Nieopowiedziana prawda złotej zagrody

Złoty bufet Corral Facebook

Golden Corral to sieć restauracji typu „jesz, ile chcesz”, wszyscy uwielbiają nienawidzić, a mimo to jakoś wciąż pakuje klientów. Podczas gdy wiele osób postrzega to jako symbol nieszczęsnego nadmiaru, inni po prostu doceniają szansę na napełnienie tego, co zwykle jest kosztownymi produktami, takimi jak stek i owoce morza, za okazyjną cenę. Jest nawet kilka Joey Kasztan s-in-training, którzy postrzegają bufet „wszystko, co możesz”, jako osobiste wyzwanie – i tak, naprawdę możesz zjeść WSZYSTKO, co możesz wepchnąć w twarz. Że wirusowa historia wiadomości o mężczyźnie wyrzuconym z Massachusetts Golden Corral po tym, jak zjadł oszałamiające 50 funtów jedzenia, okazało się być oszustwo .


kiedy drożdże będą ponownie dostępne?

Niezrażona tym, że jest celem licznych plotek, memów i mniej niż pochlebnych filmów, korporacja Golden Corral nieustannie odkrywa się na nowo, aby nadążyć za współczesnymi trendami kulinarnymi. W ciągu ostatnich kilku lat wprowadzili nowe pozycje menu, takie jak wędzony domowy mostek i żeberka a nawet nowy projekt restauracji, który obejmuje kominek i nadal się otwierają nowe lokalizacje przez cały czas 41-państwowe terytorium (co obejmuje nawet Alaskę – jak dotąd nie ma jednak żadnych lokalizacji na Hawajach).Gdziekolwiek leżą twoje uczucia na temat Golden Corral, na spektrum od blecchh po to, aby je wprowadzić, jest sporo zabawnych faktów, których mogłeś nigdy nie podejrzewać o tej świątyni po ogólnoamerykańską przesadę.
Nie zawsze oferowali wszystko, co możesz zjeść

Oryginalny Golden Corral/nowy zaktualizowany Golden Corral Fayetteville, NCville Facebook

Wczesne Golden Corrals były podstawowymi rodzinnymi stekami, podobnie jak Ponderosa, Bonanza, Sizzler i Beefsteak Charlie's. Hej, było lata 70. , a tanie mięso zdecydowanie miało chwilę. Jednak wraz z garniturami wypoczynkowymi, spodniami z dzwoneczkami i dyskoteką, chwila nie trwała długo, a do lat 80. goście domagali się czegoś nowego. Nigdy nie tkwił w przeszłości, Golden Corral zmienił nazwę i rozszerzył się. nowe lokalizacje miejsc siedzących 400 i zostały zaprojektowane z otwartą kuchnią, aby klienci dbający o zdrowie mieli pewność, że ich jedzenie jest świeżo przygotowane.

Jednak prawdziwym przeszkodą okazał się nowy bufet, oferujący „Złoty Wybór” 160 różnych dań na ciepło i zimno, w tym stanowisko do krojenia rostbefu, szynki i indyka. Zupełnie jak fantazyjny świąteczny brunch, tyle że nie tylko oferowany w porze brunchu i, cóż, nie do końca taki wyszukany. I żadnych mimoz ani krwawych marysów. Mimo to aspekt nowego Golden Corral szybko się przyjął, pomimo braku alkoholu.Ujawniono pewne niehigieniczne warunki panujące w Golden Corral

Niewłaściwie przechowywane mięso w Golden Corral Facebook

2013 rok nie był najlepszym rokiem dla Golden Corral, jeśli chodzi o public relations. Rok rozpoczął się od czasowego zamknięcia restauracji Tampa z powodu ogromnej… plaga karaluchów , liczne naruszenia temperatury żywności oraz pracownicy, którzy nie myli rąk.

Następnie, w lipcu, pracownik restauracji Port Orange na Florydzie zamieścił wideo wywołujące wymioty który szybko stał się wirusowy na YouTube. Ten film pokazuje tace z niegotowanymi burgerami i żeberkami ułożone z tyłu przy śmietnikach. Pracownik twierdził w drugim filmie, że jedzenie było tam ukryte przed wizytacją inspektorów sanitarnych, ale zostanie zwrócone do kuchni i ugotowane, gdy tylko inspektorzy wyjdą. Kierownictwo GC i biuro korporacyjne wkroczyło, aby przeprowadzić szybką kontrolę szkód, mówiąc, że jedzenie nigdy nie zostało podane klientom, ale jury nie jest przekonane, jak wiarygodne były ich odmowy. Snopes.com ocenił incydent przedstawiony w filmie jako „mieszaninę” lub być może definitywnie, i nie było kolejne raporty niehigienicznych warunków w innych lokalizacjach Golden Corral.Jakby ten film nie był wystarczająco zły, zdjęcia z tego samego miesiąca pojawiły się na Reddit wysłane przez innego pracownika Golden Corral z „najlepszych warunków pracy w historii”, absolutnie brudnej kuchni restauracyjnej. Może nie było ich aż tylu obrzydliwe twierdzenia ostatnio, ale to wystarczyło, by większość klientów pamiętała.

Klienci Golden Corral mogą uzyskać dostęp fizyczny

Syrakuzy Golden Corral Facebook

Jeśli zarazki cię nie dopadną, inni klienci po prostu mogą. Jadąc w Golden Corral, lepiej uważaj na latające pięści, jedzenie i sztućce. Bójki w formie bufetu mogą nie być tak powszechne, jak te, które odbywają się w Walmart w każdy Czarny piątek, ale było więcej niż kilka okazji, w których patroni GC byli gotowi na awanturę.

Parking Louisville Golden Corral był sceną 2016 bójka gdzie nastąpiło dźgnięcie. W tym samym roku w Golden Corral w hrabstwie Henrico w Wirginii doszło do kolejnego dźgnięcia nożem, kiedy to restauracja pomywająca do naczyń zaatakowała kilka osób szpikulcem o długości 2,5 stopy, używanym do pieczenia kurczaków. Niedawno dwie wielkie walki trafiły na nagłówki gazet w marcu 2019 r. — zgłoszona 15-osobowa osoba bitwa królewska wewnątrz Brooklynu, Ohio Golden Corral i możliwe 20-osobowy huk w lokalizacji Syracuse w stanie Nowy Jork. Złota zagroda? Bardziej jak OK Dziedziniec. Lepiej weź swoje mosiężne kastety.

Wonderfall w Golden Corral budzi obawy

Czekoladowy Wonderfall w Golden Corral Facebook

Chocolate Wonderfall może być niezwykle popularny wśród wielu klientów Golden Corral (szczególnie tych poniżej trzech stóp wzrostu), ale inni pozostają wątpliwi, a jeszcze inni są, szczerze mówiąc, obrzydzeni całym pomysłem. Podczas gdy Golden Corral zapewnia przedmioty do maczania, takie jak owoce, pianki i ciasteczka, niektórzy ludzie stają się nieco bardziej eksperymentalni z ich maczaniem, na przykład jeden facet który postanowił sprawdzić, jak smakuje kurczak w czekoladzie. Okazuje się, że nie świetnie. Ale co gorsza, dużo gorsze , to wszystkie szokujące opowieści o ludziach, którzy wkładają palce, całe (prawdopodobnie niemyte!) ręce i jeszcze do fontanny. Horror!

Kiedy Golden Corral po raz pierwszy zaprezentował swój Wonderfall w 2011 roku, zrobił to z ogromnym Błyskawica PR, nawet nazywając to „Ósmy Cud Świata”. Jego reklamy telewizyjne wciąż publikowały nowe i ulepszone wersje ( S'mores w 2012, Potrójne Mniam z karmelem i białą czekoladą w 2013 r.), ale nowsze reklamy zbagatelizowały fontannę na rzecz promowania takich produktów jak stek z polędwicy wołowej lub skrzydła. Może recykling prawdopodobnie skażonej czekolady nie jest już tak fajny jak kiedyś?

przepisy na burgery Gordon Ramsay

Białko nie jest chude w Golden Corral

Złoty mostek Corral Facebook

Nawet jeśli ominiesz tanią skrobię Golden Corral i wątpliwą pizzę i pójdziesz prosto na mięso, nadal prawdopodobnie nie dostaniesz żadnych naprawdę wysokiej jakości rzeczy. Ok, więc jest to niedrogi bufet, nie spodziewamy się tutaj wołowiny Wagyu. Ale czy prośba o jakieś rzeczywiste białko nie byłaby zbyt duża? Uh, tak, wygląda na to, że tak, przynajmniej jeśli chcesz, aby twoje białko nie towarzyszyło czubatej porcji tłuszczu.

Jeden nieustraszony dietetyk zapuścił się do Golden Corral's dane żywieniowe , i chociaż łańcuch nie dostarcza obecnie kalorii z tłuszczu w informacjach o wartościach odżywczych, zgodnie z Heather Blanchette , RD, LD, w 2015 roku znalazła szokująco brak bueno. Jej analiza wykazała, że ​​pojedynczy kawałek popularnego pieczeni Golden Corral ma 45 procent tłuszczu. Eek. Mostek wołowy był jeszcze gorszy, zawierał 63 procent tłuszczu. Podobnie, prawdopodobnie powinieneś również pominąć żeberka, jeśli szukasz niskotłuszczowego mięsa, ale jeśli chcesz dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych, Golden Corral i tak naprawdę nigdy nie będzie twoim miejscem.

Golden Corralowi udaje się zrujnować pizzę?

Złota pizza Corral Facebook

Chociaż niektórzy twierdzą, że „nie ma czegoś takiego jak zła pizza”, każdy, kto tak twierdzi, najwyraźniej nigdy nie jadł pizzy w Golden Corral. Źle, zdecydowanie jest. Co do tego, czy to naprawdę pizza – cóż, przypomina danie i jest tak oznaczona, ale według niektórych jest to jedyna pizza, która sprawia, że ​​nawet te dawno zapomniane monstrualne angielskie babeczki z zupą pomidorową w porównaniu wydają się niemal jadalne.

Więc jak zła jest próba pizzy przez Golden Corral? MassLive ' Recenzent porównał to do czegoś zjedzonego w szkole podstawowej pod koniec lat 90., podczas gdy Syrakuzy Post-Standard twierdził, że smakuje jak zamrożony, a następnie ponownie podgrzany kawałek niezbyt najlepszego kawałka Małego Cezara. ZA Wkurzony konsument recenzent z Morristown w stanie New Jersey nie zadał ciosów, nazywając pizzę Golden Corral rozmoczoną i ciastowatą, i wspominając, że wielu gości zostawiało niedokończoną pizzę na swoich talerzach, aby je wyrzucić. – Kto nie je pizzy? zapytali, stwierdzając, że „musiało być naprawdę paskudne”. Dobrze, że wszyscy ci goście z New Jersey zostawili pizzę niezjedzoną. Inni goście w Charlotte w Północnej Karolinie nie mieli tyle szczęścia, ponieważ pizza, którą spożywali, powodowała u nich silny ból i wymioty oraz chęć wysłania im swojej trudnej sytuacji. Jestem Zatruty.com . Tak, najlepszą radą, jaką możemy dać w odniesieniu do pizzy Golden Corral, jest powtórzenie sentymentów recenzentów Syracuse, którzy radzili po prostu „Pomiń to”.

Golden Corral może próbować nakłonić Cię do zatankowania tanich rzeczy

Złote produkty w formie bufetu Corral Facebook

Reklamy Golden Corral skupiają się na dużych przedmiotach z biletami, pokazując stoły pełne męskich mężczyzn (i tylko kilku kobiet) zajętych jedzeniem wszystkiego, co możesz. żebra , polędwica i wędzony mostek . Jak mogą zarabiać pieniądze, jeśli naprawdę zachęcają cię do wypełnienia twarzy mięsem, mięsem i większą ilością mięsa? Gdyby ładowali 50 USD jak high-end steki , to na pewno nie zepsują się, ale w 12 dolarów za głowę , jak oni to robią?

jakiego mleka kokosowego używa Starbucks?

Naciągnięcie , właśnie tak. Podobnie jak w przypadku wielu bufetów, produkty z wyższej półki często są podawane w mniejszych porcjach i być może będziesz musiał Poczekaj w kolejce chwilę na dania przyrządzane na zamówienie, takie jak stek. Inną sztuczką, którą może zastosować Golden Corral, jest umieszczenie półmisków tanich, bogatych w skrobię produktów, takich jak ryż, ziemniaki i makaron, na początku kolejki do bufetu, przy czym mniejsze półmiski droższych specjałów są mniej dostępne. Mogą też igrać z nastawieniem, że nikt nie chce wziąć ostatniego kawałka z talerza — pomyśl o tym, ile razy zdarzyło Ci się przejrzeć linię bufetów GC tylko po to, by odkryć, że na tym talerzu jest zawsze tylko jeden kawałek smażonego kurczaka? Pech, zbieg okoliczności czy przemyślana strategia? Spójrz także na naczynia. Są szanse, że łyżka do tłuczonych ziemniaków może przypominać małą koparkę, a szczypce do kotletów wieprzowych mogą uchodzić za pęsety. Hmm.

Najpopularniejsze pozycje menu w Golden Corral nie są tym, o czym myślisz

Pieczeń ze Złotego Corrala Facebook

Podczas gdy reklama Golden Corral ma tendencję do podkreślania nowszych i bardziej wyszukanych ofert, takich jak produkty wewnętrzne wędliny i ulepszenie ogona homara, okazuje się, że najpopularniejsze pozycje menu są nieco bardziej podstawowe. W rzeczywistości, topowe hity Golden Corral można najlepiej opisać jako staromodne, w pełni amerykańskie, komfortowe jedzenie. Sieć spożywcza informuje, że trzy pozycje w menu wywalczyły pierwsze miejsce: smażony kurczak, który znajduje się w menu od roku bufet pierwszy otwarty? , pieczeń garnkowa podobno gotowana na wolnym ogniu 12 pełnych godzin i stary dobry klops.

DO Raport 2016 autorstwa MSN potwierdza popularność klopsa, stawiając go nieco przed kurczakiem i pieczeń. MSN Raport nadal jednak zawiera klops związany z inną pozycją w menu – tym razem nieco bardziej egzotycznym elementem z deserowej strony bufetu: fontanną do fondue znaną jako Chocolate Wonderfall.

Golden Corral został przyłapany na tłustym hańbie

Złoty Corral Facebook

Powiedz co? Golden Corral tłusty wstyd? Czy to nie ostatnie miejsce na świecie, które powinno mieć coś do powiedzenia na temat wagi ciała? W końcu tworzą nieskończone zapasy żywności składające się z około bilionów bilionów kategorii, a następnie zapraszają każdego, kto ma cenę wstępu, do jedzenia, dopóki ich tętnice wieńcowe nie będą krzyczeć, że się poddają.

A jednak kobieta w Erie, Pensylwania została wyrzucona z lokalnego Golden Corral z powodu naruszenia nieistniejącego ubioru lub, jak podejrzewa, odważyła się ubierać seksownie podczas nadwagi. Miała na sobie krótki top i szorty, ale widziała ludzi w tym samym Golden Corral, którzy nosili skąpe ubrania, więc była zszokowana, gdy kierownik powiedział jej, że jest ubrana „zbyt prowokacyjnie” i musi odejść. Jak później napisała Facebook , czuła, że ​​została wezwana, „ponieważ nie jestem chuda, więc nie uważa się tego za seksowną”. Kiedyś krajowy i międzynarodowy media się zaangażowały, Golden Corral wydał wyjaśnienia i przeprosił oraz zrekompensował kobiecie kilka kart podarunkowych (które, miejmy nadzieję, planuje wykorzystać w innym miejscu), ale nadal mówi, że nigdy więcej nie chce nosić tego crop topu.

Golden Corral nie jest najbezpieczniejszym zakładem jako franczyza

Zamknięta złota zagroda Facebook

Jeśli chcesz otworzyć Franczyza Golden Corral , da ci trochę poważnych pieniędzy. Golden Corral szacuje, że koszt wyniesie od około 2,3 do 6,7 miliona dolarów. W rzeczywistości, aby rozpocząć negocjacje, potrzebujesz wartości netto w wysokości 2,5 miliona dolarów, z aktywami płynnymi o wartości 500 000 dolarów – i nie, nie mają na myśli płynnych, jak w przypadku alkoholu, ponieważ jedną z korzyści franczyzobiorcy, którą zachwalają, jest „brak alkoholu, brak alkoholu”. odpowiedzialność.' Ujawniają, że podana przez nich średnia roczna sprzedaż w wysokości 5,3 miliona USD dotyczy tylko 20 procent najlepiej zarabiających i, jak podkreślają we wszystkich wersalikach, „NIE MA PEWNOŚCI, ŻE ROBISZ RÓWNIEŻ. JEŚLI OPARTE NA NASZYCH LICZBACH, MUSISZ POGODZIĆ SIĘ Z RYZYKIEM, ŻE NIE ROBISZ TAK DOBRZE”.

To, czego nie ujawniają, to tylko to, jak „niezbyt dobrze” możesz skończyć. Były franczyzobiorca Sherrance Henderson , która zaakceptowała umowę franczyzową dotyczącą lokalizacji Golden Corral w Poughkeepsie w stanie Nowy Jork po tym, jak została odrzucona jako pierwsza wybrana lokalizacja w Newark w stanie New Jersey, doświadczyła czegoś, co opisała jako brak wsparcia, a nawet nękanie i groźby ze strony dyrektora Golden Corral . Skończyło się na tym, że straciła franczyzę wraz z całą inwestycją po zaledwie 51 dniach. Bank następnie przejął jej dom, a samotna matka i jej dwoje autystycznych dzieci zmuszono do życia na bony żywnościowe. Henderson uruchomiła GoFundMe, aby pokryć koszty prawne i jest pozwać Golden Corral za 350 milionów dolarów odszkodowania.

Golden Corral może nie być pracodawcą równych szans

Baner rekrutacyjny Golden Corral Facebook

Golden Corral ma już pewną ilość kłopoty prawne z rządem federalnym wynikającym z ich niezdolności lub niechęci do przestrzegania, a może po prostu braku zrozumienia, dokładnie tego, co Ustawa o Amerykanach z Niepełnosprawnością oznacza, jeśli chodzi o zarządzanie stosunkami pracy. W przypadku, gdy kierownictwo Golden Corral potrzebuje przypomnienia, ADA ma na celu ochronę pracowników przed dyskryminacją ze względu na ich niepełnosprawność, a nawet wymaga od pracodawców zapewnienia wszelkich racjonalnych usprawnień niezbędnych do umożliwienia tym niepełnosprawnym pracownikom wykonywania ich pracy.

Nigdzie ADA nie mówi, że pracodawcom lub menedżerom wolno nękać i zawstydzać pracowników za ich niepełnosprawność lub zwalniać ich za to samo, a jednak niepełnosprawni pracownicy Golden Corral doświadczyli obu tych haniebnych okoliczności. Jedna Komisja ds. Równych Szans Zatrudnienia pozew sądowy przeciwko Golden Corral twierdził, że zmywarka do naczyń z wysoko funkcjonującym autyzmem była wielokrotnie nadużywana werbalnie i poddawana niechcianym propozycjom seksualnym i kontaktom, podczas gdy inna Pozew EEOC został złożony w imieniu pracownika Golden Corral, który stracił pracę po tym, jak oskarżono ją o „niechęć lub niezdolność do kontrolowania swojej padaczki”. W pierwszym przypadku Golden Corral został ukarany grzywną w wysokości 85 000 USD, podczas gdy w drugim przypadku wypłata wyniosła 31 000 USD.

jak smakuje seitan?

Golden Corral może niedługo być ostatnim w swoim rodzaju

Wielkie otwarcie Golden Corral Algonquin, IL Facebook

Czasy są wszędzie ciężkie dla większości sieci bufetów. Western Sizzlin', Furr's, Souplantation, Sweet Tomatoes, Old Country Buffet i Ryan's odnotowały gwałtowny spadek zysków – dane dotyczące sprzedaży Ryana spadły o około 45 procent w 2017 r., a Old Country Buffet były prawie tak samo złe. Co więcej, większość z tych restauracji ogłosiła upadłość, niektóre więcej niż jeden raz.

Natomiast Golden Corral jest wciąż, no cóż, złoty. Ich sprzedaż faktycznie wzrosła w 2017 roku i w ciągu ostatnich kilku lat otworzyli kilka nowych lokalizacji. Więc jak oni to robią? Częściowo jest to sposób zorganizowania firmy — są one własnością prywatną i przez prawie 50 lat swojej działalności mieli wyjątkowo niewielkie obroty w kierownictwie. Prawdziwym sekretem ich sukcesu może być jednak chęć do ciągłego zmieniania się wraz z upływem czasu. Nowe pozycje menu, nowe projekty restauracji, wszystko, czego potrzeba, aby zachować świeżość i aktualność. Nie wspominając już o wszystkich jego konkurentach, którzy pomogli im wyjść z biznesu. Wkrótce Golden Corral może być be tylko gra w mieście dla tych, którzy cenią ilość nad jakość.

Mosiężny dzwonek w Golden Corral rzeczywiście dzwonił

Bułeczki drożdżowe Golden Corral Facebook

Z Golden Corral's Ekspansja z lat 80 pojawiła się jedna z jego najpopularniejszych funkcji, własna piekarnia. Ten nowy dodatek został później nazwany Brass Bell Bakery, po prawdziwym dzwonku, który miał być dzwonkiem co 15 minut jako sposób na ostrzeżenie klientów, że anioł właśnie dostał swoje skrzydła… er, świeża partia gorących bułek właśnie została wyciągnięta z piekarnika. Według Restauracja Biznes , wydaje się, że dzwonienie dzwonów nadal trwało przynajmniej do połowy lat 00., ale obserwacje mosiężnych dzwonów (lub dźwięków) stały się coraz rzadsze w ciągu ostatniej dekady, więc wydaje się, że może to nie być już wymagane na każdym złotym Dziedziniec.

Mniejsza o dzwonek. Piekarnia wciąż produkuje asortyment babeczek, ciasteczek, ciast i ciast, a niektóre z jej popularnych nowszych dodatków to chleb kukurydziany w glazurze miodowej i Red Lobster-esque herbatniki czosnkowo-serowe . Jednak to, co może być ulubionym wypiekiem każdego z nas, to wciąż te gorące, puszyste bułeczki drożdżowe. Jeśli chcielibyście upiec je w domu, przepis naśladowczy został opublikowany w Więcej najbardziej poszukiwanych przepisów w Ameryce . Jeśli planujesz zrób to sam tanio (w przeciwnym razie możesz po prostu zapłacić za bufet GC i pokroić tyle rolek, ile chcesz), przepis twierdzi, że robi bułki, które są dość podobne do oryginału.

najlepsze w smaku mrożone rodzinne obiady

Świąteczne kolacje mogą być ekscytujące w Golden Corral

Pracownik Golden Corral na Santa Facebook

Tak, Golden Corral jest zwykle otwarty w Święto Dziękczynienia. I Boże Narodzenie. I co drugi dzień w roku . Hej, mają indyka i wszystkie dodatki, prawda? Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się zjeść świąteczny posiłek w Golden Corral, nigdy nie wiesz, co się wydarzy.

W Święto Dziękczynienia 2018 roku 7-miesięczna Calli Jarvis zaczęła dławiący się . Jej rodzina nie mogła jej pomóc, kelnerka z Hendersonville w Północnej Karolinie Golden Corral również próbowała, ale nie mogła pomóc i wszyscy zaczynali panikować. Kelnerka krzyknęła do tłumu w restauracji, pytając, czy ktoś zna pierwszą pomoc, a kobieta o imieniu Deborah Rouse natychmiast podeszła i uratowała życie dziecka. Straszny początek, ale szczęśliwe zakończenie i zdecydowanie Święto Dziękczynienia do zapamiętania dla wszystkich obecnych. Z wyjątkiem Calli, która była zbyt młoda, by dużo pamiętać, ale która niewątpliwie do końca życia będzie słuchała tej świątecznej opowieści o Złotej Corralu.

Wigilia 2016 roku przyniosła nieoczekiwany prezent dla pracowitej kelnerki Rachael Vanorden w londyńskim Kentucky Golden Corral. Po tym, jak jedna para skończyła posiłek i opuściła restaurację, Rachel poszła posprzątać ich stół i znalazła napiwek w wysokości 1000 dolarów, owinięty w jednodolarowy banknot. Co za sposób na powiedzenie Wesołych Świąt! Być może nie tak dramatyczne dla reszty klientów restauracji, ale prawie na pewno otrzymali tego wieczoru obsługę z uśmiechem od jednej bardzo szczęśliwej kelnerki.

Niektórzy klienci Golden Corral przyjmują lojalność do skrajności

Jason Ford i przyjaciel w Golden Corral Facebook

Camel, producent papierosów, chwalił się, że palacze przejść milę dla Camel . Ha, to nic. Złoty superfan Corral Jason Ford z Rockville, Maryland niedawno zdecydował się pójść piechotą do swojego najbliższego GC – który znajduje się w Frederick, niektóre 30 mil stąd . Postanowił również, że jego spacer stanie się momentem, w którym można się nauczyć, lub serią chwil, umieszczając zdjęcia i filmy ze swojej podróży na swojej stronie na Facebooku i dzieląc się ciekawostkami z lokalnej historii.

Jason rozpoczął swoją długą (ale z pewnością zwiększającą apetyt) wędrówkę w 5:30 rano. i chodził (i filmował) przez prawie 12 godzin. Prawie dotarł do celu, ale 1,4 mili przed swoim celem, został odebrany przez kilku jego przyjaciół, którzy przejeżdżali obok i nie chcieli, aby ryzykował, że stanie się pieszym o zmierzchu w ruchu ulicznym w godzinach szczytu. Ani słowa o tym, ile talerzy Jason opróżnił tego wieczoru, ale przynajmniej wcześniej spalił dużo kalorii.