Co teraz robi zwycięzca MasterChef Luca Manfefe

Zwycięzca MasterChef Luca Manfe Bennett Raglin/Getty Images

Urodzony we Włoszech Szef kuchni Zwycięzca czwartego sezonu Luca Manfé był pierwszym mężczyzną i pierwszym nie-Amerykaninem, który wygrał odcinkowy konkurs kulinarny, który obecnie kręci swój 11. sezon (poprzez Ostateczny termin ). Manfé dorastał w branży restauracyjnej i pracował w restauracjach we Włoszech, Australii, na Florydzie i w Nowym Jorku, zanim złożył podanie o udział w konkursie Szef kuchni , według jego strony internetowej Kolacja z Luca .


Manfé po raz pierwszy zgłosił się do trzeciego sezonu Szef kuchni w 2012 roku, ale nie przeszła pierwszej rundy przesłuchań. W następnym roku Manfé zgłosił się ponownie, ostatecznie wygrywając czwarty sezon w 2013 roku. wygrał 250 000 $ i własną książkę kucharską. Manfé wydał swoją książkę kucharską rok po wygranej, nazywając ją „Moja włoska kuchnia: ulubione przepisy rodzinne od zwycięzcy 4 sezonu MasterChef na FOX” (poprzez Znani ludzie dzisiaj ). W 2018 roku Manfé został również zatrudniony jako ambasador marki dla firmy produkującej piece do pizzy Donna Italia, aby pomóc w promocji swojego pieca w branży pizzy (poprzez Cision PR Web ). Ale to nie wszystko, co robił Manfé.Jak zwycięzca MasterChef Luca Manfe nadal zadowala fanów swoimi przepisami

Luca Manfe z żoną Katarzyną Michael Stewart/Getty Images

Manfé założył własną firmę cateringową Dinner with Luca podczas emisji swojego sezonu w dniu Szef kuchni . Rodzina odwiedzająca Nowy Jork wysłała mu wiadomość w mediach społecznościowych z pytaniem, czy mógłby dla nich gotować, a strona internetowa została uruchomiona niemal natychmiast. Przez Kolacja z Luca Manfé podróżował po kraju i Kanadzie, gotując dla małych i dużych grup (przez Podróże do Dallas ).
Manfé założył food trucka o nazwie The Lucky Fig po Szef kuchni , ale mówi, że to była katastrofa, ponieważ jedzenie, które serwował – wysokiej klasy włoskie – nie było odpowiednim pomysłem na food trucka. Po około roku próbach sprawienia, aby działało, Manfé zamknął ciężarówkę z jedzeniem. Podczas pandemii Manfé filmował przepisy, które publikował na swojej stronie internetowej, gdzie oferuje również lekcje gotowania online. Obecnie nie ma planów na drugą książkę kucharską. Dziś Manfé mieszka w malutkim domu w Teksasie z żoną Cate i dwoma synami, mówiąc, że jego rodzina jest teraz jego priorytetem (poprzez To jest Yu ).