Czym dokładnie jest śniadanie kontynentalne?

śniadanie kontynentalne

Kontynentalny śniadanie brzmi dość serdecznie – w końcu kontynenty są całkiem duże, prawda? Ale jeśli rano spieszysz się do hotelowej jadalni z nadzieją na duży brekkie spread, możesz być trochę rozczarowany ofertami.


Najprostsza definicja frazy pochodzi z Merriam-Webster , który zauważa, że ​​śniadanie kontynentalne to „lekkie śniadanie (jako bułki lub tosty i kawa)”. Jeśli chodzi o to, dlaczego „kontynentalny” jest używany jako część terminu, to po prostu dlatego, że posiłek opiera się na lekkiej taryfie śniadaniowej kontynentalnej Europy (przez Reader's Digest ).Podczas gdy konkretne przedmioty znalezione w Continental śniadanie pasty do smarowania w USA mogą się różnić, zazwyczaj obejmują takie produkty, jak kawa, herbata, sok, chleb, ciastka, płatki zbożowe i owoce. Kontrastuje to mocno z tradycyjnym angielskim śniadaniem, które obejmuje obfitsze potrawy, takie jak bekon, kiełbasa, fasola i jajka (przez PrepScholar ).
Jak zaczęło się śniadanie kontynentalne?

śniadanie kontynentalne

Powodem, dla którego śniadania kontynentalne zaczęły pojawiać się w hotelach w USA, było zaspokojenie europejskich apetytów, ponieważ podróże do USA z Europy kontynentalnej zaczęły być coraz częstsze pod koniec XIX wieku.

Podczas gdy małe paczki płatków śniadaniowych, maleńkie kartoniki mleka, tosty, sok owocowy, dżem i kawa są typowymi podstawami śniadania kontynentalnego, możesz znaleźć więcej opcji w zależności od miejsca pobytu. Niektóre lokale oferują większą różnorodność, na przykład jogurt, gofry (które robisz sam!), babeczki, babeczki lub owoce. Jeśli masz szczęście, możesz znaleźć się w hotelu, który wkradnie się w jeszcze więcej odmian do swojego bezpłatnego „kontynentalnego” śniadania, na przykład te uwielbiane obfite potrawy, takie jak jajka, boczek lub kiełbasa.Śniadania kontynentalne są często oferowane jako darmowy dodatek podczas typowego pobytu w amerykańskim hotelu. Jest to uważane za niedrogą opcję dla zakładu, ponieważ nie ma ogromnej potrzeby, aby wielu pracowników zajmowało się śniadaniem (poprzez Kuchnia ). To także znak współczesności. Początkowo hotele wliczały w cenę pokoju wszystkie posiłki serwowane w hotelowej restauracji, ale ostatecznie goście dawali do zrozumienia, że ​​wolą sami planować posiłki. Narodził się model kontynentalny, aby goście mogli zjeść lekkie śniadanie za darmo, ale mogli sami zaplanować inne posiłki.
Kategorie Inspiracja jak Zabawa