Co Anthony Bourdain naprawdę myślał o Altonie Brown?

Anthony Bourdain i Alton Brown Robin Marchant, Jason Merritt/term/Getty Images

Anthony Bourdain był nie tylko legendarnym szefem kuchni, ale także kimś, kto nie przebierał w słowach. Był znany z tego, że wypowiadał się głośno o swoich poglądach na kilka tematów, w tym niektórzy z jego rówieśników w branży kulinarnej. Bourdain miał nawet kilka konfliktów z garstka kucharzy . Na przykład on i Wolfgang Puck nie dogadywali się zbyt dobrze (poprzez Thriller ). Chociaż szanował Pucka, był ogólnie zawiedziony swoją pracą (wspominając o swoich pizzeriach), a także był wściekły na szefa kuchni za zakazanie foie gras we wszystkich swoich restauracjach w 2007 roku.


Jeśli chodzi o relacje, które Bourdain miał z innymi kultowymi szefami kuchni, w szczególności Alton Brązowy , to nie była cała krytyka. Zaintrygowany? Czytaj dalej, aby uzyskać pełne informacje na temat tego, co Bourdain powiedział kiedyś o Brownie i jego umiejętnościach w kuchni. Możesz być mile zaskoczony.Anthony Bourdain był pod wrażeniem Alton Brown

Szef kuchni i prezenter telewizyjny Alton Brown Jason Merritt/term/Getty Images

Co zaskakujące (lub nie), Bourdain uważał, że Alton Brown jest atutem przemysłu kulinarnego. Według Reddit post, Bourdain napisał kiedyś na blogu, że czuł, że Brown był imponujący. — Jak Alton wślizgnął się za drut i pozostał tam przez te wszystkie lata? Musi coś na nich mieć. On jest mądry. Z jego komentarzy dowiadujesz się czegoś naprawdę” – napisał.
Bourdain wspomniał również, że osobiście lubił oglądać Żelazny kucharz Ameryki — na którym pojawił się Brown — bez względu na to, jak tandetne są rzeczy. Ale ze wszystkimi przyjaciółmi lub wielbicieli z daleka, zdarzają się nieporozumienia. Bourdain powiedział kiedyś: „Kocham Inę Garten. Jest jedną z niewielu osób w Food Network, które potrafią gotować”. Brown wziął ten komentarz do siebie i powiedział, że nie musi bronić swoich umiejętności.

To powiedziawszy, Bourdain zdał sobie sprawę ze swojego błędu i tweetował na korzyść Browna. Napisał: „Mam zero wołowiny z” @altonbrown . Najmądrzejszy materiał na FN [Food Network] i bohater dla mojej córki.