Nieopowiedziana prawda o chudej kuchni

Odchudzona kuchnia Facebook

Kiedy w 1981 roku na rynku pojawiła się Lean Cuisine, smukły mrożone obiady były nastawione na trendy dietetyczne dekady. Utworzony przez firmę macierzystą Nalewarka , który w dużej mierze zajmował się bardziej obfitymi potrawami, Lean Cuisine szczycił się atrakcyjnie lekkim ładunkiem kalorycznym (gdzieś w przedziale od 200 do 300 kalorii, w zależności od dania), a także agresywną kampanią marketingową skierowaną do osób próbujących zrzucić kilka kilogramów.


Widzowie wczesnych kampanii reklamowych mogą pamiętać, że Lean Cuisine nie wstydziła się podkreślać atrakcyjności marki w odchudzaniu na rynku kobiecym, ponieważ Vox potwierdza. Zdobądź ładunek Ta reklama do kurczaka l'pomarańcza z dodatkiem aerobiku, lub ten relikt przedstawia lasagne z cukinii i plażowiczki gapiące się na kobiety w jednym kawałku o wysokim kroju. Reklamowanie przeciwieństwa pozytywności ciała, to 30 sekundowe miejsce podkreślanie, że gospodyni domowa opowiadająca o oglądaniu jej figury może nie latać w dzisiejszych czasach, ale szczerze mówiąc, nie będzie to również coś, co nazywa się filet z rybnej Divan.Przechowywanie zamrażarek przez prawie 40 lat

Odchudzona kuchnia Facebook

Ale przestarzałe kampanie reklamowe Lean Cuisine przyciągnęły wiele uwagi w latach 80-tych. W 1986 roku New York Times poinformował, że żywność dietetyczna była jednym z największych zarabiających w przemyśle spożywczym, nazywając to „coraz grubszym biznesem chudości”. Mrożone lekkie przystawki i kolacje od 1980 roku eksplodowały w biznesie wartym 800 milionów dolarów, a Lean Cuisine ugruntowała swoją pozycję lidera.
Z biegiem lat Lean Cuisine wielokrotnie zmieniało markę, aby nadążać za trendami, wprowadzając wszystko, od przyjaznych dla wczesnych lat 90. dań beztłuszczowych po popularne dania z patelni w połowie lat, a także linię dla osób na rynku opcji wegetariańskich i bezglutenowych. Najnowszym dodatkiem do rodziny Lean Cuisine jest pododdział o nazwie Life Cuisine. Nurkowanie z jedzeniem wyjaśnia, że ​​porzucenie „chudego” to ukłon w stronę dobrego samopoczucia w związku z utratą wagi. Nowa oferta zawiera aktualne dania, takie jak ukąszenia jajek z pomidorami i szpinakiem, pizza z kalafiorem i miski z dodatkiem białka o niskiej zawartości węglowodanów.

Czy te tak zwane zdrowe posiłki są dla Ciebie naprawdę dobre?

Posiłek mikrofalowy

Aby dostać się na dno, na które Lean Kuchnie są warte miejsca w zamrażarce, Jedz to, nie to! umieścili 33 najpopularniejszych ofert firmy i uszeregowali je w rozczarowującej skali „od dobrej do najlepszej”, ważącej zarówno smak, jak i wartość odżywczą. Wśród zwycięzców znalazły się od dawna klasyki Lean Cuisine, takie jak glazurowany kurczak w sosie cytrynowo-estragonowym oraz nowicjusze w stylu podpłomyków z kurczakiem ranczo. Wśród przegranych znalazły się niedożywione dania, takie jak ziemniaki cheddar z brokułami i ravioli z ricottą i szpinakiem. Wniosek z przeglądu tych alternatyw na wynos w zasadzie sprowadza się do faktu, że Lean Cuisine nie ma być kompletnymi posiłkami. Dodanie owocu lub warzyw zwiększy Twoją wartość, a także wyrówna wartości odżywcze posiłków w kuchence mikrofalowej.Ale jedno pytanie, które pozostaje w prawie 40-letniej historii marki, czy te rzekomo zdrowe posiłki są naprawdę dobre dla Ciebie?

Zestawienie zalet i wad posiłków do kuchenki mikrofalowej

Zamrażarka Lean Cuisine Facebook.com/LeanCuisine

Ludzie z Żyj silnie zagłębił się w temat, a werdykt jest ledwo cięty i suchy. Z 103 wysoko przetworzonymi produktami, od czterech serowych cannelloni po kokosowe curry z ciecierzycy wymienione na Aktualna strona produktu Lean Cuisine Cuisine , jedynymi wspólnymi mianownikami są niska liczba kalorii i zawsze atrakcyjny czynnik wygody. Stamtąd zmienne, takie jak zawartość tłuszczu i węglowodany, są wszędzie, poziom sodu jest niezwykle wysoki, a liczba błonnika jest niska. Czynniki te mogą zanegować korzyści wynikające z mniejszych, niskokalorycznych porcji. Zestawienie zalet i wad tych posiłków w kuchence mikrofalowej, zarejestrowany dietetyk Jonathan Valdez at Bardzo dobrze dopasowany mówi, że posiłki Lean Cuisine najlepiej spożywać z umiarem, jako co jakiś czas wygoda w dietach składających się z zdrowszych posiłków, tj. takich, które nie pochodzą z pudełek kartonowych przeznaczonych do kuchenki mikrofalowej.najłatwiejszy alkohol do picia od razu