Co teraz robi Jennifer Behm, zwycięzca MasterChef

Jennifer Behm sportowe blond loki Denise Truscello/Getty Images

Szefowa kuchni Jennifer Behm zyskała sławę w 2011 roku podczas swojego udziału w drugim sezonie Szef kuchni , ponieważ udało jej się pokonać konkurencję oszałamiającym trzydaniowym posiłkiem przegrzebki , przepiórka i gotowana gruszka (via Powrót do Reality TV! ). Według Delaware dzisiaj , podczas gdy nagroda pieniężna (pół miliona dolarów!) i późniejsza sława przyniosły kucharzowi ogromne korzyści, twierdziła, że ​​musi pozostać zmotywowana i energiczna, jeśli chce osiągnąć większy sukces i uznanie za swoją ciężką pracę i umiejętności kulinarne .


Behm mówił o tym i wspomniał, jak ważne jest szukanie okazji. Wyjaśniła: „Można by pomyśleć, że okazje nadejdą natychmiast, ale musisz wyjść i sam je wykorzystać. [Zwycięski Szef kuchni ] otwiera drzwi, ale musisz zrobić pierwszy krok.Zastanawiasz się, co porabia Jennifer Behm? Postanowiliśmy zbadać nieco dalej, aby zobaczyć, czym utalentowana szefowa kuchni zajmowała się przez te wszystkie lata.
Jennifer Behm otworzyła i zamknęła restaurację?

Jenny Behm w swobodnej pozie z błyszczącą opaską na głowę Świergot

Jennifer Behm pozostała ambitna po Szef kuchni . Po zdobyciu tytułu w 2011 roku założyła wraz z mężem Pink Martini Catering, firmę cateringową z Wilmington, Julio Lazzarini - były Posiekanych zawodnik (przez Kinoholik ). Behm zajmował się również kilkoma innymi projektami związanymi z jedzeniem, w tym pełnieniem funkcji sędziego w wyzwaniach kulinarnych, mówcą motywacyjnym, organizowaniem pokazów gotowania i byciem rzecznikiem firmy zajmującej się urządzeniami do gotowania, Sous Vide, według Delaware dzisiaj .

Co więcej: w 2015 roku Behm otworzyła nawet własną restaurację o nazwie Red Fin Crudo + Kitchen w Rhode Island. Niestety restauracja? zamknął swoje drzwi wcześniej w tym roku, jak wiele restauracji zostało zamkniętych z powodu trwającej pandemii koronawirusa (za pośrednictwem Dziennik Opatrzności .) Jednak Behm i jej mąż wspomnieli, że nadal będą dostępni do usług posiłków w domu. O ile jej uchwyty do mediów społecznościowych są zaniepokojeni, Behm nie jest aktywny od kwietnia. Wśród wzlotów i upadków Jennifer Behm zachowuje dobrą perspektywę: „Wszystkie dobre, wybitne i trudne doświadczenia ukształtowały mojego ducha i uczyniły mnie bardziej odpornym, współczującym i tolerancyjnym człowiekiem” – napisała na jej temat. osobista strona internetowa .


Kategorie Nazwy jedzenie Fakty