Nieopowiedziana prawda o grillu George'a Foremana

Grill George'a Foremana Anthony Harvey/Getty Images

Może nie ma żadnych oficjalnych faktów na poparcie tego, ale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w 1999 roku w każdym pokoju w akademiku w Stanach Zjednoczonych był grill George'a Formana. Nazwanie grilla George'a Foremana produktem odnoszącym sukcesy byłoby niedopowiedzeniem. Poza być może odkryciem propanu nic nie zmieniło gry w grillowanie, tak jak „chuda, wredna, gruba maszyna do grillowania” George'a Foremana.


lody jojo siwa

Grill elektryczny pojawił się w szerokim gama odmian i jest tak łatwy w użyciu, że prawie musisz próbować zepsuć kawałek grillowanego kurczaka. To nie znaczy, że jest w 100 procentach odporny na idiotów (tak zrobił facet z Florydy) spalić jego dom próbując upiec z nim ciasteczka), ale jest całkiem blisko.Produkt nie jest po prostu łatwym sposobem na grillowanie w domu, ale jest to również zdrowszy sposób gotowania. Grill zasłynął ze swojej zdolności do odprowadzania tłuszczu i tłuszczu z gotowania mięsa, ale pomaga również w redukcji związków rakotwórczych, które mogą być bardziej obecne w mięsie grillowanym na zewnątrz (poprzez Żyj silnie ).
Nokaut bokserski mógł doprowadzić do sukcesu grilla

George brygadzista zostaje uderzony John Gurzinski/Getty Images

Bokserski mistrz wagi ciężkiej, George Foreman, nie wynalazł grilla – więcej o tym za chwilę – ale sposób, w jaki zaczął go popierać, to dość zwariowana historia. Użytkownik Twittera naciskał na Foremana, jak powstał jego słynny grill, a bokser powiedział, że przyszedł do niego jako wizja – kiedy został znokautowany (poprzez Jedzenie i wino ). „Kiedy byłem KOd, widziałem ogromny kawałek mięsa krzyczącego Grill me; kiedy się obudziłem, powiedziałem: „Muszę znaleźć grilla”. Oto grill George'a Foremana” – napisał Foreman na Twitterze.

Nie mówimy, że ludzie nie mogą mieć wizji, gdy są nieświadomi, które przeradzają się w reklamy produktów warte miliony dolarów, ale zapaśnik Hulk Hogan ma wątpliwości. Według Hulkstera , grill był rozprowadzany wśród sportowców, a on przegapił okazję, ponieważ odbierał swoje dzieci ze szkoły. „Nie byłem tam, żeby odebrać telefon”, powiedział Hogan, po czym dodał: „George dostał „Lean, Mean Grilling Machine”, a ja mam blender, który po włożeniu baterii z podwójną baterią AA pierdnie, a potem się wyłącza. .George Foreman nie wynalazł grilla o tej samej nazwie

brygadzista grilla Jeremy O'donnell/Getty Images

Zgadza się, George Foreman nie zaczął parać się wynalazcą po wycofaniu się z ringu – po prostu rozpoznał zabójczy produkt. Wynalazcą grilla jest w rzeczywistości facet o imieniu Michael Boehm. Geniusz grilla powiedział? Przedsiębiorca że pomysł zaczął się od prostych komponentów i dopracował go, gdy zobaczył, że jego pomysł działa. „W przypadku grilla podgrzałem żeliwną blachę do pieczenia, ustawiłem ją pod kątem i zacząłem na niej gotować” – wyjaśnił Boehm. — Czy tłuszcz spłynie? Czy jedzenie gotuje? Tak było! Byłem bardzo szczęśliwy za pierwszym razem. Jakkolwiek prymitywne było, to zadziałało. To potwierdziło tę koncepcję.

jak długo mleko może siedzieć?

Pomimo posiadania fantastycznego lodołamacza na imprezy, nikt nie wierzył, że go wymyślił, a Boehm powiedział, że miał przy sobie kopię swojego patentu jako dowód dla wszystkich wątpiących w jego wynalazek.Sonic Slush Smaki 2016

Grill zarobił jednak Foremanowi dużo pieniędzy

George brygadzista Anthony Harvey/Getty Images

Nie trzeba niczego wymyślać, żeby się na tym wzbogacić, wystarczy tylko wiedzieć, jak to sprzedać, i to właśnie zrobił George Foreman, kiedy zawarł umowę z producentem grilla, urządzeniami Salton. Obok umowy Michaela Jordana z Nike, umowa George'a Foremana z Saltonem jest najbardziej udaną umową poparcia w marketingu sportowym (poprzez CNBC ).

Adwokat Sam Perlmutter, który reprezentował zarówno Foremana, jak i Hogana, pokazał Foremanowi grill. Bokser wydawał się zaprzeczać w 2010 roku temu, co później przypomniał na Twitterze o swojej wizji krzyczącego mięsa i powiedział, że uważał ją za „zabawkę”, kiedy ją po raz pierwszy zobaczył. Dopiero kilka miesięcy później, gdy jego żona zrobiła mu do tego burgera, ponownie się zastanowił.

Foreman rozsądnie zastanowił się, ponieważ Salton sprzedał grille o wartości 200 milionów dolarów w ciągu czterech lat od premiery. Co do cięcia Foremana, cóż, dostawał 45 procent zysków, zanim Salton wykupił go za dodatkowe 137,5 miliona dolarów.