Nieopowiedziana prawda Michaela Symona

Michał Szymon Obrazy Getty

Michael Symon jest kwintesencja szefa kuchni celebrytów .


Kulinarny geniusz z rodziny kochającej jedzenie, można śmiało powiedzieć, że Symon wychował się na pysznym jedzeniu i zdecydowanie się to opłaciło. Od tego czasu zamienił swoją pasję do jedzenia w odnoszący sukcesy biznes, prowadząc kilka restauracji. Stał się znajomą twarzą dzięki swoim różnym programom kulinarnym i jako zwycięzca pierwszego sezonu Następny żelazny kucharz w 2008 roku. Ale nawet z całym tym sukcesem wciąż stara się żyć jako „zwykły facet”. I udaje mu się, utrzymując swoje życie – i jedzenie – tak proste, jak to tylko możliwe. Może dlatego kochamy go tak samo jak my.Jeśli nie jesteś jeszcze fanem Michaela Symona, będziesz po poznaniu niewypowiedzianej prawdy o tym niezwykle przyziemnym kucharzu celebryty.
Michael Symon trzyma to w rodzinie

Michał Szymon Obrazy Getty

Działalność Michaela Symona to sprawa rodzinna . „Naprawdę czuję się, jakbym miał szczęście” – powiedział USA dziś. On i jego żona Liz są w branży restauracyjnej od dziesięcioleci i otworzyli razem swoją pierwszą restaurację w 1997 roku. Jego ojciec „zajmuje się książkami”, a jego matka i teściowa odbierały telefony. Symon jest dumny z tego, że jego firma ma „mama i pop”, pomimo 60 milionów dolarów, jakie zarabia każdego roku.

Winna przyjemność Michaela Symona to Miracle Whip

Michał Szymon Obrazy Getty

Może i jest sławnym szefem kuchni, ale to nie znaczy, że Michael Symon unika tego, co niektórzy mogą uważać za gorsze składniki. W rozmowie z Poważne jedzenie, Symon ujawnił, że kocha Miracle Whip .– Nic na to nie poradzę – powiedział. „Mój tata używał go, kiedy byłem dzieckiem. Stałem się starszy, zostałem szefem kuchni i pomyślałem: „Nie mogę tego używać, to jest złe, to złe”. Ale teraz idę do sklepu spożywczego i kupuję go, wkładam do wózka, ludzie zaczynają przeglądać mój wózek – nic na to nie poradzę, uwielbiam Miracle Whip. Nie możesz tego zrobić. mogę zrobić majonez — daj mi jajko, daj cytrynę, daj mi olej, a mogę zrobić majonez. Nie mogę zrobić Cudownego Bicza. Masz jedną grzeszną przyjemność i to jest moja. Lubię to. Nie obchodzi mnie to! Och, moja żona tego nienawidzi, ale tak bardzo kocham Miracle Whip! Jest pikantny — ma przyjemny posmak musztardy.

Dziedzictwo Michaela Symona ma duży wpływ na jego gotowanie

Michał Szymon Obrazy Getty

Michał Szymon pozostaje wierny swoim korzeniom z jego gotowaniem. Powiedział Ona wie że podziwia „prostotę i czystość kuchni greckiej”.„Odkąd byłem małym chłopcem, jogurt grecki jest podstawą mojej kuchni” – powiedział. „Właściwie moja babcia zrobiła jogurt grecki od podstaw i włączyłem go do wielu moich przepisów, w tym słynnego Herbatnik Przepis! Właściwie codziennie jem grecki jogurt Dannon Oikos, ponieważ przypomina mi jogurt, z którym dorastałem”.

Symon jest również po części Włochem, a jedzenie, które jadł dorastając, pomogło mu rozwinąć jego reputację, gdy powielał ją w swoich restauracjach. „To właśnie umieściło mnie na mapie” – powiedział Zjadacz .

Michael Symon chce, aby jedzenie było proste

Michał Szymon Obrazy Getty

Gastronomia molekularna to dziś jeden z najgorętszych trendów kulinarnych, ale Michael Symon się skończył . „Nie lubię przeładowanego jedzenia” – powiedział Magazyn Filadelfia. Jego idea dobrego gotowania polega na prostocie. 'Następnym wielkim trendem będzie uproszczenie, ciągły powrót do podstaw' - powiedział. „Będzie dalej odchodzić od pianek, tego i tamtego, i wszystkich tych wackadoodle, a wrócimy do świetnego produktu po prostu ugotowanego i umieszczonego na talerzu”.

Michael Symon zje wszystko

Michał Szymon Obrazy Getty

Michael Symon jest typem faceta, który spróbuje wszystkiego, przynajmniej raz. Jego żądne przygód upodobania skłoniły go do spróbowania dość niezwykłych potraw. Powiedział, że jest nic, czego by nie próbował, chociaż nienawidzi malin. „W pewnym momencie swojego życia zjadłem wszystko” – powiedział. 'Zjadłem ubieranie się , co jest obrzydliwe i okropne. Jądra. Mrówki. Robaki . Ta sprawa z moczem węża.

Donald Trump ma zakaz wstępu do restauracji Michaela Symona

Michał Szymon Obrazy Getty

Wybory prezydenckie w 2016 r. doprowadziły do: dużo rekomendacji celebrytów . Michael Symon nie poparł kandydata, chociaż dał jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie popierał Donald Trump , posuwając się do stwierdzenia, że ​​on… nie byłby mile widziany w jego restauracjach . „Miałem szczęście — lub nieszczęście — na tyle, że spotkałem go przez lata — powiedział. – I nie będę kłamać, trochę mnie przeraża.

Symon dał jasno do zrozumienia, że ​​pochodzi z politycznie zróżnicowanej rodziny. „Każdy, kto mnie zna, wie, że nie boję się mówić, co myślę” – powiedział. Uwierz mi, to nie jest demokratyczna/republikańska sprawa. To tylko kwestia „przeraża mnie”.

Mama Michaela Symona wciąż daje mu wskazówki dotyczące gotowania

Michał Szymon Obrazy Getty

Rodzina Symonów zna się na dobrym jedzeniu. Mama Michaela Symona przekazała swoją wiedzę o gotowaniu i nadal udziela wskazówek . – Zawsze będzie mi mówiła, że ​​robię coś złego – powiedział Symon. Szef kuchni przyznał, że jeszcze nie udoskonalił baklawy swojej mamy. „Baklawa to przepis rodzinny, a moja mama jest jedyną, która potrafi to zrobić dobrze” – powiedział. „Obserwowałem, jak robi to, odkąd skończyłem 4 lata, ale zawsze psuję i „przesadzam”.

Matka Symona dostarczyła inspiracji dla jego restauracji, Angeline, który został nazwany jej imieniem. Menu oparte jest na rodzinnych przepisach, a jedno z charakterystycznych dań restauracji jest trafnie zatytułowane „Mamusia Lasagne”.

„W każdą środę w domu moich rodziców było lazania noc — noc, w którą wszyscy moi przyjaciele błagali, żeby się najeść — powiedział Symon Jedzenie i wino. „Czuło się zapachem wypieków lasagne, a środa była jedyną nocą w tygodniu, kiedy byłem bardziej niż szczęśliwy, że wcześnie przyszedłem na kolację. Jadłem lasagne z każdego zakątka świata i nie znalazłem jeszcze tak dobrej jak u mamy.

Michael Symon ma dużo tatuaży

Michał Szymon Obrazy Getty

Michael Symon ma sporo atramentu dekorowanie jego ciała. Nie jestem pewien, ile – powiedziała w wywiadzie jego żona Liz. „Powiedziałbym łydki, klatkę piersiową i ramiona. Wielokrotności w każdym miejscu.

Symon powiedział, że dostał swój pierwszy tatuaż , rysunkowy diabeł, kiedy był wciąż w liceum . Szacuje, że na tatuowaniu spędził około 200 godzin.

Michael Symon jest w branży restauracyjnej od dziecka

Michał Szymon Obrazy Getty

„Dorastałem w dużym gospodarstwie spożywczym” – powiedział Michael Symon Sym Za przełęczą . Początkujący szef kuchni otrzymał mnóstwo inspiracji w swojej wielokulturowej rodzinie, w której „jedzenie było centralną częścią”.

„Jako dziecko zawsze byłem w kuchni” – powiedział. „Zacząłem pracować w restauracjach, kiedy miałem 13, prawie 14 lat, i po prostu zakochałem się w tym biznesie i pracowałem w restauracjach przez liceum”. Po ukończeniu szkoły średniej Symon postanowił kontynuować naukę Szkoła kulinarna a reszta to historia. sławny szef kuchni ostrzegł przyszłych szefów kuchni, że życie nie jest tak efektowne, jak się wydaje i że wymaga wiele poświęcenia. „To jeden z najtrudniejszych biznesów na świecie” – powiedział.

Michael Symon jest wegetarianinem w niepełnym wymiarze godzin

Michał Szymon Obrazy Getty

Michael Symon jest zagorzałym miłośnikiem mięsa (jest nawet napisał książkę kucharską dla innych mięsożerców), ale szef kuchni wybiera wegetariańskie jedzenie? co najmniej dwa dni w tygodniu. To dlatego, że jego żona Liz jest is wegański . „Co najmniej dwa, zazwyczaj trzy dni w tygodniu jem wegańskie – nie zawsze wegańskie, ale wegetariańskie, ponieważ łatwiej jest gotować dla nas obojga w domu, jeśli jemy to samo” – powiedział.

Bobby Flay jest najlepszym przyjacielem Michaela Symona

Michael Symon i Bobby Flay Obrazy Getty

Chociaż jest ich dużo kłótnie wewnętrzne wśród znanych szefów kuchni , Michael Symon jest ciasny Bobby Flay . Jeden z sekretów ich trwałości przyjaźń , który sięga 1998 roku, odbiera przewagę konkurencyjną. „Odmawiamy konkurowania ze sobą, niezależnie od tego, czy jest włączony” Twardy szef czy cokolwiek innego - powiedział Symon. „Nigdy nie szliśmy łeb w łeb. Konkurujemy ze sobą na polu golfowym; nie rywalizujemy ze sobą w kuchni”.