Wirusowe Cracker Barrel Meme, o którym nigdy nie wiedziałeś

Znak Cracker Barrel Bloomberg/Getty Images

Tak bardzo, jak ludzie mogą uwielbiać Cracker Barrel hashbrown zapiekanka i fotele bujane , urocza południowa sieć restauracji i sklepów z pamiątkami została has wstrząśnięty skandalami który pozostawił nieprzyjemny smak w ustach wielu ludzi. Niektóre z tych osób mogą również pamiętać, że miały nieprzyjemne uczucie w jelitach, gdy Kalamazoo w stanie Michigan Cracker Barrel został przywiązany do szeregu 11 przypadków salmonelli, które rozpoczęły się w 2017 roku (poprzez MLŻywe ). Oczywiście nie był to jedyny powód, dla którego Cracker Barrel czy liczba 11 kojarzyły się z wywoływaniem u ludzi nudności żołądkowych.


W 2017 roku inne kontrowersje dotyczące Cracker Barrel zrodziły mem, który był tak samo wirusowy jak Salmonella jest bakteryjny . Było to wtedy tak powszechne, że kiedy klęska zatrucia pokarmowego została opisana w 2018 r. przez Spraw, aby żywność była bezpieczna – strona prowadzona przez Kancelarię Lange, PLLC – firma zażartowała w nagłówku: „To nie ma nic wspólnego z żoną Brada”.Jeśli nie wiesz, kim jest żona Brada, prawdopodobnie brzmi to jak totalne non sequitur. W rzeczywistości sama sugestia, że ​​mem jest wirusowy, ale także tak niejasny, że prawdopodobnie o nim nie wiesz, może brzmieć jak werbalny bełkot na równi z „sławnymi piosenkarzami, o których nikt nigdy nie słyszał” lub „ zawsze świetne kanapki? to nigdy nie istniało. Ale żona Brada prawdopodobnie istniała i zdecydowanie stała się internetową gwiazdą strzelanek, która wycelowała w słynny sklep country. Chociaż technicznie rzecz biorąc, strzelał Cracker Barrel.
Jak strzelanie do ryb w Cracker Barrel

Ser Cracker Barrel i krakersy Bloomberg/Getty Images

Jak relacjonował Poznaj swojego mema , w lutym 2017 r. Bradley Reid Byrd wysłał na Facebooku post, w którym wyrażał swoją jednoczesną wściekłość i zakłopotanie z powodu decyzji Cracker Barrel o zwolnieniu swojej drugiej połowy. „Po 11 latach te niskie życie w Cracker Barrel pozwoliły mojej żonie odejść” – cytowano ten post. „Naprawdę chciałbym wiedzieć dlaczego, a ci z was, którzy mnie teraz znają, wiedzą, że się dowiem”. W marcu skonfrontował się z firmą na jej własnej stronie na Facebooku, pisząc: „Dzisiaj są moje urodziny. Dlaczego zwolniłeś moją żonę? Niecały tydzień później zapytał ponownie.

Oburzenie Brada okazało się zaraźliwe, a internetowi mściciele zaczęli odwracać Byrda na Cracker Barrel w mediach społecznościowych. Żądali odpowiedzi i „sprawiedliwości dla żony Brada”. Zrzuty ekranu z przezabawnego pokazu potopu pokazywały ludzi, którzy rzucali kalambury i opowiadali dowcipy. Ktoś odpowiedział na post Cracker Barrel na Facebooku promujący butelkę Seahorse ze stali nierdzewnej, wywołując oparzenie, które było bardziej chore niż zatrucie pokarmowe: „Stal nierdzewna, tak jak twoje serca”. Osoba ta oskarżyła firmę o „wyrabianie wszędzie koników morskich z niewyobrażalnym smutkiem”. Logo Cracker Barrel zostało nawet przeprojektowane, aby przedstawiać sylwetkę kobiety reprezentującej żonę Brada i liczbę 11 na beczce, aby zaznaczyć jej lata służby. Chociaż Brad wydawał się w dużej mierze podekscytowany, chciał, aby wzrost zwolenników utrzymał ich koniki morskie przynajmniej pod jednym względem.Kopanie dna beczki

Straż Pożarna w Depew Brad Świergot

Czy tego chciał, czy nie, Brad wymyślił dramat, który prawdopodobnie utrudniał bycie pracownikiem Cracker Barrel i prawdopodobnie bycie byłym pracownikiem, zwłaszcza jeśli byli małżeństwem z Bradem. Tak jak Inc. Zwraca uwagę, że sprawa tak delikatna jak utrata pracy może nie być tym, czego były pracownik chciałby publicznie wyjaśnić, zwłaszcza jeśli firma była usprawiedliwiona. Ale armia ludzi zmieniła to zakończenie w fenomen medialny. Fortuna , Washington Post , a inne znane media opublikowały na ten temat historie (poprzez Poznaj swojego mema ). Recenzenci Yelp krzyczeli na Cracker Barrel za zwolnienie zupełnie obcej osoby. Petycja internetowa domagająca się wyjaśnienia podobno zebrała ponad 20 000 podpisów. Firmy w całym kraju, w tym Depew, nowojorska straż pożarna i bar w Toldeo w stanie Ohio, żartobliwie zaoferowały pracę żonie Brada (przez Zjadacz ).

Brad śmiał się z tych wszystkich ludzi, którzy do cholery wychodzą z Cracker Barrel, ale zgodnie z relacją WRCBtv Chciał też upewnić się, że gniew nie jest skierowany na niewinnych pracowników . 24 marca 2017 r. zwrócił się do awanturników i po prostu ha-ha, prosząc ludzi, aby „pamiętali, że dla [Cracker Barrel] pracują bardzo dobrzy ludzie”. Niektórzy z nich byli przyjaciółmi żony Brada. Nie wiemy, czy kiedykolwiek otrzymał odpowiedź, której żądał. W rzeczywistości nie wiemy, czy jego żona potrzebowała, a nawet chciała.


Kategorie Opinie jak Telewizja