Zmieniono mundur Walmarta i nie zauważyłeś

Koszyk Walmart Scott Olson/Getty Images

Biorąc pod uwagę fakt, że 95 procent kraju co najmniej jedną wizytę odwiedza Walmart co roku (przez Kwarc ), może być dzwonkiem, że pracownicy Walmartu (firma nazywa ich współpracownikami) noszą kamizelki jako część munduru roboczego. Zeszłego lata wprowadzono zmianę w ubiorze, która może nie zostać zauważona, jeśli nie przyjrzysz się uważnie strojowi osoby, która dzwoniła do twojego zakupu.


Przez wiele lat kamizelka Walmart była w niebieskim lub zielonym odcieniu z żółtą iskrą Walmart. Jednak, gdy firma zdecydowała, że ​​nadszedł czas na odświeżenie, jeśli chodzi o firmową garderobę, Walmart wprowadził nową serię kamizelek, w większości w stalowoszarym odcieniu, który firma reklamowała jako mogącą łączyć się z szerszym różnorodność kolorów (przez Walmart ).Więcej funkcji nowej kamizelki Walmart

Pracownik Walmartu w nowej kamizelce Instagram

Dostępne są cztery różne opcje wykończenia w jasnych kolorach, w tym niebieski, różowy, zielony i pomarańczowy. A mundury pracowników kas samoobsługowych zostały zastąpione żółtymi kamizelkami z szarymi wykończeniami. W przeciwieństwie do niektórych mundurów sklepowych, które są gładkie z tyłu, nowe kamizelki Walmart mają dużą iskrę Walmart z tyłu, a także po bokach, dzięki czemu kupujący mogą rozpoznać pracowników pod dowolnym kątem, co może pomóc uniknąć niezręcznych scenariuszy. Firma podkreśla również fakt, że materiał kamizelek jest wykonany z butelek pochodzących z recyklingu, a kieszenie na kamizelkach są większe niż w starszym stylu (poprzez USA dziś ).
Współpracownicy mogą dostosować kamizelkę, jeśli chcą na przykład zmienić kolor iskry na plecach, ale będą musieli zapłacić 11 USD za kamizelkę, aby to zrobić. Gładkie kamizelki wydawane były pracownikom za darmo. W komunikacie prasowym zapowiadającym zmianę zauważono również, że firma zmieniła zasady dotyczące ubioru rok wcześniej, w 2018 r., aby umożliwić swoim współpracownikom noszenie wygodnych ubrań, takich jak dżinsy i buty do tenisa, aby mogli „przynosić swój osobisty styl do pracy każdego dnia”. .