Nowy sos Wendy Ghost Pepper Ranch jest gorętszy niż kiedykolwiek

Wendy

Jak dobrze radzisz sobie z pikantnym jedzeniem? Okazuje się, że istnieje naukowy powód, dla którego niektórzy ludzie uwielbiają pikantne potrawy, a inni go nienawidzą. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie mają dość papryczek chili i pikantnych kanapek z kurczakiem lub nuggetsów z ulubionej sieci fast foodów, ta najnowsza pozycja w menu Wendy's będzie kolejną przebojem.


duński handlarz kringle joe's

Zaznaczcie w swoich kalendarzach 12 lipca, ponieważ to właśnie wtedy Wendy's wypuszcza sos do dipów Ghost Pepper Ranch, według Thriller . Chociaż ketchup to klasyka, ten sos z pewnością doda dodatkowego kopa frytom lub naprawdę podniesie temperaturę na wyższy poziom, gdy jest połączony z pikantnymi nuggetsami z kurczaka. Widzieliśmy już ciekawe kombinacje przypraw z kanapką Wendy's Jalapeño Chicken Popper z pikantnym serem śmietankowym lub jego nowo ogłoszony Spicy Black Bean Burger , więc nie możemy się doczekać, aby wypróbować ten sos do maczania.Jak ostry jest sos Ghost Pepper Ranch?

Wendy Wendy

Porównaliśmy te ciepło od papryki duchów do tego, jak ostre są jalapeños . Według Skala pieprzu , papryczki duchowe dostarczają około 170 razy więcej ciepła niż papryczki jalapeños. Nawet jeśli są niesamowicie ostre, papryczki duchowe są idealne bezpieczne do jedzenia . Ale dla każdego, kto może pomyśleć o wypróbowaniu sosu Wendy's Ghost Pepper Ranch po raz pierwszy, czego możesz się spodziewać?
Według Fast Food Post , ten sos ranczo jest ósmą na 10 w skali upałów Wendy. Elitarny Codzienny poinformował, że rzecznik Wendy powiedział, że sos Ghost Pepper Ranch to „ognisty sos, który z pewnością rozpali Twoje kubki smakowe”, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się zanurzyć w nim Pikantne Nuggetsy z Kurczaka Wendy. Jednak Elite Daily mówi również, że ranczo ma ogólnie bardziej chłodzący smak, ponieważ ma maślankę, więc to trochę zniweluje pieprz ducha.

szewc wiśniowy z mieszanką ciast

Biorąc to wszystko pod uwagę, Ghost Pepper Ranch nie jest dla osób o słabym sercu. Dla każdego, kto uwielbia podkręcać temperaturę i jeść jak najwięcej pikantnych potraw, zdecydowanie powinno to znaleźć się na liście fast foodów do wypróbowania.