Wandalizm z arbuza z Costco, który zaskoczył Reddit

 Arbuzy Puttachat Kumkrong/Shutterstock Plaża Hannah


Większość z nas nie może myśleć o Costco bez wszystkie darmowe próbki żywności rozprzestrzenił się po całym sklepie wchodząc w nasze umysły. Bądźmy prawdziwi. Próbki to połowa powodów, dla których większość z nas i tak jeździ do Costco, prawda? Według Reader's Digest , soboty i niedziele — w godzinach od 13:00 do 14:00. — to najlepszy czas, aby trafić do Costco po darmowe próbki (lub w poniedziałki i wtorki, jeśli wolisz unikać tłumów). Postaw na fakt, że możesz mieć tyle sampli ile chcesz, a życie to sen.Warto jednak zauważyć, że próbki są dystrybuowane przez kogoś. Prawdopodobnie nie jest dobrym pomysłem chodzenie po lokalnym Costco, samodzielne rozrywanie losowych pudełek, aby spróbować krakersy z mąki migdałowej , bez względu na to, jak dobre są. Nie mówimy, że tak się naprawdę dzieje, ale ktoś ostatnio wyjął kawałek arbuza Costco. Główna teoria Reddita wyjaśniająca, dlaczego wiąże się z pobieraniem próbek.
Kto pobiera próbki rdzenia arbuza w Costco?

Reddit

Dziwne Koszto wystąpienie miało Reddit użytkownicy drapiący się po głowach po tym, jak ktoś opublikował zdjęcie arbuza w Costco z kawałkiem wyjętym prosto ze środka. Podpis brzmiał: „Wydaje mi się, że ktokolwiek to zrobił, chciał próbki…”Inni szybko wskoczyli na wątek własnymi dowcipami. Jedna osoba napisała: „Zrobiły mi się ostatnie dwa arbuzy z Costco. Szkoda, że ​​nie mogłem pobrać próbki rdzenia do weryfikacji!” Inny Redditor zaproponował kreatywny pomysł: „Wlej do tego butelkę wódki”. Zanim zaczniesz na swoim przepis na arbuza z dodatkiem wódki jednak prawdopodobnie powinieneś najpierw zabrać kupiony arbuz do domu.

Oczywiście nie wszyscy byli zachwyceni, ponieważ kilku Redditorów dostarczyło idealnie logiczne wyjaśnienia dotyczące zdewastowanego arbuza. Według doświadczonego sprzedawcy arbuzów – tak, to jest rzecz – nie jest niczym niezwykłym, że ludzie sprawdzają dojrzałość arbuza przez dźganie go, mimo że istnieje wiele mniej szkodliwych sposobów na powiedz, czy arbuz jest dobry .Inny użytkownik powiedział, że kawałek jest usuwany przez sam sklep, pokazując klientom, że arbuz jest „dojrzały i gotowy”. Wydaje się to rozsądną odpowiedzią, ale pomysł wandalizmu arbuzowego i próbkowania rdzenia jest znacznie zabawniejszy.