Nieopowiedziana prawda o restauracji: niemożliwe?

Irvine uśmiecha się Obrazy Getty

Gdyby wszystko, co wiesz o brytyjskich szefach kuchni, czego nauczyłeś się z reality show, pomyślałbyś, że wszyscy krzyczą i krzyczą dużo a niektórzy lubią ćwiczyć nawet więcej . Robert Irvine , wspomniany wcześniej beefcake, ma spory udział w wrzaskach, ale także pokazuje bardziej miękką stronę; jak widać w jego hitowym programie Restauracja: Niemożliwe? . Agresywny, ale delikatny dotyk Irvine przemówił do widzów w reality show ratującym restaurację od 2011 roku do ostatniego sezonu w 2016 roku. Irvine przekuł to na dodatkowe koncerty z Sieć spożywcza i duży krok do własnego talk show.


Irvine miał błyskawiczny wzrost, upokarzający upadek i, w klasycznym stylu telewizyjnym, epicki powrót, w którym jego moc gwiazdy była większa niż kiedykolwiek. Irvine miał kilka różnych koncertów, ale Restauracja: Niemożliwe? dlatego dziś znasz jego imię. Jak Restauracja: Niemożliwe? to zrobić i skąd się to wzięło? Co ważniejsze, było Restauracja: Niemożliwe? jedyny prawdziwe reality show kiedykolwiek?Ich rekord był dość zły

Irvine skrzyżowane ręce Obrazy Getty

Kiedy dzwonisz do swojego programu Restauracja : Niemożliwy z pewnością podejmujesz się... cóż... niemożliwego. Wskaźnik awaryjności restauracji nie jest isn prawie tak drastyczne jak kazałaby ci myśleć konwencjonalna mądrość, ale wciąż wybieranie restauracji ze złą reputacją i jej odwyk nie jest najłatwiejszą rzeczą na świecie. Koncepcja pokazu polegała na tym, że Irvine i ekipa (projektant wnętrz, budowniczy i inni) wydali 10 000 USD w 48 godzin i (często) całkowicie odnowili upadającą restaurację.
Według reality show trackera Plotki z sieci spożywczej , do 2018 100 z 140 Restauracja: Niemożliwe? lokalizacje zostały zamknięte. Premierowy sezon 2011 naprawdę wprowadził to, co „niemożliwe” w Restauracja: Niemożliwe? — wszystkie siedem odwiedzonych lokali było nieczynnych do 2015 roku. Teraz są różne powody, dla których restauracja jest zamykana — RI alum SiP bezpośrednio przejął ten ciężar Groupon , co, jak mówi, doprowadziło do zbyt wielu przecenionych posiłków i niewystarczających zysków, ale kiedy Robert Irvine i załoga powiedzieli, że niemożliwe, mieli na myśli niemożliwy .

Kraft Mac i ser smakuje inaczej

Wygląda na to, że w ostatnich latach odrestaurowane restauracje z serialu radziły sobie znacznie lepiej. Plotki z sieci spożywczej stwierdza, że ​​z 29 miejsc zajmowanych przez Irvine'a i jego załogę tylko dwa zostały zamknięte. Całkiem niezły stosunek biorąc pod uwagę, ile ukochanych miejsc (zarówno lokalnych, jak i popularnych sieciówek) ma upadł podczas pandemii .To był spin-off

Irvine gotowanie Obrazy Getty

Czy wiesz, że reality show mogą mieć spin-offy? Robert Irvine po raz pierwszy zrumienił kości na scenie narodowej podczas występu niedaleko Restauracja: Niemożliwe? . Debiutujący w 2007 roku, Kolacja: Niemożliwe zobaczyłem nieco mniej spuchniętego Irvine'a przyjmującego duże posiłki w określonym czasie. Więc nie jest tak daleko od Restauracja: Niemożliwe? , tylko o wiele więcej gotowania — i zamiast spóźniać się w procesie renowacji, wszyscy spóźnili się w przygotowanie jedzenia .

Sprawy szły całkiem dobrze dla Irvine'a, dopóki jego niewyobrażalnie imponujące CV nie okazało się: tak właściwie być nie do pomyślenia. Petersburg Times (przez Washington Post ) ujawniły niewiarygodnie wysokie historie Irvine'a, w tym gotowanie dla trzech prezydentów i pracę nad Książę Karol i księżna Di tort weselny. I tak po prostu był poza domem Kolacja: Niemożliwe za fałszowanie życiorysu, a szef kuchni Michael Symon przejąć . Po sezonie Szymon odszedł i — jak... niemożliwy jak się wydaje — Food Network przywrócił Irvine'a. Dlaczego? Jak może producent z whopper dopasowaniem? Tata doktora Zła zrobić taki powrót? Okazuje się, że Irvine był naprawdę dobry w swojej pracy i jego fani mu wybaczyli . Kolacja: Niemożliwe podawali swój ostatni posiłek w 2010 roku, a Irvine przestawił się na Restauracja: Niemożliwe? Bieżącego roku.Prawdziwy powód, dla którego został anulowany

Irvine show youtube

Restauracja: Niemożliwe? trwał od 2011 do 2016 roku, co stanowiło 13 sezonów ponieważ matematyka sezonu telewizyjnego jest jak Common Core. Po anulowaniu, Rzeczywistość zamazana zwrócił uwagę, że Irvine miał w tym czasie ostatni program o przebudowie restauracji w telewizji – co oznaczało, że pozostałe już wystrzeliły. Co dziwne, Restauracja: Impossible's oceny były nadal całkiem solidny , więc co daje?

Poza kilkoma ogólnymi stwierdzeniami na temat firm produkcyjnych, nikt tak naprawdę nie udzielił odpowiedzi. Jednak Robert Irvine (wraz z tą samą firmą produkcyjną, która wyprodukowała RI) ogłosił w 2016 roku, że będzie gospodarzem własnego talk show . Jego talk show został ogłoszony w czerwcu i Restauracja: Niemożliwe? ogłosił swoje odejście — mimo dobrych ocen — w sierpniu. Biorąc pod uwagę pensje niektórych gospodarze dziennych talk show , przechodząc od podróżowania po kraju i zarabiania okropnych restauracji, do siedzenia na fotelu bez ramienia i serwowania potraw porady dotyczące związku , wydaje się być zwycięskim przepisem. Niestety, Irvine potrzebował szeptacza talk-show, aby wkroczyć i uratować swój własny talk-show… w 2018 roku program był anulowany już po dwóch sezonach.

Nie wszystkie pomysły Irvine'a się ugrzęzły

Irvine gryzie youtube

Zmiany wprowadzone przez Irvine'a i załogę nie polegały tylko na burzeniu ścian i czyszczeniu brudnych urządzeń. Szef kuchni smakuje jedzenie i cóż, powiedzmy sobie szczerze, on… zawsze ma coś złego do powiedzenia — nawet jeśli po prostu brakuje soli. Ale Robert Irvine jest… do szefa kuchni , a kucharze gotują i przygotowują posiłki. Często oznaczało to Irvine zasugerował dania do spróbowania w restauracjach — zwykle mówiąc: „Zrób to. Teraz.' Ale co się dzieje, gdy Restauracja: Niemożliwe? pociąg wyjeżdża z miasta?

Nic dziwnego, że dania Irvine'a nie zawsze pozostają w menu. Mama's On The Hill w St. Louis zaczęła służyć danie z królika w 2013 r. po tym, jak Irvine's odwiedził, by ratować włoskiego jointa; to danie pozostaje włączone? menu od 2018 r.; inni nie mieli tyle szczęścia.

John Meglio (z włoskiego grilla Meglio) powiedział New York Times w 2012 roku, że jego klienci woleli mrożony, gotowy makaron od świeżego, który sugerował Irvine. 'Jedzenie było dobre; po prostu nie latał” – powiedział gazecie.

Lampę Coach odwiedził Irvine w 2013 roku, otrzymując nową jadalnię na patio i wiele innych zmian. Do 2015 roku właściciele zmienili nazwę i sami ją odnowili. – Nie zrozumieli tego dobrze. To nadal nie działało ... ponieważ nie mam żadnych klientów ”- powiedział właściciel Bill Darling Znawca Louisville Louis . Może czasami wszystko, czego potrzebujesz, to Irvine, aby wywołać własne zmiany?

gdzie wynaleziono fettuccine alfredo?

To nie było wyreżyserowane

Irvine jedzenie? Obrazy Getty

Wiesz, że reality show nie są dokładnie rzeczywistość ? Istnieją renomowane witryny, które rozłóż wygłupy w misternych szczegółach, pokazując, jak daleko zajdą. Ale to tylko zwykłe stare reality show, a co z pokazami kulinarnymi? Gdyby Reddit należy sądzić, że w kuchniach zbiorowej rzeczywistości zdarzają się również pewne wybryki. Parzysty Twardy szef sfałszował kilka rzeczy . Ale co z Restauracja: Niemożliwe? ? Czy uwierzysz, że to najbardziej? real reality show kiedykolwiek?

Według ludzi, którzy widzieli serial zza kulis, jako niemożliwą do transformacji, serial jest absolutnie w 100 procentach prawdziwy. Tak jak zostało to udokumentowane w serialu, kiedy ludzie kręcą się po południu, próbując trafić na tę 18:00. otwierając się, naprawdę się kręcą. Irvine przeprowadza wywiady na siedząco z właścicielami w jednym ujęciu, a kiedy przeskakuje przez błaganie ludzi o pośpiech, robi to raz i nie robi tego ponownie, aby uzyskać odpowiedni kąt kamery. Producent Marc Summers, od dawna zakulisowy facet w Food Network i gospodarz Rozpakowany (i Nickelodeona Podwójne wyzwanie !) powiedział Rzeczywistość zamazana że Restauracja: Niemożliwe? brzmiało: „Jedyny prawdziwy reality show w telewizji. Nic nie zostało wymyślone. Masz to, co widziałeś.

To była sprawa rodzinna

Irvine i córka Obrazy Getty

Jeśli byłeś regularnym widzem Restauracja: Niemożliwe? , czy którykolwiek z programów Irvine'a, wiedziałbyś, że pomimo jego zastraszającej postury i hałaśliwej natury, naprawdę wyszedł na miłego, opiekuńczego faceta, który naprawdę chciał ratować miejsca. Biorąc pod uwagę, że osobowość twardziela jest trochę udawana, nie powinno dziwić, że Irvine często podróżował do miejsc ze swoimi córkami Annalise i Talią. Kiedy Irvine odwiedził The Main Dish w Meridianville, AL, od razu skontaktował się z właścicielami, tak jak oni. córki w tym samym wieku jak jego własne dziewczyny. Wykorzystał swoje osobiste doświadczenia z dziećmi, aby lepiej zrozumieć sytuacje, co często prowadziło do życzliwych i zdecydowanych prób ratowania sklepów.

Jeden z najbardziej emocjonalnych epizodów został pobudzony przez własną córkę Irvine'a. Córka Irvine'a (w tym czasie na planie) rozpłakała się po tym, jak dowiedziała się, że dziesięcioosobowa rodzina — z dzieckiem specjalnej troski — została eksmitowana z domu. Szef kuchni wykopali 10 000 $ własnej gotówki na ratowanie rodziny. Oczywiście rodzina odgrywa ważną rolę w życiu Irvine'a.

Było wielu niechętnych uczestników

Irvine punkty youtube

Zew sławy to kapryśna kochanka. Musisz zadać sobie pytanie, dlaczego ktoś miałby chcieć być włączony Restauracja: Niemożliwe? ? Z jednej strony możesz być w telewizji; z drugiej strony jesteś w telewizji, bo twoja restauracja jest okropna. Ale desperacja i obietnica pięciu cyfr doprowadzi niejednego człowieka do reality TV. Mimo to w programie było wielu gości, którzy tak naprawdę nie chcieli tam być.

Powiedziała Dena White Strona internetowa Irvine że złożyła podanie, ponieważ jej mąż był zbyt uparty, by zrobić to sam. Biali znali Fish Shack Joe Williego w Fishkill w stanie Nowy Jork, potrzebujący profesjonalnej pomocy, ale Joe nigdy nie poprosiłby o pomoc. To częsty motyw niektórych odcinków — zrób to wszystko epizody — właściciele nie mogli zdać sobie sprawy z własnych błędów i następną rzeczą, o której wiesz, że ktoś dzwoni do RI, aby Irvine uratował sytuację (przynajmniej tymczasowo).

W późniejszych sezonach serial wypróbował kilka poprawek w stylu „zasadzki” – gdzie pojawiły się bez wiedzy właścicieli. W sezonie 13 Restauracja: Niemożliwe? odwiedził Peppino's w Oviedo, FL po pracowniku skontaktował się z programem o pomoc.

Naprawa restauracji nie jest główną historią?

Irvine tłum Obrazy Getty

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak koncentracja? Restauracja: Niemożliwe? ma tendencję do bycia na ludziach — jak uparty właściciel i ich związek z rodziną? Naprawa restauracji jest naprawdę wypełniaczem; mięso i ziemniaki to ludzie. Restauratorzy zauważyli, jak bardzo byli nieprzygotowani, ponieważ pokaz koncentrował się na ich życiu osobistym. Powiedziała Sarah Hummell Wiadomości i obserwator z Charlotte że była zaskoczona emocjonalnym napięciem: „Przechodzenie przez najintensywniejszą psychologiczną i fizyczną ocenę swojego życia, a następnie umieszczenie tego w ogólnokrajowej telewizji”. Program był naprawdę „niemożliwie uparci właściciele restauracji”, ale bądźmy szczerzy, to nie jest zbyt klikalny tytuł.

Irvine wykonał bardzo dobrą robotę, nakłaniając restauratorów do wyrzucenia ich emocjonalnego bagażu. I patrząc na to wstecz, idąc od Restauracja: Niemożliwe? do gospodarza talk-show było dla Irvine'a trochę bocznym posunięciem; robił to samo od lat, tylko zamiast przytulnego studia z publicznością, swoje umiejętności psychologiczne wykorzystywał w mamie i popowych stawach.

Jego największy wybuch w historii

Irvine ręka w górę Obrazy Getty

Mimo że Irvine, pod każdym względem, jest naprawdę miłym facetem, który naprawdę chce pomóc zakładom, które odwiedza, dużo krzyczy. Czasami ludzie wszczynali kłótnię, a czasami nawet opuścili plan, ale w końcu wszyscy wrócili i przytulili się. Jednak jeden wybuch wyróżnia się i jest najbardziej epicki — i obie strony się zgadzają.

Soul Food MaMa E ma wątpliwy rekord. Pojawił się na obu Guy Fieri Diners, zajazdy i nurkowania (najwyższy z wzlotów Food Network) i Restauracja: Niemożliwe ( najniższy z dołków). Druga lokalizacja Keitha i Stephanie Pattersonów została odwiedzona przez Irvine'a, aby mógł spróbować urozmaicić. Irvine powiedziany że odcinek zawierał: „Więcej kłótni, więcej płaczu, więcej odejść, więcej nienawiści, niż jakikolwiek program, jaki kiedykolwiek zrobiłem”. Irvine był naprawdę osobisty, zagłębiając się w kwestie małżeńskie między właścicielami. W końcu zwyciężyły chłodniejsze głowy i nikt nie został skrzywdzony podczas kręcenia odcinka, ale ostatecznie, jak w przypadku wielu innych Restauracja: Niemożliwe? miejsca, ta lokalizacja jest zamknięta .

taco bell o północy zamrożenie jagód