Nieopowiedziana prawda o jadłodajniach, zajazdach i nurkowaniach

guy fieri Diners, drive-in i nurkowania dive Ethan Miller/Getty Images

Jeśli jesteś nawet zwykłym fanem telewizji kablowej, nie ma wątpliwości, że natknąłeś się na co najmniej jeden odcinek Diners, zajazdy i nurkowania , serial dokumentalny w stylu drogi w Food Network, który pomógł rzucić światło na niektórych z najbardziej pracowitych, kreatywnych i zdolnych małomiasteczkowych kucharzy w kraju. „Triple-D”, jak jest pieszczotliwie nazywany, celebruje niezależnych restauratorów, którzy pomagają zdefiniować lokalne smaki tego wspaniałego narodu i nadają mu charakter.


A w centrum tej celebracji wspaniałego jedzenia, ciężkiej pracy i tego dobrego, staromodnego amerykańskiego ducha „can-do” znajduje się Guy Fieri, ten tryskający hasłem uber-brat, którego cały „wygląd” wydaje się być tak zgrzytliwy jak możliwe dla każdego z Twoich zmysłów. Ale czy go kochasz, czy go nienawidzisz, musisz przekazać to Fieri; pomógł zbudować program od podstaw, dostarczając flagowy program dla Food Network, który przekształcił go z nudnej serii nudnych pokazów kulinarnych w najlepsza sieć kablowa w swojej grupie demograficznej , z legionami wiernych fanów gotowych wydać duże pieniądze na markowe naczynia kuchenne, półmiski i bieżniki.Jak więc to się zaczęło, jak znajdują ten niekończący się zapas „zakręconych małych jointów” i co dzieje się z tymi miejscami z jedzeniem po tym, jak załoga spakuje się i wyjedzie? Poza tym, jak naprawdę wygląda praca z Guy Fieri? Oto wszystko, co musisz wiedzieć. Wyjeżdżamy! Szukam największych... nieopowiedzianych prawd Diners, zajazdy i nurkowania.
Pilot Diners, Drive-Ins i Dives był w zasadzie jednorazowym show

jedź w znak

The Hearty Boys zasłynęli na krótko w 2005 roku. Dan Smith i Steve McDonagh wygrał pierwszy sezon Food Networks Następna gwiazda Food Network reality show. Mieli program w Food Network — Linia imprezowa z Hearty Boys — od nieco ponad roku. Nadal nie dzwoni dzwonek? Nie czuj się źle, jeśli ich nie pamiętasz. Większość zwycięzców Następna gwiazda Food Network nie wydają się być gwiazdami… z jednym wielkim wyjątkiem.

Guy Fieri i jego matowe wskazówki wygrał sezon 2 z Następna gwiazda Food Network , który doprowadził do jego własnego show, Wielkie ugryzienie faceta . Mniej więcej w tym samym czasie David Page wpadł na pomysł programu, który skupiałby się na jadłodajniach, zajazdach i restauracjach nurkowych. Władze Food Network postanowiły dać Guyowi szansę na hosting. Pilot strzelanie zajęło 21 dni . Sedno serialu jest tam i na pewno ma poczucie tego, co Diners, zajazdy i nurkowania stał się, ale wciąż jest trochę surowy w prezentacji. Mimo to godzinny odcinek specjalny spisał się na tyle dobrze, że przetrwał cały sezon.Pierwszą lokalizacją w Diners, Drive-Ins i Dives była restauracja w New Jersey

Restauracja Bayway Facebook

Facet wyciągnął swój antyk Camaro do dosłownie tysięcy różnych restauracji na przestrzeni lat. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, który z nich był pierwszy? Ten zaszczyt przypada Restauracja Bayway w Linden, New Jersey, gdzie where pierwsza scena dla Diners, zajazdy i nurkowania został kiedykolwiek zastrzelony. Ta skromna klasyczna chromowana restauracja była miejscem, w którym Fieri i producenci opracowali podstawowe składniki do pokazu, który miałby trwać przez ponad dekadę, gdzie jest jedzenie robione od podstaw, kilka wymyślonych haseł, trochę nadtlenku i kilka koszul roboczych Dickies w jednym końcu, a to, co wychodzi z drugiej strony, to czyste telewizyjne złoto.

Wpływ na jadłodajnię był szybki i głęboki. Ta restauracja stała się tak popularna po tym, jak pojawiła się w pilocie, którego właściciel Mike Giunta rozszerzyliśmy siedzenia do namiotu na zewnątrz jego maleńkiej restauracji , a także uruchomiła food trucka i sąsiadującą z nim firmę cateringową, aby nadążyć za niesłabnącym popytem ze strony napływu klientów i fanów.Wilford Brimley mąka owsiana

Jak znajdują te odjechane jointy, które pojawiają się na Diners, Drive-Ins i Dives?

Facet możliwy Obrazy Getty

Czy byłeś kiedyś w restauracji i pomyślałeś: „To miejsce powinno być na Triple-D!” Cóż, jest prosty sposób na rzucenie ulubionego lokalnego jointa do walki. Witryna Triple-D ma strona zgłoszenia , wraz z bieżącą kartą zapisów wentylatorów.

Inna zastosowana metoda jest nieco mniej arbitralna. Często podczas szlifowania miasta producenci będą: kontakt z pisarzami żywności aby dowiedzieć się, jakie miejsca serwują najlepsze żarcie. To pomaga odkryć kilka doskonałych ukrytych klejnotów. Temat, którego szukają, jest dość prosty: coś poza ścianą. Jak często mawia Guy: „Jeśli jest odjazdowy, znajdziemy go”. Ogólnie rzecz biorąc, miejsce etniczne w nieoczekiwanym miejscu działa. Popularne są również restauracje fusion. Ale nie jak szkockie miejsce serwujące amerykańskie potrawy. (McDonald's?) Byłoby bardziej w zakresie Abdullah Rzeźnik stara restauracja.

Filmowanie Diners, Drive-Ins i Dives zajmuje kilka dni

guy fieri filmuje kolacje, drive-in i nurkowania Facebook

Pewnie zdałeś sobie sprawę, że Guy dosłownie nie podjeżdża do restauracji, nie wjeżdża do środka, nie nurkuje, nie wyskakuje, nie zaczyna rzucać sloganów i nie garbi się, żeby rozłączyć żuchwę, żeby przełknąć szalik. Nagrywanie programów telewizyjnych wymaga czasu.

Ogólną ideą jest trafienie do jak największej liczby lokacji w mieście, choć najprawdopodobniej nie zostanie wyemitowany w tym samym odcinku. Do wybranej restauracji przyjedzie załoga kilka dni lub więcej przed Fieri, aby uzyskać wymagane zbliżenia i ogólne gotowanie. Kiedy zauważysz, że Guy opowiada o działaniach szefów kuchni podczas tych 48-godzinnych sekwencji wędzenia mięsa, to dlatego, że sfilmowali już większość prac przygotowawczych. Kręcenie odbywa się według napiętego scenariusza, ale jest trochę improwizacji. Ten szalony, niekonwencjonalny dowcip to tylko Guy robi swoje , rozgrywając sytuację i wymyślając fuje.

Sprawy stają się intensywne w restauracjach prezentowanych na Diners, Drive-Ins i Dives, zanim jeszcze pojawi się Guy

Guy Fieri przed kamerą Instagram

Diners, zajazdy i nurkowania Formuła została już dobrze dopracowana: mała, skromna, lubiana lokalnie restauracja jest zamykana, wpychając chili wylęgowe do pieczeni we względnym zapomnieniu. Chłopak wjeżdża do miasta swoim Camaro, rzuca kilka chwytliwych fraz, maluje twarz sprayem na ścianie i bum: następuje Superstardom. I podczas gdy tzw. Efekt potrójnego D ' jest głęboka, gwałtownie rośnie popularność restauracji i podwaja głośność z dnia na dzień, sprawy stają się intensywne za kulisami na długo przed tym, jak Fieri kiedykolwiek postawi stopę na planie.

Podczas gdy magia edycji sprawia, że ​​pojawienie się Guya wydaje się zupełnym zbiegiem okoliczności, wizyta w miejscu faktycznie trwa miesiące planowania . Po pierwsze, właściciel restauracji spędza godziny na telefonie z pisarzami i producentami, prezentując swoje lokale i rozwijając jakąś fabułę wokół lokalizacji. Zespół produkcyjny dokładnie bada każdą restaurację, a właściciele muszą zgodzić się na zamknięcie na kilka dni, aby umożliwić sfilmowanie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, firma jest następnie przekazywana do Fieri, która musi wydać ostateczną zgodę na każdą lokalizację. Po tym wszystkim, jeśli Twoja restauracja zostanie zatwierdzona, otrzymasz ostrzeżenie, mówi jeden z właścicieli restauracji, który pojawił się na Diners, zajazdy i nurkowania : „Kiedy otrzymasz telefon, że oni przez to przechodzą, ostrzegają: To zmieni Twój biznes na zawsze…”

Restauracje stają się bardzo popularne po tym, jak pojawiają się na Diners, Drive-Ins i Dives

facet fieri z kucharzami Facebook

Jeśli Twoja restauracja pojawi się w programie, przygotuj się na falę. Southern Soul Barbecue na wyspie St. Simons w stanie Georgia, nie uwierzył, gdy kazano mu „ przygotuj się na 200-procentowy wzrost biznesu in . Ale wiesz co? Stało się. Urok jedzenia w barze, w którym Guy jadł, jest świetny, a program składa hołd fanom, którzy podróżują po okolicy tylko po to, aby odwiedzić jak najwięcej restauracji Triple-D. Restauracje Triple-D generalnie informują wszystkich, że są na wystawie, ponieważ jest to swego rodzaju odznaka honoru za dobre, modne jedzenie. Nawet oficjalna strona Food Network bawi się jedzeniem? w pysznej formie przynęty na klik. Ale dla restauracji to tylko kolejna szansa na darmową reklamę; w zasadzie jeśli wylądujesz na Diners, Drive In i Nurkowania, dostajesz złotą gęś.

Niektóre restauracje nie robią tego po tym, jak zostały przedstawione na Diners, Drive-Ins i Dives

Facet możliwy Obrazy Getty

Ale wiesz co? Łatwo zepsuć gęś. Nic w życiu nie jest gwarantowane, a nawet wizyta wróżki Frosted Tips (prom?) nie utrzyma wszystkiego. ZA znacząca liczba ałunów Triple-D zamknęło swoje drzwi. Oczywiście jest to poza kontrolą Triple-D; to nie wina Guy'a beczka miała pleśń w tym. Ale kiedy się nad tym zastanowić, w ponad 260 odcinkach i trzech restauracjach na odcinek, szybka matematyka mówi, że pojawiło się około 800 restauracji. Na pewno będziesz mieć kilka zamkniętych przez lata.

Łamanie kodu Guya Fieriego na Diners, Drive-Ins i nurkowaniach

Facet możliwy

Jeśli istnieje jedna uniwersalnie uzasadniona irytacja, to: Facet sangwiniczne reakcje. Wygląda na to, że Guy poszedłby do piekła i zachwycał się tym, jak było ciepło. Ale czy Guy naprawdę zachwyca się jedzeniem, czy podprogowo mówi ci, co naprawdę myśli?

Niektórzy myślą, że istnieje kod faceta: malutkie kleszcze, słowa i reakcje, które mówią ci, co naprawdę myśli. Jeśli Guy bierze duży kęs i od razu zaczyna mówić o wystroju lokalu lub o tym, jak wysoki jest szef kuchni, danie jest prawdopodobnie niskiej jakości karmą dla psów. Czasami Guy ugotuje posiłek szefowi kuchni w inny sposób. Zasadniczo mówi: „Zrób to w ten sposób”. To martwe gratisy, to było okropne.

Więc jeśli naprawdę lubi to danie? Istnieją dwa etapy nirwany Guy. Pierwszy to dodatkowy kęs. Jeśli Guy zje tylko jeden kęs, istnieje duża szansa, że ​​danie mu się nie spodobało. Jeśli weźmie dwa, możesz zagwarantować, że to zwycięzca. Facet nagle zacznie mówić o tym, jak dobrze się czuje podczas jedzenia dania. Jeśli Guy idzie o krok dalej, daje „to spojrzenie” – może prosząc szefa kuchni, aby go przytulił i przytulił – to danie nagradzane. Facet często otwarcie ogłasza, że ​​chciałby wymyślić danie lub powie, że je „kradnie”. To są miejsca, których po prostu musisz spróbować, bo to szczyt góry Triple-D.

Diners, Drive-Ins and Dives został stworzony przez byłego producenta wiadomości śledczych

Facet możliwy Instagram

Aby kawałek programowania żywności odniósł równie szalony sukces jak Diners, zajazdy i nurkowania skończyło się prawie 30-sezonowy bieg , można by pomyśleć, że musiałby być zmontowany przez zespół cracków siwych Sieć spożywcza dyrektorzy, cynicznie wykorzystując swoją wspólną wiedzę na temat dziesięcioleci programowania, aby stworzyć idealny program, zaprojektowany tak, aby był uzależniający i niemożliwy do wyłączenia dla widzów. Dobrze? DOBRZE?

Nie tak, mówi Alan Sarkin w swojej książce Od podstaw: wewnątrz sieci spożywczej . Według książki , twórca serialu, David Page, pracował jako producent wiadomości śledczych dla ABC i NBC, kiedy zdecydował się na skok w kierunku programów związanych z jedzeniem, ostatecznie współpracując z Alem Rokerem przy specjalnych programach dla Food Network. Spędził miesiące, prezentując pomysły na programy kierownikowi programu Food Network, Christiannie Reinhardt, zanim zdobył telewizyjne złoto w 2006 roku (i skazując nas na całe stracone weekendy przyklejone do powtórnych maratonów) z Diners, zajazdy i nurkowania .

Diners, Drive-Ins i Dives mieli brzydki pozew z producentem

Facet możliwy

Nazywanie Davida Page'a po prostu producentem to spora zniewaga. W najgorszym przypadku jest twórca Diners, zajazdy i nurkowania , aw najgorszym razie jest największym cierniem w boku Guya Fieri. Od odcinka pilotażowego Page służył jako producent wykonawczy aż do sezonu 11. Page pochodził z branży informacyjnej, ma w swoim CV kilka nagród Emmy i miał reputację za to, że jest trochę konfrontacyjny . Na pozór niespodziewanie — przynajmniej w jego umyśle — Fieri przestał odbierać jego telefony i nie pojawił się na nagraniach lektorskich. Następną rzeczą, o której dowiedziała się Page, został zwolniony. I obwiniał Guya.

Page zrobił coś tak amerykańskiego, jak wjazd; on pozwał światło dzienne z Food Network i Fieri. Food Network następnie pozwany w wysokości 1,5 miliona dolarów. Twierdzenie Food Network mówi, że Page był takim palantem, że praca z nim stała się nie do zniesienia. Page w zasadzie powiedział, że to wszystko wina Guya, ponieważ nie pojawił się, aby wykonać swoją pracę. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, obie strony ustaliły się a program trwał bez Page. Ale to trochę zaszkodziło marce Guy Fieri.

Guy Fieri przyciągnął negatywną uwagę swoimi kontrowersyjnymi uwagami na temat zestawu Diners, Drive-Ins and Dives

Chłopak Frazer Harrison/Getty Images

Wydaje się, że w Chłopak leksykon, to nie zawsze jest „miasto smaków” to i „bomba kropka com” tamto. Głęboko w zaułkach mózgu Fieri kryje się też podobno dość obfita homofobiczna passa. Według Strony miasta jowialna osobowość telewizyjna staje się nieco ciemniejsza za kulisami Diners, zajazdy i nurkowania , z antysemickimi i homofobicznymi uwagami, które wydają się być równorzędne. Rzekomo .

„Fieri potrzebowała także ochrony przed homoseksualistami, a przynajmniej wcześniejszego ostrzeżenia” Strony miasta czyta raport. „Na początku trwania serialu [producent David] Page odebrał telefon od Fieri, który właśnie wyszedł z restauracji zirytowany. „Guy zdecydował, że dwaj mężczyźni prowadzący restaurację byli partnerami życiowymi” — wspomina Page. „Powiedział: „Nie możesz wysłać mnie, żebym rozmawiał z gejami bez ostrzeżenia! Ci ludzie mnie przerażają!

Nie trzeba dodawać, że odpowiedź na zarzuty zarówno Guy Fieri, jak i Food Network szybko stwierdził, że historia jest bezpodstawna i bezpodstawna. W publicznym oświadczeniu Team Fieri odpowiedział: „Reputacja Guya mówi sama za siebie. Jest uczciwym facetem, który postępuje dobrze z ludźmi. Nigdy nie wygłosiłby komentarzy, które mu przypisuje się w tej historii, a wie o tym każdy, kto go zna lub nawet spotkał.

A co z tym czerwonym kabrioletem na Diners, Drive-Ins i Dives?

facet fieris kabriolet

Praktycznie każdy odcinek zaczyna się od czerwonego kabrioletu zjeżdżającego po niczego nie podejrzewającym kawałku ziemi. Wewnątrz słodkiej jazdy. woła głos: „Jestem Guy Fieri I NIE krzyczę!”. Samochód nadaje ton temu, do czego zmierza program; ten fajny, modny klimat, który krzyczy: „Chcesz tego wszystkiego”.

Zwykły samochód to Chevrolet Camaro z 1968 roku z Silnik skrzyni ZZ502 pod maską. Mając 505 koni mechanicznych i 567 stopofuntów momentu obrotowego, nic dziwnego, że Guy krzyczy. Są orzechy samochodowe, które dostrajają się tylko po to, żeby zobaczyć jazdę Guya. Te same orzechy samochodowe też wiedzą coś, co dostrzegają tylko ci, którzy mają bystre oko: były dwa czerwone Camaro. Oryginałem był Chevrolet Camaro z 1967 roku. Na początku jeździli Camaro '67 do restauracji z miasta do miasta. Obecnie dostarczają Camaro '68. Facet jest właścicielem obecnego Camaro, podczas gdy były producent posiadał oryginał. A jego historia jest jednym z powodów, dla których pojawił się nowy samochód.

Możesz zaplanować podróż po lokalizacjach Diners, Drive-Ins i Dives

kolacje, drive-in i nurkowania Instagram

Wyobraź sobie: jesteś w wynajętej zielonej Kia Sorrento, która pachnie dymem z cygara i na wpół zjedzonymi kanapkami, pokonujesz 250 mil z Tallahassee do Orlando samochodem pełnym dzieciaków, które są gotowe eksplodować, jeśli ich nie dostaną Magia Disneya krąży w ich żyłach, stat. Jadłeś w McDonald's pięć razy w swojej dotychczasowej podróży przez kraj i wiesz, że jesteś o jeden McNugget od ogromnej choroby wieńcowej. Masz ochotę na domowe jedzenie przygotowane z miłością i troską, a po drodze chcesz poznać ciekawe postacie. Jaka była nazwa tego kubańskiego miejsca, które widziałeś kiedyś w Triple-D? Czy to nie było gdzieś w pobliżu?

Na szczęście kilka fan-run strony internetowe pojawiły się nad legendarnym 29-sezon uciekać Diners, zajazdy i nurkowania które pozwolą Ci wpaść do dowolnego z polecane restauracje na wystawie, bez względu na to, w jakim kraju się znajdujesz. Heck, możesz zaplanować całą podróż po lokalizacjach Triple-D, zatrzymując się na grill w Atlancie na obiad, a następnie naciskając, aby Charleston na jajecznicę z jalapeño do rana.

Gwiazdy pojawiają się niespodziewanie na Diners, Drive-Ins i Dives

Guy Fieri i Matthew McConaughey Frazer Harrison/Getty Images

Jeśli przez lata trudziłeś się pod fałszywym wrażeniem, że Chłopak był głównym wokalistą Smash Mouth, nie jesteś sam. W końcu ma więcej niż tylko podobieństwo do frontmana zespołu Steve'a Harwella; kolczaste, jasnoblond włosy, nierozważny zarost wygolony w niefortunne wzory, korzenie SoCal, ogólna żuchwa i zamiłowanie do łączenia kolorowych koszulek do gry w kręgle z workowatymi szortami może sprawić, że przypadkowy obserwator pomyśli, że sam Fieri był za to wykonawcą takie hity jak „Walkin” on the Sun” i… inne hity.

Dopiero w Harwell's niespodziewany występ w odcinku 2010 2010 z Diners, zajazdy i nurkowania (kiedy Fieri nazwał Harwella „bratem z innej matki”), że zdaliśmy sobie sprawę: są ich DWÓCH. Ale Harwell nie był jedyną celebrytką, która zaszczyciła progi Triple-D. Przez lata program miał wiele występów gościnnych celebrytów, w tym Matthew McConaughey , Dziecięcy rock , Chris Rock i Adama Sandlera.

Fan zapłacił kiedyś 100 000 $, aby stworzyć fantastyczny odcinek Diners, Drive-Ins i Dives z Guy Fieri

Facet możliwy Ethan Miller/Getty Images

Uderz w to obrzydliwie śmierdzące bogactwo, a wielu będzie twierdziło, że twoje nowo odkryte bogactwa wiążą się z czymś w rodzaju odpowiedzialności społecznej; że powinieneś wykorzystać swoje szczęście na budowę szkół na zubożałych obszarach, pomoc w finansowaniu badań nad nieuleczalną chorobą lub w inny sposób przeznaczasz swoje pieniądze na pracę na rzecz rozwoju ludzkości.

piwa z ryżem

Ale miliarder zarządzający funduszem hedgingowym (i superfan Guy Fieri) Steve Cohen postanowił spalić maleńki ułamek swojego bogactwa w inny sposób: zapłacono 100 000 $ być bratem Fieriego na jeden dzień, podczas którego jeździli po rodzinnym stanie Cohena, Connecticut i odwiedzali różne restauracje, odtwarzając „odcinek fantasy” Triple-D. Obaj stali się prawdziwymi przyjaciółmi, a Fieri w końcu odwiedził ulubione miejsce Cohena na hot dogi, Fairfield's Super Duper Weenie (gdzie nie trzeba być miliarderem, żeby wydać 3,75 dolara na hot doga), na prawdziwym odcinku Diners, zajazdy i nurkowania .

Anthony Bourdain nienawidził Guya Fieri

Anthony Bourdain

Czasami witriol staje się wysublimowany. Guy Fieri nie jest szefem kuchni, ma licencjat w zarządzaniu hotelem od UNLV udało się jednak pokonać profesjonalnych szefów kuchni w reality show, aby stać się sławnym. Wygląda na to, że ludzie chcą się opowiadać: mały facet, który ma twarz do radia, staje się gwiazdą telewizji i przejmuje władzę nad światem.

Zamiast tego wymagane jest, aby jeśli masz głos w mediach, musisz nienawidzić Guya Fieriego. Ale bądźmy prawdziwi, jesteś niczym, chyba że późno Anthony Bourdain nazwałem cię prysznic . Bourdain nienawidzący Fieri był ostatecznym nagłówkiem „człowiek gryzie psa”. Ale kiedy Bourdain powiedział, że nie nienawidzi Guya? Człowiek gryzie psa . Jasne, nazwał go „nisko wiszącym owocem”, ale dla faceta, który sprawił, że Larry David wyglądał jak wieczny optymista, pół-mea culpa jest cudem.

Następnie, dwa miesiące później, Bourdain oświadczył, że Guy był tak „godny solidnego i być może bezlitosnego kpiny, jak każdy”. Cóż, było fajnie, dopóki trwało. Guy był generalnie na dobrej drodze, jeśli chodzi o Bourdaina i innych krytyków. Fieri od czasu do czasu wypuszczał muszę mieć problemy - ripostuje o Bourdainie, ale czy spodziewasz się, że Guy naprawdę będzie tak słony w stosunku do Bourdaina? Nie będzie nawet krytykował złego posiłku.

Na długo przed Diners, Drive-Ins i Dives, Guy Fieri zaczął grać na tłumikach telewizyjnych

Guy Fieri sprzedaje tłumiki youtube

Na długo przedtem, zanim ktokolwiek pomyślał, aby umieścić okulary przeciwsłoneczne z tyłu głowy (wiesz, naprzeciwko miejsca, w którym znajdują się twoje oczy, wygodnie umieszczone z przodu) i zanim każdy Amerykanin w kraju dowiedział się, czym jest „Donkey Sauce”, Triple-D frontman Guy Fieri rozpoczął karierę w telewizji w inny sposób: hawking tłumiki Flowmaster w 2001 roku.

jego szczupły tłumik pitch jest daleki od ciężkiego żargonu, stylu strumienia świadomości, który później wniósł do swojego hitu Sieć spożywcza przedstawia, Diners, zajazdy i nurkowania w zestawie. Film na YouTube ukazuje bardziej konserwatywne, zapięte Fieri (chociaż uważni widzowie zauważą charakterystyczne dla pitchmana krzyczące żółte loki, pękające, by uwolnić się z ograniczeń czarnej bejsbolówki Flowmaster), w niebieskiej koszuli mechanika i mówiące jak rodzaj normalnej ludzkiej osoby. Co dziwne, Flowmaster nie wydawał się chętny, aby Fieri była Fieri, nalegając na bardziej profesjonalną prezentację, która mogła poruszyć wiele tłumików, ale nigdy nie zdołała sprawić, by Ameryka mówiła w taki sposób Diners, zajazdy i nurkowania robi każdego dnia.