Nieopowiedziana prawda o oryginalnym Wielkim Szlemie Denny'ego

Denny Facebook

Amerykańska sieć restauracji Denny's znana jest z zaskakująco niskich cen i serwowania śniadań przez cały dzień. W komunikat prasowy wygłoszony przez firmę w 2010 r. CEO i prezes Denny's, Nelson Marchioli, stwierdził, że chce zaoferować alternatywę dla fast foodów dla świadomych ekonomicznie konsumentów i udowodnić, że możliwe jest zapewnienie doznań kulinarnych w pozycji siedzącej bez poświęcania oszczędności lub jakość. Wśród ofert wymienionych w menu Denny'ego znajduje się kilka podpisów, czyli „Slamów”, które łączą wiele produktów śniadaniowych w jeden duży posiłek. Na Strona Denny'ego , Original Grand Slam jest wymieniony jako składający się z dwóch naleśników maślankowych, dwóch jajek, dwóch pasków bekonu i dwóch kiełbasek. Zamówiony bez żadnych zamienników, Original Grand Slam zawiera 900 kalorii i 2240 miligramów sodu. Ceny menu fast food podaje koszt Denny's Original Grand Slam na 7,99 USD, ale cena może się różnić w zależności od lokalizacji i promocji.


The Original Grand Slam jest tak popularny, że Denny wypuścił nawet animowany serial internetowy zatytułowany Wielkie Szlemy który zawiera antropomorficzne produkty śniadaniowe o nazwie Jajko, Bekon, Kiełbasa i Naleśnik, które wpadają w różnego rodzaju hijinks. Cały serial można obejrzeć na Kanał YouTube Denny'ego , gdzie jest obecnie ponad 30 odcinków.Grand Slam Denny'ego został nazwany na cześć legendarnego baseballisty Hanka Aarona

Denny Justin Sullivan/Getty Images

Wprowadzony w 1977 roku Original Grand Slam po raz pierwszy pojawił się w menu w siedzibie Denny'ego w Atlancie w stanie Georgia, aby uhonorować legendarnego baseballistę i lokalnego bohatera Hanka Aarona (poprzez New York Times ). Grając dla Atlanta Braves trzy lata wcześniej, Aaron pobił rekord gwiazdy baseballu, Babe Rutha, polegający na 714 przejazdach do domu. Narodowa Galeria Sław Baseballu mówi, że rekordowy 715. home run Aarona został strzelony 8 kwietnia 1974 roku przeciwko Dodgersom. Stadion Atlanta-Fulton County Stadium, na którym rozgrywano mecz, był wypełniony tłumem ponad 53 000 fanów, którzy mieli nadzieję, że będą świadkami osiągnięcia Aarona.
Chcesz zdobyć Original Grand Slam za darmo? Uniwersytet Łyżka twierdzi, że w dniu urodzin sieć podaruje Ci jeden z popularnych półmisków śniadaniowych. Wszystko, co musisz zrobić, to pokazać identyfikator z podaną datą urodzenia — nie musisz rejestrować się w programach lojalnościowych ani pobierać aplikacji.