Nieopowiedziana prawda o nowych koktajlach w puszkach Jacka Daniela

Jack Daniel Jacka Daniela

Letnie popijanie stało się dużo łatwiejsze i nikt na to nie narzeka. Do tej pory w tym roku Aldi wypuściło nową owocową serię sangrii i Ogłoszono PBR nowy smak twardej brzoskwini, ale, Jacka Daniela nowe koktajle w puszkach to przenośny napój, o którym nie wiedzieliśmy, że musimy komplementować inne. Nie ma nic prostszego niż wrzucenie kilku puszek do lodówki lub torby, aby zalać lód przy basenie, jeziorze lub oceanie.


Wraz z eksplozją twardych napojów typu seltzer w ciągu ostatniego roku, to naturalne, że inne marki i producenci alkoholi wprowadzili nowe produkty. Chociaż nowe koktajle Jack Daniel's w puszce to nie wszystkie seltzery, opcja whisky i seltzer wyraźnie jest i jest najzdrowsza z trzech opcji. W rzeczywistości nie zawiera węglowodanów, a każda puszka ma tylko 97 kalorii. Jest to również najniższy poziom ABV na poziomie 5 procent, co jest powszechne w przypadku twardych seltzerów (poprzez Pyszny ).Koktajle w puszce Jack Daniel's występują w trzech smakach

Jack Daniel Jacka Daniela

Oprócz whisky i seltzer są jeszcze dwa inne smaki. Pierwszy to klasyczny napój mieszany, whisky i cola. Ostatnia to lekko słodka kombinacja whisky, miodu i lemoniady. Chociaż tylko dwa z puszkowanych koktajli są musujące z nagazowaniem, wszystkie są połączone z prawdziwą whisky Jack Daniel's, aby uzyskać naprawdę doprawiony i pyszny napój - bez smaku whisky. Whisky i cola, a także napoje z whisky, miodem i lemoniadą również pakują więcej ciosu dzięki 7-procentowemu ABV.
Według Smak domu , te lekkie i orzeźwiające napoje są dostępne tylko w 16 wybranych stanach, ale masz szczęście, jeśli jesteś w Kalifornii, Kolorado, Connecticut, Delaware, na Florydzie, w stanie Georgia, Illinois, New Hampshire, Nevada, Maryland, Minnesota, Nowy Jork , Pensylwania, Tennessee, Teksas lub Wisconsin. Pojedyncze puszki kosztują 4 dolary, a paczka czterech pierścionków za około 13 dolarów.

Zatrzymaj się więc w lokalnym sklepie monopolowym, aby kupić paczkę lub dwie i spróbować. Jeśli puszki nie są dostępne w twoim stanie, nie martw się. Możesz je zamówić przez Drizly i mieć puszki wysłane lub nawet dostarczone w niektórych obszarach.


Kategorie jedzenie Inspiracja Jak