Nieopowiedziana prawda o delikatesach McAlistera

McAlister Świergot

Podobnie jak wspaniałe restauracje, takie jak? Applebee , Buffalo Wild Wings , i cyceki , McAlister's Deli to legendarna knajpka, która pojawiła się na świecie w latach 80-tych. Dokładniej, pierwsza lokalizacja McAlister's została otwarta w Oxfordzie w stanie Mississippi w 1989 roku. Oksfordzki Orzeł , ta lokalizacja ma bogatą przeszłość. Budynek był pierwotnie stacją benzynową, która została przekształcona w restaurację z lat 50. XX wieku, aby nakręcić film Sercem Dixie , w którym zagrała Ally Sheedy ( Klub Śniadaniowy ), Wirginia Madsen ( Rzecz bagienna ), i Phoebe Cates ( Szybkie czasy w Ridgemont High ) (przez IMDb ).


Emerytowany dentysta dr Jon Newcomb zabezpieczył lokalizację, najpierw nazywając nową restaurację Chequer's, zanim zdecydował się na McAlister's, aby uhonorować rodziców swojej żony. Restauracja miała dwie duże bramy garażowe, nawiązując do początków jej stacji benzynowej. Kiedy pierwotna lokalizacja została zamknięta w styczniu 2021 r. (przez Świergot ), nowa lokalizacja w Oksfordzie była już w trakcie prac. Według McAlistera stronie internetowej , sieć rozszerzyła się do ponad 400 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, więc musieli trafić we właściwą nutę dzięki swojemu delikatesowemu menu.Pyszne żarcie i popularna słodka herbata

Klub kanapkowy Świergot

McAlisters oferuje delikatesy, takie jak zupy, sałatki i wypieki, ale tutaj wszystko kręci się wokół klubowego życia. Mają pięć opcji kanapek klubowych? menu , wraz z jedną chustą klubową. McAlister's Club składa się z 13 szybujących warstw składających się z wędzonego indyka, szynki szwarcwaldzkiej, bekonu, ostrego sera cheddar, szwajcarskiej mieszanki wiosennej, pomidora, majonezu i musztardy miodowej McAlister's na grzance pszennej. King Club ma dwa razy więcej składników niż klub imienników (jeśli możesz to pojąć), a Orange Cranberry Club zamienia musztardę miodową na pomarańczowy sos żurawinowy. Goście, którzy naprawdę chcą to zmienić, mogą zdecydować się na klub z grillowanym kurczakiem lub Black Angus.
Restauracja znana jest również z Giant Spuds – dużych, soczystych, pieczonych ziemniaków nadziewanych smacznymi dodatkami. Spud Max jest wypełniony szynką, indykiem, bekonem, serem cheddar-jack, zieloną cebulką, czarnymi oliwkami i kwaśną śmietaną – tak, poproszę. Potem jest herbata. Słynna herbata McAlister's, przyrządzana z liści czarnej herbaty pomarańczowej pekoe, słodzona i polewana lodem, jest tak popularna, że ​​oferują ją na galon. Mają nawet przepustkę na herbatę, która umożliwia nabywcom wykupienie herbaty przez 30 kolejnych dni lub nawet zestaw herbaty / lemoniady. Teraz czeka nas wyzwanie!
Kategorie Nazwy drink fakty