Co teraz robi zwycięzca Hell's Kitchen La Tasha McCutchen

La Tasha McCutchen z Gordonem Ramsayem Chelsea Lauren/Getty Images

Szybki powrót do… Piekielna kuchnia Sezon 13 wystarczy, aby pamiętać jego najsilniejszego rywala i zwycięzcę, La Tashę McCutchen. Według Powrót do Reality TV! , szefowa kuchni pracowała jako kierownik kuchni w Winter Haven na Florydzie i olśniła sędziów swoimi solidnymi umiejętnościami kulinarnymi, talentem przywódczym i zaangażowaniem w gotowanie. Komplementy szefa kuchni na kilka minut przed ogłoszeniem jej zwycięzcy, celebrytka szefowa kuchni Gordon Ramsay powiedział: „La Tasha, byłeś twardy jak skała i nie było niespodzianką, że byłeś jedyną osobą, która nie została skazana na eliminację. Należysz do kuchni” (przez Informer z Waszyngtonu ).


McCutchen przygotował pyszny posiłek, który pomógł jej wygrać w programie. Wśród dań był tatar z polędwicy mignonowej z szalotką, musztardą, kaparami, szczypiorkiem, korniszonami, skórką z cytryny, jajkami, chipsami z ziemniaków waflowych, pikantnym budyniem chlebowym z lodami i nie tylko. Jeśli zastanawiasz się, co obecnie robi utalentowany szef kuchni, czytaj dalej.Przeszła długą drogę

Szef kuchni La Tasha McCutchen przygotowuje danie Instagram

Jak na Powrót do Reality TV! , szef kuchni najpierw pracował w restauracji Caesars Gordona Ramsaya w Atlantic City jako szef kuchni. Po roku postanowiła przyjąć rolę prywatnego szefa kuchni i jednocześnie być częścią pokazów kulinarnych i eventów kulinarnych. McCutchen jest również bardzo aktywna na Instagramie i często publikuje aktualizacje kulinarne dla swoich podekscytowanych fanów, dając im wgląd w rodzaj pysznych dań, które przygotowuje regularnie.
Niektóre z ostatnio przygotowywanych przez nią posiłków to między innymi chrupiąca pierś z kaczki Shepherd's Pie, kurczak pieczony z cytrusów w ziołach, burgery steakhouse i wiele innych. W swoje 41. urodziny we wrześniu szefowa kuchni wyraziła wdzięczność za wszystko, co ma i o czym pisała Instagram „Naprawdę błogosławiony za ten nowy rozdział w mojej karierze/życiu… Zbliżam się w poniedziałek 41 z prawdziwym uznaniem dla mojego daru gotowania i radości, jaką daje innym”.