Nieopowiedziana prawda o pani kurczaka Popeyes

Annie z Popeyes Facebook

Jeśli ktoś mówi „Popeyes”, jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi ci do głowy? Jeśli czytasz to w dowolnym momencie w drugiej połowie 2019 r., Twoje pierwsze skojarzenie będzie oczywiście brzmiało „kanapka”, jak w przypadku wirusowej sensacji, która wywołała Wielka Wojna o Kanapkę z Kurczakiem co było całkiem pouczające.


Jednak przed całym tym szaleństwem można by pomyśleć o panience z kurczaka Popeyes, tej słodkiej (a jednocześnie bezczelnej) pani z Luizjany, która spędza czas wymyślając nowe dania do swojej ulubionej restauracji, które znajdą się w jej menu. Ta pani, która nazywa się Annie, jest kompletnym dziełem fikcji — jest w zasadzie wersją Popeyesa Betty Crocker lub Flo z Progressive .mcdonald vs burger king

Kim jest prawdziwa kobieta stojąca za panią kurczaka?

Deidrie henry Angela Weiss/Getty Images

Aktorka grająca Annie wcale nie pochodzi z Luizjany — Deidrie Henry urodziła się na Barbadosie, wychowała w Atlancie, a obecnie mieszka w Los Angeles. I choć życie Annie wydaje się kręcić wokół badań i rozwoju fast foodów, Henry ma długą listę Kredyty telewizyjne sięga ponad 20 lat, z rolami w wielu serialach, w tym Opowieść podręcznej , MacGyver , CSI: Dochodzenie w miejscu zbrodni i NCIS: Naval Criminal Investigation Service .
Co więcej, jak ujawnił Henry w rozmowie z Lafayette Daily reklamodawca , ukończyła nauki lotnicze na Uniwersytecie Lotniczym Embry-Riddle i jest zapalonym pilotem-amatorem. Ona też robi nie żywić się wyłącznie smażonym kurczakiem, krewetkami i herbatnikami, jak wydaje się robić Annie, preferując zdrowszy tryb życia. Lubi jednak gotować, zwłaszcza zachodnioindyjskie specjały, a ona i jej mąż od czasu do czasu oddają się fast foodom – w tym Popeyes.

sól kamienna vs sól

Co myśli o tej słynnej kanapce z kurczakiem Popeyes?

Kanapka z kurczakiem Popeyes? Instagram

Podczas gdy Henry najwyraźniej nie ujawnił swojej opinii na temat manii kanapek z kurczakiem Popeyesa, sama Annie wystąpiła w reklamie promującej ten element menu. Co dziwne, sądząc po wątku komentarzy na iSpot.tv reklama pojawiła się już w kwietniu 2019 r., jakieś cztery miesiące przed tym, jak sama kanapka się pojawiła pierwsze krótkie wystąpienie . W reklamie Annie odwiedza a terapeuta , być może po to, by złagodzić napięcie, jakie odczuwa, gdy musi wybrać idealną bułkę kanapkową do zaprezentowania Pyszny kurczak Popeyesa , ale nie zapewnia jej zbyt wiele ulgi w stresie. Zamiast słuchać jej nieszczęść, terapeuta jest zbyt zaangażowany w przeżuwanie danej kanapki, stając się w ten sposób pierwszą osobą (fikcyjną lub prawdziwą), która rozprasza się najsłynniejszym fast foodem 2019 roku.