Nieopowiedziana prawda o MrBeast Burger

Burger MrBeast Facebook

Trudno nie dać się wciągnąć przez wirusowe filmy z fenomenem YouTube MrBeast. Fachowo edytowany i przyjemny do oglądania, jednym z ich największych losowań jest sam MrBeast, A.K.A. Jimmy'ego Donaldsona. 22-letni przedsiębiorca jest drugą najlepiej opłacaną gwiazdą YouTube w 2020 roku według Forbes , ale zamiast siedzieć i liczyć swoje pieniądze (a jest licznik gwiazd) , Donaldson jest znany z tego, że go rozdaje. W rzeczywistości przekazał miliony od momentu uruchomienia swojego kanału YouTube w 2012 roku, Insider biznesowy raporty. Tylko w marcu 2020 r., kiedy miliony straciły pracę, Donaldson przekazał ponad milion dolarów w dostawach dla banki żywności . Trudno nie lubić faceta!


Jeśli jesteś poza kręgiem, oto podstawy: MrBeast pochodzi z Północnej Karoliny, którego sława opiera się na jego pełnych antyków filmach filantropijnych. Rozdaje samochody, pieniądze, sprzęt techniczny, a ostatnio jedzenie. W grudniu uruchomił 300 wirtualnych kuchni, nazwał MrBeast Burger i rozdał jedzenie i gotówkę tysiącom ludzi w ramach marketingu. Przesłał również odpowiedni film zatytułowany „ Otworzyłem restaurację, w której płacisz za jedzenie 'To. Poszedł. Olbrzymi.
W chwili publikacji tego artykułu wideo Donaldsona uzyskało około 34 miliony wyświetleń. Być może widzieliście też innych YouTuberów Donaldsona, którzy sami recenzują hamburgery, kanapki z kurczakiem i frytki na własnych kanałach. Ale recenzje to nie wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przedsięwzięciu MrBeast w świecie fast foodów. Oto czego Ci brakuje:

Wszystkie lokalizacje MrBeast Burger są tylko z dostawą

Tylko dostawa MrBeast Świergot

Chociaż film na YouTube, w którym MrBeast i przyjaciele obsługiwali swoich pierwszych klientów, może sprawiać wrażenie, że możesz odwiedzić tę sieć restauracji lub przynajmniej kolorowy przejazd, aby odebrać burgera i frytki, operacja ta jest w 100 procentach tylko dostawa .MrBeast Burger korzysta z wielu aplikacji dostawczych innych firm, aby dostarczać jedzenie do klientów, co może oznaczać, że sieć ma mniejszą kontrolę, jeśli chodzi o jakość w momencie dostawy. Jednak korzystanie z wielu usług oznacza również, że żywność jest bardziej dostępna i pomimo pewnych obaw dotyczących jakości, Łyżka donosi, że wirtualny model MrBeast Burger może być przykładem dla innych sieci restauracji.

A w odpowiedzi na te skargi dotyczące jakości, Sam Donaldson niech fani wiedzą, że zespół MrBeast Burger był 'pierwszym, który przyznał, że nie jesteśmy idealni!' i że chociaż „przytłaczająca większość ludzi jest zadowolona ze swoich zamówień”, zwróci pieniądze tym, którzy nie byli, i dodał, że „zrobi to, co muszę, aby to naprawić!”co jest w zestawie na zimno

Jeśli chodzi o kwestię jedzenia chrupiących frytek MrBeast Burger po tym, jak zmiękły po dostawie, klienci z frytownicami powietrznymi coraz częściej dobre wyniki poprzez ponowne opieczenie ich przed zakopaniem.

Na razie wszystkie lokalizacje są w Stanach Zjednoczonych. Jeśli Donaldson's Kanał na Twitterze to wskazówka, może być duży popyt w innych krajach, w tym w Australii, Kanadzie, na Filipinach i w Meksyku. Czas pokaże, czy firma czeka, aby zobaczyć, jak odniesie sukces, zanim wdroży koncepcję na całym świecie, czy po prostu stanie się duża (ponownie).

MrBeast Burger pomaga branży poważnie dotkniętej COVID-19

Restauracje zamknięte z powodu Covid

MrBeast Burger to koncepcja wirtualnej kuchni. To zasługa pomysłu: Wirtualne koncepcje jadalni , startup, z którym Jimmy Donaldson/MrBeast współpracował przy 300 restauracjach.

Startup specjalizuje się w łączeniu istniejących już kuchni restauracyjnych z nowymi koncepcjami wirtualnych restauracji. Oznacza to, że dobrze działająca kuchnia restauracyjna może produkować jedzenie dla innej marki, zachowując jednocześnie własny lokal. Biorąc pod uwagę, że firma stworzyła już „koncepcję restauracji pod klucz, tylko z dostawą” z innymi znanymi gwiazdami, takimi jak Mario Lopez i DJ Pauly D, Virtual Dining Concepts miało konfigurację i połączenia potrzebne do realizacji przedsięwzięcia MrBeast Burger.

Sieci restauracji, z których kuchni korzysta MrBeast Burger, to m.in Brio Włoski Grill, Buca di Beppo i Bravo Włoskie Morze Śródziemne , a także lokalizacja The Burger Boy w Wilson w Północnej Karolinie. Nie tylko wirtualny koncept MrBeast Burger odniósł sukces dla marki, ale może być również sposobem na wsparcie partnerskich restauracji, które mogły ostatnio przechodzić trudne chwile, zapewniając jednocześnie miejsca pracy dla pracowników przemysłu spożywczego. Teraz MrBeast szuka więcej partnerów restauracyjnych.

Skupienie się na rozwoju wirtualnych restauracji zamiast tradycyjnych może być bardziej długotrwałą inwestycją dla MrBeast, ponieważ pandemia COVID-19 mogła przyzwyczaić ludzi do składania zamówień.

Nie ma oryginalnej lokalizacji MrBeast Burger

Burger MrBeast z serem Facebook

Wiele kuchni MrBeast Burger zostało otwartych tego samego dnia, a ponieważ sieć podąża za wirtualnym modelem, nie ma oryginalnej lokalizacji MrBeast Burger, w której klienci mogliby odwiedzić historię. Wirusowe wideo przedstawiające rozdanie MrBeast Burger odbyło się w Chłopak Burger w Wilson w Północnej Karolinie, gdzie dorastał i ma siedzibę Jimmy Donaldson, znany również jako MrBeast.

Do końca 2020 r. było 169 miast wymienione na stronie internetowej lokalizacji MrBeast Burger, a według Twittera Donaldsona, sieć już się uruchomiła 300 restauracji ogólnonarodowy.' Model tylko z dostawą oznacza również, że na stronie MrBeast Burger nie ma rzeczywistych adresów. Ale jeśli martwisz się, jak śledzić swoje zamówienie, możesz być pewien: po tym, jak niektórzy fani MrBeast Burger nie mogli znaleźć adresów lokalizacji po uruchomieniu, stworzyli główna lista na Reddicie . Lista da Ci przynajmniej wyobrażenie o tym, jak daleko znajduje się lokalizacja od Twojego domu i jak długo powinna trwać dostawa – chociaż czas przyjazdu może zależeć od tego, jak zajęta jest Twoja lokalna restauracja, gdy zamawiasz tyle, ile robi to na miejscu.

Po całym początkowym szumie MrBeast Burger goście byli czekam długo dla ich zamówień dostawy i było kilka błędów. Wygląda na to, że MrBeast Burger może mieć pewne dziwactwa, ale biorąc pod uwagę to nawet ustalone sieci fast foodów popełniają błędy , firma może po prostu przeżywać problemy związane z rozwojem.

MrBeast Burger podczas swojej premiery rozdawał coś więcej niż tylko jedzenie

MrBeast Burger rozdaje gotówkę i AirPods Youtube / MrBeast

Oprócz darmowych burgerów rozdawanych podczas tego dnia kręcenia w Wilson, NC, MrBeast Burger również rozdawał zwitki gotówki dla „klientów” przez ich okno przejazdowe. Linia samochodów poza tym tymczasowym budynkiem z cegły i zaprawy była tak długa – a dokładnie ponad 20 mil – że policjanci musieli zamknąć restaurację z powodu zakłócania ruchu. To udana premiera (i to była świetna chwila w filmie)!

Potem były produkty Apple, które zostały rozdane, a w pewnym momencie nawet nowy samochód. MrBeast powiedział odbiorcy samochodu, kobiecie, której samochód został uszkodzony podczas oczekiwania w kolejce, że przypadkiem miał samochód do rozdania tego dnia i chciałby go jej podarować. Płakała, a MrBeast również miał zamglone oczy, w tym wzruszającym momencie.

Czy w następnym zamówieniu dostaniesz tablet lub stos banknotów między pomarszczonymi frytkami? Prawdopodobnie nie: teraz musisz zapłacić za jedzenie, a przeciętny posiłek kosztuje od 10 do 20 USD z podatkiem, napiwkiem i dostawą. Cena jest zgodna z McDonalds ale trochę mniej drogie niż Smashburger. Ale nawet bez darmowych rzeczy nadal możesz czuć się dobrze z działalnością charytatywną: część pieniędzy zebranych ze sprzedaży ma być przeznaczona na karmienie „głodne rodziny w całej Ameryce”. I sądząc po aplikacji Opinie , wielu fanów MrBeast podoba się ta część transakcji.

Premiera MrBeast Burger znalazła się na szczycie list przebojów

Filmy MrBeast Burger youtube Youtube / MrBeast

Wirusowy „Otworzyłem restaurację, za którą płacisz za to”, w którym MrBeast i jego przyjaciele ogłosili uruchomienie sieci MrBeast Burger, prowadząc przez jeden dzień tymczasową lokalizację, stał się tak duży, że stał się najbardziej popularnym filmem w YouTube według QSR . Wylądował też na trochę w pierwszej piątce w wynikach wyszukiwania Google, QSR Raporty.

I to nie było tylko głupie szczęście. Według an wywiad z Bloomberg , Donaldson i jego przyjaciele spędzili miesiące, badając i analizując, co sprawia, że ​​film staje się wirusowy, a następnie umieszczając zdobytą wiedzę na własnym kanale. Sam Donaldson studiował inne filmy na YouTube i Tworzenie filmu , powiedział Bloomberg . I wygląda na to, że był dobrym uczniem!

Ale nic dziwnego, że dziwaczny film Donaldsona stał się wirusowy: jego przełomem był film zatytułowany 'Liczyłem do 100000!' gdzie wszystko, co robił, to w końcu siedzieć i liczyć od 1 do 100 000. Brzmi prosto, ale okazało się trochę genialne. Stamtąd pojawiły się inne wirusowe filmy, w tym „Uberem ludzi i pozwoliłem im zatrzymać samochód” i „Dałem ludziom 1 000 000 $, ale TYLKO 1 minutę, aby to wydać”.

Pozycje menu MrBeast Burger są rozgniecione i pomarszczone

Frytki burgerowe i karbowane Facebook

Podobnie jak sieć restauracji? Smashburger , te burgery są krótkie i mają szeroki obwód. Mają kształt krążków hokejowych, a potem odwrócony z wosku lub pergaminu na gorący grill, aby mięso trochę się rozłożyło i więcej mięsa dotykało grilla, co oznacza większą karmelizację i chrupiące brzegi . Oznacza to również, że paszteciki są cieńsze.

Czy Nicole Byer jest w ciąży?

To koncepcja, która jest sprawdzony sukces dla innych, a MrBeast płynie na fali swojej popularności. I chociaż tym hamburgerom może brakować grubości i gęstości, jeśli naprawdę chcesz wysokości, zawsze możesz dostać trzeciego kotleta za dodatkowe 2 dolary.

Jeśli chodzi o frytki, MrBeast wybiera klasykę frytki karbowane , które są doprawione pikantną czerwoną papryką, czosnkiem, papryką, limonką, cukrem i solą. Z prostymi frytkami tracisz wiele zakamarków i zakamarków. Frytki Bestia są jednak frytkami niemarszczonymi, ale nadal mają szorstkie krawędzie dla tekstury, ponieważ nie trzeba tego marszczenia, aby zebrać przyprawy, gdy z frytkami dzieje się już tak wiele. W tym przypadku obejmuje karmelizowaną cebulę, ser, keczup, majonez i pikle.

Menu MrBeast Burger nie jest skomplikowane, ale zawiera kilka ukochanych klasyków

MrBeast burger i kanapka z kurczakiem? Facebook

W przeciwieństwie do większości sieci fast food , menu MrBeast jest niewielkie: są tylko trzy kanapki i noszą nazwy członków zespołu pracowników sklepu. Jest burger w stylu Beast (6,99 USD), burger w stylu Chandlera (6,99 USD) i burger w stylu Chrisa (7,99 USD). The Beast Style to dwa przyprawione tłuczone kotleciki wołowe z plasterkiem amerykańskiego sera, piklami, pokrojoną w kostkę białą cebulą, majonezem, keczupem i brązową musztardą na miękkiej bułce. Możesz powiększyć do potrójnego burgera za dodatkowe 2 dolary. Chandler Style to te same dwa paszteciki i plasterek sera, ale żadna z innych dodatków – w zasadzie zwykły podwójny cheeseburger. A Chris Style to dwa przyprawione paszteciki z bekonem, serem i frytkami nadziewane między bułeczki.

Jedyne inne pozycje w menu to Karl's Grilled Cheese (4,59 USD), w którym bułki są odwrócone tak, że kopuły są skierowane do wewnątrz; chrupiąca kanapka z kurczakiem (6,99 USD) z majonezem, sałatą i piklami; gorącą kanapkę z kurczakiem Nashville (6,99 USD), do której dodaje się ketchup i moczy kurczaka w pikantnym, soczystym sosie; pikantne frytki marszczone (3,25 USD); oraz frytki Beast Style niemarszczone z karmelizowaną cebulą, serem, ketchupem, musztardą, majonezem i piklami. Możesz dodać posiekany burger lub bekon do tych załadowanych frytek, a także możesz je przyprawić lub nie przyprawić. Jedyne opcje napojów to Pepsi i woda butelkowana. Aha, i na deser jest ciasteczko z kawałkami czekolady (2,49 dolara).

MrBeast Burger nie wydał pieniędzy na marketing

MrBeast Burger na Instagramie Instagram

Zamiast wydawać pieniądze na reklamę, MrBeast po prostu napisał na Twitterze o premierze i zrobił wirusowy YouTube wideo . Po co marnować pieniądze na reklamy na Instagramie, Facebooku, a nawet billboardy, gdy Twoi odbiorcy już Cię śledzą, zwłaszcza gdy czasami wydajesz 100 000 $ za film na YouTube? Dzięki 10-minutowemu wirusowemu wideo na kanale MrBeast na YouTube z 50 milionami subskrybentów, 8,8 milionami obserwujących MrBeast na Twitterze, 3,7 milionami obserwujących na Facebooku i 11,9 milionami obserwujących na Instagramie, mógł zbudować wystarczająco dużą publiczność, aby nie musieć zapłacić za marketing .

I to ma sens: Donaldson to jedyna marka, do której chodzą inne marki, gdy chcą sprzedawać ich produktów, a nie na odwrót.

MrBeast/Donaldson uruchomił również osobne konto @mrbeastburger na Instagram , który kilka tygodni później miał już prawie 60 000 obserwujących. To niewiele dla MrBeast, ale wszyscy wiemy, jak może się rozwijać, gdy promuje się krzyżowo.

Przez jakiś czas aplikacja MrBeast Burger była aplikacją nr 1 w App Store

Najpopularniejsze aplikacje Świergot

Tak to znalazł się na szczycie listy . Ale to nie wszystko. Aplikacja MrBeast Burger App Store miał więcej pobrań w pewnym momencie niż YouTube . To nie jest całkowita liczba pobrań, ale liczba pobrań przez pewien czas, co nadal jest imponujące, gdy konkurujesz z medialnymi molochami, takimi jak TikTok, Facebook i YouTube.

Podczas MrBeast żartował o zdradzie swojego pana W odpowiedzi na tweet, prawdopodobnie było całkiem zdumiewające, że na krótko prześcignął platformę, która zrodziła jego sukces, mimo że wyraźnie była to relacja korzystna dla obu stron. YouTube czerpie korzyści z widzów, których wnosi MrBeast, tak jak MrBeast czerpie korzyści z posiadania platformy do swojej pracy twórczej.

YouTube korzysta z niego bardziej niż niektórzy inni twórcy, ponieważ MrBeast przyciąga znacznie więcej widzów niż większość innych kanałów. Był przecież najlepszy twórca YouTube 2020 of .

Fani dość szybko zawiesili aplikację

Awaria aplikacji mrbeast Świergot

Sukces MrBeast Burger oznaczał, że aplikacja zawiesiła się na chwilę w dniu premiery, co spowodowało, że MrBeast przeprosił fanów i szybko zaktualizował serwery, aby wszystko znów działało. Ale nadal wydawało się, że są jakieś usterki z pomieszanymi zamówieniami, które niektórzy powiedzieli mogła to być wina aplikacji lub fakt, że naraz pojawiło się tyle nowych lokalizacji.

Sądząc po historii Donalda, MrBeast Burger może nadal mieć przed sobą udaną drogę. Te usterki mogły być mniej stresujące dla MrBeast niż kręcenie filmów o wartości 100 000 USD, które później byłyby wyrzucony . Lub, wiesz, w pierwszej kolejności złamać kod YouTube do tworzenia wirusowych filmów.

Niektórzy youtuberzy chwalą Donaldsona za uruchomienie własnej aplikacji firmy, która aktualności biznesowe wpływające na mówi, że rozwija większą lojalność wobec marki, zmniejsza opłaty płacone za aplikacje innych firm i pozwala Donaldsonowi potencjalnie przełożyć tych klientów na większą sprzedaż w ramach dodatkowych przedsięwzięć MrBeast.

Ale jeśli masz problemy z aplikacją MrBeast Burger, możesz również składać zamówienia na Grubhub, Doordash, UberEats, Postmates i bezpośrednio z Witryna MrBeast Burger .

Jak dobre jest jedzenie MrBeast Burger, naprawdę?

Fan MrBeast Facebook

Jeśli chodzi o to, jak dobrze smakuje jedzenie MrBeast Burger, recenzje są mieszane. Według jeden YouTuber, bułka jest puszysta, a przyprawa smaczna, a ser jest lepki, a boczek naprawdę to wszystko podkreśla. Inni recenzenci wyrazili zaniepokojenie jakość burgera MrBeast po transporcie, podczas gdy niektórzy nie lubią tłustość burgera Chrisa z frytkami w bułce. Rodzina rur zgłoszone nie będąc w suchości burgera Chandlera.

Ale na każdego krytyka jest ktoś, kto… kochany ich burgerowe doświadczenie: w Apple App Store jest ich mnóstwo plenty różnorodne opinie , z wieloma ludźmi wołającymi hejterów i przeklinającymi, że uwielbiają swoje hamburgery, kanapki i frytki.

Czas trwania MrBeast Burger najprawdopodobniej będzie zależeć od tego, jak płynnie działa firma i czy ludziom podoba się ten produkt, ale na razie wdrożenie 300 restauracji zrównuje go z liczbą Smashburgerów, Shake Shack i In-N-Out Burger restauracje. Co więcej, te restauracje musiały się powoli rozwijać i zdobywać fanów, podczas gdy MrBeast Burger zaczął od silnej marki i połączenia z filantropią, co oznaczało, że niektórzy mogą zamawiać jedzenie tylko dlatego, że uwierz w Donaldsona .

Ponadto w menu dostępnych jest wystarczająco dużo opcji dostosowywania, aby dostosować zamówienie do własnych upodobań, więc gdy usterki zostaną rozwiązane, MrBeast Burger może stać się solidnym pretendentem do fast foodów z charytatywnym sercem.