Jaki jest najbardziej kwaśny cukierek na świecie?

Kwaśna mina

Kwaśny cukierek w ostatnich latach eksplodowała popularnością cukierki, których same nazwy wskazują, że mają przynieść ból: Cry Baby Tears, Atomic Warheads i Toxic Waste. Toksyczne odpady zostały wybrane przez Pysznie jako najlepszy wybór na najkwaśnsze słodycze na świecie, a nawet ma swój własny wyzwanie , wydrukowany bezpośrednio na opakowaniu, w oparciu o czas, przez jaki możesz trzymać cukierka w ustach (15 sekund jesteś wariatem, 60 sekund jesteś bohaterem).


Ale czy toksyczne odpady naprawdę są najbardziej kwaśne? Nie wszyscy tak myślą. Niektórzy komentatorzy na ten temat Pysznie artykuł poleca brytyjski cukierek o nazwie Mega Kwasy Barnetta . Jeszcze inni głosowali na inny import z Wielkiej Brytanii, ekskluzywne czarne pestki śmierci pana Simmsa, a jeden z czytelników nazwał je „masakrą kubków smakowych”. Podczas gdy kwaśne cukierki Barnetta i Mr. Simmsa miały po pięć głosów za „najgorszy na świecie cukierek” w wątku komentarzy, dajemy tutaj przewagę panu Simmsowi, zarówno z powodu śmiercionośnej nazwy, jak i z powodu ich późniejszy wygląd w telewizyjnym reality show.​Najbardziej kwaśny cukierek świata pojawia się na The Bachelorette

Czarne pestki śmierci Facebook

W Odcinek z czerwca 2019 r. z Wieczór panieński , tytułowa Hannah Brown udała się do Szkocji ze swoim gangiem niedoszłych mężów. Kiedy tam była, odwiedziła sklep ze słodyczami z zawodnikiem o imieniu Mike. Zarówno Hannah, jak i Mike spróbowali Black Death Pips na zalecenie sprzedawcy i jakoś przeżyli 20-sekundowy wybuch bólu związany z cukierkiem oraz potencjalne podrażnienie żołądka i ból w ustach (te zastrzeżenia dzięki uprzejmości producenta cukierka). Ich powrót do zdrowia pomogły być może trochę przez wszystkie whisky skonsumowali później tego wieczoru, ale niestety ta przerażająca śmierć data nie zaowocowała dzwonkami ślubnymi pod koniec sezonu 15.
Myślisz, że jesteś twardy jak uczestnik programu randkowego? Nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby torturować swój język Czarną Śmiercią. Chociaż te cukierki nie są sprzedawane przez żadnych amerykańskich sprzedawców detalicznych, producent oczywiście z radością wyśle ​​je za granicę do kochających słodycze masochistów na całym świecie.
Kategorie recenzje fakty przepisy