Nieopowiedziana prawda Roberta Irvine'a

Robert Irvine Obrazy Getty

Sieć spożywcza weteran Robert Irvine jest jednym z najbardziej lubianych szefów kuchni celebrytów na scenie. Szef kuchni wznieca burzę odkąd był nastolatkiem i olśnił publiczność na całym świecie. Urodzony w Wielkiej Brytanii celebr jest najbardziej znany ze swoich umiejętności kulinarnych w programach takich jak Kolacja: Niemożliwe i Restauracja: Niemożliwe? , ale Irvine jest także guru fitness, autorem i, rodzinny człowiek który również zamienił swoje talenty w talk show, Pokaz Roberta Irvine'a .


Irvine ma długą listę osiągnięć, ale jeszcze bardziej imponujące jest jego dążenie do uczynienia świata lepszym miejscem. Irvine powiedział Wątek MB że chce być zapamiętany jako ktoś, kto „zrobił wszystko, co w jego mocy, aby życie przynajmniej jednej osoby było trochę jaśniejsze”. Większość zgodziłaby się, że szef kuchni właśnie to robił przez całą swoją znakomitą karierę. Oto nieopowiedziana prawda Roberta Irvine'a.Tata Roberta Irvine'a nie pochwalał jego wyboru kariery

Robert Irvine Obrazy Getty

Robert Irvine obrał raczej nietradycyjną drogę w swojej karierze. Irvine, rodowity Anglik, nauczył się gotować w Royal Navy. Wstąpił do wojska w wieku 15 lat, ku rozczarowaniu swojego ojca, który był bardziej przeciwny pracy syna jako kucharz niż jego nastolatkowi wstąpieniu do służby. „Przez lata — zwłaszcza w Anglii, z której pochodzę — gotowanie było służalczym zajęciem” — wyjaśnił Irvine HollywoodChicago.com . „Kiedy powiedziałem tacie, że będę kucharzem, nie chciał ze mną rozmawiać przez dwa lata. Chociaż wiązało się to z moją służbą wojskową, uważał, że gotowanie jest poniżej mnie.
Irvine nie mógł przewidzieć, jak daleko zabiorą go jego umiejętności gotowania, ale można śmiało powiedzieć, że nie tylko udowodnił, że mylił się jego tata, ale także wszyscy, którzy patrzyli z góry na zawód kucharza.

Robert Irvine w głębi serca nadal jest wojskowym

Robert Irvine Obrazy Getty

Mimo że jest teraz znanym na całym świecie szefem kuchni, Robert Irvine wciąż znajduje czas, aby oddać się wojsku. Irvine prowadzi organizację non-profit, Fundacja Roberta Irvine'a , który zapewnia wsparcie dla wojskowych i weteranów. W 2015 roku Marynarka Wojenna USA uznała Irvine'a za jego wsparcie dla wojska i nadała mu imię an Honorowy Podoficer . W tym samym roku Irvine otrzymał nagrodę Nagroda Bob Hope za doskonałość w rozrywce i wsparciu naszych członków usług Service przez Kongresowy Medal of Honor Towarzystwa. Został również doceniony przez Biuro Sekretarza Obrony w 2017 r. za wsparcie wojska z Nagroda Ducha Nadziei .Zapytany o najlepszy posiłek, jaki kiedykolwiek podano, Irvine powiedział: HollywoodChicago.com że jego ulubione posiłki to zawsze, kiedy ma okazję „usiąść z wojskowym mężczyzną lub kobietą w mundurze”. Irvine powiedział: „Jakość jedzenia może nie jest najlepsza, ale ponieważ siedzę z nimi, jest to wyjątkowe”.

Kłamstwo na jego życiorysie prawie zniszczyło karierę Roberta Irvine'a

Robert Irvine Obrazy Getty

Fani byli zszokowani, gdy w 2008 roku wyszło na jaw, że CV Roberta Irvine'a było dramatycznie upiększony . Niektóre z jego bardziej imponujących twierdzeń dotyczyły tego, że miał brytyjskie rycerstwo, upiekł tort weselny na ślub swojego bliskiego przyjaciela księcia Karola Księżna Diana i posiadał zamek w Szkocji. Kłamstwa kosztowały go jego pracę Kolacja: Niemożliwe . Irvine został zastąpiony przez Michał Szymon , ale publiczność szybko wybaczyła błędnemu gospodarzowi i Irvine został przywrócony do serialu właśnie show kilka miesięcy później . Irvine przyznał później, że kłamał, ponieważ czuł się zastraszony. „Kiedy… spotkałem ludzi z tymi wszystkimi pieniędzmi, to było jak próba dotrzymania kroku Jonesom” – powiedział Petersburg Times (przez Opiekun ). „Pewnego wieczoru siedziałem w barze i to wyszło. To było głupie.czy cheerios są dla ciebie dobre?

W oświadczeniu wydanym przez Food Network Irvine przeprosił za swoje CV: „Powinienem był oprzeć się na samych [moich] osiągnięciach, bez upiększeń… Naprawdę przepraszam za błędy w moim osądzie”.

Prawdziwe CV Roberta Irvine'a jest wciąż imponujące

Robert Irvine Obrazy Getty

Chociaż możemy współczuć Robertowi Irvine'owi, który czuł, że musiał upiększyć swoje CV, tak naprawdę nie było takiej potrzeby. Jego aktualne CV było już imponujące bez dopełnienia. Chociaż Irvine nie był w rzeczywistości osobistym przyjacielem księcia Karola, miał związek z rodziną królewską. Podczas swojej kadencji w Royal Navy służył na pokładzie Brytania , jacht rodziny królewskiej, który został wycofany z eksploatacji w 1997 roku pracował w kuchniach Białego Domu podczas jego udziału w programie gościnnych szefów kuchni, w którym szkolił kucharzy dla marynarki wojennej USA.

Inne ważne punkty życiorysu Irvine'a obejmują planowanie menu na after party po rozdaniu Oscarów i obsługę tysięcy żołnierzy na amerykańskim lotnisku. Ze skandalem ponad dekadę w jego przeszłości , fani Irvine'a zdają się albo o tym zapomnieć, albo przeoczyć jego błąd w świetle jego błyskotliwej kariery.

Robert Irvine żyje tą mantrą

Robert Irvine Obrazy Getty

Kolacja: Niemożliwe i Restauracja: Niemożliwe? pomogło Robertowi Irvine'owi zdobyć międzynarodowe uznanie, ale tytuły seriali miały dla Irvine'a jeszcze głębsze, osobiste znaczenie. Szef kuchni nigdy nie rezygnował z wyzwania i wierzy w zachowanie pozytywnego nastawienia. Irvine powiedział Wątek MB że „Nie ma rzeczy niemożliwych” to jego osobista mantra.

Osobista filozofia szefa kuchni jest integralną częścią jego astronomicznego sukcesu. „Nie umiem latać, ale nie mogę powiedzieć, że to niemożliwe, bo jeszcze nie próbowałem”, powiedział Pittsburgh Post-Gazette . – To jest rzecz z niemożliwym, prawda? Wiele rzeczy może wydawać się niemożliwych, dopóki nie spróbujesz. Gdzie byłaby rasa ludzka, gdybyśmy uznali słowo niemożliwe za niepodważalny fakt? Na pewno nie tam, gdzie jesteśmy dzisiaj. Irvine może nie być w stanie latać, ale jego obszerna lista imponujących osiągnięć dowodzi, że można osiągnąć niezwykłe rzeczy, jeśli się nad tym zastanowi.

Wydawcy Roberta Irvine'a odrzucili jego pomysł

Robert Irvine Obrazy Getty

Jakby nie wystarczyło bycie uznanym na całym świecie szefem kuchni, Robert Irvine jest również odnoszącym sukcesy autorem. Jego pierwsza książka, Misja: Gotuj! , trafił na półki sklepowe w 2007 roku Niemożliwe do łatwego w 2010 roku. Mając już na koncie dwie książki kucharskie, Irvine wpadł na pomysł książki o fitnessie, Dopasuj paliwo , do swojego wydawcy. Nie spodobał im się ten pomysł i chcieli, aby szef kuchni trzymał się pisania książek kucharskich, ale Irvine nie lubił, gdy go odrzucano.

Irvine odmówił przyjęcia odmowy i wziął sprawy w swoje ręce. „Więc sam wydałem go za czterdzieści tysięcy dolarów i sprzedałem pierwsze 1400 egzemplarzy, aby odzyskać pieniądze, a teraz jest to piąty druk” – powiedział. HollywoodChicago.com . „To świetna książka, jest prawdziwa i mówi ci, jak wprowadzać zmiany w swoim życiu — w swoim czasie, na twoich warunkach i gdy ja cię motywuję”.

Robert Irvine zaplanował własny ślub

Robert Irvine i Gail Kim Instagram

Podążając za „niemożliwym” tematem swoich programów, Robert Irvine ożenił się jego druga żona , Gail Kim, w specjalnym wydaniu Food Network 2012 zatytułowanym Ślub: Niemożliwe . Para poznała się trzy lata wcześniej na planie serialu Irvine'a Kolacja: Niemożliwe . Irvine sam zaplanował całe wydarzenie, utrzymując swoją przyszłą narzeczoną w tajemnicy o jej nadchodzących zaślubinach. „Chciał dać mi bajkowy ślub” – powiedziała Kim Ludzie . „Nie wiedziałam, w jakich kolorach będzie mój ślub ani jak będzie wyglądał mój bukiet! Ale ufałem jego gustowi.

Oczywiście na weselu było niesamowite jedzenie, z kolegą celebrytą i drużbą Chłopak catering na próbną kolację. Masaharu Morimoto przygotowuje świeże sushi, a Michael Chiarello zapewnia przystawki. Ślubne babeczki wypiekała cukiernia Elizabeth Falkner. Kim wydawała się zadowolona z niespodziewanego ślubu. „Ma słodką, wrażliwą stronę” – powiedziała o swoim panu młodym. - On jest naprawdę takim mięczakiem w sercu.

Większość roku Roberta Irvine'a spędza w drodze

Robert Irvine Obrazy Getty

Robert Irvine spędził sporo czasu w swojej karierze podróżując . Jego znakomita kariera zabrała go na cały świat i utorował sobie drogę przez Europę, Daleki Wschód i Karaiby. Wiele programów, które prowadził, takich jak Kolacja: Niemożliwe i Restauracja: Niemożliwe? , wymagało, aby szef kuchni kręcił każdy odcinek w nowej lokalizacji. Podczas gdy te koncerty się skończyły, Irvine wciąż ma wiele, by wypełnić swój grafik. Jego interaktywne show, Robert Irvine na żywo , zabiera go do miejsc w całym kraju w występie na żywo, gdzie przyjmuje wyzwania kulinarne od publiczności. Szef kuchni powiedział Pittsburgh Post-Gazette to znaczy, że jest „w drodze w górę przez 340 dni w roku”.

Jednak nie tylko gotowanie sprawia, że ​​jest zajęty. Większość podróży Irvine'a wynika z chęci wykorzystania swojego sukcesu, aby pomóc innym. „Powinieneś wykorzystać ten prezent dla innych ludzi” – powiedział październik . – Dlatego jestem zajęty. 150 dni spędzam w wojsku; robimy dziecięce rzeczy związane z rakiem... Chcę być dobrym przykładem dla moich dzieci.

Robert Irvine utrzymuje się w niesamowitej formie

Robert Irvine Obrazy Getty

Szef kuchni dba o kondycję i utrzymuje się w świetnej formie. Robert Irvine powiedział Danie FN że ćwiczy prawie codziennie i codziennie zjada od 8 do 12 wysokobiałkowych posiłków. Ponieważ Irvine jest tak często w drodze, musi znaleźć kreatywne sposoby na zachowanie zdrowia poza domem. „Podróżuję z blenderem, szukam dobrej siłowni w okolicy, aby wykonać pełny trening lub po prostu korzystam z pokoju hotelowego, gdy żaden nie jest dostępny” – powiedział Pittsburgh Post-Gazette . „Zajadam się warzywami i staram się schodzić po schodach, kiedy są dostępne”.

Jego rutyna może wydawać się zniechęcająca, ale Irvine mówi, że zdrowy, aktywny tryb życia to stan umysłu. „Słyszę, jak ludzie cały czas mówią: „Nie mam na to energii”, powiedział. „Nikt po prostu nie „ma” energii. Kiedy angażujesz się w zdrowy, aktywny tryb życia i naprawdę go przestrzegasz, otrzymujesz energię”.

Żona Roberta Irvine'a jest równie groźna

Robert Irvine Obrazy Getty

Robert Irvine i jego żona naprawdę pasują do nieba. Jak jej mąż Kim, musi dużo podróżować do pracy i upewni się, że znajdziesz miejsce do ćwiczeń i zdrowe odżywianie podczas podróży. Aktorka, modelka i emerytowana zawodowa zapaśniczka może być nawet jeszcze poświęcona fitnessowi niż jej mąż. Zrobiła dwa przejazdy z Wwe a także była zaangażowana w TNA/Impact Wrestling, gdzie była sześciokrotną mistrzynią Knockouts. W 2016 roku została pierwszą zapaśniczką, która kiedykolwiek została wprowadzona do Galeria sław TNA .

Kim musiała wycofać się z ringu w 2018 roku z powodu kontuzji pleców. „Moje plecy zaczęły się pogarszać i zasadniczo po prostu nie mogłem chodzić po kilku meczach tu i tam” – powiedziała Telewizja AfterBuzz . Chociaż nie jest już w zapasach, nie zostawia za sobą świata wrestlingu. Po przejściu na emeryturę Kim objęła stanowisko producent z Impact Wrestling .

Dom Roberta Irvine'a jest tam, gdzie jest jego serce

Robert Irvine Obrazy Getty

Biorąc pod uwagę, ile czasu spędza w trasie, nic dziwnego, że Robert Irvine chce spędzać jak najwięcej czasu w domu, kiedy tam jest. Woli spokojną noc we własnym mieszkaniu niż noc na mieście. „South Beach nigdy nie śpi, ale nie jestem imprezowiczem” – powiedział PołudniowaFloryda.com . – Nie tym się zajmuję. Nigdy tego nie robiłem, kiedy byłem w wojsku. Zwykle kładę się w łóżku o 21:00 lub 22:00. Jestem bardzo zmęczona, ponieważ jestem w trasie 345 dni w roku, więc spotykam się z przyjaciółmi, którzy jedzą, i po prostu kładę się spać, żeby następnego ranka poćwiczyć”.

Irvine jest szczęśliwy i zadowolony ze swoich sposobów, mówiąc, że jego pomysł na wspaniały wieczór to zjedzenie dobrej kolacji połączonej z dobrym winem przed pójściem spać. „Nie jestem łobuzem, który może wyjść, upić się i wstać następnego ranka” – powiedział. „To smutna egzystencja, którą żyję, ale jest wspaniała”.

najlepsze fast foodowe miejsce do pracy?

Robert Irvine utrzymuje kontakt ze swoimi gośćmi talk show

Robert Irvine Obrazy Getty

Pokaz Roberta Irvine'a różnił się od innych występów Irvine'a, ale był bardzo bliski jego sercu. „[To] talk show, który chciałem zrobić od wielu lat” – powiedział Magazyn przewodnika po kanałach . 'Jeśli weźmiesz Restauracja niemożliwa? i zabierz restaurację, pozostajesz z konfliktem. To był pierwotny pomysł. Po prostu pasuje do wszystkiego, co robimy”.

Irvine pokazał swoją współczującą stronę w programie rozwiązywania konfliktów i był naprawdę w stanie wykorzystać swoje umiejętności ludzi. Pokaz Roberta Irvine'a borykał się z problemami, takimi jak problemy w związku, interwencje , i nastoletni bunt . Podczas gdy program był anulowane w 2018 r. , jego dziedzictwo żyje dalej. Irvine utrzymuje kontakt z wieloma gośćmi, którzy pojawili się w programie. Dwóch z jego byłych gości, którzy byli dziećmi, kiedy pojawili się w programie, co tydzień otrzymywało telefon od Irvine'a, aby mógł nadążyć za nimi. Pod koniec dnia Irvine po prostu chce zmienić ludzkie życie, czy to poprzez swoje jedzenie, czy też poprzez wykorzystanie swoich innych talentów. „Wszystko, co robię w życiu, to służba innym” – powiedział.

Oprah jest jedną z głównych inspiracji Roberta Irvine'a

Robert Irvine Obrazy Getty

Z Pokaz Roberta Irvine'a Irvine był w stanie pójść w ślady jednego z jego największych wpływów . Szef kuchni od dawna jest fanem Oprah Winfrey , a jej wpływ jest widoczny dla tych, którzy widzieli, jak Irvine wykorzystuje swoją gwiazdorską moc w kształtowaniu życia poprzez swój talk-show. „Zawsze podziwiałem Oprah za jej pasję, dobro, jakie robi dla rasy ludzkiej i to, jak sobie radzi” – powiedział Magazyn przewodnika po kanałach . „Gospodarzami talk show są od dziesięcioleci. Różne sieci chcą różnych rzeczy. Pod koniec dnia gospodarz jest tak dobry, jak ludzie, którzy przychodzą do programu i ich własne emocje. Nikt nie może ci powiedzieć, jak masz się czuć i co robić, ponieważ jeśli nie czujesz się dobrze, nie rób tego. Powiedziałbym więc, że Oprah jest jedną z moich miłości w talk show.

Robert Irvine nie jest „złym człowiekiem”

Robert Irvine

Wbrew temu, czego można się spodziewać po obejrzeniu niektórych programów Roberta Irvine'a, szef kuchni mówi, że tak naprawdę nie ma gorący temperament w prawdziwym życiu. „Nie jestem rozzłoszczonym człowiekiem” – powiedział Pittsburgh Post-Gazette . „Jestem wprawdzie twardy, ale to dlatego, że pasjonuję się tym, co robię”.

Według Irvine, jego krzyczące chwile rodzą się z frustracji, a nie z gniewu. Irvine przyznał, że może wydawać się zły, kiedy nie „przedziera się z kimś”, ale jego surowe zachowanie nie powinno być mylone ze złością w osoba, o której mowa. „Codziennie żyję w 100 procentach i chcę jak najlepiej wykorzystać każdą okazję” – powiedział. „Z kolei chcę tego samego dla ludzi wokół mnie. Jeśli widzę, że ktoś przegrywa lub traci okazję, jestem zły w jego imieniu. Chcę, żeby jak najlepiej wykorzystali wszystko w tym życiu.

Robert Irvine przekazuje swoją miłość do jedzenia

Robert Irvine Obrazy Getty

Robert Irvine dba o to, aby następne pokolenie mogło kontynuować jego kulinarną spuściznę. Kiedy jego córki były małe, wymyślił pomysłową grę, aby upewnić się, że dowiedziały się wszystkiego o jedzeniu. Irvine powiedział Wątek MB że zabierze swoje dwie córki do sklepu i kupi świeże produkty. „Potem zabieraliśmy je do domu i graliśmy w gry, w których zawiązywałem im oczy i dawałem im 25 centów, gdyby mogli zidentyfikować zapach, smak – musisz sprawić, by było to zabawne!” powiedział.

Kucharz nie poprzestaje jednak na własnej rodzinie. Irvine chce mieć pewność, że inne dzieci również dobrze się odżywiają. „To smutne, ale w tym kraju dzieci myślą, że mleko pochodzi z supermarketu, a nie z krów” – powiedział. PołudniowaFloryda.com w 2014 roku, tuż przed organizacją imprezy „Fit and Fun as a Family” podczas Festiwalu Wina i Jedzenia w South Beach. „Zachęcam dzieci i rodziców do biegania i gry w piłkę oraz do nauki gotowania razem jako rodzina. To świetna zabawa.