Co Joanna ma nadzieję, że ludzie odbiorą sieci Magnolia Network

Joanna Gaines uśmiechnięta Rob Kim/Getty Images

Gwiazdy „Fixer Upper” Joanna i Chip Gaines są najbardziej znani z renowacji i odbudowy starych domów. Ostatnio jednak podnieśli stawkę. Jak donosi Ludzie , para zbudowała od podstaw własną sieć, Magnolia Network, która zadebiutuje 15 lipca na Discovery+.


Czerpiąc z szerokiej puli utalentowanych przyjaciół i „zakochanych w mediach społecznościowych”, Joanna i Chip Gaines stworzyli ekscytujący program programów dla swojego nowego kanału telewizyjnego. Najważniejszym z nich jest historyczny pokaz renowacji prowadzony przez Clinta Harpa, którego rozpoznasz jako stolarza na „Fixer Upper”; pokaz ogrodniczy prowadzony przez specjalistę od roślin Hilton Carter; pokaz kulinarny, którego gospodarzem jest odnosząca sukcesy szefowa kuchni i restauratorka Erin French; oraz program poświęcony Johnnyswim, muzycznej parze, która napisała piosenkę przewodnią „Fixer Upper”.Magnolia Network będzie także gospodarzem programu „Homegrown” o przydomowym rolnictwie stworzonym przez Jamilę Norman, a także nowego programu Andrew Zimmerna „Family Dinner”. Jak wyjaśniła Joanna w niedawnym wywiadzie udzielonym Mashedowi, głównym punktem programu Magnolia Network jest poczucie proaktywności i „ryzyka, pasji, inspiracji”. Para chce przedstawić swoim widzom historie o ludziach, „[którzy] mieli marzenie… [i] je zrealizowali”.
Prowadząc przez przykład

Joanna i Chip Gaines uśmiechają się na scenie Rob Kim/Getty Images

Sama premiera Magnolia Network jest na swój sposób wydarzeniem telewizyjnym, a fani „Fixer Upper” śledzą historię Gaines od 2013 roku, kiedy ich program remontowy zadebiutował w sieci kablowej HGTV (poprzez IMDb ). W ciągu pięciu lat wyprodukowali pięć sezonów serialu i planowali założyć własną sieć telewizyjną, którą ogłosili w 2018 roku w The Tonight Show (poprzez youtube ). Trzy lata i jedna pandemia później Chip i Joanna Gaines osiągnęli to właśnie dzięki ciągłej współpracy z Discovery+.

Historia Chipa i Joanny – o przekształceniu ich programu poprawy domu w pełnowymiarową firmę medialną – odzwierciedla te, które pojawiły się w Magnolia Network i jest żywym dowodem na to, co Joanna Gaines ma nadzieję, że publiczność Magnolii weźmie sobie do serca: moc „[of] powiedzieć tak i iść naprzód… i że wszystko jest możliwe”.