Co teraz robi zwycięzca Hell's Kitchen Danny Veltritri

Danny Veltri w białej czapce Donald Kravitz/Getty Images

Przebojowy program Foxa Gordona Ramseya Piekielna kuchnia ' daje widzom wgląd w dosłowną krew, pot i łzy, dzięki którym staje się legendarnym szefem kuchni takim jak on. Ramsey ściska kucharzy, by rywalizować o upragnioną pozycję w jednej ze swoich restauracji — szefa kuchni. Szefowie kuchni gotują swoje serca w różnych wyzwaniach, mówi Lis , a wszystko to z Ramseyem przypominającym im o wysokiej stawce przy jego podpisie decybeli. Danny Veltri, szczęśliwy zwycięzca z sezonu 5 doświadczył gniewu Ramseya z bliska i osobiście.


Veltri miał zaledwie 23 lata, kiedy wylądował na miejscu w gorącym programie Ramseya w 2009 roku, według Ekran Rant . Pożegnał się ze swoim rodzinnym miastem Edgewater na Florydzie i udał się do Atlantic City z nadzieją na zdobycie stanowiska szefa kuchni. Młody szef kuchni podbił konkurencję, zabierając do domu nie tylko zwycięski tytuł, ale także koronę najmłodszego w historii zwycięzcy „Hell's Kitchen” Złote Derby . Wiek Veltriego nie działał przeciwko niemu, raczej jego odwaga i determinacja napędzały jego karierę. Po wygranej, która odmieniła jego życie, szef kuchni zamieszkał w Atlantic City ze swoją pulą nagród w wysokości 250 000 dolarów i planował rozpocząć swoją obiecaną pracę jako szef kuchni Fornelletto w Borgata Hotel Casino & Spa.Sprawy nie poszły dokładnie zgodnie z planem, ale Veltri utrzymał przy życiu swoje marzenie o gotowaniu

Danny Veltri przed piekłem Donald Kravitz/Getty Images

Ku zaskoczeniu Veltriego, kiedy pojawił się w Fornelletto, przygotowując się do nowej roli szefa kuchni, został powitany jako sous chef. Ekran Rant opisuje swoje doświadczenie w restauracji Atlantic City jako „mniej niż idealne” i wrócił na Florydę po kilku miesiącach, gdy zdał sobie sprawę, że nie gotuje na pożądanym poziomie. Kiedy wrócił do życia na plaży, rozpoczął różne przedsięwzięcia związane z gotowaniem. Zakręcił cateringiem i otworzył Back From Hell Catering jako ukłon w stronę swoich czasów w programie Ramseya. Po krótkim życiu firma cateringowa została zamknięta, a Veltri został dyrektorem generalnym nowej eleganckiej restauracji na plaży o nazwie Gnarly Surf Bar & Grill (poprzez Screen Rant).
Po zakończeniu tego okresu zwycięzca „Hell's Kitchen” przyjął stanowisko szefa kuchni w tętniącej życiem wodopoju i jadłodajni w Daytona Beach, której współwłaścicielem jest sportowiec Vince Carter. Restauracja, nazwana imieniem samej gwiazdy koszykówki, Vince Cartera , nazywa się centrum rozrywki sportowej z „rozmaitymi przepisami szefa kuchni” dzięki czasowi Danny'ego Veltriego. Okres świetności szefa kuchni z pewnością przeminął, ale? Parada donosi, że Veltri przygotowuje teraz wyjątkowe dania inspirowane smakami hawajskimi i kostarykańskimi jako szef kuchni w Salt Life Food Shack.
Kategorie Jak jak Inspiracja