Pikantne Nuggets Wendy vs. McDonald's Spicy McNuggets: co jest lepsze?

zbliżenie McDonalda youtube

Kilka lat temu Wendy wyszła z pikantnymi nuggetsami z kurczaka. McDonald's w końcu dogonił swojego rywala z fast foodów i upuścił Spicy McNuggets w zeszłym miesiącu. Wersja McDonald's była tak udana, że ​​sieć ogłosiła, że ​​jej kończy się pikantne nuggetsy zaledwie dwa tygodnie po premierze.


Dać Wendy zasługa za myślenie o tym bardzo popularnym koncepcie w pierwszej kolejności — chociaż musimy przyznać, że pierwszą restauracją typu fast food, która tłoczyła mięso z kurczaka w formę samorodka, był McDonald's w 1983 roku (poprzez Karolina News & Reporter ). Daj również punkty Wendy za bycie niekwestionowanym władcą wojen samorodnych na Twitterze. Rudowłosy łańcuch zrzucił niszczycielskie bomby tweetujące na bryłki z Burger King i McDonald's obie. Wendy również odniosła w zeszłym roku duże zwycięstwo na Twitterze. Łańcuch przyniósł swoje pikantne bryłki po tym, jak fani dali Wendy's ćwierkać ponad 2 miliony polubień. (Z pewnością pomogło to, że Chance the Raper wywołał szum, pytając Wendy o włączenie Świergot przynieść bryłki z powrotem.)Ale prawdziwy test wyższości samorodków jest w smaku. Czy Wendy zrobiła to dobrze z pierwszą pikantną bryłką, która trafiła na rynek fast foodów, czy McDonald's po prostu dał nam powód, aby przestać wpadać do Wendy's, gdy mamy ochotę na ogniste bryłki?
Wendy's łatwo pokonuje pikantne bryłki McDonald's pod względem ceny

YouTuber John Jurasek pokazuje Wendy youtube

McDonald's Do pikantnych nuggetsów dodaje panierkę w tempurze z chili i pieprzem cayenne. Nuggetsy Wendy są pokryte dziewięcioma pikantnymi składnikami, w tym czerwoną papryką, papryczką chili, nasionami gorczycy i płatkami czarnego pieprzu, które są wystarczająco duże, aby przyciągnąć wzrok (poprzez Bum do żucia ). To, co naprawdę wyróżnia się w porównaniu ze Spicy McNuggets, to cena. McDonald's sprzedaje 10-częściowe McNuggets za 4,49 USD, według Ceny menu fast food . ta sama strona internetowa mówi, że możesz kupić cztery bryłki Wendy z menu wartości za jedyne 0,99 USD — kup dwa, a nadal wydajesz mniej.

Ale co ze smakiem? Szybkie badanie opinii na kanałach YouTube i portalach kulinarnych wykazało, że opinie były podzielone. John Jurasek, na swoim kanale YouTube ” Raport tygodnia - dziwnie stwierdził, że bryłki McDonald's są ostrzejsze, ale powiedział, że bryłki Wendy mają mięso wyższej jakości. Ogólnie rzecz biorąc, Jurasek dał przewagę McDonald's. „Jakość samego kurczaka w Wendy's jest wyższa, ale musimy pamiętać, że chodzi o przyprawę”. Więc jaki jest werdykt?Pikantne bryłki McDonald's wygrywają na kryzysie. Wendy wygrywa w smaku

YouTuber Annie Campbell recenzuje McDonald youtube

Annie Campbell zrecenzowała także pikantne bryłki dwóch sieci fast-foodów na „ Moje przepisy kanał, którym dzieli się z matką. Campbell była bardziej opisowa w swojej ocenie pikantności McDonalda, mówiąc, że ma sposób na ciebie. „Kiedy zdobędziesz trzy lub cztery samorodki, zaczyna to uderzać trochę mocniej” – powiedziała. Samorodek „Wendy” był mniej więcej tak ostry i wydawał się bardziej mięsisty, ale Campbell wolał chrupkość wersji McDonalda. „McDonald's właśnie wszedł do gry, ale przyszli na dobre” – podsumował Campbell.

co je Melania Trump

Insider biznesowy wolałem bryłki Wendy, mówiąc, że są zarówno bardziej ostre, jak i bardziej aromatyczne. UPROXX nazwany bliskim wyścigiem, ale dał ukłon w stronę Wendy's, ponownie w oparciu o poziom przypraw i smak. Wszyscy recenzenci zgodzili się, że bryłki McDonald's były bardziej chrupiące.Więc co powinieneś zamówić? Może być trudno znaleźć bryłki McDonalda, ponieważ jak wspomnieliśmy, sieć ogłosiła niedawno, że kończy im się pikantna wersja. Ale Spicy McNugget może wrócić. W każdym razie McDonald's ma (lub miał) twoją bryłkę, jeśli najważniejsza jest dla ciebie chrupiąca konsystencja. Po smak i przyprawy udaj się do Wendy's.