Nieopowiedziana prawda o przybitym!

Nicole Byer i Jacques Torres Netflix

Widzowie telewizyjni są przyzwyczajeni do oglądania wyzwań kulinarnych, takich jak: Najlepszy szef kuchni i Posiekanych , w której utalentowani szefowie kuchni wykorzystują każdą uncję swoich umiejętności do tworzenia wyśmienitych dań, które wyglądają niesamowicie i jeszcze lepiej smakują. Debiutujący w marcu 2018 r. serwis Netflix Przybił to! postawiło tę koncepcję na głowie, zlecając niezwykle nieutalentowanym piekarzom przygotowywanie odtworzeń skomplikowanych wytworów ciast, aby zapewnić przewidywalne okropne wyniki.


„Trzy osoby, które nie umieją upiec, konkurują, by mnie zabić” – gospodarz Nicole Byer żartobliwie opisał przesłankę do NPR . Ona i współgospodarz Jacques Torres , światowej sławy cukiernik, który pochodzi z Algieru w Algierii, a następnie ocenia wynikłe deserowe obrzydliwości, które niewiele przypominają wspaniałe ciasta, które mają kopiować. Następnie zwycięzca otrzymuje nagrodę w wysokości 10 000 USD. „To po części konkurencja, po części gorący bałagan” Netflix opisał show.Sukces Przybił to! było oczywiste, ale ile fani naprawdę wiedzą o jego początkach, sposobie doboru zawodników, międzynarodowym zasięgu i nie tylko? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o nieopisanej prawdzie o Przybił to!
Przybił to! został zainspirowany niepowodzeniem Pinteresta

Przybity to ciasto Netflix

W pewnym momencie w połowie 2010 roku „Pinterest nie działa” stały się wściekłością, a ich wersje z ciastem zawiodły, no cóż... zabrały ciasto. Piekarze amatorzy dzielili się zdjęciami swoich nieudanych prób stworzenia wersji DIY piękne kreacje z ciast , kontrastując oryginał z przerażającym rezultatem. Choć można przypuszczać, że te tragiczne próby pieczenia mogą wywołać upokorzenie, okazało się, że jest odwrotnie, ponieważ ludzie z dumą prezentowali swoje pokryte lukrem tragedie.

okropne próby w odtworzeniu wymyślnych ciast, które można zobaczyć w takich serialach telewizyjnych, jak Food Network's Ciasto Wojny zrodziły memy, które wyprzedziły internet, większość z nich ma ten sam żartobliwy podpis: „Przybity!”Rozmawiając z Los Angeles Times , Przybił to! producentka wykonawcza Jane Lipsitz opisała, jak te memy zainspirowały serial. Gdy ona i jej zespół w firmie produkcyjnej Magical Elves przygotowywali się do przedstawienia niektórych pomysłów Netflixowi, gdy dowiedziała się, że usługa przesyłania strumieniowego szuka nowych programów kulinarnych, kierownik ds. Rozwoju pokazał zespołowi niektóre z memów. Według Lipsitza „po prostu wszyscy zaczęliśmy się śmiać i powiedzieliśmy: „Dlaczego nie?”. Myśląc, że to strzał z daleka. Poszliśmy na spotkanie [z Netflixem] i kupili go w pokoju”.

Przybił to! pojawiły się świąteczne spinoffy

Nicole Byer i Jacques Torres o Nailed It Netflix

Ponieważ Netflix jest znany z utrzymywania swojego keeping informacje o oglądalności blisko kamizelki odnowienie programu jest często jedynym barometrem, za pomocą którego można mierzyć jego sukces. Pamiętając o tym, Przybił to! najwyraźniej był nieustannym hitem dla usługi przesyłania strumieniowego.Po pierwszym sezonie na wiosnę 2018 roku Netflix ogłosił specjalną edycję sezonu Przybił to! był w drodze jeszcze w tym samym roku. Przybił to! Święto! zadebiutował w tegorocznym okresie świątecznym. W tej wersji gospodarze Nicole Byer („St. Nicole”) i Jacques Torres („Jacques Frost”) nadzorowali szereg piekielnych świątecznych smakołyków, które poszły strasznie źle.

Przybił to! Święto! był (podobno) przesyłany strumieniowo na tyle, że a drugi sezon przybył w 2019 roku, w którym gościli specjalni: Maya Rudolph, Jillian Bell, David Burtka, Bridget Everett, Jason Mantzoukas i Ron Ben Israel. W zwiastun filmu , prezenterka Nicole Byer pontyfikowała drugi sezon o tematyce związanej z świętami Bożego Narodzenia „pokaz pieczenia, w którym chodzi o ho-ho-ho, ale zamiast tego dostajesz ho-ho-oh nie!”.

Dodając jeszcze więcej świątecznej radości, Byer i Torres zorganizowali również spinoff tylko na YouTube Saniel to! , z udziałem takich gwiazd Netflixa, jak Ashley Tisdale , Kiernan Shipka i nawet Sama Byer tworzenie własnych spektakularnych niepowodzeń ciast.

Krytycy pokochali Nailed It!

Zawodnicy Nailed It Netflix

Recenzje Przybił to! byli nie tylko mili, ale wręcz błyszczeli, gdy krytycy przyjęli ducha serialu „wszystko, co się dzieje”, a uczestnicy, którzy brali udział w dowcipie, a nie tylko jego sedno. ' Potrzebujesz czegoś, co przełamie mrok emocjonalnego funky? napisał Tygodnik Rozrywka . ' To może być lekarstwo.

Kanał Buzz oświadczył, że serial jest „szczerze zabawny”, podczas gdy Nowojorczyk opisane Przybił to! jako „absurdystyczna, przezabawna, czasami niespójna seria”, która była również „emocjonalnie regenerująca”. Thriller przyjął nieco bardziej ostrożne podejście, wskazując na „sztuczki [które] sprawiają wrażenie, jakby były tam tylko dla sztuczek”, ale ostatecznie zgadzając się, że „niewiele wad serialu jest równoważone przez czystą radość z obserwowania, jak radośnie zmagają się piekarze ' Potem było Sęp deklaracja, że Przybił to! „to program kulinarny, o którym nie wiedziałeś, że potrzebujesz”.

Podczas gdy krytycy byli przytłaczający w swoich pochwałach dla Przybił to! , był sporadyczny dysydent. Recenzent w Wieczorny Standard , na przykład odrzucił program jako „staromodne słodycze; śmianie się z ludzi, którzy robią coś źle, po prostu już nie daje satysfakcji”.

smoła czarna górska rosa

Przybił to! został przerobiony dla meksykańskich widzów

Omar Chaparro i Anna Ruiz przybili to! zastępy niebieskie Netflix

W sierpniu 2018 r. Bloomberg poinformował o planie Netfliksa, aby wyprodukować hiszpańskojęzyczną wersję Przybił to! dla meksykańskich widzów. To, jak zauważył serwis informacyjny, oznaczało, że Netflix po raz pierwszy przerobił jeden ze swoich reality show na konkretny rynek międzynarodowy.

Wersja meksykańska — trafnie zatytułowana Przybił to! Meksyk — zadebiutował w lutym 2019, ale oryginalnych gospodarzy Nicole Byer i Jacquesa Torresa nigdzie nie było. Zamiast tego zatrudniono dwóch nowych gospodarzy: meksykańskiego komika, prezentera telewizyjnego i aktora Omar Chaparro (widziany jako trener Pokemonów w 2019 roku Detektyw Pikachu ) i słynny meksykański cukiernik Anna Ruiz .

Tak jak Awangarda donosił, że Chaparro uwielbiał to, że serial pozwolił mu „być mną… grać i rozwijać swój sposób bycia, nie próbując naśladować Nicole Byer. Szukali kogoś bardzo naturalnego. Pasuje do mnie jak pierścionek na palcu. W rzeczywistości producenci powiedzieli mu, że chcą, aby serial był tak nieprzewidywalny, że gdyby musiał skorzystać z toalety, „podążyliby za mną z kamerą… To jest duch programu, rzucaj się w to nawet jeśli ci to nie wyjdzie. '

Istnieją inne międzynarodowe wersje Nailed It!

Trzęsienie ziemi w Alcorcon i Christian Write to przybiły! zastępy niebieskie Netflix

Udane uruchomienie launch Przybił to! Meksyk otworzyła śluzy dla Netflix, aby przenieść format konkurencji w złą rzeczywistość na inne rynki międzynarodowe. W rzeczywistości, Wieśniak! Finanse poinformował, że w kwietniu 2019 r. Netflix wystosował list do inwestorów, w którym zadeklarował meksykańską wersję Przybił to! zebrał „trzy razy więcej obserwatorów w pierwszym miesiącu w Meksyku niż nazwana wersja amerykańska”. W tym samym liście Netflix ogłosił plany różnych wersji programu dla różnych krajów europejskich.

W październiku tego roku plany te się umocniły. Tak jak Rafineria29 zgłoszono, Netflix uruchamiał specjalnie dostosowane iteracje Przybił to! we Francji, Niemczech i Hiszpanii. Wszystkie różne pokazy miały ten sam format i nawiązywały do ​​wzorca gospodarza oryginału, współpracując z komikiem z cukiernikiem (oczywiście z poczuciem humoru). Przybił to! Niemcy wystąpili gospodarze Angelina Kirsch (modelka i prezenterka telewizyjna) i mistrz cukierniczy Bernd Siefert, a Przybił to! Francja wystąpił francuski komik Artus i cukiernik Noemie Honiat , ulubieńcem fanów, gdy rywalizowała we francuskiej wersji Najlepszy szef kuchni . Wreszcie, Przybił to! Hiszpania przedstawił piosenkarkę / aktorkę La Terremoto de Alcorcón i cukiernika Christiana Escribà.

Jak straszni piekarze mogą zostać rzuceni na Nailed It!

Zawodnicy Nailed It Netflix

Każdy, kto uważa, że ​​jego umiejętności pieczenia ciast są na tyle straszne, że będą idealnymi zawodnikami? Przybił to! może zastanawiać się, czego potrzeba, aby zostać obsadzonym w serialu. Według Decydujący , proces w rzeczywistości nie jest aż tak skomplikowany. Po skontaktowaniu się z Netflixem Decydujący ujawnił, że program znalazł swoich konkurentów za pośrednictwem typowej rozmowy castingowej w programie reality show, a nawet wysłał wszystkie niezbędne informacje. „Chcę być uczestnikiem” Przybił to! ? Prześlij nam swoje imię i nazwisko oraz zdjęcie swojego najlepszego wypieku na adres naileditcasting@magicalelves.com” – przeczytaj odpowiedź Netflix.

W ten sposób nauczycielka sztuki z Wisconsin, Shelisa Schmidt, została obsadzona w czwartym sezonie Przybił to! Jak powiedziała Wiadomości WQOW , była fanką serialu od samego początku i postanowiła skontaktować się z producentami, nigdy nie spodziewając się, że otrzyma odpowiedź.

„Zeszłej zimy wysłałem losowy e-mail i po prostu dodałem, że jestem nauczycielem sztuki, ale naprawdę nie potrafiłem gotować” – powiedział Schmidt. „Jestem też bardzo kreatywna, więc ludzie myślą, że jestem dobra w… dekorowaniu ciast i tak dalej; myślą, że byłbym w tym dobry, ale tak nie jest.

Przybił to! gospodarz Nicole Byer wywołał Netflix przez miniaturę na ekraniescreen

Nicole Byer przybija to! gospodarz Netflix

Przybił to! nie jest to rodzaj programu, którego ktoś spodziewałby się, że zostanie uwikłany w kontrowersje, ale właśnie to stało się dzięki miniaturom ekranowym, które widzowie Netflix napotykają podczas przeglądania, aby wybrać coś do obejrzenia. Tak jak MI! Aktualności zgłoszono, użytkownik Twittera (którego tweet został od tego czasu usunięty) napisał, że jest przerażony, gdy widzi Przybił to! miniatura przedstawiająca Jacquesa Torresa i asystenta reżysera Westona Bahra (znanego przez fanów jako Wes). Host Nicole Byer, prawdopodobnie serce i przezabawna dusza Przybił to! , rzucała się w oczy jej nieobecność.

Byer podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat paznokcia i nie powstrzymywała się. „Gdyby Netflix nie podpisał moich czeków i nie dał mi ogromnej platformy i okazji do zaprezentowania mojej komedii, powiedziałabym, jak popieprzona i lekceważąca jest dla mnie czarna kobieta” – oświadczyła w tweecie. później usunięte. „Chciałabym porozmawiać o tym, jak to jest zasadniczo białe pranie, aby uzyskać więcej wyświetleń”, napisała w innym teraz usuniętym tweecie, dodając: „Aby było jasne. Wiem, że są miniaturki z moją twarzą i bez niej... Ten wydaje się po prostu z braku lepszego słowa zamierzony. Znowu kocham swoją pracę.

Netflix odpowiedział na zarzuty „wybielania” Nailed It! Miniaturka

Nicole Byer z przybita? Netflix

Po tym, jak Nicole Byer jasno wyraziła swoje uczucia, gdy została „wybielona” z miniatury ekranowej Netflix dla Przybił to! , usługa przesyłania strumieniowego odpowiedziała na jej obawy. Tak jak Linia TV zwrócił uwagę, że „Netflix jest znany z przeprowadzania testów „A/B” różnych miniaturek na swojej stronie głównej, dostosowanych do konkretnych klientów/ich ustalonych preferencji”, co wydawało się problemem w tym przypadku.

Byer później opublikował kolejny tweet i tym razem go nie usunęła. Wyjaśniła, że ​​usunęła te wcześniejsze tweety po rozmowie o tym z jednym z „kierowników mojego programu”, co doprowadziło do dalszej rozmowy. Według Byera, „ekscytującą konkluzją jest usunięcie obrazu i rozmowa o tym, jak są tworzone i wybierane miniatury, z której jestem zadowolony”.

Oryginalny użytkownik Twittera, którego post rozpoczął całą sprawę później whole tweetował Byerowi o tym, co się wydarzyło. „Cieszę się, że udało mi się dojść do dobrego rozwiązania!” tweet przeczytał wraz z obietnicą usunięcia tego oryginalnego tweeta, kończąc się słowami „Dziękuję za całą twoją zabawną pracę i tak trzymaj!”

Producent Nailed It! wyjaśnił, dlaczego widzowie uwielbiają program

Przybity to ciasto Netflix

Widzowie wyraźnie zainteresowali się Przybił to! , a producentka wykonawcza serialu Jane Lipsitz ma teorię na temat tego, dlaczego serial został tak przyjęty przez subskrybentów Netflix. „Myślę, że ludzie są przyciągani” Przybił to! ponieważ jest wiele rzeczy, które ludzie rozpoznają i kochają podczas tradycyjnego pieczenia lub pokazu kulinarnego” – powiedział Lipstiz Los Angeles Times . „Ale myślę, że naprawdę postawiliśmy to na głowie i przynieśliśmy coś nieoczekiwanego”.

Lipsitz przypisał również sukces serialu jego nieskomplikowanej formie. „To proste, przyjemne i zabawne” – dodała. „I wydaje mi się, że nadszedł czas, kiedy ludzie naprawdę tego potrzebują. To naprawdę show dla ludzi, którzy kochają komedię. [I] to przedstawienie dla ludzi, którzy kochają pieczenie”.

Jak wyjaśnił Lipsitz, Przybił to! służy jako antidotum na aspirujące „nasycenie perfekcją”, które przenika telewizyjne programy kulinarne i ogólnie media społecznościowe. 'To naprawdę odświeżające oglądać program, w którym faktycznie celebruje się niedoskonałość i porażkę' - wyjaśniła - 'ponieważ jest to znacznie ściślej związane z ludzkimi doświadczeniami każdego z nas'.

Jak gospodarz Nicole Byer odpowiedziała na nominację do nagrody Emmy?

Nicole Byer i Jacques Torres przybili go? Matt Winkelmeyer/Getty Images

Przybił to! został przyjęty nie tylko przez widzów i krytyków, ale w 2019 roku otrzymał uznanie Akademii Telewizyjnej, gdy serial otrzymał pierwszą nominację do Primetime Emmy. Tak jak Ostateczny termin zgłoszone, Przybił to! została nominowana w kategorii Wybitny Program Konkursowy (ostateczna nagroda powędrowała do: RuPaul's Drag Race ).

Według prezenterki Nicole Byer, jej pierwszą reakcją na wiadomość o nominacji było zwykłe niedowierzanie. „Mój współlokator oglądał nominacje na żywo… mówił „Nicole, Przybił to! był nominowany do nagrody Emmy”, a ja na to: „Nie, nie było”. A potem dostałem telefony od ludzi” – powiedział Byer Los Angeles Times , przyznając, że jej reakcja zmieniła się w dumę. „Tak więc, od góry do dołu, myślę, że zasługujemy na [nominację]” – dodała.

Przybił to! Podobną odpowiedź miał współgospodarz Jacques Torres. „Nie mogłem w to uwierzyć” – powiedział Czasy . „Tak, uwielbiam ten program; Uwielbiam to, co robi Nicole, ale pod koniec dnia jestem szefem kuchni. Cały czas jestem w kuchni. Nie spodziewałem się czegoś takiego... I spójrz, przesłanie serialu jest świetne: nie bój się porażki”.

Nicole Byer ujawnia, dlaczego producenci zatrudnili ją do prowadzenia Nailed It!

Nicole Byer na przybity? Netflix

Jak Nicole Byerer Strona IMDb pokazuje, że ma na swoim koncie wiele napisów, ale nie było wśród nich prowadzenia telewizyjnego programu kulinarnego. Kiedy producenci Przybił to! szukali gospodarza na swój celebrujący porażkę konkurs kulinarny, celem było znalezienie kogoś, kto potrafiłby nadać przebiegowi odpowiedni balans komediowy, umiejętność kpinia z niedorzecznych wyników bez zbytniego szyderstwa

Jak powiedział Byer NPR , szukali bardzo specyficznych cech. „Dobry w żartowaniu, ale niezbyt złośliwy” – wyjaśniła. Kiedy producenci zobaczyli, że Byer wykonuje standup comedy, wiedzieli, że znaleźli swojego gospodarza. W rzeczywistości Byer przyznała, że ​​będzie miała trudności, jeśli będzie musiała nadać nieprzyjemną przewagę swoim obowiązkom gospodarza. – Nie mówię, że nie mogę zrobić pieczeni – dodała. „Tak trudno jest mi obrażać ludzi”.

W międzyczasie uczestnicy programu dostarczają jej mnóstwo amunicji komediowej w swoich nieustannie okropnych próbach odtworzenia wyszukanych, przesadnych kreacji z ciastami. „Ludzie są niesamowici” – powiedział Byer Los Angeles Times . „Są naprawdę takie dzikie. Naprawdę przebijają się bałaganem, jaki robią.

Dlaczego szef kuchni Jacques Torres uwielbia pracować z Nicole Byer

Nicole Byer i Jacques Torres przybili gospodarzy? Netflix

Chemia w aparacie to trudna sprawa; albo jest, albo nie, a kamera ujawnia wszystko. Czasami ludzie się zazębiają, a czasami nie, a widzowie są w stanie wyczuć, kiedy jest prawdziwy, a kiedy go brakuje. Podczas gdy Nicole Byer i Jacques Torres wykazali się swobodą, która przenika Przybił to! przyznała, że ​​początkowo była niepewna, jak dobrze sprawdzi się połączenie zuchwałego komika z minimalnym doświadczeniem w pieczeniu i słynnego cukiernika. Przypomniała sobie, że kiedy ona i Torres spotkali się po raz pierwszy, od razu się dogadali.

„Spojrzałem na Jacquesa przed spotkaniem z Jacquesem, a potem pomyślałem: „O mój pieprzony Boże, postawili mnie ze światowej sławy, bardzo szanowanym francuskim cukiernikiem” – powiedział Byer Tygodnik Rozrywka . Jednak ten nieprawdopodobny duet od razu kliknął, para powiedziała Los Angeles Times , co zaowocowało prawdziwą przyjaźnią.

Według wieże , będąc w parze z Byerem przez Przybił to! jest tak radosny i zabawny, jak na ekranie. „Uwielbiam pracować z Nicole, ponieważ śmiejemy się cały dzień” – powiedział Torress TEN . „Cały dzień żartuje i jest taka dobra w tym, co robi”.

Dlaczego aktor Paul Scheer znalazł się w rywalizacji w Nailed It! być 'mroczącym nerwy'

Paul Scheer przybił to Świergot

Poza okropnym pieczeniem, jeden z najbardziej zabawnych aspektów Przybił to! to dodatek gości celebrytów, aby pomóc ocenić wyniki. Jednym z tych gości był aktor Paul Scheer , znany z takich komedii telewizyjnych jak Liga i Czarny poniedziałek . Scheer jednak nie chciał oceniać — chciał być zawodnikiem. Jego życzenie spełniło się w sezonie 2019 2019 Przybił to! Święto!

Rozmawianie z Cinemablend , Scheer przyznał, że wszedł do konkursu z pewną dozą pewności siebie, biorąc pod uwagę, że lubi gotować i piec. Jednak ta pewność siebie wyszła przez okno, gdy zobaczył, co miał odtworzyć. „A potem, kiedy ujawniają tę pierwszą rzecz, mówisz: „Nic nie wiem. Jestem straszny. Muszę się zabić. Dlaczego robię to sobie?”, powiedział, opisując rywalizację na Przybił to! Święto! jako „najbardziej denerwująca rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem”.

Po tym doświadczeniu poradził każdemu, kto rywalizuje w programie, aby nie spieszył się i skupił na starcie. „Ponieważ myślę, że właśnie tam popełniane są błędy… to jest rzeczy, które musisz naprawić”.

Dlaczego jeden gość celebrytów oceniał przy Nailed It! zostawił Nicole Byer „tak zirytowaną”

Nicole Byer i Jacques Torres przybili go? Netflix

Osiągnięto jednego celebrytę Przybił to! niesława z powodu nieporozumienia dotyczącego tego, jak długo potrwa nagrywanie. Super żołnierze gwiazdor/reżyser Jay Chandrasekhar, powiedziałhar I Kanada , powiedziano, że filmowanie zajmie dwie godziny. Kiedy rozciągnął się do ponad czterech, powiedział producentom, że musi odebrać swoje dzieci. Kiedy wrócił, biorąc kawę w drodze powrotnej, powitano go przewracaniem oczami i niedowierzaniem, że powstrzymał się jeszcze bardziej, zatrzymując się na javę. Zakładając, że jego wyjście i powrót zostaną odcięte z serialu, Chandrasekhar spotkał wielką niespodziankę, gdy obejrzał ukończony odcinek i zobaczył, że jego nieoczekiwane wyjście było głównym tematem odcinka. „Zostali we wszystkich rzeczach, w których zostawiłem moje dzieci… jakby naprawdę mnie ścigali”, powiedział, dodając: „Dziwne, jestem najbardziej znany z tego programu”.

Rozmawianie z Dzienna bestia Byer wyjaśniła swoją wersję historii. ' O rany, byłam taka zła – powiedziała. „Skończyło się to bardzo, bardzo zabawne. Ale w chwili, gdy byłem jak, ktoś spieprzył. Ktoś nie powiedział temu człowiekowi, że to 10 godzin na dobę.
Kategorie drink Inspiracja porady