Restauracja Untold Truth Of The Hell's Kitchen

Piekło George Rose/Getty Images

Od 18 sezonów szef kuchni Gordon Ramsay szczeka na obsadę kiepskich kucharzy i kucharzy przygotowujących w ramach wyzwania kulinarnego w telewizji reality, znanego jako Piekielna kuchnia . Obserwowanie, jak początkujący szefowie kuchni przedzierają się przez serię narzuconych przez szefów kuchni wyzwań, okazało się zabawne, ale prawdziwą atrakcją serialu jest obserwowanie, jak Ramsay szczeka swoje charakterystyczne złośliwe obelgi pod adresem zawodników.


Od otwarcia w 2018 roku restauracja Hell's Kitchen w Caesar's Palace na pasku w Las Vegas dał fanom Ramsaya szansę zasmakowania kulinarnych wrażeń na wysokich stawkach. Ogromna jadalnia może pomieścić 300 osób i jest wzorowana na planie spektaklu. PopSugar Wskazuje, że ogromna otwarta kuchnia przedstawia kucharzy w czerwonych i niebieskich kucharskich płaszczach, nawiązując do czerwono-niebieskich drużyn, które rywalizują w programie, a widły w jadalni uderzają w piekielny motyw.szef kuchni sezon 9, gdzie oni są teraz?

Menu z klasykami inspirowanymi Ramsay

Wołowina Wellington

Hell's Kitchen to historia sukcesu Vegas od pierwszego dnia. W rozmowie z Los Angeles Times Jeszcze w 2018 roku szef kuchni z dumą zauważa, że ​​12 000 osób zarezerwowało stoliki w ciągu 10 dni od otwarcia restauracji.
I chociaż sam Ramsay nie zawsze jest pod ręką, aby zbesztać personel kuchenny, na ekranie przy wejściu pojawia się naturalnej wielkości wizerunek szefa kuchni, witając gości w restauracji (przez Caesars.com ). Na ścianach wiszą portrety byłych zwycięzców, a produkty Hell's Kitchen są dostępne do kupienia w typowym dla Vegas stylu.

wkładanie orzeszków ziemnych do coli

Chociaż podczas kolacji nie odbywają się eliminacje na miejscu, jedzącym oferuje się menu z klasykami inspirowanymi Ramsay, które pojawiały się w wielu sezonach Hell's Kitchen. Według Las Vegas czasopismo , dobrze wyszkoleni pracownicy kuchni nie mieszają charakterystycznych dań, takich jak smażone na patelni przegrzebki z słoniną z bekonu i marynowanym jabłkiem, wołowina Wellington w cieście na puree ziemniaczanym z demi-glace z czerwonego wina i pudding toffi z lodami speculoos.Dobrze wyszkolony personel kuchenny nie grzęźnie w popisowych potrawach?

Gordon Ramsay Ethan Miller/Getty Images

W przeciwieństwie do obraźliwej natury telewizyjnej kuchni Ramsaya, atmosfera w placówce w Vegas jest stosunkowo niska, a większość szefów kuchni i sous koncentruje się na wyrafinowanych talerzach risotto i przegrzebkach. Jednakże, jeśli jesteś martwy nastawiony na zdobycie Piekielna kuchnia obniżenie poziomu, PopSugar radzi zamówić koktajl Notatki od Gordona. Każdy z tych napojów na bazie ginu jest wyposażony w zwój z brytyjską flagą z nadrukowanym podpisem Ramsay. Tematem przewodnim jest przydymiony riff na bulwarze wykończonym skórką pomarańczy z logo HK i widłami.

Złote Derby zauważa, że ​​w jadalni restauracji Hell's Kitchen będzie o wiele więcej akcji, kiedy kręcenie programu telewizyjnego wznawia swój 19 sezon. Zamiast kręcić na scenie dźwiękowej w Los Angeles, następne dwa sezony będą kręcone we flagowym statku Ramsaya w Vegas.