Co teraz robi Holli Ugalde, zwycięzca Hell's Kitchen

Piekło youtube

Piekielna kuchnia przez lata wyprodukował kilku niezwykle utalentowanych szefów kuchni. Konkurencyjny program pozostaje szalenie popularny i był dobrodziejstwem dla wielu początkujących i ambitnych szefów kuchni, takich jak Holli Ugalde. Pamiętasz Ugalde? Wygrała sezon 7, bardzo ewoluując podczas swojego pobytu w programie i robiąc wrażenie na sędziach. Szefowa kuchni bankietowej przeżyła szaloną jazdę odkąd skończyła się jej udział w programie.


Na przykład po wygranej zaproponowano jej pracę w prestiżowym Savoy Grill w Londynie, ale podobno nie mogła podjąć pracy z powodu problemów z wizą, ponieważ Codzienna poczta zgłoszone. Ugalde nie była jednak przekonana do tej historii wizowej, ponieważ powiedziała, że ​​nigdy nie miała nawet szansy zajrzeć do jakiejkolwiek dokumentacji lub wypełnić papierkowej roboty i zamiast tego musiała przyjąć nagrodę pieniężną. Szefowa kuchni zaczęła realizować swoją pasję do gotowania na Florydzie w B Ocean's jako szef kuchni (przez Złote Derby ).Zastanawiasz się, co obecnie robi szef kuchni? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.
Ugalde rozszerzyła działalność na różne branże

Szef kuchni Holli Ugalde youtube

Ugalde była zapracowaną kobietą. Po pracy jako szef kuchni w B Ocean's szef kuchni przeszedł do pracy jako projektant, a także uruchomił program lifestylowy SENS Wellness (poprzez Złote Derby ). Na jej Profil na Twitterze , Ugalde opisuje siebie jako rolnika, kucharza, filantropa, pedagoga, przedsiębiorcę i nie tylko.

Szybkie spojrzenie na nią Profil LinkedIn pokazuje, jak daleko zaszła od wygranej Piekielna kuchnia w 2010 roku. Występowała jako rolnik ekologiczny w Green Acres Culinary Farm, jako kierownik projektu w Beaumont Electric i jako właściciel firmy w branży oświetleniowej. Pełniła również funkcję rzecznika prasowego swojej macierzystej uczelni, Le Cordon Bleu College of Culinary Arts. Zasadniczo wszechstronna Ugalde nie ograniczyła się do jednej konkretnej branży, a zamiast tego pozwoliła sobie zbadać kilka rzeczy naraz. Na nieszczęście dla jej fanów, utrzymuje niski profil i nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych.