Nieopowiedziana prawda o stekach Omaha

Szereg steków z Omaha Steaks Facebook

Omaha Steaks zbudowała sobie ogromną reputację jako jedna z głównych firm zajmujących się dostarczaniem mięsa pocztą w Stanach Zjednoczonych. Firma szczyci się dostarczaniem Amerykanom w całym kraju jakości, Wołowina ze Środkowego Zachodu — nie tylko to, ale mają szeroki wybór innych produktów mięsnych, przekąsek, a nawet wyszukanych win schmancy.


Rozpoczynając działalność jako mały sklep mięsny z masą i popem w mieście o tej samej nazwie, Omaha Steaks od tego czasu wyrosło na potężną firmę zajmującą się pakowaniem mięsa, dostarczającą steki i inne towary do wszystkich 48 niższych stanów. (Przepraszam, Alaska i Hawaje, ale trzeba będzie zapłacić dodatkowe opłaty jeśli chcesz trochę wołowiny Omaha Steaks.)Usługi dostawy posiłków mają swoje plusy i minusy, ale może być trudno oprzeć się pysznym T-Bones i portierom, z których słynie Omaha Steaks. Tylko co musisz wiedzieć o Omaha Steaks, zanim zaczniesz na to rzucać? Ekstrawagancka restauracja ze stekami za 300 USD pudełko? Od ich skromnych początków po ekspansję firmy na nowe rynki, to jest nieopisana prawda o Omaha Steaks.
giada de laurentiis sprawa

Omaha Steaks to prawdziwa historia od szmat do bogactwa

Omaha Steaks od szmat do bogactwa Nicholas Kamm/Getty Images

Wierzcie lub nie, ale steki Omaha nie zawsze były ostoją przemysłu mięsnego, jakim jest dzisiaj. Historia Omaha Steaks zaczyna się nie w Omaha w stanie Nebraska, ale właśnie w Rydze na Łotwie w XIX wieku. Kiedy rodzina Simonów uciekła z Łotwy z powodu żarliwego antysemityzmu w tym kraju, ostatecznie trafili do Omaha, gdzie byli jedną z pierwszych fal narodu żydowskiego, która przedostała się do miasta, według Magazyn tabletów , żydowskie pismo kulturalne.

Patriarcha rodziny Simon J.J. Szymon i jego syn B.A. pracowali razem jako rzeźnicy — co było rodzinnym handlem w ich europejskiej ojczyźnie — zakładając w 1917 roku Table Meat Supply Company w centrum Omaha. Firma zyskała popularność wśród lokalnych mieszkańców Omahan i ostatecznie zmieniła nazwę na Omaha Steaks w 1966 roku jako firma rozszerzył sprzedaż swoich produktów w innych stanach za pośrednictwem Kolej Union Pacific .Ponad sto lat po pierwszym założeniu firmy Omaha Steaks, usługi dostarczania żywności rozrosły się w całym kraju, przynosząc około pół miliarda dolarów przychodu. Tablet zgłoszony w 2017 roku. Według Strona internetowa Omaha Steak , firma stała się największym w kraju sprzedawcą bezpośredniej reakcji wołowiny i żywności dla smakoszy. Porozmawiaj o spełnieniu amerykańskiego snu!

Od pięciu pokoleń Omaha Steaks jest firmą rodzinną

Rodzinny biznes ze stekami Omaha Facebook

W stuletniej historii firmy Omaha Steaks pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym Simona — obecny dyrektor generalny i właściciel, Bruce Simon, jest praprawnukiem założyciela Omaha Steaks J.J. Szymon. Simon dorastał w rodzinnej firmie i jako dziecko towarzyszył ojcu w fabryce, zanim zaczął tam pracować podczas letnich przerw w szkole średniej i na studiach. To sprawiło, że Bruce Simon był naturalnym wyborem, aby wejść na to stanowisko, ponieważ piastował różne inne stanowiska w firmie do 1994 roku, kiedy został prezesem i dyrektorem generalnym.W przeciwieństwie do innych gigantów przemysłu mięsnego, takich jak Tyson Foods i Oscar Mayer , Omaha Steaks pozostaje firmą prywatną, co oznacza, że ​​inwestorzy nie mogą kupować akcji Omaha Steaks. Podczas gdy wejście na giełdę jest zwykle postrzegane jako ogromne osiągnięcie dla każdej dużej firmy, pozostanie prywatnym, rodzinnym biznesem pozwoliło firmie bardziej skoncentrować się na swoich długoterminowych strategiach, zamiast stale martwić się o zyski kwartalne.

Asortyment Omaha Steaks rozszerzył się nie tylko na produkty z wołowiny

Burger ze steków Omaha Facebook

Nazwa „Omaha Steaks” jest wprawdzie dość myląca. Chociaż wołowina może być tym, co przychodzi ci na myśl, gdy po raz pierwszy słyszysz nazwę firmy, możesz być zaskoczony, gdy odkryjesz, że możesz uzyskać znacznie szerszą gamę produktów specjalistycznych. W latach 60. rozpoczęto produkcję Omaha Steaks poszerzając swój katalog od oferowania tylko steków po najwyższej jakości kawałki wieprzowiny, drobiu i owoców morza. Od tego czasu dodali do menu jeszcze szerszą gamę produktów, ponieważ usługi dostawcze firmy stały się znacznie bardziej rozpowszechnione.

Podczas gdy steki są nadal najlepszym kawałkiem mięsa w Omaha Steaks, możesz kupić szeroką gamę produktów oprócz ich charakterystycznej wołowiny – w stylu polskim kiełbasa do obfitego dzikiego filety z halibuta . Mają nawet obszerny zestaw dodatków do dania głównego, w tym wędliny i przystawki na bazie ziemniaków, a także dekadenckie wina. Idealny na następną kolację ze stekiem. Albo twoja następna kolacja z kiełbasą. Albo następny obiad z halibuta.

Suchy lód odgrywa kluczową rolę w Omaha Steaks

Suchy lód i steki omahaha

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak Omaha Steaks udaje się zachować świeżość swoich produktów, nawet gdy wysyłają je na terenie całego kraju? Jak napisał dr Youling Xiong w Nauka o mięsie Lawrie , 'Surowe mięso jest jednym z materiałów żywnościowych o największej trwałości przy przechowywaniu ze względu na obfitość składników odżywczych, które idealnie nadają się dla mikroorganizmów'. Oznacza to, że transport niegotowych steków ze stanu do stanu (a czasem z kraju do kraju) wymaga dużej ostrożności.

Kiedy firma rozpoczęła działalność wysyłkową w 1952 , zdecydowali się na używanie kartonów wyłożonych woskiem, wypełnionych suchym lodem, aby mięso było chłodne – zasadniczo naśladując lodówkę. (Było to, zanim polistyrenowe pojemniki transportowe i pakowanie próżniowe stały się szczególnie rozpowszechnioną technologią komercyjną.) Ponieważ polistyren i pakowanie próżniowe stały się bardziej popularne i powszechne, Omaha Steaks porzuciła pojemniki wyłożone woskiem i zaczęła ich używać w połączeniu z suchym lodem. jako środek do utrzymywania chłodu mięsa.

Pakowanie próżniowe w połączeniu z suchym lodem zapewnia, że ​​mięso nie jest wystawione na działanie powietrza — a tym samym bakterii — podczas gdy suchy lód utrzymuje niską temperaturę bez konieczności używania elektryczności.

Omaha Steaks rozszerzyła działalność na rynek karmy dla zwierząt domowych

omaha steki karma dla zwierząt

Czy Twój pies jęczy i błaga za każdym razem, gdy rzucasz stek na grilla? Następnym razem, gdy będziesz zaopatrywać się w steki Omaha, możesz rozważyć zakup niektórych z ich charakterystycznych psich przysmaków, które firma dodała do swojego asortymentu około 17 lat temu. Tak jak New York Times zgłoszone w 2004 roku, klienci nieustannie informowali kierownictwo firmy, że karmią swoje psy i koty resztkami produktów Omaha Steaks. W końcu firma poddała się i postanowiła wykorzystać swoją popularność wśród zwierząt domowych i zaczęła samodzielnie wytwarzać przysmaki dla psów w 2003 roku.

Teraz te przysmaki dla zwierząt nie są obniżonymi, niskiej jakości resztkami mięsa, które zostały z kawałków mięsa wyższej jakości przeznaczonych dla ludzi. Jak powiedział były właściciel firmy Todd Simon New York Times , „Zasadniczo używamy dokładnie tego samego produktu dla ludzi bez wysokiej zawartości sodu i niektórych innych przypraw”. Według Czasy , przysmaki dla psów tej firmy bardzo przypominają charakterystyczny dla Omaha Steaks produkt z suszonej wołowiny, bez soli.

Trochę daleko w Omaha Steaks

Stek z Omaha Steaks Facebook

Omaha Steaks słynie z obfitych i drogich pudełek z jedzeniem. Na przykład niektóre z tych pudełek, takie jak ich Pakiet dla smakoszy , który zawiera filet mignon, polędwicę, pierś z kurczaka i wiele, wiele innych mięs i dodatków, kosztuje kilkaset dolarów. Chociaż są to świetne oferty dla przygotowań na koniec świata, są szanse, że nie musisz wydawać tak dużo na wymyślne mięso, którego prawdopodobnie nie możesz się pozbyć wystarczająco szybko.

To powiedziawszy, Omaha Steaks ma wiele bardziej rozsądnych opakowań na codzienną kolację — jak Insider biznesowy zgłoszone w 2018 r. W Omaha Steaks 20 dolarów może naprawdę sporo kosztować. Na początek trudno nie znaleźć przynajmniej kilku promocyjnych wyprzedaży na ich stronie internetowej. Ale też zazwyczaj można kupić paczkę ośmiu kiełbasek (od kiełbasy w stylu polskim po klasyczne franki wołowe) za około – i to wiele razy, tuż poniżej – 20 dolarów. To samo dotyczy niektórych kawałków wołowiny, takich jak końcówki polędwicy.

Ale jaki jest sens taniego steku, jeśli nie? smak jakieś dobre? Tak jak Insider biznesowy donosi, że jakość tego, co dostajesz w Omaha Steaks, zazwyczaj przewyższa to, co można znaleźć w lokalnym supermarkecie. Jeśli masz dodatkową gotówkę do stracenia i chcesz iść do lokalnego rzeźnika lub steki , to oczywiście nie można tego pobić — ale Omaha Steaks może być po prostu najlepszą rzeczą.

Omaha Steaks wpadła w tarapaty za naruszenie przepisów dotyczących telemarketingu

omaha steki telemarketing

Być może dostałeś telefon lub dwa od robocallera w Omaha Steaks, który próbuje sprzedać nam swoje świąteczne pudełko z prezentami, które jest wypchane po brzegi wykwintnymi hamburgerami i mnóstwem napiwków. Cóż, w 2014 roku jeden mężczyzna z Gresham w stanie Oregon otrzymał o jeden telefon za dużo, jako The oregoński zgłoszone .

Według Oregonian , Michael Hetherington otrzymał od firmy 10 nieuzasadnionych połączeń na swój telefon komórkowy w ciągu nieco ponad miesiąca w 2013 roku. Hetherington przeprowadził pewne badania na temat przepisów dotyczących telemarketingu i zdał sobie sprawę, że firma może naruszać Telefoniczna ustawa o ochronie konsumentów z 1991 r. . Ustawa zasadniczo stwierdza, że ​​firmy nie mogą dzwonić do klientów bez ich zgody ani nie mogą używać automatycznych programów do wybierania losowych numerów — z dodatkowym naciskiem na ochronę numerów telefonów komórkowych. Dokładnie to robił Omaha Steaks, kiedy dzwonili do Hetherington 10 razy, a on wniósł przeciwko nim pozew w 2014 roku.

Pozew rozrósł się do szerszego pozwu zbiorowego i ostatecznie został rozstrzygnięty około dwa lata później w 2016 roku, kiedy firma musiała wypłacić 5 milionów dolarów klientom, do których zadzwonili z naruszeniem TCPA. Według Działania najwyższej klasy , stronie internetowej badającej różne pozwy zbiorowe w całym kraju, klienci zaczęli otrzymywać czeki od Omaha Steaks na około 40 USD w grudniu 2016 r.

Omaha Steaks wpadły w kłopoty ze swoją stroną internetową

Telemarketing steków omaha

Kiedy słyszysz o ustawie o Amerykanach z niepełnosprawnościami, zwykle odnosi się to do bytów fizycznych – wiesz, takich rzeczy jak podjazdy dla wózków inwalidzkich, miejsca parkingowe lub dostępność toalet. Ale jednym mało znanym faktem dotyczącym ADA jest to, że strony internetowe mają również niejasny zestaw zasad, których muszą przestrzegać, aby zachować zgodność z ustawą.

Wiadomo, że niektóre grupy rzeczników pozywają firmy do sądu, jeśli ich strony internetowe nie są łatwo dostępne dla niewidomych użytkowników. Jednak ponieważ te zasady nie są do końca osadzone w kamieniu (ADA została uchwalona na wiele lat przed tym, jak Internet stał się głównym aspektem amerykańskiego życia), przypadki te są często oceniane indywidualnie.

Zobacz, jeśli witryna firmy nie jest poprawnie renderowana, aby można ją było łatwo odczytać za pomocą oprogramowania do zamiany tekstu na mowę, co zasadniczo sprawia, że ​​witryna jest bezużyteczna i niedostępna dla osoby niedowidzącej lub niewidomej. Światowy Herold Omaha zgłoszone w 2017 r. , że grupa rzecznicza Access Now nawiązała współpracę z trzema niedoszłymi niewidomymi klientami, aby pozwać firmę Omaha Steaks za szereg problemów z dostępnością ich witryny.

meksykańskie fast foody?

Firma twierdziła jednak, że planuje przeprowadzić kompletny remont na stronie internetowej jeszcze w 2018 roku i nie chciał aktualizować swojej strony internetowej dopóki nie wprowadzi pełnej aktualizacji. Pozew został zakończony wkrótce po jego rozpoczęciu, ponieważ ADA jest stosunkowo niejasna w odniesieniu do zgodności z Internetem.

Omaha Steaks ma sklepy detaliczne od dziesięcioleci

omaha steki sklepy detaliczne Facebook

Prawdopodobnie najlepiej znasz stronę internetową Omaha Steaks, a może nawet ich katalogi pocztowe; w końcu to przede wszystkim usługa dostawy. Ale ma też kilka sklepów stacjonarnych w całych Stanach Zjednoczonych. Według Światowy Herold Omaha , pierwszy sklep detaliczny Omaha Steaks został otwarty w rodzinnym mieście firmy w 1976 roku jako „pilot dla możliwych podobnych operacji w całym kraju”. Przed otwarciem sklepu w centrum Omaha klienci mogli kupować Omaha Steaks wyłącznie pocztą lub w wybranych restauracjach oferujących ich produkty.

Chociaż był to projekt pilotażowy, firma nie zaczęła tak naprawdę rozszerzać swojej obecności poza Nebraskę przez prawie dekadę. W 1985 roku pierwszy sklep detaliczny poza Stanem Cornhusker otwarto w Houston w Teksasie. (Obecnie Teksas prześcignął nawet Nebraskę jako stan z największą liczbą sklepów Omaha Steaks). Od tego czasu firma otworzyła ponad 75 lokalizacji w całym kraju, więc jeśli chcesz dostać w swoje ręce kilka Omaha Steaks, a ty Potrzebujesz ich szybko, możesz po prostu pojechać do najbliższej lokalizacji, aby zaopatrzyć się na następny rodzinny posiłek.

Omaha Steaks pozyskuje wołowinę z farm na Środkowym Zachodzie

omaha steki pozyskuje wołowinę z farm na Środkowym Zachodzie Paul Ellis/Getty Images

Według danych z Krajowa Służba Statystyki Rolniczej , Nebraska ma w sumie 6,3 miliona sztuk bydła, co oznacza, że ​​liczba bydła w Nebrasce jest trzykrotnie większa. To więcej bydła w stanie niż w całym Los Angeles!

W rzeczywistości Nebraska jest stanem o drugim co do wielkości stosunku bydła do liczby ludności (Dakota Południowa jest pierwsza, z około 4,5 sztuk bydła na każdą osobę w stanie) — więc wiesz, że tam poważnie traktują swoją wołowinę. Według Steki Omaha , ten etos skoncentrowany na wołowinie jest tym, co utrzymywało je w stanie w ciągu ich stuletniej historii.

„To serce kraju wołowiny i uwielbiamy dzielić się tą jakością z resztą kraju”, czytamy w poście na blogu z 2019 r. na stronie internetowej firmy.

Firma szczyci się tym, że pozyskuje całą swoją wołowinę z farm w samym sercu Stanów Zjednoczonych i nie zleca niczego z tańszych, odległych lokalizacji w Ameryce Południowej czy Australii. Według firmy, wszystkie jej produkty stekowe pochodzą z wołowiny karmionej trawą, wykończonej ziarnem – kolejny czynnik, który pomaga podnieść jakość Twojego zestawu Omaha Steaks.

Pracownicy Omaha Steaks są uważani za niezbędnych podczas kryzysu COVID-19

omaha steki covid-19 essential workers

Kiedy epidemia COVID-19 uderzyła w Stany Zjednoczone, wiele zakładów przetwórstwa mięsnego w całym kraju znalazło się w centrum kontrowersji. Pracownicy tych zakładów zostali uznani za niezbędną i dlatego wiele zakładów przetwórstwa mięsnego nie zakończyło swojej działalności, zgodnie z raportem z Narodowe radio publiczne Public . Najbardziej godna uwagi była firma Tyson Foods, która, według Insider biznesowy , został powiązany z około 4500 sprawami COVID-19 w całym kraju.

Omaha Steaks też nie było jasne. Zgodnie z komunikatem prasowym z kwietnia 2020 r. Omaha Steaks kontynuowało działalność w swoich zakładach, a firma poinformowała, że ​​będzie pracować nad utrzymaniem w swoich obiektach środków dystansu społecznego, jednocześnie umożliwiając wszystkim pracownikom w swoich zakładach płatne zwolnienia chorobowe. Od maja 2020 r. Omaha Steaks nie był powiązany z żadnymi przypadkami COVID-19, takimi jak niektóre z jego konkurentów, ale postawa wśród jej pracowników była „przede wszystkim strach”, jak mówi Eric Reeder, prezes związku reprezentującego pracowników obu Omaha Steaks , Tyson i Nestlé m.in Światowy Herold Omaha .

Omaha Steaks odwdzięcza się podczas pandemii

steki omaha oddające podczas pandemii

Chociaż może się wydawać, że jest to zimny i odległy podmiot korporacyjny, w istocie Omaha Steaks nadal trzyma się etosu mom-and-pop, którego założyciel J.J. Simon wychowywany, kiedy po raz pierwszy udał się do Stanów Zjednoczonych. A duża część tego to oddanie społeczności Omaha — rodzina Simonów utrzymuje bliskie związki z miastem, wykonując różne akty służby w Omaha i okolicznych regionach.

Najnowszy tego przykład? Reakcja firmy na epidemię COVID-19. Według do lokalnego serwisu informacyjnego NBC 6 Omaha była świadkiem ogromnych wzrostów bezrobocia w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Na przykład w tygodniu od 4 kwietnia 2020 r. ponad 25 000 osób złożyło wniosek o bezrobocie (dla pewnego kontekstu miasto Omaha ma niewiele mniej niż pół miliona osób).

W odpowiedzi Omaha Downtown Improvement Group nawiązała współpracę z lokalnymi firmami – w tym Omaha Steaks – w celu zapewnienia posiłków dla spiżarni z żywnością typu drive-thru, aby pomóc tym, którzy zmagali się z bezrobociem w wyniku kryzysu (poprzez Światowy Herold Omaha ) . Podczas gdy organizatorzy początkowo szukali obniżonych cen na jedzenie do rozdania, Omaha Steaks podobno odmówił przyjęcia ani centa za którykolwiek z hamburgerów lub kotletów wieprzowych, które firma rozdawała.

karmelowy brulee latte recenzja