Jaka wielka brytyjska zwycięzca Bake Off, Sophie Faldo, jest do tej pory

Sophie Faldo w czerwonej sukience Jeff Spicer/Getty Images

Były Świetny brytyjski Bake Off zwycięzca i kobieta wielu talentów, Sophie Faldo wiodła bardzo ciekawe życie. Jak donosi Wieśniak , zwycięzca sezonu 8 była oficerem armii, zanim dołączyła do programu kulinarnego. Po tym, jak Faldo została rezerwistą w 2012 roku, wstrzymała występy jako osobisty trener fitness, a nawet bawiła się, pracując nad zostanie profesjonalną kaskaderką.


najlepszy smażony łańcuch z kurczaka?

Kiedy Sophie Faldo wygrała Wielka Brytyjska Bake Off w październiku 2017 r. z jej ciastem entremet była niespodzianką (poprzez Poczta Huffington .) (Chociaż dla widzów była to mniejsza niespodzianka, według sędziego Prue Leith przypadkowo ogłosił zwycięzcę przed emisją finału, via BBC ). Po wygranej Faldo mówiła o tym, że chce być częścią branży kulinarnej i jednocześnie realizować swój cel, jakim jest bycie kaskaderką. „Nigdy nie marzyłem, że dostanę się do finału, nie mówiąc już o wygranej, więc nie jestem pewien, dokąd stąd pójdę” – powiedział Faldo. Słońce . „Wspaniale byłoby napisać książkę o cukiernictwie, ale zobaczmy, co stanie mi na drodze. Chciałbym spróbować podróżować po świecie w poszukiwaniu inspiracji na początek”.Jednak sprawy nie poszły zgodnie z planem. Oto, co Faldo robi w tych dniach.
Sophie Faldo przeszła do luksusowych ciast

Sophie Faldo w formalnym stroju Dave J. Hogan/Getty Images

Po jej zdumiewającej wygranej dalej Wielka Brytyjska Bake Off Sophie Faldo próbowała napisać książkę, ale została zmuszona do radzenia sobie z rozczarowaniem, gdy kontrakt z jej firmą zarządzającą nie wypalił. Wieśniak . Porzuciła projekt. Następnie, w 2018 roku, Faldo został ambasadorem Combat Stress, organizacji non-profit, która pomaga weteranom z PTSD i oferuje wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego (poprzez Cobseo ).

Faldo również wyraził opinię, że nie odniosła tak dużych korzyści ze swojego przejścia na Wypiekać jak mogła mieć nadzieję. Według To są pieniądze Faldo powiedział: „Nie przygotowałem się na zwycięstwo. Trochę powoli myślałem o tym, jak najlepiej wykorzystać całą uwagę”. Trzeba jednak wspomnieć, że brała udział w kilku projektach piekarniczych, a nawet uruchomiła w 2020 roku własną inicjatywę pod nazwą Sophie Faldo Couture Ciasta . Według strony internetowej marka koncentruje się na tworzeniu luksusowych ciast na zamówienie dla swoich klientów na niezapomniane okazje, takie jak wesela.proste desery z podstawowymi składnikami

Według niedawnego Instagram post, Sophie Faldo również koncentruje się na nowym blogu z przepisami, który ma się wkrótce ukazać. Brzmi ekscytująco, prawda?