Co teraz robi zwycięzca Hell's Kitchen Ariel Malone Kitchen

Ariel Malone w szefie kuchni Instagram

Popularny program kulinarny, Piekielna kuchnia dał początek wielu kulinarnym gwiazdom, w tym zwycięzcy 15 sezonu, Arielowi Malone. Szef kuchni powiedział kiedyś Delikatny że proces jest o wiele trudniejszy, niż się wydaje. Na przykład, aby w ogóle być częścią programu, Malone musiała spędzić kilka miesięcy na udzieleniu wywiadów, zanim została wybrana do udziału w programie. Dając drobny wgląd w proces selekcji, Malone powiedział: „Ich pytania pomogły określić, czy szybko się uczysz, jak dobrze dostosowujesz się do zmian w życiu, jak reagujesz na trudne sytuacje”.


Ma to sens, ponieważ serial nie jest przeznaczony dla osób o słabych nerwach i może stać się niezwykle konkurencyjny. Cóż, prężna Malone była w stanie zaimponować jurorom i widzom swoimi kulinarnymi kotletami i zabrała do domu główną nagrodę w 2016 roku. Złote Derby , miała wtedy zaledwie 26 lat. Oto, co Malone robi od tego czasu.Co robił zwycięzca Hell's Kitchen Ariel Malone

Piekło Instagram

Po jej czasie na Piekielna kuchnia Malone jest dość zajęta. Złote Derby poinformowała, że ​​pracowała w BLT Steak, który jest częścią kasyna Bally's w Las Vegas. Postanowiła odejść z tego koncertu w 2017 roku Zjadacz , dostała możliwość pracy w restauracji po wygraniu Hell's Kitchen. Słodki koncert przyszedł z pokaźnym pakietem wynagrodzenia: 250 000 rocznie.
Według niej Instagram Malone pracuje obecnie jako prywatny kucharz i często publikuje zdjęcia swoich potraw w mediach społecznościowych. Jest także mamą trojaczków i jest zajęta byciem dobrym rodzicem dla swoich maluchów, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa ze swoimi obserwatorami, w tym faktem, że jest to nieprzewidywalna jazda kolejką górską. Na przykład ostatnio napisał o byciu uważnym wobec swoich dzieci i uczeniu ich znaczenia mądrego i życzliwego używania słów. Fani Malone uwielbiają podróż szefa kuchni i jak dotąd okazali ogromne wsparcie. Zastanawiasz się, co dalej z tym szefem kuchni?