Jaka jest teraz wielka brytyjska zwycięzca pieczenia, Frances Quinn?

Frances Quinn dekoruje ciasto Instagram

Szef kuchni gwiazd i Świetny brytyjski Bake Off zwycięzca Frances Quinn piecze od dłuższego czasu: odkąd skończyła pięć lat, jak na Wielka Brytyjska Bake Off stronie internetowej . Łał. Quinn szturmem podbił świat w 2013 roku Pyszne , zajęła się więcej niż jednym występem, pracując jako piekarz i projektując ubrania dla dzieci na pełny etat, zanim stała się częścią programu telewizyjnego. Była znana z robienia ciast, które były bardzo imponujące zarówno pod względem smaku, jak i prezentacji. Wygrała konkurs, robiąc oszałamiający tort inspirowany DO sen nocy letniej .


Według Oficjalna strona Quinna , jest dość pomysłowa. Studiowała projektowanie na Nottingham Trent University i to szkolenie ma wpływ na jej jedzenie. „Właściwie często jestem pytany, co byś wybrała do pieczenia lub projektowania? Ale dla mnie to nigdy nie jest wybór i zawsze jest to współpraca tych dwóch” – napisała. Quinn pozostaje wierna swojej misji i nadal łączy swoje pasje do projektowania i pieczenia. Zastanawiasz się, co ona teraz porabia? Oto, co musisz wiedzieć.Ostatnio dużo piecze

Frances Quinn w różowym swetrze Instagram

Jak podkreślono przez Pyszne , piekarz bardzo chce upiec jak najwięcej. Po pierwsze, prowadzi własną firmę i robi ciasta na specjalne okazje, takie jak wesela. Jest też bardzo aktywna na Instagramie i często wymyśla ciekawe pomysły na desery dla swoich obserwujących. Na przykład zaprojektowała dość wyszukany tort weselny, który nazwała wieżą tiffin i opublikowała zdjęcie Instagram . Napisała: „Najbardziej kocham to, co robię, to wymyślanie pomysłów, a następnie dzielenie się nimi z ludźmi, którzy je zainspirowali”.
Ponadto w 2016 roku napisała książkę pod tytułem Kwintesencja pieczenia który przyglądał się podstawowym przepisom na pieczenie z odrobiną niespodzianek. Na przykład podawał wskazówki, jak domowi piekarze mogą zaprojektować brownie w kształcie sowy. Całkiem fajnie, co? Można śmiało powiedzieć, że Quinn nadal zaznacza swoją obecność w branży kulinarnej dzięki swoim unikalnym projektom i odświeżającemu podejściu do pieczenia.