Nieopowiedziana prawda o grach spożywczych faceta

Facet możliwy Matt Winkelmeyer/Getty Images

Aby program kulinarny wyróżniał się z tłumu, naprawdę potrzebuje odpowiedniego kąta — pomaga też gospodarz zaprojektowany dla telewizji — i Guy's Food Games łączy wiele kątów. Od 2013 , w programie szefowie kuchni stają przeciwko sobie, aby dowiedzieć się, jak dobrze potrafią poruszać się po supermarkecie i omijać różne przeszkody, które rzuca im Guy Fieri. Część Posiekanych , część Kuchnia rzeźnika i nostalgiczną dawkę Zamiatanie w supermarkecie połączyć w jeden bardzo zabawny program.


W przeciwieństwie do innego popularnego programu Food Network Fieri, Diners, zajazdy i nurkowania , tym razem nie zanurza palców w kreacjach szefów kuchni. Nie, w tej roli pozornie popycha kucharzy, aby zobaczyli, jak trudno jest im utrudnić proces zakupów, nie doprowadzając ich do całkowitego szaleństwa. Jeśli chodzi o historię Guy's Food Games , przyjrzyjmy się, jak wyglądają rozgrywki dla zawodników i sędziów oraz co dokładnie dzieje się w tym mitycznym miejscu znanym jako Flavortown.Proces castingu do Guy's Grocery Games może zająć dużo czasu

Chłopak youtube

Jeśli jesteś szefem kuchni, który chce przetestować swoje umiejętności kulinarne i kreatywność w ogólnokrajowej telewizji i biegać po Flavortown, aby potencjalnie zebrać 20 000 $, przygotuj się na przeskoczenie kilku kółek. Guy Fieri nie tylko pozwala nikomu grać w swoje gry spożywcze, a producenci serialu poddają uczestników dość rygorystycznemu procesowi weryfikacji.
Jeśli chodzi o znalezienie tych szefów kuchni w supermarketach, czasami producenci ich śledzą, a innym razem szefów kuchni dotrzeć do pokaz. Keith Clinton, szef kuchni w Memphis Erling Jensen: The Restaurant, odebrał w pracy telefon od producentów serialu. „Właśnie zadzwonili do restauracji i powiedzieli: „Widzę, że robisz kilka interesujących rzeczy w tej sprawie” Instagram i Facebooka. Zastanawiamy się tylko, kto tam jest szefem kuchni i co się dzieje ”Clinton powiedział Ulotka Memphis .

Kucharze zainteresowani udziałem w programie proszeni są o przesłanie zdjęć swoich najlepszych potraw oraz przeprowadzenie kilku wywiadów przez Skype i telefon z producentami programu. „Chociaż był to długi proces, w końcu było warto” – wspomina AJ, strażak z New Jersey, który zmierzył się z innymi strażakami w programie.Jedyną rzeczą, której zawodnicy nie będą musieli robić podczas procesu castingu, jest wymyślenie charakterystycznego hasła, Shepos Cenami powiedział Pyszne . Magię telewizyjną zostawiają Fieri.

Bycie sędzią w Guy's Grocery Games to całkiem słodki występ

Chłopak Facebook

Oczywiście, będąc uczestnikiem na Guy's Food Games a odejście z kupą gotówki to wielka wygrana, ale bycie sędzią też nie jest zbyt kiepskie. Sędzia Melissa d'Arabian powiedziała pytanie, które najczęściej zadają jej widzowie serialu, brzmi: „Czy to jest zabawne?”. Oczywiście, że jest! D'Arbian powiedział dalej że kręcenie serialu jest w zasadzie „jak chodzenie na obóz letni” tylko ze znacznie lepszym jedzeniem.Sędziowie czują się mile widziani przez Fieri, zanim jeszcze wejdą na plan, a Gry spożywcze gospodarz upewnia się, że zawiera odrobinę smaku ze swojego rodzinnego miasta i pokazuje lokalizację filmowania w Santa Rosa w Kalifornii. „Kiedy przyjechałem do hotelu, Guy z winem i koszem owoców witał mnie na wystawie odręcznie napisanym listem” – sędzia Brandi Milloy powiedział PopSugar o jej pierwszym doświadczeniu z Guy's Food Games . „Przechodzą mnie dreszcze na samą myśl o tym. Mów o poczuciu mile widzianym!

Koordynatorzy programu dbają również o to, aby po przybyciu na plan sędziowie rozpieszczali swoje przyczepy swoimi ulubionymi potrawami. Milloy powiedziała, że ​​mimochodem wspomniała, że ​​lubi gumowate misie, a kiedy się pojawiła, czekały na nią różne rodzaje żelek. „To było niesamowite” – wspomina.

Jeśli weźmiesz pod uwagę możliwość zjedzenia posiłków przygotowanych przez kreatywnych szefów kuchni i posiadania osobistego zwiastuna ze wszystkimi swoimi ulubionymi potrawami, bycie sędzią w programie brzmi prawie tak dobrze, jak wygrywanie Gry spożywcze .

Szefowie kuchni w Guy's Grocery Games nie spędzają większości czasu na gotowaniu

Chłopak youtube

Guy's Food Games chodzi o szybkość. Zawodnicy muszą działać szybko, od szybkiego udzielania odpowiedzi podczas gry „Kulinarny Quiz” programu, po bieganie po sklepie w poszukiwaniu składników do ubijania dania. Jeśli chodzi o to, zawodnicy spędzają bardzo mało czasu nad gotowaniem na palniku. Uwzględnij długie dni zdjęciowe i fakt, że rzeczywisty czas gotowania jest stosunkowo niewielki.

Pojawia się na GGG to długi dzień, a jeden odcinek może trwać do 12 godzin strzelać. Ci, którzy nie są rannymi ptaszkami, nie muszą zgłaszać się, ponieważ dzień zaczyna się już o 5 rano, była zawodniczka DeAnna Germano powiedział Syrakuzy.pl . Każda z trzech rund trwa tylko 30 minut, więc kucharze gotują tylko około półtorej godziny — na max. Jak więc wygląda pozostałe 10 i pół godziny dnia? Ogólnie rzecz biorąc, dużo czekania na proces oceniania i przeprowadzanie wywiadów z producentami, aby przekazać domownikom, pod jaką presją znajduje się szef kuchni. – Po zawodach siadasz i udzielasz wywiadów, które mogą trwać dwie lub trzy godziny – powiedział Cenami.

Guy's Grocery Games popycha kucharzy do wykorzystania ich kreatywności

Chłopak youtube

Co dzieli Guy's Food Games z podobnych programów kulinarnych, w których szefowie kuchni są zmuszani do pracy z niespodziankami, wynika, że ​​szefowie kuchni mają pewną — choć bardzo niewielką — kontrolę nad tymi składnikami. Jasne, mogą mieć do dyspozycji kolejne korytarze z jedzeniem, ale gotowanie smacznego posiłku staje się o wiele trudniejsze, gdy musisz używać tylko składników, które pochodzą z puszki .

mcmuffin z kiełbasą z jajkiem

To część pokazu dotycząca gier, która naprawdę testuje kulinarne umiejętności szefów kuchni i często skutkuje niesamowicie kreatywnymi potrawami. Weźmy na przykład „grę ABC”. Zadaniem zawodników jest ugotowanie posiłku, w którym każdy składnik musi zaczynać się od tej samej jednej lub dwóch liter. „Uwielbiam możliwość wyciągnięcia listu, który naprawdę mógłby cię rzucić, ale skłania do myślenia o tym, co naprawdę dostajesz” – powiedział sędzia G. Garvin. Inne gry mogą zmuszać konkurentów do zamiany toreb po zrobieniu zakupów lub całkowicie unikać niektórych przejść, na przykład w grze Aisle Down. Próbuję zrobić francuskie tosty, gdy szefowi kuchni nie wolno wchodzić do środka chleb alejka naprawdę zmusza zawodników do myślenia nieszablonowego — a dokładnie to, co Gry spożywcze chodzi o.

„To niesamowite, ponieważ piękno bycia szefem kuchni polega na zdolności, jak sądzę, naprawdę się przystosować i przezwyciężyć, a kiedy już coś nastawisz, kucharze się do tego zobowiązują” – powiedział sędzia Beau MacMillan. Sieć spożywcza .

Guy's Grocery Games dzieli kontakt z Supermarket Sweep

Chłopak youtube

Duża część tego, co sprawia, że Guy's Food Games praca jest fantastyczną scenografią, na której pokazywane są filmy, a człowiekiem stojącym za tą kreacją jest scenograf Scott Storey. Storey projektuje telewizory od kilkudziesięciu lat i poza tym Gry spożywcze , tworzył zestawy do spektakli Duży brat i RuPaula Drag Race (przez Rzeczywistość zamazana ).

Jeden pokaz, że starszy Guy's Food Games fani mogą pamiętać, że miał podobny format do Gry spożywcze to nieistniejący już teleturniej Zamiatanie w supermarkecie . Piętro było w tym również głównym pomysłodawcą, jednak zestaw Zamiatanie w supermarkecie nie był tak wyrafinowany jak Gry spożywcze . „Kupowanie fałszywego mięsa było zbyt drogie” – wspomina Storey. „Więc firma produkcyjna po prostu kupowałaby prawdziwe mięso. Siedziało tam, bez lodówki, tydzień... Wszystko było po prostu zgniłe, bo nie ma lodówki. To tylko sceneria.

Storey wiedział, że nie chce, aby tak było, projektując scenografię dla Guy's Food Games . Scenograf powiedział, że ma tylko cztery tygodnie na zbudowanie scenografii, a sprzedawcy powiedzieli mu: „Nie da się tego zrobić”. Nie tylko udało mu się stworzyć niemal idealną replikę działającego sklepu spożywczego, ale zrobił to tak dobrze, że nawet sprzedawcy żywności zostali oszukani. Storey przypomniał sobie czasy, kiedy dostawca chipsów ziemniaczanych pojawił się na planie i nie mógł powstrzymać się od zdziwienia na planie, po czym powiedział: „Nikt nie będzie tu robił zakupów. Nie ma parkingu.

Fieri nie powstrzymuje się od wsparcia uczestnika Guy's Grocery Games

facet i szef kuchni youtube

Mówią to zarówno szefowie kuchni, którzy pojawiają się w tym programie kulinarnym, jak i sędziowie, którzy ostatecznie decydują o losie zawodnika Chłopak jest naprawdę podekscytowany każdym szefem kuchni, który pojawia się w programie. DeAnna Germano powiedział Syracuse.com że jej interakcje z Fieri były ogólnie wspaniałym doświadczeniem i opisała go jako nie tylko przyziemnego, ale bardziej „kucharza”, niż ludzie mogliby mu przyznać.

jak się dowiedzieć, czy mleko jest złe

Podczas gdy Fieri mógł zostać raz lub dwa nazwany palantem i nazwany jako trudne do pracy z producentami telewizyjnymi, wydaje się, że tak nie jest Guy's Food Games . W rzeczywistości były zawodnik Shepos Cenami miał wiele pochwał nie tylko za jego gościnny sposób, ale także za pomoc Fieri dla niej i innych szefów kuchni. „Przed występem Guy zebrał uczestników, aby przypomnieć nam, że jesteśmy tam po to, by się dobrze bawić i pokazać światu, kim jesteśmy jako szefowie kuchni” Cenami powiedział Pyszne przed dodaniem, że nigdy nie był w centrum uwagi, a nawet pomagał szefom kuchni. „Jego rolą, jeśli to wykorzystasz, jest pomoc ci w określony sposób… Myślę, że poprosiłam go, aby otworzył słoik!”.

Pomocne rady i wskazówki, których Fieri udziela uczestnikom, są częścią jego „szczerego pragnienia, aby każda osoba dawała z siebie wszystko, co w ich mocy”. Gry spożywcze sędzia Brandi Milloy powiedział PopSugar .

Przygotowanie do Guy's Grocery Games jest prawie niemożliwe

Chłopak Instagram

Jak przygotować się na nawałę wyzwań zakupowych, które na nich czekają? Guy's Food Games ? Cóż, poza bieganiem po lokalnym supermarkecie ze stoperem, aby zobaczyć, jak szybko mogą znaleźć ocet słodowy, przygotowanie jest daremne.

wyjaśniać się w wywiadzie, że to nie tylko presja lamp telewizyjnych i kamer, ale „próby i udręki” serialu mogą naprawdę siać spustoszenie w uczestniku. Dając przykład, że wolno gotować steki i ziemniaki tylko z mrożonych produktów, Fieri powiedział, że takie wyzwania mogą naprawdę wyrzucić szefa kuchni z gry. „Dla wielu szefów kuchni, w tym ja, nie wiedziałbym, co zrobić, aby wyjść z działu mrożonek i zrobić stek i ziemniaki. Nie możesz po prostu zdobyć Swansona Głodnego Człowieka, ugotować go i zjeść „stek z ziemniakami”.

Te wyzwania też mogą być absolutnie brutalne. Gry spożywcze zwycięzca Lindsay Porter powiedziałem Dziennik Edmonton że musiała przygotować danie z makaronem z mrożonego steku smażonego z kurczaka i powiedziała, że ​​wyzwanie „było absolutnie okropne, prawdopodobnie jedna z najgorszych rzeczy, z którymi miałem do czynienia”.

Chociaż bycie wysoce zdolnym szefem kuchni jest zawsze częścią zwycięskiej formuły, wejście do gry z planem po prostu nie jest możliwe. „Nie możesz tak naprawdę zaplanować tego, co robisz”, powiedział dwukrotny zwycięzca Triple G Nicholas Moultonton Orzeł Berkshireshire . „Musisz całkowicie wymazać wszystko, ponieważ nie wiesz, o co cię poproszą”.

Uczestnicy Guy's Grocery Games często popełniają te same błędy

Chłopak

Przetrwanie do szaleństwa zakupów i zdobycie 20 000 $ wymaga dużo nieszablonowego myślenia i szybkiej pracy nóg. Tylko dlatego, że szef kuchni widział wiele odcinków serialu, niekoniecznie oznacza to, że zawsze będzie w stanie poradzić sobie z wyzwaniami, które staną na ich drodze.

Fieri często widzi, jak zawodnicy padają ofiarą tych samych błędów, a niektóre z tych błędów są te same że zawodnicy podróżują na inne pokazy kulinarne. Gospodarz programu powiedział Sieć spożywcza że widzi, jak kucharze są rutynowo eliminowani za takie rzeczy, jak słabe przyprawy lub dodawanie frywolnych dodatków, które działają przeciwko głównemu daniu.

Prawdopodobnie jednym z największych błędów, które mogą zatopić zawodników, jest zbyt bezpieczne granie. Używanie wyobraźni i bycie otwartym na całkowite wyzwanie, co definiuje danie, jest umiejętnością przetrwania, z którą zgadzają się zarówno Fieri, jak i zwycięski szef kuchni Shepos Cenami. „Musisz podejmować szybkie decyzje kulinarne i zaangażować się w pomysł, a następnie zrealizować ten pomysł, mając niewiele czasu lub możliwości, aby go zmienić” Cenami powiedział Codzienny Posiłek . Umiejętność samodzielnego myślenia ostatecznie doprowadziła do zwycięstwa Cenami i przekształcenia nudnego mrożonego burrito w sałatkę z kalmarów z tajską surówką.

Guy's Grocery Games kręcono kiedyś w prawdziwym sklepie spożywczym

Chłopak youtube

Guy's Food Games zadebiutował w telewizji w działającym sklepie spożywczym. Pierwotna lokalizacja Flavortown znajdowała się w Fields Market w West Hills w Kalifornii i zawierała imponujące 25 000 różnych przedmiotów do wykorzystania przez zawodników (poprzez Dziennik Biznesowy North Bay ). Jednak pod koniec pierwszego sezonu serial potrzebował nowego domu, który byłby bliżej macierzystej bazy Fieri.

Dla nowej lokalizacji firma produkcyjna przejęła ogromny obszar przemysłowy w Santa Rosa w Kalifornii i zbudowała sklep spożywczy o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych, który ma wszystkie dzwonki i gwizdki, jakich może chcieć szef kuchni. „Przejścia są szersze, oświetlenie jest lepsze, co ułatwia kucharzom robienie zakupów i sprawdzanie, co jest na półkach” – powiedział Fieri. „Wraz z półkami, zespół kulinarny zaopatrzył je i ustawił tak, aby były znacznie bardziej przyjazne dla kupujących.

Podczas gdy właściwy zestaw Flavortown ma o 5000 przedmiotów mniej niż oryginalna lokalizacja Fields Market, ma większe kuchnie, które zostały zbudowane, aby naśladować wrażenie „pracy w kuchni komercyjnej”, Dumny powiedział . Dodatkowym atutem jest to, że szefowie kuchni mogą również podbiec do „rzędu wyposażenia” po dowolne narzędzie, którego mogą potrzebować, a którego nie ma jeszcze w ich stacji.

dlaczego nazywają się diabelskimi jajkami

Zasadniczo jest to „największy supermarket spożywczy, jaki kiedykolwiek znajdziesz w swoim życiu”, a każde miasto go potrzebuje.

Zestaw Guy's Grocery Games to prawie w pełni działający sklep spożywczy

facet na planie facet youtube

Gdybyś wyrwał wszystkie światła z telewizora i schował kamery, naprawdę łatwo byłoby pomylić zestaw Gry spożywcze jako działający sklep spożywczy. Teoretycznie tak właśnie jest.

Według scenografa Scotta Storeya żywność w supermarkecie Flavortown jest rejestrowana i oznaczana kodami kreskowymi w taki sam sposób, jak w każdym prawdziwym sklepie spożywczym . Rzeczywistość zamazana ). „Każdy przedmiot, którego chciałbyś jako szef kuchni, najprawdopodobniej będzie tutaj” Fieri powiedziałem Sieć spożywcza .

Oprócz braku nastolatków pakujących artykuły spożywcze, istnieją pewne drobne różnice w stosunku do działającego supermarketu, którego nie ma we Flavortown. Chociaż są pasy kasowe , kupujący na Guy's Food Games Set nie znajdzie żadnych przejść z karmą dla zwierząt i „nie ma sekcji opieki nad dziećmi” – powiedział Storey.

Chociaż te przedmioty mogą być nieobecne w zestawie, półki supermarketu Flavortown również różnią się od tych, które można znaleźć w zwykłym sklepie. Same półki mają przymocowane do nich światła, aby ułatwić pracę załodze. Storey powiedział, że dzieje się tak głównie dlatego, że „zawodnicy stoją patrząc na półki, nie można ich oświetlić, więc wbudowaliśmy oświetlenie we wszystkie półki”.

Czy twój lokalny sklep spożywczy to ma? Tak myślałem.

Jedzenie z Guy's Grocery Games nie idzie na marne

Bank Żywności Justin Sullivan/Getty Images

Flavortown może mieć imponującą wybór jedzenia z 241 różnymi rodzajami produktów, 67 odmianami produktów mięsnych i 442 funtami owoców morza, ale co dzieje się z całym tym jedzeniem? Szefowie kuchni na Guy's Food Games nawet nie zbliżaj się do ogromnego wyboru jedzenia w sklepie w trakcie odcinka i na szczęście nie trafia do śmietnika.

Przeniesienie miejsca kręcenia serialu do Santa Rosa było błogosławieństwem dla społeczności, ponieważ całe to jedzenie trafia do różnych programów żywnościowych w okolicy (poprzez Dziennik Biznesowy North Bay ). Podobnie jak w normalnym sklepie spożywczym, pracownicy co tydzień przeczesują alejki, aby zaznaczyć, która żywność została uszkodzona lub może zbliżać się do końca okresu przydatności do spożycia. Jeśli chodzi o produkty niepsujące się, pod koniec sezonu są one po prostu przykrywane plastikiem, dopóki strzelanie nie zostanie wznowione.

Wybrane produkty są następnie wyciągane i dzielone, aby przejść do różnych programów żywnościowych w społeczności. Żywność, która nie jest odpowiednia dla ludzi, często trafia na farmy w celu karmienia zwierząt gospodarskich. W sumie prawie 30 000 funtów żywności trafia do darowizn w ciągu każdego sezonu (poprzez: Sieć spożywcza ).