieniem się w programie, przesyła CV wraz z kilkoma zdjęciami swoich najlepszych potraw. Stamtąd zawodnicy przeprowadzają kilka rozmów przez Skype z producentami serialu, aby omówić swoje kulinarne pochodzenie i czy mają odpowiednie nastawienie, aby zachować spokój w kuchni pod presją.

skąd mcdonaldowie biorą swoją wołowinę?

W sumie Arvin powiedział, że jego przesłuchanie trwało około czterech miesięcy i, co dziwne, nigdy nie było żadnego rzeczywistego gotowania w ramach jego przesłuchania. Może producenci sądzili, że nikt, kto nie ma prawdziwych umiejętności kulinarnych, nie będzie na tyle szalony, by poddać się torturom kuchennym Altona Browna.

W Cutthroat Kitchen zachęca się do gadania o śmieciach

kuchnia ogłupiała youtube

Konkurencyjne pokazy kulinarne często dzielą się na jedną z dwóch kategorii: współzawodnictwo wspierające i przyjacielskie lub krwawe rzezie. Natomiast zawodnicy na pokazie jak Mistrzostwa w Pieczeniu lub Posiekanych są ze sobą serdeczni, uczestnicy programu takiego jak Piekielna kuchnia i Nożownik nie myśl o wyluzowaniu się z gadaniem śmieci.

W końcu może się to wydawać trochę nie na miejscu dla uczestników programu o formacie i tytule Kuchnia rzeźnika być kumplem ze sobą. Interakcja z konkurentem włączona Nożownik nie jest scenariuszem, ale producenci zdecydowanie starają się popchnąć kucharzy w określonym kierunku. „Nie ma żadnego „zaplanowanego dramatu” per se, ale producenci bardzo zachęcają konkurentów do bicia się nawzajem” – uczestnik Joe Arvin powiedziany . Billy Ngo, który pojawił się w drugim sezonie serialu, powiedział, że: również był zachęcany angażować się w jakieś śmieciowe gadanie. Ngo nie wygrał swojego odcinka, ale poradził sobie z zingerem, mówiąc swojemu konkurentowi: „To wygląda na obiad w telewizji, bracie”.

Program miał nawet prawnika na pokładzie, który pomógł upewnić się, że nic nie jest zbyt szalone i że każdy odcinek ma równowagę między prawdziwym światem a doświadczeniem wyprodukowanym przez Hollywood. „To zabawny program, ale bardziej przypomina teleturniej. Możesz wygrać, nie będąc najlepszym kucharzem” – zauważył Ngo.

jagermeister co to jest?

Krytycy telewizyjni nie okazywali Cutthroat Kitchen zbyt wiele miłości

kuchnia ogłupiała youtube

Podczas gdy jedzenie pokazuje jak Najlepszy szef kuchni i Umysł szefa kuchni zostały wychwalane przez krytyków, Kuchnia rzeźnika nigdy nie zdobył podobnych wyróżnień. W najlepszym razie został nazwany „intrygującym” przez An Tygodnik Rozrywka krytyk. Oczywiście, ten sam krytyk doradzał także widzom, jak to oglądać i jak zachować nienaruszoną „wiarę w ludzkość”. Auć. Klub AV przejrzeć z Nożownik nie był dużo milszy, a krytyk Phil Dyess-Nugent bez poczucia wstydu pytał, czy Alton Brown może mieć brata bliźniaka, mówiąc, że jedyną zabawną rzeczą w wyzwaniach są „przelotne przebłyski improwizacji”.

Skąd więc tyle krytycznej nienawiści do programu, który postawił na głowie standardowy konkurs kulinarny? Wiele telewizyjnych konkursów kulinarnych, takich jak: Twardy szef, Najlepszy szef kuchni , i Posiekanych Niech konkurenci próbują przygotować danie w określonym czasie, używając czasami nietypowych składników. Kuchnia rzeźnika posunął się o krok dalej i wprowadził element komedii. Konkurencja była poważna, ale pokaz nigdy nie był traktowany zbyt poważnie. Być może Nożownik był po prostu zbyt niski dla smakoszy .

Jak jedna recenzja z Sęp wskazał - i coś, co zbyt wiele innych krytycy przeoczyli — prawdziwymi gwiazdami pokazu niekoniecznie byli szefowie kuchni. Co sprawiło? Kuchnia rzeźnika pracowali pisarze, którzy epizod po odcinku znaleźli sposób, by wziąć standardowy konkurs kulinarny i połączyć go z cyrkowym absurdem.

Camp Cutthroat pożyczył swój zestaw z nieistniejącego reality show

spin-off obozowego rzezimieszka Instagram

Każdy udany konkurs kulinarny w telewizji zasługuje na serial spin-off, prawda? Kuchnia rzeźnika nie inaczej było i w 2015 roku doczekało się własnego spin-offa Obóz nożownik , wersja pokazu, który zabrał kucharzy poza pracownią i umieścił je „w tajemnym miejscu, głęboko na pustyni”. Zamiast po prostu mieć Nożownik nowicjusze, seria spin-off przyniosła poprzednich konkurentów i podniosła nagrodę pieniężną, stawiając 75 000 $ na linii.

Jeśli chodzi o „tajne miejsce” w środku pustkowia, cóż, jak widzowie zauważyli dość szybko, nie był to dokładnie niezbadany obszar telewizyjny. Obóz nożownik został nakręcony w Santa Clarita w Kalifornii na planie poprzedniego reality show telewizji Fox o nazwie utopia .(Chociaż producenci dokonali przynajmniej drobnych zmian, takich jak postawić nowy znak przy wejściu.) utopia został opisany jako posiadający elementy reality show Duży brat, ale okazał się znacznie mniej popularny i trwał tylko 13 odcinków. Jeśli chodzi o Obóz nożownik , no może to było po prostu zbyt „ekstremalny” ponieważ obóz skończyło się na dobre rok później.

Fani mogli zgłaszać własne pomysły na sabotaż do Cutthroat Kitchen

kuchnia ogłupiała Instagram

Wydaje się, że szaleństwo nie ma granic i absurd sabotaży na Kuchnia rzeźnika . Gotujesz w hamaku? Pewnie. Robisz gnocchi z tłuczkiem do ziemniaków przyklejonym do ręki? Tak. pisarze Nożownik w każdym odcinku pokazywał swoją diabelską kreatywność i od czasu do czasu oddawał wodze fanom, gdy przychodziło do wymyślania nowych sabotaży. Bo co fanem Nożownik nie chciałbyś, żeby kucharze w kuchni trochę się pocili?

„Food Network przyjmuje obecnie zgłoszenia dotyczące nadchodzących wyzwań i to zależy od Ciebie, Nożownik fanów, aby zdecydować, z jakimi zakłóceniami będą musieli się dostosować przyszli zawodnicy” – przeczytaj strona programu . Fani zostali zaproszeni do zgłaszania swoich pomysłów w sekcji komentarzy lub za pośrednictwem Twittera z hashtagiem #Evilicious.

Kto wie, ile zgłoszeń fanów faktycznie trafiło do serialu, ale z pewnością pojawiło się tam kilka kreatywnych. Jeden wentylator zasugerował przywiązanie konkurenta do Milczenie owiec wózek w stylu. Inne zasugerował ukrywanie zegara tak, aby tylko ten, kto zaoferował najwyższą cenę, mógł zobaczyć, ile czasu pozostało na gotowanie. #Doprawdy złośliwe.

Zdecydowanie jest jakaś strategia na wygranie Cutthroat Kitchen

kuchnia ogłupiała Instagram

Po obejrzeniu zaledwie kilku Kuchnia rzeźnika odcinków, jest całkiem oczywiste, że zdecydowanie istnieje strategia na odejście z gotówką, poza po prostu pod ręką z patelnią. Jedną z największych pułapek, której ofiarą jest zbyt wielu kucharzy, jest licytowanie zbyt dużej kwoty z góry w pierwszej rundzie.

„Chociaż może to pomóc im przetrwać w krótkim okresie, ich nadmierne wydatki często wracają i gryzą ich w tyłek na późniejszych etapach” Nożownik sędzia Simon Majumdar wyjaśniłdar . „Wiele razy widziałem, jak lepszy kucharz przegrywa, ponieważ nie miał wystarczających środków, aby odeprzeć licytację przeciwnika w rundzie finałowej i został sabotowany, aby go pokonać”.

Złe nawyki zakupowe to kolejna rzecz, która naprawdę może zrobić szefa kuchni, zanim zacznie się licytacja lub gotowanie. Jeśli szef kuchni robi sernik i zapomni o serku śmietankowym i cukrze, czeka go prawdziwa bitwa pod górę. „Sabotaż nr 1 to sabotaż, który kucharze robią sobie w spiżarni” – Alton Brown powiedziany . Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że kucharze stracą przynajmniej część swoich składników. „Znalezienie alternatywnych akceptowalnych podejść do potraw jest zawsze dobrym pomysłem” – dodał Brown.

Sędziowie Cutthroat Kitchen są trzymani w ciemności aż do momentu nagrania

kuchnia ogłupiała youtube

Cały pomysł za Kuchnia rzeźnika jest przetestowanie kucharzy, aby dowiedzieć się, czy potrafią przygotować danie, a mimo to sprawić, by smakowało dobrze podczas przeskakiwania przez obręcze. Nie byłoby zabawnie, gdyby sędziowie wiedzieli, że szef kuchni musi robić kurczaka marsalę w rękawiczkach Myszki Miki, więc sędziowie nie mają pojęcia, jakie sabotaże rozwijają się podczas gotowania.

„Jestem zamknięty i mogę ci powiedzieć, że są w tym naprawdę surowi”, sędzia Simon Majumdar powiedział . „Idę i chowam się w mojej bardzo wygodnej przyczepie, ale faceci w makijażu nic mi nie mówią…” Sędziowie w końcu dowiadują się, jakie tortury w kuchni przeszli zawodnicy – ​​te sceny po prostu są ”. t w regularnych odcinkach. Dla naprawdę oddanych Nożownik widza, była seria internetowa After-Show. W serii po pokazie Alton Brown prowadzi sędziów przez różne sabotaże, które doprowadziły zarówno do wygranych, jak i przegranych dań od zawodników. Czasami sami sędziowie nawet próbują ich ręka w gotowaniu z sabotażami na miejscu.

jak wyczyścić przypaloną patelnię

Chociaż sędziowie mogą nie wiedzieć, czym są sabotaże, nadal chcą się upewnić, że gotowanie przez nich jest możliwe dla pretendentów. „Mam tylko nadzieję, że utrzymają to na poziomie, na którym szefowie kuchni mogą nadal gotować” – powiedział Majumdar. – Bo inaczej, poza wszystkim innym, muszę jeszcze jeść.

Cutthroat Kitchen zakończyła swoją działalność w 2017 roku

alton brązowy Noam Galai/Getty Images

Kuchnia rzeźnika miał solidną passę w telewizji, a w ciągu czterech lat masowo się rozkręcał 192 odcinki kulinarnego chaosu. Program nadal regularnie pojawia się w telewizji i na różnych platformach streamingowych, ale Sieć spożywcza oficjalnie wyciągnął wtyczkę przy nagrywaniu nowych odcinków. Nożownik widzowie dostali złe wieści od Altona Browna się, gdy fan zapytał gospodarza, czy są jakieś nowe odcinki w pracach. Brown mówił krótko i słodko, mówiąc fanowi, że Kuchnia rzeźnika został anulowany, dodając „#prawdopodobnie moja wina”.

Co do tego, dlaczego Food Network zdecydował się odwołać program, cóż, jest bardzo prawdopodobne, że Brown po prostu chciał zrobić coś innego. W 2016 r. gospodarz programu telewizyjnego ogłosił za pośrednictwem wiadomość wideo na Twitterze że zrobi sobie przerwę od koncertu, aby skupić się na nowym „internecie”.

Czym właściwie było to „internetowe przedsięwzięcie”? Cóż, wystartował Dobre jedzenie: przeładowane w 2018 , ale to się pojawiło Kanał o gotowaniu ... nie internet.