Nieopowiedziana prawda o kolejnej gwieździe sieci spożywczej

nieopowiedziana prawda o kolejnej gwieździe sieci gastronomicznej Facebook

Food Network był założona w 1993 roku w Nowym Jorku jako sieć kablową, która stawia szefów kuchni na pierwszym miejscu. W następnych dziesięcioleciach kierowała szarżą w przekształcaniu szefów kuchni w celebrytów. Wejście do Food Network oznaczało sławę dla szefów kuchni, którzy byli przyzwyczajeni do bycia w kuchni. Następnie, w 2005 roku, Food Network stworzył reality show o własnej sile tworzenia gwiazd: Następna gwiazda Food Network .






Tytuł naprawdę mówi wszystko, a w wielu przypadkach uczestnicy na Następna gwiazda Food Network naprawdę stał się gwiazdą (znany facet o imieniu Chłopak pomiędzy nimi). Miał sporo skandali w ciągu ostatnich 14 sezonów, w tym kilka zmyślonych historii i skarg, że zwycięzcy nie dostaną należnej im nagrody, gdy serial się skończy, ale odniósł również niesamowite sukcesy. Chociaż przyszłość programu jest niepewna (więcej o tym później), jasne jest, że jest on uwielbiany do dziś przez fanów, którzy nadal publikują o programie na Reddicie i forach takich jak Food Network Gossip.



Oto wszystko, o czym musisz wiedzieć Następna gwiazda Food Network .








Kolejna gwiazda Food Network sprawiła, że ​​Guy Fieri stał się gwiazdą Food Network

facet fieri o kolejnej gwieździe sieci gastronomicznej Robert Reiners/Getty Images

Jest duża szansa, że ​​ktokolwiek nazwał Następna gwiazda Food Network nie zgadli, jak wielką gwiazdę będą mieli w drugim sezonie 2006. Guy Fieri nie sądził, że jego taśma z przesłuchania do serialu pójdzie gdziekolwiek, według JedzenieBestia , ponieważ wcześniej wysłał zignorowaną taśmę z przesłuchania do grilla na inny program. Ale dobrze, że to wysłał.

Znany zarówno ze swoich spiczastych blond włosów, jak i z gotowania, Fieri jest tym, czym Rozmowy Food Network „kulinarna gwiazda rocka”. Jego pierwszy występ, Wielkie ugryzienie faceta , którego premiera odbyła się wkrótce po jego drugim zwycięstwie w sezonie. Kontynuował to z licznymi gościnnymi występami sędziowskimi, Guy's Food Games , a najsłynniej Diners, zajazdy i nurkowania . Nie wspominając o wszystkich jego restauracjach: sześciu lokalizacjach Guy Fieri's Kitchen & Bar, Guy's Chophouse, dwóch lokalizacjach El Burro Borracho, trzech lokalizacjach Guy's Bar-B-Que Joint, dwóch lokalizacjach Guy's Smokehouse, sieci o nazwie Guy's Pic & Anchor Bar-B-Que na Carnival Cruise Lines oraz sieć o nazwie Guy's Burger Joint, która znajduje się w 15 Amfiteatrach Live Nation i pięciu Carnival Cruise Lines.



Chłopak dostaje dużo flack zarówno za jego gust w jedzeniu, jak i za to, że jest przesadzony, ale musisz mu to dać: facet naprawdę sprostał swojej roli jako drugiego zwycięzcy Następna gwiazda Food Network .

Guy Fieri nie jest jedynym, który odniósł sukces po wygraniu The Next Food Network Star

zwycięzcy na The Next Food Network Star Neilson Barnard/Getty Images

Chociaż jest zdecydowanie najsłynniejszym zwycięzcą Następna gwiazda Food Network , Guy Fieri nie jest jedynym, który odniósł sukces po wygranej w programie.



„Next Food Network Star wzniósł moją karierę na wyższy poziom na wiele sposobów”, Jason Smith, zwycięzca sezonu 13, powiedział E! Aktualności . „Jednym ze sposobów było przejście od bycia kierownikiem kafeterii w szkole podstawowej i cateringu do bycia w telewizji i spełnienia marzeń, które zawsze chciałem spełnić”.

W serialu wystąpili zwycięzcy pierwszego sezonu, Dan Smith i Steve McDonagh Serdeczni chłopcy i otworzył kilka restauracji. Wielu zwycięzców zawarło umowy na książki lądowe, jak Amy Finley z trzeciego sezonu (autorka „How to Eat a Small Country”), Justin Warner z ósmego sezonu („The Laws of Cooking: And How to Break Them”) i Damaris Phillips z dziewiątego sezonu („Southern Girl Meets Vegetarian Boy”). Nie wspominając o wielu gościnnych występach, które zwycięzcy zagrali w Food Network.

Trzeba przyznać, że nazwa serialu nie zawsze pasowała do zwycięzców późniejszych sezonów. Zwycięzca sezonu 11, Eddie Jackson, oprócz jednego sezonu, poprowadził kilka programów online Błyskawiczny grill , podczas gdy Smith, od sezonu 13, zajął miejsce jako sędzia tylko na Najlepszy piekarz w Ameryce .

czy możesz zjeść niedojrzałego arbuza?

Proces aplikacyjny do The Next Food Network Star koncentruje się między innymi na pochodzeniu żywieniowym każdej osoby

zawodnicy na The Next Food Network Star Facebook

Aby dostać się do sieci z najlepszymi w telewizyjnych mediach kulinarnych, uczestnicy The Next Food Network Star muszą najpierw udowodnić, że wiedzą trochę o gotowaniu. casting call wymaga, aby kandydaci przedstawili swój aktualny zawód, pochodzenie żywieniowe (szkoła kulinarna, restauracja lub samouk) i odpowiedzieli, dlaczego są wiarygodnym źródłem żywności (w szczególności wyróżnienia i nagrody w dziedzinie żywności). Uwzględniono również pytania dotyczące wrażenia z korzystania z aparatu.

Jeśli zagłębisz się głębiej w zasady i uprawnienia dla każdego uczestnika znajdziesz kilka rzeczy poza gotowaniem, które Food Network chce wiedzieć – i więcej niż kilka zasad, których ludzie muszą przestrzegać. Po pierwsze, kandydaci nie mogą kandydować na urząd polityczny i mogą ubiegać się o urząd dopiero rok po pierwszej emisji ostatniego odcinka. Nie mogą też występować w innych programach kulinarnych transmitowanych przez telewizję w całym kraju.

Wreszcie, istnieją „subiektywne czynniki”, które sieć żywnościowa bierze pod uwagę. Obejmują one, zgodnie z zasadami i arkuszem uprawnień, „osobowość, styl, prezencję, umiejętność mówienia o jedzeniu, umiejętność gotowania, wiedzę o jedzeniu i gotowaniu, doświadczenie” i nie tylko, aby określić, „którzy kandydaci mają to, czego potrzeba, aby być osobowość na antenie Food Network”.

Czasami weryfikacja zawodników w The Next Food Network Star przebiega bardzo, bardzo źle

Jag wojsko kłamie na The Next Food Network Star Facebook

Pomimo wszystkich pytań i sprawdzania przeszłości związanych z wejściem do programu, czasami coś może pójść nie tak. W trzecim sezonie Joshua Adam Garcia, który przechodzi przez JAG, dotarł do dwóch ostatnich zawodników w tym sezonie Następna gwiazda Food Network . Powiedział producentom, że walczył w Afganistanie i ukończył Nowojorską Szkołę Restauracyjną – które później okazały się kłamstwem. według JEST! . Opuścił także Korpus Piechoty Morskiej osiem miesięcy wcześniej, kiedy został obniżony ze stopnia kaprala do szeregowca.

Food Network kłamie za nim po koncercie. W 2009 roku, dwa lata po tym, jak był na Następna gwiazda Food Network , doniesienia lokalnej gazety z Ocala na Florydzie wspomniał o swojej sfałszowanej historii wojskowej, gdy został mianowany szefem kuchni azjatyckiej restauracji fusion o nazwie Jade Dragon China Grill.

Na jego strona internetowa , logo Food Network jest duże. Wspomina również o swoim czasie spędzonym w Marines i New York Restaurant School, ale przyznaje, że Garcia ukończył sztukę kulinarną w Akademii Kwatermistrzów w Fort Lee w stanie Wirginia. Jeśli chodzi o jego wygląd w Food Network, Garcia utrzymuje go krótko i słodko, opisując, że „zdobył rozgłos” w trzecim sezonie Następna gwiazda Food Network .

Kolejną osobą, która powinna była wcześniej dokładniej przyjrzeć się, był zwycięzca dziesiątego sezonu Lenny McNab, który: opublikował obraźliwe komentarze na publicznej tablicy ogłoszeń.

Gospodarze Next Food Network Star Giada De Laurentiis i Bobby Flay nie zawsze tak dobrze się dogadywali

Relacja Giady De Laurentiis i Bobby Flay w The Next Food Network Star Facebook

Program jest niczym bez gospodarzy, a dla Następna gwiazda Food Network , Giada De Laurentiis i Bobby Flay trzymali go w dół. Flay dołączył od czwartego sezonu, podczas gdy De Laurentiis został mentorem w szóstym sezonie i od tego czasu był współgospodarzem. Wydawało się, że obaj mają naturalną chemię, ale tuż przed just Następna gwiazda Food Network zaczęli, mieli szczątkowy konflikt z czasu innego programu Food Network.

Na Żelazny kucharz Ameryki w 2006 roku Flay i De Laurentiis zmierzyli się łeb w łeb Rachel Ray i Mario Batali. Przegrali, a Flay nie wytrzymała tego tak mocno, jak miał nadzieję De Laurentiis.

„Przegraliśmy, a on pomyślał, że to zabawne”, powiedział De Laurentiis o tym doświadczeniu, według JEST! „Nie sądził, że przegraliśmy jakąś wielką sprawę. Nie rozmawiałem z nim przez osiem miesięcy, osiem miesięcy! Ja nie. Nic. Cisza.'

Na szczęście spór nie trwał wiecznie i nigdy nie zgadniesz, że między nimi było wcześniejsze napięcie, sądząc po ich wspólnej pracy nad Następna gwiazda Food Network .

Prezentacje liczą się dla sędziów The Next Food Network Star prawie tak samo jak smak

sędziowie na kolejnej gwieździe sieci gastronomicznej Facebook

Ludzie jedzą najpierw oczami, tak mówi przysłowie, i dotyczy to również sędziów Następna gwiazda Food Network tak jak dla wszystkich innych. Jedna z finalistek 12. sezonu, Monterey Salka, poczuła, jak ważna jest prezentacja, kiedy została wyeliminowana pomimo solidnego jedzenia z powodu tego, Opis sieci żywności jako „dotyczące” prezentacji żywności.

W wywiadzie wyjściowym Salka była wyraźnie rozczarowana tym, jak sędziowie porównali smak jedzenia z prezentacją dania.

„To nie jedzenie było problemem” – powiedział Salka dla Food Network. „Właściwie bardzo polubili moje jedzenie. ... Byłem bardzo zadowolony z dania, które przygotowałem. ... To, co wysłało mnie do domu, to moja prezentacja, ponieważ nagle podnoszę wzrok, a oni tam są, a ja nie jestem gotowa. … Całe moje jedzenie było gotowe, ale to wszystko — nie miałem swojego małego zestawu, żeby wszystko na talerzu.

Jej rozczarowanie jest zrozumiałe. Nie jest łatwym zadaniem przygotować wszystkie potrawy zgodnie z zasadami wyzwania, a następnie pięknie je talerzować i prezentować. Salka też nie była sama. Zawodnicy z sezonu 11 wspomniane trudności z prezentacjami w wywiadach wyjazdowych.

Uczestnicy Next Food Network Star muszą wcześniej stworzyć własne przepisy

Uczestnicy Next Food Network Star tworzą przepisy Facebook

Jess Dang, założyciel strony Cook Smarts i pierwsza osoba wyeliminowana z drugiego sezonu Następna gwiazda Food Network , chętnie przyznaje, że kiedy dołączyła do serialu, nie miała dużego doświadczenia w gotowaniu. Jednak bycie w telewizji nie było najtrudniejsze – przepisy były.

Na jej podcast , Dang mówi, że „najstraszniejszą rzeczą” były wszystkie przepisy, które musiała stworzyć i przesłać. Po tym, jak została zaakceptowana jako uczestniczka (spośród 8000 zgłaszających się, zauważa), uczestnicy programu poprosili ją o przesłanie bardzo konkretnego zestawu przystawek, rodzinnych przepisów i deserów w ramach procesu onboardingu. Początkowo była niezdecydowana, myśląc, że ma przesłuchanie do roli gospodarza telewizyjnego, a nie twórcy przepisów. Szybko nauczyła się jednak, że „te dwie role są ze sobą nierozerwalnie związane” i że równie ważna jest umiejętność wypowiadania się z autorytetem o jej kreacjach, jak robienie ich z kamerą przy twarzy.

Możliwości dla zwycięzców The Next Food Network Star nie są tak wspaniałe jak kiedyś

Możliwości Next Food Network Star Facebook

Pomimo tego, że tytuł wyraźnie stwierdza, że ​​ktoś z serialu będzie, no cóż, następną gwiazdą Food Network, niektórzy fani uważają, że straciło to na znaczeniu. W Post na Reddicie w r/FoodNetwork , fan opisał, że serial nie ma sensu, ponieważ zwycięzcy nie przechodzą już od razu do własnej produkcji. „Teraz nie rozumiem nawet, o co konkurują”, czytamy w poście. – Artykuł w magazynie FN? Naprawdę, o to chodzi?

W odpowiedzi inni fani zauważyli, że Food Network ma już pełno osobowości. Również brak kolejnych sukcesów nie różni się od takich pokazów Amerykański idol . W inny wątek o artykule zatytułowanym „ Oto jak naprawić następną gwiazdę sieci spożywczej ”, plakat sarkastycznie komentował, że wszystko, co jest potrzebne, to zmiana tytułu: „Powinni zacząć od zmiany nazwy programu na coś bardziej odpowiedniego: Gościnny sędzia Next Guy's Grocery Games”.

Krążą plotki The Next Food Network Star został ostatecznie odwołany

czy następna gwiazda sieci gastronomicznej została anulowana? Facebook

Latem 2018 Food Network wyemitował 14 sezon Następna gwiazda Food Network . To był ostatni nowy sezon, który rozpoczął się na żywo, i nie ma słowa „nie”, kiedy nadejdzie kolejny sezon. Istnieje jednak wiele spekulacji na temat tego, czy serial był anulowany .

Na Reddicie , fani spekulowali, że być może sieć była już tym zmęczona, koszty były zbyt wysokie lub że „cały aspekt bycia „następną gwiazdą sieci gastronomicznej” zaczynał być ewidentnie fałszywy”. Inni żartowali, że „nie ma już programów telewizyjnych do zaoferowania zwycięzcy”. Inny fan w tym samym wątku anegdotycznie zauważył, że ich aplikacja do śledzenia nowych odcinków programów, o nazwie TV Time, wyświetla listę Gwiazda sieci żywności w sekcji „odwołane koncerty” zamiast w sekcji „wystawy w toku”.

Blog Plotki z sieci żywności Wydawało się, że zgadza się z „anulowaną” oceną w maju 2019 r. Blog zauważył, że agencja castingowa, z której korzysta Food Network w serialu, JS Casting, nigdy nie złożyła aplikacji na sezon 15. Ponadto De Laurentiis i Flay nie opublikowali niczego w mediach społecznościowych na temat filmowania serialu, jak zwykle.

Bez oficjalnego ogłoszenia fani zastanawiają się.

Nawet osoby, które nie wygrywają nagrody The Next Food Network Star

szef kuchni nathan lyon z The Next Food Network Star Facebook

Pomimo krytyki na temat Następna gwiazda Food Network zwycięzcy nie mają własnego show, występy często nie są złe nawet dla ludzi, którzy nie wygrywają. W końcu dla niektórych umowa lub dwie książki i okazjonalne występy gości w Food Network to niezły występ.

Nathan Lyon na przykład, który dotarł do finałowej czwórki w drugim sezonie, dostał program w 2007 roku o nazwie Lyon w kuchni na kanale Discovery Health. Następnie został nominowanym do nagrody Emmy szefem kuchni, współprowadząc i organizując koncerty z PBS ( Rosnący bardziej zielony świat ) i pokaz Veria Good Food America z Nathanem Lyonem . Kelsey Nixon , zdobywca czwartego miejsca w czwartym sezonie, zdobył kontrakt na książki i serię programów na kanale The Cooking Channel. Jay Ducote , wicemistrz z 11. sezonu, zdobył kontrakt na książki, kontynuował pisanie i pracę radiową oraz zapoczątkował linię przypraw.

To tylko pokazuje, że nawet ci, którzy przegrali, wciąż mają wiele możliwości, aby wejść do świata mediów spożywczych.

Kolejna Gwiazda Sieci Żywności zmieniła nazwę po sześciu sezonach

Zmiana nazwy Next Food Network Starr Facebook

Przez sześć sezonów Food Network działał pod tym tytułem Następna gwiazda Food Network . W siódmym sezonie, którego premiera miała miejsce w 2011 roku, poszli w innym kierunku i porzucili „następny”, żeby po prostu Gwiazda sieci żywności .

Kiedy „następny” był kluczowym słowem w tytule, wydawało się, że definiuje pojęcie spektaklu. Zwycięzcy mieli dalszą karierę w Food Network, jak sugeruje nazwa. Zmiana tytułu programu na Gwiazda sieci żywności lekko insynuuje, że ludzie z serialu już stają się gwiazdami, będąc w programie w Food Network.

najlepszy smak chex mix

Mimo to, zwycięzca siódmego sezonu, Jeff Mauro , rzeczywiście stał się jedną z następnych gwiazd w Food Network. Rozpoczął program o nazwie Król kanapek w 2011 r., który zdobył nominację do nagrody Emmy, a następnie był gospodarzem programu tanich podróży kulinarnych 24 zł w 24 w 2013 roku. Nadal jest na liście Food Network i jest współgospodarzem na Kuchnia .

Istnieje spisek dotyczący edycji The Next Food Network Star

montaż spisku The Next Food Network Star Facebook

Podczas Następna gwiazda Food Network to rzeczywiście pokaz kulinarny, to także reality TV pokazać. A wraz z tym przychodzi cała edycja, która tworzy uczucie napięcia i dramatu, nawet jeśli ich nie ma.

Jedna z teorii o wyprodukowanych dramatach koncentruje się na sezonie siódmym. Fan na Reddit r/FoodNetwork rozpoczął wątek ze stwierdzeniem „Jest coś naprawdę podejrzanego w 7 sezonie gwiazd sieci spożywczej”. Chociaż autor zgadzał się, że Mauro zasługiwał na zwycięstwo dzięki własnym zasługom, „nie mogli oprzeć się wrażeniu, że było WIELE złośliwych edycji, zwłaszcza przeciwko Jyll i Penny”. Ten wniosek wynikał rzekomo z przeczytania wywiadów wyjściowych wyeliminowanych zawodników oraz z faktu, że Jyll czule pisała o Penny na Facebooku. Wystarczyło, aby osoba „wyczuła spisek” na temat rzeczywistego dramatu w serialu.

Jedna osoba, która odpowiedziała na oryginalny post, dała Mauro jeszcze większe uznanie. Zauważyli, że „redaktorzy muszą pracować dwa razy, aby stworzyć dramat, gdy jest wyraźny zwycięzca, aby nie wyglądało to na uciekiniera i aby stworzyć pewien suspens”.

Kolejna teoria spiskowa jest to, że niektórzy z uczestników to aktorzy obsadzeni jako zły facet, aby mogli pojawić się „w leju” obracające się szarpnięcia znaków ' na innych programach Food Network. Każdy, kto ogląda telewizję, powinien już wiedzieć, że reality TV nie jest w 100 procentach rzeczywistością.