Nieopowiedziana prawda o holenderskiej kawie Bros

Holenderska kawa Bros Facebook

Założona w 1992 roku firma Dutch Bros Coffee została wymyślona przez dwóch braci holenderskiego pochodzenia o nazwisku Dane i Travis Boersma. Dziś firma, która ma siedzibę w Grants Pass w stanie Oregon, jest uważana za największą prywatną firmę kawową w Ameryce, z ponad 400 lokalizacjami w zachodnich Stanach Zjednoczonych (za pośrednictwem Holenderska kawa Bros ).


Na początku 38-letni Dane i 21-letni Travis myśleli, że mogą przejąć rodzinny biznes mleczarski, ale ich plan się nie powiódł ze względu na trudne warunki rolne w późnych latach 80-tych i wczesnych 90-tych. Pomysł Travisa na wózek do espresso przekonywał trochę brata Dane'a, ale gdy znalazł się na pokładzie, Dane stworzył ambitne cele dla firmy, które są realizowane do dziś. Dane zmarł w 2009 roku, po czteroletniej walce z chorobą Lou Gehriga, a firma co roku świętuje jego życie organizując coroczną imprezę „Drink one for Dane”, z której dochód trafia do Stowarzyszenia Dystrofii Mięśniowej (przez Dziennik biznesowy z Portlandu ).Menu oferuje o wiele więcej niż kawę

Holenderska kawa Bros Facebook

Według firmy kawa w Dutch Bros Coffee jest palona, ​​mieszana, mielona i wyciągana ręcznie. Ale jeśli nie masz ochoty na kawę, na stronie jest wiele innych opcji menu , w tym chai, napoje energetyczne, koktajle i prawie 100 odmian popularnego Dutch Frost, firma przyjmuje koktajl mleczny. „Pozycje tajnego menu” dla Dutch Bros Coffee znajdują się na listach w całej sieci, ale wiele z nich jest już wymienionych w stałym menu. Już nie tak tajne.
Pisarz w Odyseja mówi, że w Dutch Bros Coffee zapłacisz niższe ceny za większe rozmiary, jeśli spróbujesz wybrać między nimi a konkurencją kawową. Podaje niektóre ze swoich najlepszych dań, zwracając szczególną uwagę na White Chocolate Annihilator (breve o smakach, w tym czekolada i czekolada z orzechami makadamia), Dutch Crunch Breve z White Coffee (z białą kawą i o smaku truskawki i orzecha laskowego). ) i Cherry Starburst Rebel (napój energetyczny, który naśladuje smak cukierków Starburst).

Tylko obecni pracownicy mogą otwierać nowe sklepy

Holenderska kawa Bros Facebook

Dutch Bros Coffee podjął rzadką i wyjątkową decyzję, aby oferować możliwości franczyzy tylko swoim obecnym pracownikom. Firma twierdzi, że chce rozwijać firmę poprzez ludzi, którzy są już zaangażowani w Dutch Bros Coffee i jej wartości. Koszt otwarcia franczyzy, wymagany dochód i osiągnięte zyski są nieznane w związku z tą decyzją (poprzez Pomoc franczyzy ).Sieć kawiarni typu drive-through znana jest również z płatnych staży uniwersyteckich, z ogłoszeniami, które pojawiają się w Internecie w marcu i zaczynają być wypełniane na lato. Możliwości stażu Dutch Bros Coffee zmieniają się każdego roku, w zależności od tego, które działy mogą potrzebować pomocy, a długość stażu wynosi od ośmiu do 12 tygodni (przez Holenderska kawa Bros ). Oprócz wspierania swoich pracowników, firma wierzy we wspieranie swojej społeczności. Holenderska Fundacja Bros jest działem filantropijnym firmy. Przez lata sklepy korporacyjne i franczyzowe przekazały miliony dolarów na zasłużone organizacje charytatywne (poprzez: Holenderska kawa Bros ).