Jaki wielki brytyjski zwycięzca Bake Off Edd Kimber jest do teraz

Edd Kimber w pomarańczowej koszuli Instagram

Niezwykle utalentowany szef kuchni i piekarz Edd Kimber dowiódł swojej umiejętności, wygrywając pierwszy sezon Świetny brytyjski Bake Off (przez Oliwa ). Szef kuchni był dość aktywny w branży po swojej wygranej, pisząc kilka książek kucharskich i realizując swoją pasję do pieczenia jak nikt inny. Jak na jego urzędnika Blog , wychował się w domu, w którym wszyscy dobrze znali pieczenie.


kurczak z rożna na wyprzedaży

W rzeczywistości Kimber pamięta, gdzie zaczęła się jego miłość do pieczenia — kiedy po raz pierwszy pomógł matce przygotować ciasto z mielonym mięsem. Był zafascynowany tym procesem i nie mógł powstrzymać się od dalszego zbadania go. To powiedziawszy, Kimber próbował zbadać świat korporacji, koncentrując się na polityce, gdy studiował na uniwersytecie. Potem dał Świetny brytyjski Bake Off strzał i wszystko się zmieniło dla piekarza.Oto, co on teraz porabia.
Edd Kimber jest aktywny w mediach społecznościowych i dzieli się swoimi wypiekami

Edd Kimber w czarnej bluzie Instagram

Opublikuj swoją wygraną, Kimber był co najmniej bardzo zajęty. Jak na iNews , Kimber, który wcześniej był windykatorem, zrezygnował ze swojego występu, wygrywając Świetny brytyjski Bake Off i napisał kilka książek kucharskich. Niektóre z tytułów, na które warto zwrócić uwagę, to Powiedz to ciastem, Chłopiec, który piecze, Cukiernia uproszczona, i Jedna cyna piecze. Był także częścią Pokaz Alana Titchmarsha gdzie pracował jako wewnętrzny piekarz.

Poza tym Kimber zajmuje się pisaniem na różnych stronach internetowych, w tym BBC Dobre jedzenie, pyszne, i Kuchnia kelnerska. Ma też swojego popularnego bloga, Chłopiec, który piecze i jest bardzo aktywny na platformach społecznościowych, takich jak Instagram , gdzie dzieli się zdjęciami swoich najsmaczniejszych potraw. Jeden z jego ostatnich postów zawierał nieodparte zdjęcie klasyczne ciasteczka Linz w połączeniu z linkiem do jego przepisu. Trudno powiedzieć, aby nie podążać za jego przygodami, gdy dzieli się takimi przepisami!