Co teraz robi zwycięzca Hell's Kitchen Dave Levey

Piekło Instagram

Jeden z najbardziej konkurencyjnych i popularnych programów na świecie, Piekielna kuchnia nie , od wielu lat zachwyca fanów. A co więcej, Gordon Ramsay led show jest odpowiedzialny za dawanie bezcennych możliwości wielu utalentowanym szefom kuchni, którzy dorośli w zawrotnym tempie, po ich udziale w serialu. Jednym z takich szefów kuchni jest Dave Levey, który był częścią szóstego sezonu i udało mu się przekonać wszystkich swoim urokiem i niezwykłym talentem (poprzez Ekran Rant ). Levey został również ukoronowany zwycięzcą programu i otrzymał główną nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 USD, połączoną z szansą na udział w Araxi Restaurant & Bar w Whistler w Kolumbii Brytyjskiej. Jednak jego droga do sukcesu w serialu nie była łatwa.


Podczas zawodów uszkodził sobie nadgarstek, ale nie poddał się, biorąc udział w wyzwaniach drugą ręką, robiąc wrażenie wbrew wszelkim przeciwnościom. Levey powiedział, że wygrana w programie była snem i był w szoku, kiedy to się stało, według Fandom . „Bardzo mnie bolało przez tyle tygodni i musiałem tak ciężko walczyć, aby utrzymać się w zawodach” – wyjaśnił. — Ale niczego bym nie zmienił. To najważniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła w moim życiu”. Jeśli jesteś ciekawy, co się z nim stało po jego występie w serialu, oto, co musisz wiedzieć.Oto, co robił Dave Levey od czasu Hell's Kitchen

Szczere ujęcie szefa kuchni Dave'a Levey Instagram

Jak wyjaśniono przez Ekran Rant, podczas gdy Levey początkowo myślał, że będzie pracował jako szef kuchni w Araxi Restaurant & Bar, powiedziano mu, że tak nie jest i zamiast tego będzie kucharzem liniowym. Nie podobało mu się to i ostatecznie zdecydował się zrezygnować ze stanowiska po pracy tam przez rok, kierując się do swojego rodzinnego miasta, Chester, N.J.
Nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych i trzymał swoje życie w tajemnicy. Jednak nadal od czasu do czasu publikuje zdjęcia o jedzeniu na swoim Instagram , jak pysznie wyglądające pieczone pomidory shiitake, które zrobił. Uważa się, że pracuje w Mara's Café & Bakery w Denville w stanie New Jersey i rozwija się tam jako piekarz ( Ekran Rant ). Levey jest również pasjonatem zdobywania nowych doświadczeń i udostępniony jego doświadczenia z wędrówek legendarnym Szlakiem Appalachów. Wygląda na to, że wciąż czeka na nowe doświadczenia.