Wendy zabawnie rzuca cień w McDonald's Yet Again

  Wendy's frosty and fries Facebook Kryształowa Antonace


Kiedy pomyślisz o najpopularniejszych sieciach fast foodów w Ameryce, obok Chick-fil-A i Taco Bell, McDonald's , oraz Wendy gwarantuje wykonanie cięcia. W zeszłym roku McDonald's zajął pierwsze miejsce w QSR 's na liście 50 najbardziej dochodowych restauracji fast food w Ameryce, ale Wendy's niewiele brakowało do zajęcia piątego miejsca.Jednak wielu użytkowników mediów społecznościowych woli Wendy's od przywiązania sieci fast food do świeżych składników (na Reddit ). McDonald's może od czasu do czasu otrzymywać nienawistne komentarze, ale miłośnicy fast foodów wciąż mogą odrzucić uznanie dla frytek McDonald's, ponieważ @Grubspot opublikowane na TikTok.
Jednak Wendy's jest wtajemniczona w konkurencję, a firma nie tylko ulepszyła w zeszłym roku swój przepis na smażenie, aby zapewnić twardsze, bardziej chrupiące frytki (poprzez Restauracja Biznes ). Firma rzuciła też trochę cienia na McDonald's, naśladując ich opadające frytki (za Przedsiębiorca ).

Wendy's znana jest z reaktywności Konto Twitter z hasłem „lubimy nasze tweety tak, jak lubimy nasze frytki: gorące, chrupiące i lepsze niż ktokolwiek oczekuje od restauracji typu fast food”. Według Dziś , Wendy's od lat bierze ciosy w McDonald's. Czy to jest tweet z szacunkiem dla jajka McMuffin , ze względu na wprowadzenie przez Wendy nowego menu śniadaniowego (per QSR ) lub przeczący objaśnienie jakości żywności McDonald's , Wendy's nie planuje poddać się w wojnie na Twitterze.Wendy woła ponownie miękki serwis McDonalda

  McDonald's soft serve cone Wachiwit/Shutterstock

handlarz joe's wszystko przyprawa do bajgla

Kilka dni temu, Wendy tweetował zdjęcie szopa pracza wychodzącego ze śmietnika z napisem „wychodzi na zewnątrz po tym, jak mówią, że maszyna do lodów się zepsuła”. Tak daleko jak prawdziwy powód, dla którego maszyny do lodów McDonald's zawsze wydają się zepsute , w tej historii jest o wiele więcej.Ta ostatnia pieczeń to nie pierwszy raz, kiedy Wendy's poszła za maszynami do lodów McDonald's. W 2017 roku Wendy napisała na Twitterze „Kiedy tweety są tak zepsute jak maszyna do lodów” w odpowiedzi na wadliwy link opublikowany przez McDonald's na temat wyprzedaży w czarny piątek. Następnie w 2020 r. McDonald's nawet obrócił sobie żart z komiczny post potwierdzając problem na Twitterze.

Według Wiadomości CBS , być może na horyzoncie pojawiła się ulga dla miłośników miękkich dań McDonald's ze względu na zaawansowaną technologię. Jednak w obliczu oskarżeń o bezpieczeństwo i próby stworzenia podobnego produktu przez zewnętrzną firmę, toczy się poważny proces sądowy. Każda nadzieja na stałe maszyny to wciąż marzenie o przyszłości, ale zawsze tak jest McBroken , która może pomóc w śledzeniu, które maszyny do lodów są wyłączone w okolicznych lokalizacjach McDonald's.

Jedno jest pewne: użytkownicy mediów społecznościowych nie mają dość pieczeni Wendy. W odniesieniu do sieci niedawny jab w McDonald's jeden z użytkowników stwierdził: „Dlatego właśnie Wendy's jest najlepsza”.