Nieopowiedziana prawda o Hamburger Helper

Pudełka Hamburger Helper Facebook

Wszyscy tam byliśmy. Zbliża się o 19:00. we wtorek, a ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić po długim dniu w pracy, jest ugotowanie posiłku, który wymaga wysiłku. I oczywiście, gdybyś był tylko ty w domu, może ucieknie ci coś szybkiego i łatwego, jak kanapka lub sałatka, ale mając pełny dom i innych głodnych ludzi do nakarmienia, potrzebujesz rozwiązania. Jak się okazuje, do Hamburger Helper od dziesięcioleci zwracają się ludzie w tej samej sytuacji, przygotowując posiłek w zaledwie 1-2-3.


Ale to sprawia, że ​​zastanawiasz się — czym w ogóle jest Hamburger Helper? Jaka jest historia tego zszywki w spiżarni i skąd się wzięła? Niezależnie od tego, czy szukasz nie psującego się produktu spożywczego, aby go zaopatrzyć, czy po prostu biegniesz do sklepu po pomysł na szybką kolację, to może być po prostu odpowiedź. Ale możesz chcieć dowiedzieć się więcej, zanim złapiesz to znajome czerwono-białe pudełko. Aby dowiedzieć się nieco więcej, zanurkowaliśmy głębiej. To jest nieopowiedziana prawda o Hamburger Helper.jaki jest smak dr pepper

Hamburger Helper został wprowadzony podczas kryzysu wołowiny

Mielona wołowina

Gdy brakuje żywności, konsumenci mają tendencję do chwytania się słomek, szukając rozwiązania swojego problemu od góry do dołu. I właśnie tym był Hamburger Helper, kiedy powstał — rozwiązanie. Według Generał Mills , osłabiona amerykańska gospodarka wołowiny w latach 70. doprowadziła do uruchomienia Hamburger Helper jako obietnicy dalszego rozciągnięcia dolara (i wołowiny).
DO kryzys mięsny w 1972 r. , spowodowany zmianą w populacji sardeli, jeszcze bardziej podniósł koszt wołowiny. Jak się okazuje, rolnicy polegali na sardelach jako paszy dla zwierząt, a ponieważ w łańcuchu dostaw było ich mniej, ceny pasz wzrosły, co spowodowało gwałtowny wzrost cen wołowiny.

Wraz ze wzrostem cen wołowiny, jeszcze więcej amerykańskich rodzin poznało swojego nowego najlepszego przyjaciela — Hamburger Helper — co pomogło im wykorzystać tylko jeden funt wołowiny w połączeniu z mieszanką pudełkową, aby postawić obiad na stole dla ich rodziny.Hamburger Helper odniósł natychmiastowy sukces

Cheeseburger Hamburger Pomocnik Facebook

Hamburger Helper był rozwiązaniem problemu z lat 70-tych. A dla większości rodzin okazało się to pysznym rozwiązaniem. Kiedy wprowadzono Hamburger Helper, z pięcioma opcjami smakowymi składającymi się z makaronu wołowego, ziemniaczanego stroganow, haszyszu, ryżu orientalnego i pomidora chili, nie trzeba było zastanawiać się, czy w tamtym czasie ludzie mogli korzystać ze spiżarni.

Betty Crocker wprowadziła podobne posiłki w pudełkach w 1967 roku, ale te obiady w pudełkach wymagały zrumienienia hamburgera na jednej patelni, a makaronu ugotowania na drugiej. Hamburger Helper pozwalał domowym kucharzom z łatwością przygotować obiad, wrzucając wszystko na jedną patelnię i od razu się przyjęło. Według General Mills, 27 procent gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych dodało Hamburger Helper do swoich spiżarni w ciągu pierwszego roku na rynku, zamieniając go w standardowy produkt, który znamy dzisiaj.General Mills dokonał całkowitego ponownego uruchomienia, aby pomóc Hamburger Helper

Hamburger Helper na półkach Facebook

Jak w przypadku większości nowych produktów, sława i fortuna nie trwają długo bez pomysłowości. Po dziesięcioleciach obecności na rynku nie dziwi fakt, że Hamburger Helper zaczął odnotowywać spadek sprzedaży – zwłaszcza w obliczu całej konkurencji w zakresie żywności w pudełkach, która pojawiła się od samego początku. Ale generał Mills nie odpuszczał tak łatwo. Planowanie przebudowy spiżarni zajęło firmie cały rok, po 42 latach ponownie wprowadzając markę w 2013 roku.

Po pierwsze, nazwa została zmieniona z oryginalnego „Hamburger Helper” z 1970 roku na po prostu „Helper”. Według Wieśniak! Finanse , zmiana nazwy nastąpiła, gdy firma wprowadziła inne wersje produktu, w tym opcje z kurczakiem i tuńczykiem, a także podstawową wołowinę (dzięki spadkowi popularności wołowiny).

Opakowanie zostało całkowicie odświeżone, projektując je w odważnej, czerwono-białej palecie kolorów, którą można dziś rozpoznać. Dyrektor generalny Mills, powiedział Ken Powell StarTribune w tamtym czasie Hamburger Helper nie robił wystarczająco dużo, aby naprawdę odświeżyć produkty na przestrzeni lat przed ponownym wprowadzeniem na rynek, więc nadszedł czas na odważny ruch.

Uruchomiono plan marketingowy skierowany do samotnych mężczyzn

Mężczyzna gotuje w kuchni

Gdy liderzy marki stojący za Hamburger Helper zaczęli szukać sposobów na uratowanie jego zanikającej atrakcyjności, zmiana docelowej grupy demograficznej była częścią strategii w 2013 roku. Dawno minęły czasy, gdy kobiety gospodynie domowe i pracujące matki były jedynym docelowym nabywcą.

Według Wieśniak! Finanse , General Mills stwierdził, że więcej młodych mężczyzn kupuje produkt, więc postanowili wykorzystać ten trend. „Wiele działań marketingowych dopiero się rozpoczyna” – powiedział rzecznik firmy Mike Siemieńas Wieśniak! Finanse w 2013 roku w odniesieniu do kampanii w mediach społecznościowych skierowanej do mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat. Przed kampanią Hamburger Helper nie miał strony na Facebooku, więc firma uruchomiła ją w grudniu 2012 roku, aby przygotować się do nowego programu rebrandingu. Celem było zapoznanie osób samotnych i młodych rodziców w wieku 20 lat z posiłkiem, dostarczając pełny posiłek z zaledwie jednym funtem mielonej wołowiny i pudełkiem Helpera.

Hamburger Helper zawiera śmieszną ilość sodu

sól wylewa się z solniczki

Jako szybki i łatwy sposób na posiłek, jakim jest Hamburger Helper, zastanawiasz się, co dokładnie znajduje się w tym pudełku. Kiedy konsument korzysta z pudełka Hamburger Helper, łączy dostarczone składniki w pudełku z mięsem hamburgerowym, mlekiem, wodą, a czasem masłem. Brzmi całkiem prosto, prawda? Ale kiedy zagłębisz się w to, czym właściwie są składniki zawarte w pudełku, możesz skończyć spożywając bliską dziennej zalecanej ilości sodu.

Według Żyj silnie , mieszanki zawierają od 580 do 810 miligramów sodu na porcję, a liczba ta wzrasta po przygotowaniu posiłku z odpowiednimi składnikami, co daje nawet 990 miligramów na porcję. A jeśli jesz Hamburger Helper w małych ilościach, może to być w porządku, ale są szanse, że dzielisz pudełko tylko na kilka sposobów, powodując, że liczba sodu wzrośnie jeszcze bardziej.

Według Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne , dorośli powinni spożywać blisko 1500 miligramów sodu dziennie. Więc jak blisko jest ta jedna porcja, która prowadzi cię do tej codziennej rekomendacji?

Jest tak wiele opcji smakowych

Pudełka Hamburger Helper Facebook

Hamburger Helper z pewnością przeszedł długą drogę od swojego krajowego debiutu w 1971 roku z pięcioma oryginalnymi smakami. Po pierwsze, teraz nie chodzi tylko o hamburgera. Według strona produktu , istnieją 24 opcje Hamburger Helper, z różnymi smakami, od Philly Cheesesteak po Four Cheese Lasagne i Cheesy Enchilada. Oczywiście hamburger nie jest też jedyną opcją mięsną. Marka może pochwalić się pięcioma odmianami Tuna Helper, łącząc mieszankę z tuńczykiem w puszkach, a także trzema odmianami Chicken Helper, które łączą się z piersiami z kurczaka bez kości.

Ale nawet przy tych wszystkich smakach są oczywiście takie, które przeważają. Według głosowania na Ranker , smak Cheeseburger Macaroni z Hamburger Helper jest ulubieńcem wszechczasów, a Stroganoff spada na drugie miejsce. HoustonPress Umieścił jednak Cheeseburger Macaroni na piątym miejscu, a na pierwszym miejscu uplasował się Stroganoff.

Jeden fan wziął do Reddit podzielić się swoją miłością do serowej enchilady i podwójnego sera hamburgerowego makaronu, mówiąc, że są „najlepsi”. Ale dla wielu wszystko może zależeć od osobistych preferencji, smaków, do których przywykłeś przy rodzinnym stole obiadowym, lub tych, na których wychowałeś się, które dają trochę nostalgii.

Możesz trzymać Hamburger Helper pod ręką przez długi czas

Kobieta zaglądająca do spiżarni

Hamburger Helper z pewnością może się przydać w wielu sytuacjach. Rodzinom w czasie kryzysu związanego z wołowiną pożyteczne było dalsze stawianie na stole obfitych obiadów. I jest to przydatne dla singli w wieku 20 lat, którzy szukają czegoś szybkiego i łatwego do zrobienia. Ale co być może najważniejsze, jest to idealny tryb gotowości, aby mieć pod ręką w spiżarni, gdy musisz szybko i łatwo złapać coś na posiłek.

I na szczęście to małe czerwono-białe pudełeczko może… przez jakiś czas w spiżarni . Lista składników dla większości Produkty Hamburger Helper zawierają wzbogacony makaron z łokcia, skrobię kukurydzianą, sól, mąkę pszenną, cukier, modyfikowaną serwatkę, a także wiele przypraw i smaków. Na tej liście znajduje się również kwas cytrynowy i fosforan sodu , z których oba działają jako konserwant, przedłużając trwałość produktu. I chociaż pakiety oferują termin przydatności do spożycia (który zwykle jest dość odległy), są szanse, że będzie bezpieczny w twojej spiżarni od dłuższego czasu.

Pudełko Hamburger Helper zostało wystawione za 8100

Hamburger Helper Salisbury box Facebook

W porównaniu do większości posiłków cena Hamburger Helper jest dość niska. I naprawdę o to chodzi. Z pewnością nie rozbijesz banku, kupując ten zapakowany artykuł, aby pomóc wyżywić swoją rodzinę lub siebie. Ale jeden człowiek postanowił wystawić pudełko, które posiadał, za znacznie więcej niż cena rynkowa.

Timmy Solar postanowił opublikować swoje pudełko „Antique Hamburger Helper” za 8100 dolarów na Facebook Marketplace. I chociaż Salisbury jest popularnym smakiem, nie było mowy, żeby Solar rzeczywiście wierzył, że dostanie za to danie tak dużo pieniędzy.

„To naprawdę nie jest antyk” – powiedział Solar Aktualności KTEM . „Znalazłem go w szafce w mieszkaniu, do którego się wprowadziłem. Umieściłem to jako żart...' I choć pudełko, które minęło zaledwie trzy lata od swojej świetności w spiżarni, otrzymało wiele komentarzy i śmiechu, zdecydowanie nie sprzedało się za tak dużo. W rzeczywistości Solar wyrzucił go niedługo po opublikowaniu.

Istnieją hacki, dzięki którym Hamburger Helper jest jeszcze lepszy

Hamburger Helper na patelni Facebook

Większość mieszanek Hamburger Helper wymaga tych samych składników. Aby ulepszyć te podstawowe produkty ze spiżarni, będziesz potrzebować mielonej wołowiny, gorącej wody, masła i mleka. I na szczęście do każdego pudełka dołączone są indywidualne aromaty, które dodają potrawom energii. Ale na szczęście jest jeszcze więcej sposobów na urozmaicenie tego.

Hamburger Helper oferuje przydatne wskazówki na swojej stronie internetowej i na opakowaniu, sugerując dodatki dla każdego smaku, takie jak gotowany bekon, rozdrobniony ser i świeże pomidory do Cheeseburger Macaroni lub posiekane zielone chili i salsa do południowo-zachodniego makaronu. Ale to nie jedyne sprytne pomysły na pomieszanie tego.

Jeden Chowhound wątek otrzymał zalew genialnych pomysłów, sugerujących, że domowi kucharze dodają do mieszanki takie rzeczy jak pepperoni, włoskie przyprawy i mozzarellę lub grzyby i cebulę. Dodanie dodatkowych składników, wrzucenie kilku warzyw, a nawet upieczenie potrawy z serem może naprawdę przenieść ten produkt w pudełku na nowy poziom.

Maskotka Hamburger Helper upuściła mixtape

Maskotka Lefty Hamburger Helper Monica Schipper/Getty Images

Podstawowe produkty spożywcze, które istnieją od lat, z pewnością stają się rozpoznawalne dzięki ich maskotki . Wiesz, że kiedy widzisz Tygrysa Tony'ego, myślisz o Frosted Flakes. Lub zobacz Chłopiec z ciasta Pillsbury i pomyśl o ciasteczkach, rogalikach i herbatnikach. Maskotka Hamburger Helper, Lefty, wprowadzona w 1977 robi tę samą sztuczkę. Ale ta urocza mała, czerwononosa dłoń w białej rękawiczce najwyraźniej ma jakieś ukryte talenty.

Lefty upuścił mixtape w 2016 roku jako kreatywną technikę marketingową dla marki — a także bardzo rozbudowany żart z Prima Aprilis.

metro kanapki z tuńczykiem kalorie

Wszystko zaczęło się od 2014 Tweet żart, rzucający aluzje na temat mixtape, a odzew był zdumiewający, z ponad 10 tysiącami retweetów. Z pomocą zespołu studentów z McNally Smith College of Music w St. Paul w Minnesocie oraz studentów produkcji wideo z Minneapolis College of Art and Design (MCAD) wystartował mixtape , prezentujący pięć oryginalnych piosenek stworzonych przez uznanych artystów, wraz z bystrymi studentami z McNally Smith i MCAD. Lefty wystąpił w dwóch teledyskach, przyciągając nawet uwagę Billboard , stwierdzając, że Lefty był wtedy najgorętszym nowym raperem na scenie.
Kategorie Opinie drink Komiksy