Nieopowiedziana prawda o gorących

Gorące Facebook

Więc myślisz, że jesteś szefem sosu? Oczywiście nie byle jaki sos, ale najgorętszy znany ludzkości. Czy myślisz, że masz to, czego potrzeba, aby pokonać 10 skrzydeł pokrytych coraz bardziej ognistą glazurą, którą mógł wymyślić tylko sam Lucyfer?


Cóż, jeśli zdarzy ci się przyjąć zaproszenie do Gorące , przygotuj się na piekło kuszących mrowienia i lawinę pytań, które sprawiają, że policyjni śledczy zzieleniają z zazdrości. Witaj w piekle, przyjacielu. Usiądź i uspokój swoje nerwy. Nie ma przygotowań do nadchodzącej, pałacowej bitwy.Oczywiście większość ludzi nigdy nie znajdzie się naprzeciw gospodarza Seana Evansa jednocześnie chrupiąc skrzydła i odpowiadając na szereg intymnych pytań. Na szczęście dla Ciebie możliwość oglądania, jak ktoś torturuje swój język, jest zawsze dostępna na Gorące Kanał Youtube . Zrób sobie przysługę i sprawdź to. Ale uważaj: jeśli nie możesz znieść ciepła, nie ma dla ciebie miejsca w kuchni.
burger król burger na halloween

Jak w każdym popularnym programie, istnieje wiele zakulisowych sekretów, do których widzowie nie mają dostępu. Ale, na szczęście dla ciebie, zdradzamy nieopowiedzianą prawdę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Smacznego!

Najgorętsze polecane sosy to nie żart

Sos Hot Ones Facebook

Jasne, możesz od czasu do czasu pobawić się w Sriracha lub zgasić posiłek w Tabasco, ale kategoria, do której należysz, to „liga krzewów”. Czy kiedykolwiek słyszałeś o papryczki duchowe ? Nie? Cóż, jeśli czytanie słowa „duch” wywołało upiorny dreszcz, który wspiął się po twoim kręgosłupie, to uczucie jest uzasadnione.Skala Scoville'a mierzy ostrość papryczek chili i innych potraw wywołujących pot. Im więcej kropel potu spada z czoła, tym więcej jednostek ciepła Scoville i sosy włączone Gorące osiągnąć szczyt skali. Jalapeños, na przykład, zarejestruj się w dowolnym miejscu pomiędzy 2500 i 10 000 jednostek Scoville . Chociaż brzmi to jak mnóstwo, nawet nie zarysowują powierzchni tego, co istnieje, i ostry sos koneserzy przyznają, że nawet oni kulą się przed niektórymi markami. Weźmy Carolina Reaper. Łamie 2 miliony Oznaczenie jednostki Scoville, a gdy goście programu przedzierają się przez 10 coraz bardziej pikantnych skrzydeł, w pewnym momencie zostają przedstawieni Reaperowi.

Gorące ma nawet własną linię sosów, trafnie nazwaną Hot Ones ostre sosy . Niektóre są słodkie i łagodne, ale inne są brutalną mieszanką papryczek chipotle, papryczek duchowych, papryczek habanero i wszystkiego innego, co piekło gotuje. Ostatnie wypalenie ust na skrzydle numer 10 pochodzi z uprzejmości Hot Ones The Last Dab Reduxx , który zawiera Pieprz X , najgorętszy na świecie (stan na luty 2019) z ponad 3 milionami jednostek Scoville. Yowzy.Jego gospodarz podbił Carolina Reaper

Evans i Claus Facebook

Gorące nie mogli po prostu wsadzić zwykłego Joe na miejsce gospodarza i trzymać kciuki, by mogli poradzić sobie z upałem. Nie, potrzebowali kogoś, kto mógłby udowodnić swoją wartość, a Sean Evans wystąpił. Ale udowadniając się w takim miejscu jak Gorące oznacza doświadczanie o wiele więcej bólu niż przyjemności.

Jak konkretnie chodzi o ucieleśnienie kremu, który wznosi się na szczyt? Cóż, konfrontacja z Carolina Reaper to jeden pewny sposób, a Evans wkroczył w tę bitwę Thunderdome i odszedł ze zwycięstwem pod jego pasem. Ale ta wielka „V” nie przyszła bez blizn po bitwie.

Evans udokumentował strzelaninę obok Mikołaj Pilgaard , duński artysta znany jako Chili Klaus i ten koleś kocha przyprawa. W rzeczywistości Evans opisuje go jako „Michaela Jordana ostrego chili”. Zabrał więc Chili Klausa na ekstrawagancję z jedzeniem Carolina Reaper at Numer Jimmy'ego 43 w nowojorskiej East Village, by wpatrywać się w przyprawowy odpowiednik śmierci prosto w oczy.

W ciągu kilku sekund po połknięciu papryki obie są spocone, czkają w niekontrolowany sposób i wyglądają, jakby chciały zwinąć się w pozycji embrionalnej. Popijają piwo, aby złagodzić oparzenia (co tak naprawdę nie działa) i desperacko próbują myśleć o mroźnym sposobie myślenia (co również tak naprawdę nie działa).

W końcu jednak wychodzą na szczyt, a Evans, zasłużenie, zasiada teraz na tronie Gorące z koroną inkrustowaną chili na głowie.

Sean Evans, o dziwo, nigdy nie był gorącym sosem

Pozdrawiam Evansa Facebook

Oczywiście, prowadzący program o ostrym sosie miałby obsesję na punkcie tych rzeczy, dążąc do tego jak narkoman, prawda? Szokująco, nie . Evans też nie był aż tak wielkim skrzydłem. On, podobnie jak reszta Gorące Ekipa uważała, że ​​wywiady z celebrytami mają tendencję do szybkiego przekształcania się w ucztę drzemki, a ostry sos był antidotum, które wszystko zmieniło.

Teraz, gdy Evans osiągnął swój status Hot Wings, tak jak każda inna osoba publiczna, ma do czynienia z frustrującymi interakcjami z publicznością. Nie tylko większość fanów załóżmy, że uwielbia jeść skrzydełka przez cały czas, ale wielu nalega, by częstować go ich talerzem — akt hojności, szczerze mówiąc, Evans woli żyć bez. Prawda jest taka, że ​​kiedy nie patrzy, jak gwiazdy przeżywają ostre załamania, trzyma się z daleka nie tylko od gorących skrzydeł, ale i nadmiernie ostre jedzenie ogólnie. Ma nawet zdecydowanie łagodny popisowa kanapka udowadniając to.

Aby zrobić kanapkę Sean Evans, zdobądź kajzerkę, peklowaną wołowinę, roztopiony ser Raclette i sałatkę coleslaw. Ułóż wysoko zwinięty stos z peklowaną wołowiną, zeskrob roztopiony ser na mięso i dodaj na wierzch łyżkę surówki. Ale czekaj — arcydzieło nie jest jeszcze skończone. Dodaj tylko myślnik Ostry sos Los Calientes (Evans miał dodać gdzieś) i posmarować bułkę majonezem przed zamknięciem całości. Bum.

Lepiej uwierz, że nie ma łatwego sposobu na zjedzenie skrzydeł

Gorące skrzydełka

W obliczu zadania prawie niewykonalnego natura ludzka każe nam znaleźć najłatwiejsze podejście. Wiele razy pojawia się jakiś skrót lub pokój do poruszania się, co pozwala na łatwiejsze doświadczenie. Niestety dla gości Evansa Gorące doskonale zdaje sobie sprawę z tego pragnienia, więc upewniają się, że słowo „łatwy” nie istnieje w słowniku programu.

Ubierając skrzydła, 20 plastikowych misek wypełnionych sosami (10 dla Evansa i 10 dla gościa). Każde skrzydełko kąpie się z pełną mocą w swoim sosie, dzięki czemu każdy milimetr mięsa nosi je dumnie. Dodatkowo ostatnie skrzydło zawsze otrzymuje dodatkową kreskę, znaną zastraszająco jako „Ostatnie uderzenie”. Wpatrując się z niepokojem w każde skrzydło, naturalną tendencją jest szukanie obszaru słabiej pokrytego niż reszta, ale po kilku sekundach inspekcji okazuje się, że nie ma nadziei, jasnej i prostej.

Evans przyznaje również, że załoga ignoruje rażące ostrzeżenia na butelkach, takie jak „Tylko jedna kropla!” lub „Rozcieńczyć wodą”. Ci, którzy odważą się lepiej bawić, po prostu wkładają spodnie dla dorosłych i skaczą z klifu. Na dnie tego klifu leży albo przesiąknięta przyprawami duma, albo Żniwiarz czekający na kolejną ofiarę.

Reakcja Machine Gun Kelly była znakiem, że załoga złapała piorun w butelce

Evans i Kelly Facebook

Trudno powiedzieć, czy koncepcja programu zadziała, dopóki zespół nie tchnie w niego życia. Istnieją niezliczone przykłady nieudanych projektów, które udowadniają, że godziny ciężkiej pracy, nieprzespane noce i wielkie marzenia nie zawsze oznaczają sukces. Gdy Gorące zaryzykowali pomysł spalenia ust celebrytów podczas odpowiadania na pytania, nie mieli pojęcia, czy trafili na coś wyjątkowego, czy też dołączyli do grona przegranych. To znaczy, dopóki raper Machine Gun Kelly zajął gorące miejsce .

Evans był wciąż nowy w Gorące doświadczenie, kiedy raper przyjął zaproszenie, by usiąść i porozmawiać. Wywiad przez chwilę płynął gładko, ale w pewnym momencie Kelly całkowicie stracił panowanie nad sobą, a Evans od razu wiedział Gorące miał coś wyjątkowego na kolanach. Kelly stąpać w pobliżu? krzyczeć, pocić się obficie i pluć do śmietników gdy Evans uśmiechnął się z podekscytowaniem. Gorące przybył z hukiem i został tutaj.

W świecie zalewanym nudnymi wywiadami z celebrytami, to jest dobra telewizja.

Ten gość zdobył kilka poważnych wyświetleń w YouTube

Evans i Hart Facebook

Aby zdobyć jak najwięcej wyświetleń w YouTube, użytkownicy muszą przesyłać treści, których ludzie pragną. Urocze zwierzęta robiące zabawne rzeczy to jeden ze sposobów na przyciągnięcie uwagi. Wszystko, co ma związek z gotowaniem i poradami kuchennymi, wydaje się obecnie przyciągać dużą uwagę. Ale jest jeszcze jeden kluczowy składnik, który podnosi liczby do milionów: Kevin Hart.

Popularność Harta eksplodowała w ciągu ostatnich kilku lat, więc Gorące skorzystał z okazji, by usiąść z hollywoodzkim twardzielem i zobaczyć, jak zmierzy się z niesławnym Gorące wyzwanie . Stwierdzenie, że liczba wyświetleń w YouTube szybko wzrosła, jest rażącym niedopowiedzeniem i Gorące ma ponad 20 milionów sposobów, aby to udowodnić (stan na kwiecień 2019 r.).

dlaczego trix zmieniła kształt?

Zgadza się, koniec 20 milionów ludzi (liczba pokonana tylko przez Gordona Ramsaya epizod ) dostroiliśmy się w pewnym momencie, aby zobaczyć, jak komik (ubrany w odurzające odcienie) zmaga się z wszystkimi 10 mięsistymi kąskami chaosu. Udało mu się, ale nie bez śmiechu, krzywienia się, pociągania nosem i oczywiście mleka. Pod koniec intensywność zmusiła nawet Harta do przyznania, że ​​czuł „ pijany . Miło jest wiedzieć, że facet, który zdaje się przezwyciężać wszystko, co na niego rzuca, jest człowiekiem, tak jak reszta z nas.

Gordon Ramsay pochwalił jeden z sosów

Gordon Ramsay Obrazy Getty

Atrakcyjny Gordon Ramsay na pokaz podkreślanie żywności naturalnie powoduje niepokój u wszystkich zaangażowanych. Wprowadzanie na pokład mężczyzny znanego z całkowitego wypatroszenia jakości posiłków, które spożywa, prawdopodobnie oznacza kłopoty, ale Gorące wiedziałem, że potrzebne usiąść z sułtanem obelg, by sprawdzić jego tolerancję.

Prowadzenie udanej kuchni, tak jak robi to Ramsay, wymaga skrupulatnych przygotowań, a chłopiec przybywa przygotowany. Podczas gdy większość gości zadowala się wodą i mlekiem, Ramsay przynosi pączki, sok z cytryny i limonki oraz środki zobojętniające kwas. Jest gotowy do walki.

Oczywiście cały odcinek bez jakiegoś rodzaju zniewaga po prostu nie jest w stylu Ramsaya. W pewnym momencie on… roszczenia skrzydła stają się coraz mniejsze i mniejsze, a jedno nawet wygląda jak pieprzony duży palec u mojego dziadka. Ale odkłada na bok swoją pogardę dla jednego sosu w szczególności: sosu Hot Ones Los Calientes. Około 10 minut wywiadu, on właściwie chwali sos, mówiąc: „To całkiem niezłe. Lubię to. Jest całkiem pikantny.

Dobrze zrobiony, Gorące . Zadowoliłeś niemiłe.

Ten gość szukał pomocy medycznej po wywiadzie

Chrissy Teigen Obrazy Getty

Czasami całe mleko, chleb i wyrachowane oddechy na świecie po prostu nie wystarczają, aby powstrzymać słoneczne pióropusze wybuchające w ustach gości. Choć wyjazd na ostry dyżur to zawsze ostatnia deska ratunku, to w razie konieczności pomoc profesjonalnego personelu szpitalnego z pewnością zapewnia odpowiedni spokój ducha. Po prostu zapytaj Chrissy Teigen .

Samozwańczy ' maniak gorących skrzydeł - Teigen z przekonaniem rozmawiał z Evansem, w pełni świadom góry przypraw, którą musiała pokonać. Poradziła sobie z wywiadem jak mistrzyni, odpowiadając na jego pytania z entuzjazmem podobnym do Teigen, aż dotarła do Da Bomb. Przetrwała, ale następnego dnia siedziała w niej gabinet lekarski gardła z nadmiernie obtartym językiem i niekontrolowanymi drganiami w obu brwiach. Przypisuje katastrofę nadmiernemu pobłażaniu zbyt wielu słonych chipsów Ruffles poprzedniej nocy, co pozostawiło jej język „surowy”. Połącz surowy język z ostrym sosem i yikes.

Jak każda celebrytka, która ma ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych, zabrała się do Twittera, aby podzielić się swoimi nieszczęściami. Przyznała, że ​​potrzebuje dwutygodniowa dawka tabletek CBD aby zakończyć drganie brwi, które przypisywała ostremu sosowi Da Bomb.

John Legend, na pewno wiesz, jak je wybierać.

Ten nocny gospodarz przyniósł mu Hot Ones

Stephen Colbert Obrazy Getty

Jednym z utrwalających oznak tego, że jest duży, jest zaproszenie do popularnego, późnego wieczoru talk show. Łatwo sobie wyobrazić, że Evans nigdy nie wpadł na taki pomysł Gorące posadziłby go siedzącego naprzeciwko celebryty z listy A, który dzielił skrzydła z serialu, ale Stephen Colbert przywitał go z otwartymi ramionami — i nerwy ze stali.

Ze względu na ograniczenia czasowe serialu Evans i Colbert mają tylko cztery skrzydła, ale są przerażającą czwórką. Tak jak każdy Gorące Pokaż, każde skrzydło jest w pełni wysmażone, a Colbert nurkuje głową naprzód. Z dwoma pierwszymi radzi sobie stosunkowo łatwo, ale wie, że dyskomfort czeka go w przyszłości.

Da Bomb Poza szaleństwem , trzecie skrzydło, natychmiast ostrzega Colberta o szaleństwie Gorące . Zaczynają się popijać mleko i pocić się, a Evans uśmiecha się radośnie na reakcję gospodarza. Ale, podobnie jak nocny król, którym jest, Colbert chwyta butelkę bs Mega Śmierciowy Sos Blaira z Płynną Wściekłością , dodaje ten wywołujący wrzody ostatni dotknięcie na skrzydle numer cztery i wkłada go do ust jak szef. Jego szalona stymulacja potem wokół studia daje widzom wyobrażenie o piekle, którego doświadcza.

Evans prawdopodobnie nie powinien spodziewać się zaproszenia z powrotem w najbliższym czasie.

Czy upał spowodował, że ten gość zepsuł ostatni film Avengers?

Sean Evans Scarlett Johansson youtube

Kiedy powstaje wysokobudżetowy film, zaangażowani w to aktorzy zobowiązani są do zachowania tajemnicy. Studia nie mogą ryzykować zepsucia dużych punktów fabuły ze względu na wrażenia widzów i biorą te umowy o zachowaniu poufności bardzo poważnie. Więc kiedy Scarlett Johansson pojawiła się na Gorące , Evans skorzystał z okazji, by grillować Avengers: Koniec gry gwiazda o przeboju kinowym, gdy jej czujność była słaba.

Niewiele franczyz ma oddanych fanów śliniących się nad datami premiery, takimi jak Marvel. Evans o tym wie i poddaje Johanssonowi intensywne przesłuchanie w nadziei, że rozbije swoją umowę o zachowaniu poufności na milion kawałków – i bardzo możliwe, że to zrobiła.

W pełni świadomy spoilerów, które próbuje wyciągnąć, Evans ostrzega Johanssona, aby nie odpowiadał ustnie na żadne pytania. Chce, by widzowie przeanalizowali jej zbolały wyraz twarzy, aby zobaczyć, czy daje wgląd w tajemnice filmu. Czy Kapitan Ameryka zginie? Czy Thanos padnie ofiarą sztuczek Ant-Mana, aby uwięzić go w Wymiarze Kwantowym? Czy Loki rzeczywiście żyje? Uff, te są ciężkie.

Chociaż Johansson kiwa głową na znak zgody podczas pytań można jedynie założyć, że po prostu próbuje stłumić ból. Taki wytrawny aktor by… nigdy złamać ścisłą umowę o zachowaniu poufności, prawda?

mięso sojowe taco bell

Ten gość nie mógł dotrzeć do mety

Evans i Gaffigan Facebook

Tylko dlatego, że pragnienie przeorania wszystkich 10 skrzydeł pali w każdym gościu, nie wszyscy mają to, czego potrzeba, a niektórzy znajdują się w niezbyt pożądanym miejscu w Gorące Sala wstydu. DJ Khaled, komik Mike Epps, raper Yayo i kilku innych wiecznie kręci się w metaforycznej Sali, ale jest jeszcze jeden, który może cię zaskoczyć...

Po ósmym i Mad Dog 357-oblewane skrzydło , komik Jim Gaffigan wrzucił ręcznik. Możesz pomyśleć: „Dlaczego? Zostało mu tylko dwóch, ale niestety o dwa za dużo. To, pochodzące od faceta, który wiele swoich komedii buduje na swojej miłości do jedzenia, było szokujące.

Evans, czując obowiązek kontynuowania jedzenia podczas zadawania kilku ostatnich pytań, zniósł ostatnie dwa. Co zaskakujące, Gaffigan nie dławił się mlekiem i nie wycierał potu z twarzy, jak można by się spodziewać po osobie, która przyznaje się do porażki w ataku Scoville'ów. Doszedł jednak tak daleko, jak pozwalało mu na to jego ciało, i nadal odszedł z nienaruszoną godnością (cóż, miejmy nadzieję).

Niektórzy goście wybierają zamiast tego wegańskie skrzydełka

Wegańskie Skrzydełka

W świecie kulinarnym, który nieustannie stara się zaspokoić potrzeby osób cierpiących na alergie i ograniczenia dietetyczne, ogromny nacisk na tworzenie „bezmięsnego” mięsa rośnie z każdym dniem. Dawno, dawno temu, jedzenie burgera składającego się wyłącznie z warzyw i zbóż brzmiało nieatrakcyjnie nawet dla surowego roślinożercy. Ale kiedy najjaśniejsze umysły na świecie zabierają się za kuchnię, opcje wegetariańskie i wegańskie są teraz znacznie smaczniejsze.

Nie pokaz, który odwróciłby każdego, kto chciałby zmierzyć się z zdradziecką 10, kiedy celebryta z prośbami o dietę przetacza się, Gorące pomieścić . Na przykład Natalie Portman usiadła z Evansem, aby promować nowy film omawiający alarmujący stan Ameryki hodowla przemysłowa i w żadnym wypadku weganin nie zje pulchnych skrzydełek mięsa. Więc, Gorące szczęśliwie zapewnił jej wegańskie skrzydła (w końcu chodzi o sos, a nie o skrzydełka). Zrobili to samo dla Russella Branda i Ricky'ego Gervaisa. A Evans, choć wyraźnie koneser mięsa, poświęcił swoją miłość do zwierząt i zjadł z nimi wegańskie skrzydełka. Co za koleś.

Jego twórca wie, jak jeść jak szef

kung fu knedle Facebook

Sean Evans może gościć Gorące , ale pomysł na to Najpierw ucztujemy , platforma ukierunkowana na milenialsów od Złożone sieci to obejmuje Gorące , jest Chris Schonberger i nie bez powodu obsługuje statek. Niektórzy ludzie jedzą tylko po to, by żyć, ale jedno spojrzenie na to, jak psuje mu apetyt, mówi wiele o jego poświęceniu na dobrą kuchnię. I och, jakie wspaniałe życie prowadzi.

W rozmowie z Ulica Gruba Schonberger wyjaśnia, jak wygląda tydzień jedzenia. W tym konkretnym tygodniu, o którym mówi, oddaje się na lunch sporej porcji makaronu farfalle z sosem śmietanowym, szynki i groszku na lunch, a następnie kolacji teksańsko-meksykańskiej z Najpierw ucztujemy zespół. Nie jest to zły sposób na rozpoczęcie.

W ciągu tygodnia cieszy się posiłkiem od Wykonane ładne (miejsce od tych samych ludzi, którzy przywieźli Nowy Jork Z gwiazdką Michelin Jedenaście Madison Park ), niesamowity posiłek z owoców morza składający się ze świeżych homarów i małży podczas krótkiej wizyty w Maine, a po powrocie do Big Apple pożera kotlety jagnięce w curry. Bardzo zazdrosny?

Cały tydzień kończy jedząc „najlepsze knedle z zupą na północ od Chinatown” w Kung Fu Małe Bułeczki Na Parze Ramen na popołudniowe przekąski, a następnie kończy całą przygodę (tylko po to, by następnego dnia rozpocząć nową) makaronem orecchiette z kiełbasą i jarmużem.

Pragniesz życia Chrisa Schonbergera.