Co teraz robi zwycięzca MasterChef Shaun O'Nealeale

Shaun O Tasos Katopodis/Getty Images

Gordon Ramsay hit FOXa Szef kuchni z pewnością wywarł wpływ na świat kulinarny na przestrzeni lat, wprowadzając mało znanych kucharzy-samouków w cały świat możliwości. Nadzieje, które na przesłuchanie do serialu nie mogą mieć żadnych profesjonalne doświadczenie kulinarne , czyniąc zawody poważnym z możliwością zmiany życia każdego zawodnika. Zwycięzca pierwszego sezonu, Whitney Miller, z dnia na dzień przeszedł od studenta żywienia do autora książek kucharskich i od tego czasu ten sam poziom sukcesu znalazł drogę do kariery każdego zwycięzcy.


Shaun O'Neale, zwycięzca siódmego sezonu, nie jest wyjątkiem od pomysłu, że Szef kuchni buduje kariery kulinarne z dnia na dzień. Były DJ skierował energię, którą wniósł na scenę klubową Las Vegas do kuchni, i zaimponował (niewzruszonemu) Ramsayowi swoimi świeżymi, inspirowanymi gruszkami talerzami (poprzez Powrót do Reality TV! ).najlepszy burger z shake shack

Obecnie O'Neale kontynuuje swoją zwycięską passę, zdobywając całą masę umów z markami, partnerstw i występów kulinarnych – wszystko to podniosło jego karierę na wyższy poziom.
Shaun O'Neale wciąż trzyma MasterChef blisko swojego serca

Shaun O Tasos Katopodis/Getty Images

O'Neale postawił sobie za punkt, by trzymać się swojego Szef kuchni korzenie, zwracając je programowi, od którego wszystko się zaczęło. Jego stronie internetowej stwierdza, że ​​ponownie odwiedził Szef kuchni ustawiony na sezony ósmy, dziewiąty i dziesiąty, i uczestniczył w Upadek celebrytów przez MasterChef . On nawet prowadził dwutygodniowe Szef kuchni kulinarny rejs z Holandią Ameryką (choć dla nas brzmi to bardziej jak wakacje niż praca). Jakby podróżowanie po całym świecie nie było wystarczającym poświęceniem, O'Neale był także mentorem dla grupy początkujących kucharzy jako headliner Camp MasterChef.

Po swoim własnym debiucie telewizyjnym i pracy z Szef kuchni O'Neale postanowił spędzić trochę czasu na małym ekranie. Jego biografia na swojej stronie mówi, że były zwycięzca pojawił się na kanałach Travel Channel i Hallmark Channel, oferując swoje doświadczenie kulinarne widzom oglądającym telewizję z domu. A jego najbardziej zaskakujący występ? ZA Reklama w telewizji z MorningStar Farms, z którą współpracował przy tworzeniu smacznych, wegetariańskich posiłków inspirowanych szefem kuchni. Biorąc pod uwagę to pierwsze Szef kuchni zwycięzca był chwalony za halibuta i dziczyznę przez cały sezon, jego „grillowana rzymska” to trochę zwrot akcji, ale taki właśnie jest szef kuchni O'Neale — według jego strony internetowej zawsze szuka kolejnego wyzwania.O'Neale uczestniczy w wydarzeniach gotowania na żywo na całym świecie

Shaun O Instagram

Dzięki swojej wcześniejszej karierze jako DJ Vegas, O'Neale nigdy nie unikał występów na żywo. Nawet po swoim epizodzie FOX, O'Neale nadal znajduje się w centrum uwagi, ale obecnie bardziej skupiają się na umiejętnościach kuchennych niż umiejętnościach związanych z obrotnicą.

Szef kuchni od 2017 roku wylądował na kilku wielkich okazjach Szef kuchni zdobyć. W tym samym roku, w którym został koronowany, O'Neale współpracował z Disneyem, prowadząc Międzynarodowy Festiwal Żywności i Wina Epcot. Od tego czasu został partnerem Macy's, podróżując po całym świecie, aby przeprowadzać pokazy kulinarne w domach towarowych (przez: Szef kuchni Shaun O'Neale 's). O'Neale był nawet w stanie bawić się ze swoim byłym talentem DJ-skim, jednocześnie odkrywając swój nowy zakątek kulinarnego świata. Krajowe Stowarzyszenie Cateringu i Imprez donosi, że O'Neale został zaproszony do udziału w konkursie Diced w Vegas, tuż po swoim własnym pokazie gotowania na bazie marihuany na scenie Catersource Culinary Experience.Według jego strony internetowej sukces kulinarny O'Neale wykracza poza granice Stanów Zjednoczonych. W 2017 roku jakoś znalazł też czas, aby wyszkolić całą grupę kucharzy godnych pięciu gwiazdek w luksusowym kurorcie Arenas del Mar w Kostaryce.

z czego zrobiony jest imitacja kraba

Ślepa świnia to kolejne wielkie przedsięwzięcie Shauna O'Neale

Shaun O Facebook

Ostatnio O'Neale zdecydował się na nowy krok w karierze — tym razem wychodzi z centrum uwagi i wraca do własnej kuchni. LIS 5 donosi, że O'Neale i jego zespół przejęli współwłasność The Blind Pig, zamkniętej restauracji w Las Vegas, która kiedyś miała 4 gwiazdki na Skowyt .

Szef kuchni ałun ogłosił swoją nową rolę szefa kuchni The Blind Pig w roku Instagram post, podekscytowany, tryskając o „niesamowitym nowoczesnym amerykańskim menu od nosa do ogona”, które stworzył z myślą o restauracji. Oprócz „odświeżenia” menu szef kuchni i jego zespół planują „niewielki lifting” uwielbianej niegdyś jadłodajni.

Data otwarcia nie została jeszcze ogłoszona, a biorąc pod uwagę koronawirus pandemia , trzymamy kciuki, że The Bling Pig widzi lepszy los niż większość restauracji w 2021 roku. Niemniej jednak nie mamy wątpliwości, że O'Neale zrobi wszystko, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze.