Czym dokładnie jest Jägermeister?

Zbliżenie butelki Jagermeistera

Podczas nocy w mieście można było usłyszeć wielu bywalców barów zamawiających Jägermeistera. A może sam zadowoliłeś się wieloma strzałami! Tak czy inaczej — jaki to rodzaj alkoholu? To nie jest Pokój , to nie wódka, to nie gin, to nie Tequila , to nie whisky — jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki to rodzaj alkoholu i jakie dokładnie są składniki Jägermeistera, nie szukaj dalej.


Trunek zauważa, że ​​tajemniczy (choć popularny) digestif jest wytwarzany przez namoczenie 56 ziół i przypraw, w tym imbiru, anyżu, skórki cytrusowej i jałowca w alkohol i podlewać przez kilka dni, a następnie przechowywać w dębie przez rok i dosładzać. Bar Brak Napoje zauważa, że ​​specjalne składniki jagera często pochodzą z różnych krajów, w tym z Australii, Indii Wschodnich i Azji Południowej. Oprócz wyżej wymienionych składników uważa się, że spirytus zawiera również cynamon i zielony kardamon, ale poza tym pozostałe składniki są ściśle tajne i istnieją od ponad 79 lat. Codzienny Posiłek. Curt Mast wynalazł napój w 1934 roku, nazywając go po niemieckim tłumaczeniu „mistrz łowiecki” Trunek . Ojciec masztu, Wilhelm, był właścicielem niemieckiej firmy produkującej ocet, a reszta to już historia! (przez Winnica ).Ile alkoholu jest w Jägermeister?

Butelka Jagermeistera na zewnątrz

Jägermeister był pierwotnie oznaczony jako produkt leczniczy, a nie alkohol, zgodnie z Bar Brak Napoje i był „używany nawet podczas II wojny światowej jako środek znieczulający!” Często nazywany po prostu „Jäger”, zwykle cieszy się nim jako strzał lub w niesławnej „bombie Jäger”, ale może również przełożyć się na koktajle z wyższej półki, według Świerk zjada . Niektóre z nich to California Surfer, German Vacation, Bed of Roses i Colt 45, które są oparte na Jägermeister, ale są znacznie bardziej zrównoważone niż standardowe zastosowania. Podczas spożywania tych koktajli, zróżnicowane smaki digestifu wychodzą delikatniej niż zwykle.
Jägermeister jest sprzedawany w charakterystycznej zielonej butelce od momentu jej założenia. Zawsze było to około 35 procent ABC, więc z pewnością może sprawić, że poczujesz się trochę podpity po kilku strzałach, per Winnica . Czy zauważyłeś kiedyś wiersz na etykiecie? Mówi: „Zaszczytem myśliwego jest to, że chroni i zachowuje swoją zwierzynę, poluje jak sportowiec, szanuje Stwórcę w swoim stworzeniu”. Bar Brak Napoje spekuluje, że może zostać włączony na cześć patrona myśliwych.

Kiedy chcesz się napić, dlaczego nie zrobić koktajlu na bazie Jägermeistera i ponownie poznać smaki wszechstronnego digestifu? Do góry!


Kategorie Nazwy restauracje Inny