Nieopowiedziana prawda o szefie kuchni YouTube Byron Talbott

Byron Talbott Obrazy Getty

Byron Talbott jest jednym z największych kucharzy na YouTube. Niezwykle utalentowany szef kuchni, Talbott dzieli się swoimi umiejętnościami ponad milion subskrybentów którzy chętnie gromadzą się na jego kanale, by obejrzeć jego filmy o gotowaniu. Poruszanie się po świecie YouTube nie było dla niego łatwe, ale Talbott zdołał zmienić się z tradycyjnego szefa kuchni w międzynarodową sensację internetową.


Chociaż istnieje wielu znanych szefów kuchni, Talbott wnosi na kulinarną scenę swój własny, niepowtarzalny akcent, który docenia wielu jego fanów. Jak właściwie Byron Talbott stał się tak sławny i zgromadził tak ogromną rzeszę fanów? W przeciwieństwie do wielu ludzi, którzy wyrobili sobie nazwiska w mediach społecznościowych, nie stał się sławny z dnia na dzień dzięki wirusowemu wideo, ale włożył dużo ciężkiej pracy, aby stale budować swoją imponującą rzeszę fanów. Oto kilka rzeczy o szefie kuchni, o których nawet najwięksi fani Talbotta mogą nie wiedzieć.Uważa się za „pomost” między kucharzami domowymi a profesjonalnymi szefami kuchni

Byron Talbott Instagram

Chociaż poświadczenia kulinarne nie są warunkiem wstępnym posiadania udanego kanału kulinarnego w YouTube, Talbott je ma. Wyszkolony kucharz Talbott ukończył program kulinarny w Los Angeles Mission College. Pracował w kuchni przez dziesięć lat, zanim odszedł z branży restauracyjnej, aby skupić się na swoim rozwijającym się kanale YouTube, który założył w 2012 roku. Może ma duże doświadczenie, ale to nie znaczy, że nie sądzi, że może się uczyć od domowych kucharzy, którzy opanowali swoją sztukę bez uczęszczania do szkoły gotowania. Talbott powiedział Filtr rurowy , „W dzisiejszych czasach niektórzy domowi „szefowie kuchni” są bardzo obeznani z jedzeniem i mogą mnie czegoś nauczyć”.
Jeśli chodzi o własny styl, Talbott uważa się za skrzyżowanie profesjonalnych kucharzy i utalentowanych amatorów, co oznacza, że ​​jego kanał jest dostępny dla osób o różnym poziomie umiejętności. „Zawsze opisywałem siebie jako gościa, który jest pomostem między profesjonalnym światem kulinarnym a światem domowej kuchni” – powiedział.

To przedstawienie jednoosobowe

Byron Talbott Instagram

Żona Talbotta, Rachel Talbott, jest również gwiazdą YouTube. Jej kanał o stylu życia ma ponad milion subskrybentów i obejmuje wszystko, od piękna przez jedzenie po muzykę. Posiadanie innego doświadczonego profesjonalisty mieszkającego w tym samym domu nie oznacza jednak, że Talbott otrzymuje pomoc na własnym kanale. Jego żona czasami pojawia się na jego kanale , ale Talbott wykonuje całą ciężką pracę sam. Nazywa to „pokazem jednego człowieka”, ponieważ to on prowadzi całość. „Konceptualizuję, gotuję, produkuję, filmuję, montuję, promuję itd.” – powiedział Talbott Filtr rurowy . „[To] czasami może być trudne, więc kluczem jest pomysłowość”.różnica między farszem a dressingiem

Podczas gdy Talbott robi wszystko sam, gotowy produkt wygląda, jakby został profesjonalnie sfilmowany i zmontowany. Nie zgadniesz, że kanał jest prowadzony przez jedną osobę, a nie przez pełny zespół profesjonalistów. Wygląda na to, że Talbott ma nie tylko poważne umiejętności kulinarne, ale ma także kilka poważnych umiejętności w zakresie produkcji wideo.

Rozpoczęcie kariery w YouTube było powolną i trudną pracą

Byron Talbott Instagram

Bycie Szef kuchni YouTube YouTube to coś zupełnie innego niż praca w restauracji czy nawet bycie celebrytą w telewizji. Talbott musiał nauczyć się wszystkiego o tym, jak nagrywać siebie i edytować swoje filmy – a wszystko to podczas pracy na pełny etat w restauracji. „Nienawidzę używać słowa hustle, ale jest w tym trochę zamieszania” – powiedział w wywiadzie dla Influencerzy wideo . „Ale tak naprawdę to tylko drobiazgi, dużo wyszukiwania w Google, dużo po prostu wsiadania do komputera i czytania e-booków o tym, jak to zrobić… to ogromna krzywa uczenia się”.Talbott dodał, że aby filmować swoje filmy, musiał nauczyć się obsługi lustrzanki cyfrowej i oświetlenia. „Kiedy zacząłem YouTube, był to zupełnie nowy świat” – powiedział. Był to ostry kontrast z pracą w kuchni, która wymagała więcej pracy fizycznej.

Oprócz ciężkiej pracy, poznawania tajników tego nowego zawodu, Talbott wykonywał także dwie prace kuchenne w ciągu pierwszych sześciu do ośmiu miesięcy po uruchomieniu swojego kanału. To poświęcenie!

Szkoła kulinarna pomogła mu zakochać się nie tylko w jedzeniu

Byron Talbott Rachel Talbott Instagram

Kiedy Talbott poszedł do szkoły kulinarnej, oczekiwał wykształcenia w wybranej przez siebie karierze, ale dostał o wiele więcej. Niewiele wtedy wiedział, jak bardzo podjął decyzję o zostaniu szef zmieni jego życie. W szkole Talbott poznał Rachel, kobietę, która później została jego żoną. Para jest małżeństwem od 2007 roku, a ich silny związek pomógł im przekształcić się w parę wpływową YouTube.

Rachel nie wiedziała też, że pozna swojego przyszłego małżonka w szkole kulinarnej. Wciąż była uczennicą liceum i uczęszczała do tej samej szkoły kulinarnej co Talbot, kiedy się poznali. W tamtym czasie zastanawiała się, czy nie wyruszyć w drogę, aby zająć się muzyką w pełnym wymiarze godzin, ale jej kwitnący związek sprawił, że zaczęła się zastanawiać. „Kochałem go, a bycie muzykiem i podróżowanie trochę mnie przerażało” – napisała na swoim blogu. „Lubiłam pracować w LA i blisko Byrona. Jedyne, o czym mogłem myśleć, to chęć poślubienia go!

Jego żona namówiła go, by założył swój kanał na YouTube

Byron Talbott Rachel Talbott Instagram

To dobrze, że Rachel zdecydowała się zostać dla swojego chłopaka. Nie tylko związek zakończył się sukcesem, ale jest także powodem, dla którego Talbott założył swój kanał na YouTube. Talbott powiedział Nowe gwiazdy rocka że to jego żona zachęcała do jego wczesnych prac wideo. „Pod pewnymi względami chyba zawsze wiedziałem, że chcę platformy, która podzieli moją pasję do jedzenia jako młody szef kuchni, ale nie wiedziałem, jak to osiągnąć bez konieczności otwierania bardzo ryzykownej i drogiej restauracji” – powiedział.

Talbott pracowała w bistro w Beverly Hills, podczas gdy Rachel pracowała nad swoim kanałem na YouTube, a kiedy jej fani dowiedzieli się, że jest żoną szefa kuchni, poprosili go o założenie własnego kanału kulinarnego. Chociaż Talbott nie był początkowo przekonany do tego pomysłu, powiedział, że „z odrobiną przekonania mojej żony nakręciłem swój pierwszy film… i nigdy nie oglądałem się za siebie”.

Praca w kuchni pomogła mu nauczyć się radzić sobie ze stresem

Byron Talbott Instagram

Talbott jest szefem kuchni od jakiegoś czasu, ale teraz pracuje w zupełnie innym środowisku niż to, którego spodziewał się, gdy poszedł do szkoły kulinarnej. Praca w kuchni wiąże się z dużą presją, a Talbott mówi, że zawód nie jest taki, do którego każdy jest stworzony. „Kuchnia jest stresująca, ale jeśli nie wiesz, jak radzić sobie ze stresem… kuchnia może nie jest dla ciebie” – powiedział Talbott. youtube wideo. „To tylko jedna z tych rzeczy, których się uczysz, przechodząc przez to i budując skórę… rozgryzasz to”.

Na szczęście Talbott odkrył, że potrafi poradzić sobie ze stresem związanym z pracą w szybko zmieniającym się środowisku. „Nauczyłem się, że jestem naprawdę dobry pod presją” – powiedział Rzeczy, o których Ci nie mówią (przez Wieśniak ). – Poradzę sobie z tym. To było coś, co sam sobie udowodniłem.

Jest w branży kulinarnej odkąd był nastolatkiem

Byron Talbott i syn Instagram

Niektórzy ludzie spędzają dziesięciolecia swojego życia na zastanawianiu się, co chcą robić, ale Talbott od najmłodszych lat wiedział, że uwielbia gotować. Formalnie rozpoczął karierę zawodową w wieku 17 lat , kiedy rozpoczął szkołę kulinarną. Stamtąd awansował, najpierw jako zmywacz i kucharz, a później jako szef kuchni.

Jego pierwsza praca w branży nie była efektowna, ale potwierdziła, że ​​Talbott miał właściwą karierę. „Miałem 19 lat i byłem półtora roku w programie kulinarnym” – powiedział, Rzeczy, o których Ci nie mówią (przez Wieśniak ). „Dostałam pracę w klubie wiejskim... To była moja stopa w drzwiach z praktycznym doświadczeniem kulinarnym: zmywanie naczyń, przygotowywanie wszystkiego, co można sobie wyobrazić, obieranie cebuli i obieranie ziemniaków. Więc zdecydowanie tam, gdzie guma uderza w drogę, ale było fajnie”.

Ma plany, aby stać się większy

Byron Talbott Instagram

Co dalej z Talbottem? Jest zajęty swoim kanałem na YouTube i, oczywiście, żoną i dziećmi, ale szef kuchni ma w planach inne rzeczy. Od jakiegoś czasu drażni się z książką kucharską, a także z nowymi pomysłami na swój kanał na YouTube. „Chciałbym zrobić serial o jedzeniu/podróżach” – powiedział Nowe gwiazdy rocka w 2014 roku. „Zawsze fascynowała mnie nauka o jedzeniu, więc z chęcią włączyłabym to w jakiś sposób do mojego kanału. Książka kucharska jest koniecznością. Pobij jakiś rekord świata Guinnessa jedzeniem…

W 2016 roku powiedział Filtr rurowy że książka kucharska była „w przygotowaniu”, ale przestała po prostu nieśmiało wydawać oficjalnego oświadczenia, kiedy fani mogą spodziewać się, że dostaną w swoje ręce coś, co z pewnością będzie skarbnicą pysznych smakołyków. Później tego roku, PopSugar opublikował przepis Talbotta na pączki cynamonowo-jabłkowe, co wydawało się doskonałą okazją, aby dać swoim fanom datę premiery, ale jak dotąd zostawia nas wszystkich w zawieszeniu. Mamy nadzieję, że wkrótce ukaże się książka kucharska Talbotta. Na co czekaliśmy lat !

Nieśmiałość to coś, nad czym musi nieustannie pracować

Byron Talbott Instagram

Prawdopodobnie nie zgadłbyś tego z oglądania kanału Talbotta, ale szef kuchni jest z natury nieśmiałą i powściągliwą osobą – nie jest to wspaniała cecha dla kogoś, kto chce zarobić na życie przed kamerą . Wychodząca osobowość, którą widzisz na jego filmach, to coś, nad czym musi nieustannie pracować.

Na szczęście motywacja Talbotta do zaprezentowania swoich umiejętności kulinarnych wystarczyła, aby utrzymać go przy życiu. Czuł, że jego umiejętności gotowania mogą „być interesujące w sferze społecznej”, a jedynym sposobem na zbadanie tego jest konfrontacja ze swoim strachem. Dzisiaj wydaje się, że Talbott przezwyciężył tremę, ale twierdzi, że nieśmiałość nadal istnieje. „Uwierz lub nie, jestem bardzo nieśmiały, a to było i nadal jest trudne” – powiedział Talbott Filtr rurowy . „Wciąż zastanawiam się, jak mieć osobowość”.

On i jego żona są totalnymi domownikami

Byron Talbott i rodzina Instagram

Zwykle myślimy o sławnych ludziach jako o wspaniałym życiu przed kamerami, ale Talbottowie zachowują prostotę, mimo że mogliby z łatwością imprezować jak gwiazdy rocka. Żona Talbotta, Rachel, rozmawiała z Nowe gwiazdy rocka o tym, co robi para, gdy nie ciężko pracuje nad tworzeniem nowych treści dla swoich kanałów YouTube i nie jest to tak ekscytujące, jak można by się spodziewać. „Byron i ja jesteśmy bardzo wyluzowanymi ludźmi” – powiedziała. „Naprawdę uwielbiamy relaksować się, dobrze jeść, oglądać świetny film. Nie wychodzimy i nie imprezujemy; zostajemy w domu i rozpoczynamy projekty”.

kawa rozpuszczalna a kawa zwykła

Dla niektórych może to zabrzmieć nudno, ale fakt, że Talbottowie uwielbiają spędzać czas ze sobą w domu, pokazuje, że liczą się proste rzeczy w życiu. Mogą być po prostu jednymi z najbardziej przyziemnych gwiazd YouTube.