Nieopowiedziana prawda o Noel Fielding z Wielkiej Brytanii Bake Off

Noel Fielding, Wielka Brytyjska Bake Off Dave Hogan/Getty Images

Jeden z najpopularniejszych brytyjskich hitów telewizyjnych, Wielka Brytyjska Bake Off przeszedł kilka dużych zmian w 2016 roku, kiedy serial when przeniesiony z BBC do kanału 4 , konkurencyjna sieć. GBBO weterani Mel Giedroyc, Sue Perkins i Mary Berry wszyscy opuścili show, wyszli Paula Hollywood jako jedyny członek oryginalnej załogi, który pozostał.


Zatrudniono zastępców: nadawcę i polityka Sandi Toksvig; szef kuchni i restaurator Prue Leith; i ekscentryczny komik Noel Fielding , którego zatrudnienie wydawało się wielu fanom nie do pomyślenia. Jednak Fielding stał się tajną bronią serialu, przynosząc dziwaczną, radosną energię, która ożywiła serial i sprawiła, że ​​widzowie mieli więcej rozrywki niż kiedykolwiek. Jako recenzja w czcigodnej Wielkiej Brytanii Radio Times zauważył: „Miał być okropny, ale Noel Fielding okazał się prawdziwą rozkoszą 'Teraz fani serialu mogą spoglądać wstecz i zastanawiać się, jak im się kiedykolwiek udało GBBO bez niego. Mimo że od ponad dekady jest stałym elementem brytyjskiej telewizji, jest wiele o inspirowanym gothami komiku, którego widzowie mogą o nim nie wiedzieć. Czytaj dalej, aby odkryć nieopowiedzianą prawdę o Noel Fielding.
Noel Fielding wystąpił w kultowym brytyjskim serialu komediowym

Julian Barrett, Noel Fielding Samir Hussein/Getty Images

Na długo przed tym, jak stał się sensacją telewizyjną, oceniając wypieki Wielka Brytyjska Bake Off Noel Fielding był najbardziej znany jako członek brytyjskiej trupy komediowej The Mighty Boosh. Zauważył, że wszystko zaczęło się pod koniec lat 90. Opiekun , kiedy Fielding poznał kolegę komedianta Juliana Barretta, gdy mieli wykupiony ten sam rachunek w londyńskim pubie. Decydując się na współpracę, para po raz pierwszy wprowadziła swoją dziwną, ekscentryczną komedię do BBC Radio 4. Dopiero komik Steve Coogan — który został fanem — pokrył rachunek za koszty nakręcenia pilota, który Potężny Boosh stał się serialem telewizyjnym.

Glam-rock Latający cyrk Monty Pythona osadzona w najdziwniejszym zoo na świecie, Potężny Boosh był daleki od mainstreamowej rozrywki, a stał się kultowym hitem. Recenzja w CinemaBlend pochwalił program za ponowne wymyślenie „pomysłu „głupa”, podczas gdy Pasta magazyn wyjaśnił „wspaniała koncepcja stojąca za” Boosh jest to, że nie ma nic do zdobycia. Więc nawet nie próbuj. 'mrożone desery handlarza joe

Fielding zaproponował własne ujęcie, via Opiekun , opisując program jako „psychodeliczną” wersję klasycznego Britcom Otwarte wszystkie godziny .

Miłość do ciasta Noela Fieldinga doprowadziła go do zwolnienia

Noel Fielding uwielbia ciasto David M. Benett/Getty Images

Jak każdy, kto kiedykolwiek oglądał Noela Fieldinga Wielka Brytyjska Bake Off potwierdzi, że cieszy się niezłym kawałkiem ciasta. Według przezabawnej anegdoty z młodości, to zamiłowanie do ciasta kosztowało go kiedyś pracę.Zapytany w wywiadzie z Opiekun aby ujawnić „najgorszą pracę”, jaką kiedykolwiek wykonywał, Fielding dokonał rewelacji. „Kiedy miałam 14 lat, miałam pracę w cukierni. Zostałem złapany przez szefa, gdy leżałem i jadłem ciasto, i pierwszego dnia zostałem zwolniony” – wyjaśnił (i cofnął się w Wygląd telewizyjny , potwierdzając, że „szef poszedł” po odkryciu nowego pracownika „leżącego i jedzącego ciastka”.

Tymczasem może istnieć genetyczny powód, dla którego Fielding docenia wypieki. Według Ekspres , pradziadek Fieldinga, William George Fielding, został zatrudniony jako „pakujący w fabryce ciastek” w Londynie w 1911 roku. Biorąc pod uwagę czas, zauważył Ekspres , prawdopodobnie przodek komika pracował dla Peak Freans w południowym Londynie, który był wówczas największym producentem ciastek i herbatników w mieście, nazywanym przez miejscowych „Biscuit Town”.

Noel Fielding jest także znakomitym artystą

Ukończony artysta Noel Fielding youtube

Fani, którzy znają Noela Fieldinga z Wielka Brytyjska Bake Off lub poprzez jego komediowe przygody na Potężny Boosh może nie zdawać sobie sprawy, że jest także uznanym artystą. W rzeczywistości obrazy Fieldinga zdobiły ściany wielu galerii i ładny grosz .

Według biografii at Hooligan handlarz dziełami sztuki , który reprezentuje jego pracę, pierwszą indywidualną wystawę Fieldinga, która odbyła się w londyńskiej Gallery Maison Bertaux – zatytułowana „Psychedelic Dreams of The Jelly Fox” – została wyprzedana. Rzeczywiście, wśród tych, którzy zbierają jego obrazy są artyści Keith Tyson i legendarny Perkusista Beatlesów Ringo Starr .

W wideo w którym zabiera widzów na wycieczkę po swoim studiu artystycznym, Fielding wyjaśnił swój proces artystyczny, który zaczyna się, gdy „całkowicie wymazuję umysł... dosłownie brak koncepcji”. Według Fieldinga, po prostu zaczyna bazgrać i „zawsze zaczyna przybierać postać człowieka, zwierzęcia lub…”, powiedział, przerywając sobie, by pokazać obraz z gry wideo Pac-Man z lat 80., przyznając, że był „samo- wyjaśniający.'

Noel Fielding ubrana w strój kąpielowy, by przekazywać Kate Bush podczas telewizyjnego spektaklu tanecznego

Noel Fielding w przebraniu youtube

Fani Potężny Boosh byłem świadkiem, jak Noel Fielding robił dość dziwne rzeczy (kto może zapomnieć o przezabawnie dziwacznych) Szkic „Stary Greg” ?), ale można śmiało powiedzieć, że przebił się, kiedy wszedł na scenę 2011 Zatańczmy dla komedii ulgi konkurs charytatywny.

Za swój występ, który trafnie łączył taniec i komedię, wygłosił m.in rekreacja ruch za ruch teledysku Kate Bush do Wichrowych Wzgórz. Fielding nie tylko nosił perukę, która przypominała fryzurę piosenkarki około 1978 roku, ale nosił nawet replikę przeźroczystej czerwonej sukienki, którą nosiła podczas zabawy w lesie.

Jeszcze w tym samym roku Fielding pojawił się w jednym z teledysków Busha. Fielding i Harry Potter aktor Robbie Coltrane pojawiają się razem w bardzo dziwnej scenie w jej teledysku z 2011 roku dla 'Głębsze zrozumienie,' w którym obłąkany charakter Coltrane'a dosłownie dusi Fieldinga na śmierć, chwytając go za gardło i przyszpilając do ściany.

Żart Noela Fieldinga o unikaniu cukru wywołał nieoczekiwane poruszenie

Cukierkowy żart Noela Fieldinga youtube

Jak ktoś może twierdzić, że unika cukru, występując w telewizyjnym konkursie, w którym konkurenci wypiekają najsłodsze słodycze w całej Wielkiej Brytanii? To właśnie fani Wielka Brytyjska Bake Off nie mogli powstrzymać się od zastanowienia, kiedy przeczytali wstępny wywiad z nowym zespołem na antenie programu w edycji 2017 Czasy .

„Cukier to potężna rzecz, dostaję więcej pracy, kiedy jestem szczuplejszy. Więc nie mogę przybrać na wadze. Nikt nie lubi tubby goty, o czym mówię” – powiedział Fielding w filmie, natychmiast oburzając fanów telewizyjnego programu, który jest dosłownie celebracją cukru.

Po tym, jak został uderzony przez fanów kochających ciasto w mediach społecznościowych, Fielding zabrał się do Twittera, aby wyjaśnić swoje nieświadomie kontrowersyjne oświadczenie. „Co właściwie powiedziałem (jako żart) w Niedzielne czasy było „nikt nie lubi pulchnego gotyka”, spuszczałem się z siebie”, napisał w tweecie, który później usunął (ale został zgłoszony przez HuffPost ), dodając: „Uwielbiam ciasto”.

Niektóre gadżety zespołu rockowego, które Noel Fielding nosił w jednym odcinku, sprawiły, że Internet oszalał

Noel Fielding Świergot

Wraz z jego zabawnymi komentarzami i dziwacznym sposobem, w jaki mówi 'Przygotować się,' fani Wielka Brytyjska Bake Off naprawdę zakochałam się w wyjątkowych i niezwykłych koszulach, które Noel Fielding nosi w programie.

Szczególnie jeden z nich naprawdę uderzył w widza: vintage „sweter” (czyli sweter) z alt-rockowego zespołu Dinosaur Jr. z lat 90., z okładką albumu grupy z 1994 roku Bez dźwięku . Z jakiegoś powodu ta koszulka doprowadziła do tsunami miłości do Fieldinga na Twitterze, gdy fani tłumnie zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swój podziw dla koszulki. „Noel Fielding w skoczku Dinosaur Jr., naprawdę jest moim słodkim księciem” napisał jeden widz , podczas inny zaopiniowany że pomimo tego, kto został ogłoszony zwycięzcą w tym odcinku, „prawdziwym zwycięzcą jest skoczek Dinosaur Jr. Noela Fieldinga”.

Dla każdego, kto chce powielić krawiecki wybór Fieldinga, przygotuj się na poświęcenie trochę czasu i pieniędzy; Decydujący wyśledziłem jedną z koszulek na Etsy (niestety już niedostępną), gdzie była oferowana za niezbyt niską cenę 355 dolarów.

co to jest przyprawa do buzdyganu?

Noel Fielding został prawie aresztowany włamując się do domu komika Russella Branda

Noel Fielding, Russell Brand Neilson Barnard/Getty Images

Upalny wieczór w Los Angeles zakończył się niepomyślnym zakończeniem Wielka Brytyjska Bake Off 's Noel Fielding, po wieczornym piciu z członkiem przełomowego punkowego zespołu The Sex Pistols. „Zatrzymałem się w domu Russella Branda. Miał dom 50 centów. Tam właśnie mieszkał” – wyjaśnił Fielding w wywiadzie dla szkockiej agencji Herold .

– Nie miałem kluczy – kontynuował Fielding, co doprowadziło go do przejścia przez płot. „To było ogrodzenie elektryczne i włączył się alarm, a ja pomyślałem: „F***, to nie idzie dobrze”. A następną rzeczą jest belka na mojej głowie i policjant mówiący: „Proszę pana, zejdź z płotu”.

Fielding poinformował oficera, że ​​przebywa z Brandem. „Powiedział: „Oczywiście, sir. Odprowadzę cię teraz. Spojrzał na mnie i powiedział: „On nie kłamie. Jeśli myślisz, że złodziej w Los Angeles ubierałby się tak...''

Noel Fielding spędzał czas z Amy Winehouse

Przyjaźń Amy Winehouse i Noela Fieldinga Peter Macdiarmid/Getty Images

Obecnie Noel Fielding szczęśliwie prowadzi Wielka Brytyjska Bake Off i rozkoszowanie się domową błogością po jego i żonie Llianie Bird powitał swoje drugie dziecko w październiku 2020 r. W rzeczywistości Fielding byłby pierwszym, który przyznałby, że jego życie znacznie różni się od szalonych dni jego młodości.

W rozmowie z New York Times , Fielding przypomniał te lata, kiedy biegał z tłumem, w którym znajdowała się piosenkarka Amy Winehouse . „Zwykłem się z nią spotykać” – powiedział o piosenkarze „Rehab”, który w 2011 roku zmarł tragicznie z powodu przedawkowania narkotyków w wieku 27 lat. „To takie smutne. Boże, gdybym umarła w wieku 27 lat, tak wiele bym straciła.

Te ciężkie imprezowe dni są oddalone o lata świetlne od życia, które prowadził, a on nie miałby tego w żaden inny sposób. „Z wiekiem robi się coraz lepiej, w dziwny sposób”, powiedział o starzeniu się, wspominając tamte czasy jako „wszystko szalone i szybkie. To naprawdę przypomina mi inną osobę.

Dziwny powód, dla którego przesłuchanie Noela Fieldinga do The Great British Baking Show odbyło się w centrum ogrodniczym

Noel Fielding youtube

Niektórzy fani serialu nie byli pewni, czy awangardowy komik Noel Fielding zostanie dodany do Wielka Brytyjska Bake Off — i dotyczyło to producentów serialu. W rzeczywistości Fielding ujawnił w wywiadzie z Ekspres , doprowadziło to do bardzo niekonwencjonalnego przesłuchania, aby udowodnić, że nadaje się do sprawdzonego hitu brytyjskiej telewizji.

„Jednym z moich testów przed pokazem było pójście do centrum ogrodniczego i porozmawianie z ludźmi” – powiedział Fielding, wyjaśniając, że był pewien niepokój z powodu jego podstawowego braku wiedzy na temat pieczenia i tego, jak sobie poradzi podczas rozmowy z uczestnikami. „Pod koniec testu powiedzieli: „Musisz teraz przestać, musimy skończyć, jest ciemno” – wspominał. „Zaprzyjaźniłam się z dwiema paniami, to było genialne”.

Fielding również szanuje Wielka Brytyjska Bake Off i jego format na tyle, by dostosować jego komediowe impulsy do serialu, a nie odwrotnie. „Nie możesz zepchnąć swojej wizji na coś, co już ma ton” – powiedział New York Times , „trzeba uszanować ton”.

Martha Stewart wartość netto net

Dlaczego The Great British Baking Show jest „najprawdziwszą” pracą, jaką kiedykolwiek miał Noel Fielding

Paul Hollywood, Prue Leith. Noel Fielding, Sandi Toksvig youtube

Stanie się częścią instytucji telewizyjnej, takiej jak Wielka Brytyjska Bake Off zespół to coś, czego Noel Fielding nigdy nie mógł sobie wyobrazić podczas jego Potężny Boosh dni i postrzega to jako część ewolucji ku dojrzałości. On jest Przyznał do bycia „trochę postacią Piotrusia Pana” i powiedział: New York Times że Wielka Brytyjska Bake Off była „najprawdziwszą pracą, jaką kiedykolwiek miałem”.

Jeśli Fielding był zaskoczony tym, jak dobrze wpasował się w serial, tak też było w przypadku widzów. „Daleko od bycia dziwnym dodatkiem do miksu, jego żarty, na marginesie i dziwaczne odniesienia stały się najlepszymi kawałkami Wypiekać , bryłki, dla których zwiększasz głośność i cofasz, jeśli nie trafisz”, recenzja w: Radio Times zadeklarował Fielding. ' Wypiekać nigdy nie traktowała siebie poważnie, ale kto by pomyślał, że potrafisz poradzić sobie z większą ilością lekceważenia i głupoty, a mimo to osiągać tak zabawne rezultaty?

Fani wpadli w szał, gdy wyszukali w Google wiek Noela Fieldinga

Wiek Noela Fieldinga youtube

Odcinek z listopada 2020 r Wielka Brytyjska Bake Off obchodził lata 80., donosił Cyfrowy Szpieg . To w jakiś sposób doprowadziło Noela Fieldinga do współpracy z gwiazdą Matt Lucas żartować z brytyjskiego programu telewizyjnego z tamtego dziesięciolecia, który prawdopodobnie wzbił się ponad głowami młodszych widzów. „Ten żart działa tylko wtedy, gdy masz ponad 45 lat” – złamał Lucas, co najwyraźniej spowodowało, że widzowie masowo pospieszyli do Google, odkrywając, że Fielding ma 47 lat.

Fani najwyraźniej byli zszokowani tą informacją, a także k do mediów społecznościowych, aby wyrazić swój szok, że Fielding jest znacznie starszy, niż sobie wyobrażali. „Odkrycie, że Noel Fielding ma 47 lat, wstrząsnęło mną do głębi. Myślałem, że był pod koniec lat 20. lub na początku 30., czuję się źle”, przeczytaj jeden tweet , podczas inne zapytał, jakie produkty do pielęgnacji skóry sprawiały, że wyglądał tak „bezbłędnie”. Dodany inny użytkownik Twittera „Goci naprawdę się nie starzeją”.

Noel Fielding kocha Motörhead, ale nie Coldplay

Ulubione albumy Noela Fieldinga Tristan Fewings/Getty Images

Dla lojalnych widzów Wielka Brytyjska Bake Off , nie powinno dziwić, że gust Noela Fieldinga w muzyce jest równie dziwaczny i eklektyczny jak jego komedia. Fielding udowodnił, że kiedy ujawnił „10 albumów, które zmieniły się przez życie”: Metalowy młotek . Wśród ulubionych Fieldinga są: POCAŁUNEK klasyczny Niszczyciel i dwa Motorhead albumy, Bombowiec i As pik .

Co dziwne, na liście Fieldinga znajduje się również album, którego absolutnie nie znosi, Coldplay's X i Y . Z drugiej strony, według Fieldinga, wszystkie albumy zespołu pasowałyby do tego rachunku. „Z muzyki czerpię dużo energii. Chcę się napompować. Uwielbiam zespoły, które są również wizualne, więc Coldplay przegrywają pod każdym względem” – wyjaśnił. „Nigdy nie widzisz Chrisa Martina i nie myślisz: „Och, muszę dostać ten [sweter]!”

Album w jego kolekcji, który jego zdaniem zaskoczyłby większość ludzi, to: ABBA Przyjazd . „Mam kilka płyt ABBA” – powiedział o szwedzkim kwartecie. 'Ludzie mówią: 'Dlaczego to masz?' Po prostu lubię miły płacz, kiedy jestem sam. Sprawiają, że płaczę, a potem czuję się lepiej”.

Noel Fielding jest zaskoczony, że jego fani są o wiele młodsi od niego

Noel Fielding Anthony Harvey/Getty Images

Podczas gdy widzowie Wielka Brytyjska Bake Off być może był zaskoczony, gdy dowiedzieli się, że Noel Fielding miał około 40 lat, przyznał, że jest równie zaskoczony, że jego fani są o wiele młodsi od niego.

„Mam wielu młodych ludzi, o dziwo, nie wiem dlaczego, ale wydaje się, że młodzi ludzie lubią to, co robię” – zastanawiał się w wywiadzie dla Muzyka . „Być może młodzi ludzie interesują się bardziej konceptualnymi, fantastycznymi rzeczami. Nie wiem dlaczego, może kiedy się zestarzejesz, chcesz, żeby twoje własne życie odbiło się na tobie, by udowodnić, że żyjesz.

Fielding omówił również dziwne zjawisko, którego był świadkiem podczas trasy komediowej. „W miarę jak się starzeję, moi widzowie pozostają w tym samym wieku, są dość młodzi” – wyjaśnił. „To jak film science-fiction, w którym ja się starzeję i nikt inny się nie starzeje. Będę miał 80 lat, a moi fani nadal będą mieć 17 lat, to będzie naprawdę dziwne”.

Noel Fielding dusił widzów słodkim pożegnaniem z Sandi Toksvig

Noela Fieldinga. Sandi Toksvig Facebook

Jedna z najbardziej nieoczekiwanych przyjemności, jakie pojawiły się, gdy dołączył Noel Fielding Wielka Brytyjska Bake Off był jego przezabawny związek ze współgwiazdą Sandi Toksvig. Kiedy w styczniu 2020 roku ogłosiła, że ​​opuści program, Fielding podzieliła się słodkimi odczuciami na Instagramie.

dlaczego zamykane są restauracje z burgerami?

„Dobre podwójne akty to rzadka i magiczna bestia! Będę tęsknić za Sandi komicznie i osobiście...' on napisał w podpisie towarzyszącym obrazowi duetu kreskówek Tom i Jerry. W kontynuacja , porównał ich wyjątkową chemię do tej pomiędzy Rolling Stones Mick Jagger i Keith Richards. „Czuję się jak Tom bez Jerry'ego! Mick bez Keefa! Będę tęsknić za tobą Sandi i naszym dziwnym i magicznym podwójnym aktem. To była radość spędzać czas i grzebać z tobą w namiocie” – napisał.

Przed wyjazdem Toksvig i Fielding uczestniczyli w Kanał Buzz „Test najlepszych przyjaciół” aby zobaczyć, jak dobrze się znali, zadając to samo pytanie, a następnie spisując odpowiedzi. Jedno pytanie wywołało ciekawą odpowiedź, prosząc ich, aby przypomnieli sobie, co myśleli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Fielding napisał: „Prawdziwa miłość”, podczas gdy odpowiedź Toksviga wprawiła go w histerię: „Pustogłowy, ale czarujący”.